Uitslag Grote Optocht 11 Februari 2024: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 37: | Regel 37: | ||
| B || 9 || 53 || CV de Knackers || Vat gin kou boy || 541 [[Bestand:GO-2024-53.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Knackers]] ]] | | B || 9 || 53 || CV de Knackers || Vat gin kou boy || 541 [[Bestand:GO-2024-53.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Knackers]] ]] | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 1 || 26 || CV den BAKvinders || Kunde gij het nog over dun balk gooije? || 803 [[Bestand:Go-2023-26.jpg |100px | + | | C || 1 || 26 || CV den BAKvinders || Kunde gij het nog over dun balk gooije? || 803 [[Bestand:Go-2023-26.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-26.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 61 || Pruttels || Mini-A-tuur || 796 [[Bestand:Go-2023-61.jpg | + | | C || 2 || 61 || Pruttels || Mini-A-tuur || 796 [[Bestand:Go-2023-61.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-61.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 3 || 12 || CV Datdoetieandersnooit || Karnaval in Boemeldonck: Doede mee, zellufs ut vee!! || 779 [[Bestand:Go-2023-12.jpg | + | | C || 3 || 12 || CV Datdoetieandersnooit || Karnaval in Boemeldonck: Doede mee, zellufs ut vee!! || 779 [[Bestand:Go-2023-12.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-12.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 4 || 57 || CV de Tipkes || de Tipkes missen de kontext || 736 [[Bestand:Go-2023-57.jpg | + | | C || 4 || 57 || CV de Tipkes || de Tipkes missen de kontext || 736 [[Bestand:Go-2023-57.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 5 || 16 || CV Ut Boemeltrio & Co || We komme meej dun deeltaxi || 693 [[Bestand:Go-2023-16.jpg | + | | C || 5 || 16 || CV Ut Boemeltrio & Co || We komme meej dun deeltaxi || 693 [[Bestand:Go-2023-16.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 6 || 23 || CV Kebeppie || Beebiesjouwer || 653 [[Bestand:Go-2023-23.jpg | + | | C || 6 || 23 || CV Kebeppie || Beebiesjouwer || 653 [[Bestand:Go-2023-23.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-23.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 7 || 34 || CV de Kat z'n Viool || Zzzzzzzoemba! || 617 [[Bestand:Go-2023-34.jpg | + | | C || 7 || 34 || CV de Kat z'n Viool || Zzzzzzzoemba! || 617 [[Bestand:Go-2023-34.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 8 || 30 || De Boemeldonck Barbies || Kende gij …? Want Ken kennie || 610 [[Bestand:Go-2023-30.jpg | + | | C || 8 || 30 || De Boemeldonck Barbies || Kende gij …? Want Ken kennie || 610 [[Bestand:Go-2023-30.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 9 || 38 || CV de Halve Zole || We zen wir as un'ekkuh || 592 [[Bestand:Go-2023-38.jpg | + | | C || 9 || 38 || CV de Halve Zole || We zen wir as un'ekkuh || 592 [[Bestand:Go-2023-38.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-38.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 10 || 54 || CV de Steunpinten || Wij zijn zwaar aangeslagen || 587 [[Bestand:Go-2023-54.jpg | + | | C || 10 || 54 || CV de Steunpinten || Wij zijn zwaar aangeslagen || 587 [[Bestand:Go-2023-54.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 11 || 47 || CV 't Biks Broedsel || Biks-Fit, dat zit wel snor?! || 458 [[Bestand:Go-2023-47.jpg | + | | C || 11 || 47 || CV 't Biks Broedsel || Biks-Fit, dat zit wel snor?! || 458 [[Bestand:Go-2023-47.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 12 || 46 || DE Bikse Bruidjes || Achter de geraniums? No way, wij doen meej! || 360 [[Bestand:Go-2023-46.jpg | + | | C || 12 || 46 || DE Bikse Bruidjes || Achter de geraniums? No way, wij doen meej! || 360 [[Bestand:Go-2023-46.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 1 || 17 || Do Drietos || Spoorloos || 842 [[Bestand:Go-2023-17.jpg | + | | D || 1 || 17 || Do Drietos || Spoorloos || 842 [[Bestand:Go-2023-17.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 2 || 51 || KV de aller1ste Boemeldonckse vrijwillige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Agge juuk het, motte KRABBE…! || 771 [[Bestand:Go-2023-51.jpg | + | | D || 2 || 51 || KV de aller1ste Boemeldonckse vrijwillige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Agge juuk het, motte KRABBE…! || 771 [[Bestand:Go-2023-51.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-51.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 3 || 27 || Anneke en Marianneke || Bloas ze allemoal mar op, Doede mee? || 727 [[Bestand:Go-2023-27.jpg | + | | D || 3 || 27 || Anneke en Marianneke || Bloas ze allemoal mar op, Doede mee? || 727 [[Bestand:Go-2023-27.