Uitslag Kinderoptocht 23 februari 1974: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 10: | Regel 10: | ||
| AK || 5 || || Zandhaasjes || Pipo in Boemeldonck || 300 || | | AK || 5 || || Zandhaasjes || Pipo in Boemeldonck || 300 || | ||
|- | |- | ||
| − | | AK || 6 || 8 || Peerdrijderkes || Met de perdjes op stap || 290 [[Bestand:KO-1974-8. | + | | AK || 6 || 8 || Peerdrijderkes || Met de perdjes op stap || 290 [[Bestand:KO-1974-8.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1974-8.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| AK || 7 || 5 || Vetkluivertjes || Met de muziek mee || [[Bestand:KO-1974-5.JPG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1974-5.JPG}}]] | | AK || 7 || 5 || Vetkluivertjes || Met de muziek mee || [[Bestand:KO-1974-5.JPG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1974-5.JPG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | AK || 8 || 11 || Vuurhappeertjes || Boemeldonckse soldaatjes || [[Bestand:KO-1974-11. | + | | AK || 8 || 11 || Vuurhappeertjes || Boemeldonckse soldaatjes || [[Bestand:KO-1974-11.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1974-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| AK || 9 || 15 || Hangijzertjes || Wij zjn onder een hoedje te vangen || || | | AK || 9 || 15 || Hangijzertjes || Wij zjn onder een hoedje te vangen || || | ||
Huidige versie van 1 apr 2024 om 10:57
| AK | 1 | Maespappertjes | We zijn er weer bij-en | 410 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 2 | 6 | Oekeltjes | Circus Oekeldonck | 340 | |
| AK | 3 | 9 | Geitjes en Bokskes | T.V. Allerlei | 335 | |
| AK | 4 | 7 | Stompkes | Sneeuwwitje in Boemeldonck | 325 | |
| AK | 5 | Zandhaasjes | Pipo in Boemeldonck | 300 | ||
| AK | 6 | 8 | Peerdrijderkes | Met de perdjes op stap | 290 | |
| AK | 7 | 5 | Vetkluivertjes | Met de muziek mee | ||
| AK | 8 | 11 | Vuurhappeertjes | Boemeldonckse soldaatjes | ||
| AK | 9 | 15 | Hangijzertjes | Wij zjn onder een hoedje te vangen | ||
| AK | 10 | Maespapperkes | We zijn er weer bij | |||
| BK | 1 | 12 | Kwakbollekes | Beter met de benenwagen | 370 | |
| BK | 2 | 3 | Rode Appeltjes | Eet meer fruit- jij kleine guit | 290 | |
| BK | 3 | 4 | BAK-rakkertjes | De Olie-gate | 285 | |
| BK | 4 | 17 | De Boeren (Beeksestraat) | Em waarom zouden we treuren? | 280 | |
| BK | 5 | 18 | De Keikes (uil- Olie) | Den uil is in de olie | 275 | |
| BK | 13 | Notenkrakertje | Muziek met de Notenkrakers | |||
| BK | 14 | Uitslapers | Ons nie gezien | |||
| CK | 1 | Vetkluivertjes | ||||
| 1 | Ponyclub Ons Genoegen | Paardjes en ruiters | ||||
| 2 | Drumband Prinsenbeek |
