Uitslag Kinderoptocht 20 februari 1971: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{| | {| | ||
| + | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Jaar''' | ||
| + | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Optocht''' | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | ||
| Regel 8: | Regel 10: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''''' | ||
|- | |- | ||
| − | | ||||||Maespappertjes|||| | + | | 1971||KO||AK||1||||Maespappertjes|||||| |
|- | |- | ||
| − | | |||||| | + | | 1971||KO||BK||1||||Kwalbollekes|||||| |
|- | |- | ||
| − | | |||||| | + | | 1971||KO||CK||1||||Stumkus|||||| |
|- | |- | ||
| − | | |||||| | + | | 1971||KO||||||||Maespappertjes||||445||1e prijs publieksjury 7654 |
|- | |- | ||
| − | | |||||| | + | | 1971||KO||||||||Vuurhappertjes||||440||3e prijs publieksjury 6980 |
|- | |- | ||
| − | | |||||| | + | | 1971||KO||||||||Kwakbollekes||||395||2e prijs publieksjury 7451 |
|- | |- | ||
| − | | ||||||Westerik's jeugd||||320||7e prijs publieksjury 5577 | + | | 1971||KO||||||||Nachtpitjes||||390||4e prijs publieksjury 6879 |
| + | |- | ||
| + | | 1971||KO||||||||Peerdruiterkes||||385||6e prijs publieksjury 5658 | ||
| + | |- | ||
| + | | 1971||KO||||||||Snertwereld||||340||5e prijs publieksjury 5873 | ||
| + | |- | ||
| + | | 1971||KO||||||||Westerik's jeugd||||320||7e prijs publieksjury 5577 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 15 jul 2016 18:54
| Jaar | Optocht | Cat | Prijs | Deelnemernr | Deelnemer naam | Titel | Punten | ' |
| 1971 | KO | AK | 1 | Maespappertjes | ||||
| 1971 | KO | BK | 1 | Kwalbollekes | ||||
| 1971 | KO | CK | 1 | Stumkus | ||||
| 1971 | KO | Maespappertjes | 445 | 1e prijs publieksjury 7654 | ||||
| 1971 | KO | Vuurhappertjes | 440 | 3e prijs publieksjury 6980 | ||||
| 1971 | KO | Kwakbollekes | 395 | 2e prijs publieksjury 7451 | ||||
| 1971 | KO | Nachtpitjes | 390 | 4e prijs publieksjury 6879 | ||||
| 1971 | KO | Peerdruiterkes | 385 | 6e prijs publieksjury 5658 | ||||
| 1971 | KO | Snertwereld | 340 | 5e prijs publieksjury 5873 | ||||
| 1971 | KO | Westerik's jeugd | 320 | 7e prijs publieksjury 5577 | ||||