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-27.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 4 || 43 || De drie Portjes || Wij gaan voorspellen…. || 710 [[Bestand:Go-2023-43.jpg | + | | D || 4 || 43 || De drie Portjes || Wij gaan voorspellen…. || 710 [[Bestand:Go-2023-43.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 5 || 35 || De Vrolijke Vrienden || Doede mee aon dun lijn || 640 [[Bestand:Go-2023-35.jpg | + | | D || 5 || 35 || De Vrolijke Vrienden || Doede mee aon dun lijn || 640 [[Bestand:Go-2023-35.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-35.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 6 || 55 || De Reporters || Boemeldonck in beeld || 639 [[Bestand:Go-2023-55.jpg | + | | D || 6 || 55 || De Reporters || Boemeldonck in beeld || 639 [[Bestand:Go-2023-55.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 7 || 22 || Die 2 || De Heer Levert || 598 [[Bestand:Go-2023-22.jpg | + | | D || 7 || 22 || Die 2 || De Heer Levert || 598 [[Bestand:Go-2023-22.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-22.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 8 || 31 || CV de Atoompjes || Trek en Trees || 594 [[Bestand:Go-2023-31.jpg | + | | D || 8 || 31 || CV de Atoompjes || Trek en Trees || 594 [[Bestand:Go-2023-31.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 9 || 40 || CV Rijgdraod || Draoide meej in dun boemelcarrausel || 549 [[Bestand:Go-2023-40.jpg | + | | D || 9 || 40 || CV Rijgdraod || Draoide meej in dun boemelcarrausel || 549 [[Bestand:Go-2023-40.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-40.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 10 || 19 || Trois amis Boemeldonckais, un kwêker et deux Jees célèbrent ensemble (2) le karnaval dans la très grande procession prolongée de Boemeldonck || As we komme dan zwoait er wa! || 527 [[Bestand:Go-2023-19.jpg | + | | D || 10 || 19 || Trois amis Boemeldonckais, un kwêker et deux Jees célèbrent ensemble (2) le karnaval dans la très grande procession prolongée de Boemeldonck || As we komme dan zwoait er wa! || 527 [[Bestand:Go-2023-19.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-19.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 11 || 32 || Fritske & Fraanske || Fritske & Fraanske hebbe un vorkheftruc || 483 [[Bestand:Go-2023-32.jpg | + | | D || 11 || 32 || Fritske & Fraanske || Fritske & Fraanske hebbe un vorkheftruc || 483 [[Bestand:Go-2023-32.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 12 || 48 || CV de Spaanse Pepers || We kêke d'un kat uit d'n boom. Doede mee? || 467 [[Bestand:Go-2023-48.jpg | + | | D || 12 || 48 || CV de Spaanse Pepers || We kêke d'un kat uit d'n boom. Doede mee? || 467 [[Bestand:Go-2023-48.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-48.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 13 || 66 || Carla en Karin || Barbie senior zoekt ken || 416 [[Bestand:Go-2023-66.jpg | + | | D || 13 || 66 || Carla en Karin || Barbie senior zoekt ken || 416 [[Bestand:Go-2023-66.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-66.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 14 || 62 || T.V. de Mauwmiere || T zit er niet meer in… || 399 [[Bestand:Go-2023-62.jpg | + | | D || 14 || 62 || T.V. de Mauwmiere || T zit er niet meer in… || 399 [[Bestand:Go-2023-62.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-62.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 15 || 39 || CV de Worteltjes || We zweten peentjes || 357 [[Bestand:Go-2023-39.jpg | + | | D || 15 || 39 || CV de Worteltjes || We zweten peentjes || 357 [[Bestand:Go-2023-39.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 16 || 65 || t Grof geschut van Twee Vooraf || D'r is gin zak aon… || 339 [[Bestand:Go-2023-65.jpg | + | | D || 16 || 65 || t Grof geschut van Twee Vooraf || D'r is gin zak aon… || 339 [[Bestand:Go-2023-65.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-65.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 17 || 50 || CV de Vergooiers || Eet je mee?! || 323 [[Bestand:Go-2023-50.jpg | + | | D || 17 || 50 || CV de Vergooiers || Eet je mee?! || 323 [[Bestand:Go-2023-50.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 18 || 67 || CV de Zalige Zusters || Wij zijn non-binair || 288 [[Bestand:Go-2023-67.jpg | + | | D || 18 || 67 || CV de Zalige Zusters || Wij zijn non-binair || 288 [[Bestand:Go-2023-67.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 19 || 13 || CV de Batabieren || Heulemaol in de wolke mee ons Prins Tôntje || 234 [[Bestand:Go-2023-13.jpg | + | | D || 19 || 13 || CV de Batabieren || Heulemaol in de wolke mee ons Prins Tôntje || 234 [[Bestand:Go-2023-13.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 1 || 28 || CV de Kriebels || GANGmaoker || 868 [[Bestand:Go-2023-28.jpg | + | | E || 1 || 28 || CV de Kriebels || GANGmaoker || 868 [[Bestand:Go-2023-28.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-28.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 2 || 20 || D'n Gerrit || Alle ballen op de Batabieren! || 810 [[Bestand:Go-2023-20.jpg | + | | E || 2 || 20 || D'n Gerrit || Alle ballen op de Batabieren! || 810 [[Bestand:Go-2023-20.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-20.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 3 || 44 || Drs. Kiske van Overveld || Lerarentekort? || 791 [[Bestand:Go-2023-44.jpg | + | | E || 3 || 44 || Drs. Kiske van Overveld || Lerarentekort? || 791 [[Bestand:Go-2023-44.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 4 || 52 || CV De Sjonnie(s) || Mens erger je niet! || 679 [[Bestand:Go-2023-52.jpg | + | | E || 4 || 52 || CV De Sjonnie(s) || Mens erger je niet! || 679 [[Bestand:Go-2023-52.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-52.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 5 || 14 || CV dun Herman || Dun Herman stikt van de jaloezie || 645 [[Bestand:Go-2023-14.jpg | + | | E || 5 || 14 || CV dun Herman || Dun Herman stikt van de jaloezie || 645 [[Bestand:Go-2023-14.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-14.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 6 || 36 || Hummus || Deur de woningbouwgrond crisis zit ik aon de grond! || 613 [[Bestand:Go-2023-36.jpg | + | | E || 6 || 36 || Hummus || Deur de woningbouwgrond crisis zit ik aon de grond! || 613 [[Bestand:Go-2023-36.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-36.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 7 || 68 || D'n Bikse Bakker || Ik loop veur paol || 609 [[Bestand:Go-2023-68.jpg | + | | E || 7 || 68 || D'n Bikse Bakker || Ik loop veur paol || 609 [[Bestand:Go-2023-68.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-68.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 8 || 24 || Jonas || Stem lijst 11: Biks volluk vrij || 578 [[Bestand:Go-2023-24.jpg | + | | E || 8 || 24 || Jonas || Stem lijst 11: Biks volluk vrij || 578 [[Bestand:Go-2023-24.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-24.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 9 || 59 || D'n BOB van Boemeldonck || Ik doej ok an grensoverschrijdend gedrag! || 566 [[Bestand:Go-2023-59.jpg | + | | E || 9 || 59 || D'n BOB van Boemeldonck || Ik doej ok an grensoverschrijdend gedrag! || 566 [[Bestand:Go-2023-59.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 10 || 64 || Annelies || Ik ben helemaal over de zeik || 506 [[Bestand:Go-2023-64.jpg | + | | E || 10 || 64 || Annelies || Ik ben helemaal over de zeik || 506 [[Bestand:Go-2023-64.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-64.jpg}}]] |
| + | |} | ||
| + | |||
|- | |- | ||
| BAK || || || Prinsenwagen || || [[Bestand:GO-2024-prw.jpg |100px]] | | BAK || || || Prinsenwagen || || [[Bestand:GO-2024-prw.jpg |100px]] | ||
Versie van 15 mrt 2024 16:24
Juryverslagen A- en B-categorie
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 45 | CV de Dwarsliggers | In de Drukke-rij! | 980 | |
| A | 2 | 15 | CV de Bixe Draoke | Doedel mee?! | 946 ]] | |
| A | 3 | 21 | CV Piendraod | Slaon we jou aan d'n haok? | 862 ]] | |
| A | 4 | 29 | CV Black Eagles | Leven in de Brouwerij! | 843 ]] | |
| A | 5 | 37 | CV Geen Idee | De Boemeldonckse Plaotenparade! | 802 ]] | |
| A | 6 | 56 | CV Bende gek!? | De opera | 795 ]] | |
| B | 1 | 11 | CV de Apenkoppen | 11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1… | 830 | |
| B | 2 | 25 | CV de Buksen | Meej Karnaval is alles flouwer | 813 | |
| B | 3 | 49 | CV Bende van Ellende | Waer zen we nou wir beland?! | 808 | |
| B | 4 | 60 | CV de Mafklappers | De Elfstratentocht | 741 | |
| B | 5 | 33 | CV de Boemelbende | Camping Boemeldonck | 739 | |
| B | 6 | 63 | CV de Gangmaokers | Pray for Party | 691 | |
| B | 7 | 18 | CV de Knalkoenen | De chemie van Karnaval | 649 | |
| B | 8 | 41 | CV de Lolmollen | Ieder vogeltje zingt zoals het gebekt is | 606 | |
| B | 9 | 53 | CV de Knackers | Vat gin kou boy | 541 | |
| C | 1 | 26 | CV den BAKvinders | Kunde gij het nog over dun balk gooije? | 803 | |
| C | 2 | 61 | Pruttels | Mini-A-tuur | 796 | |
| C | 3 | 12 | CV Datdoetieandersnooit | Karnaval in Boemeldonck: Doede mee, zellufs ut vee!! | 779 | |
| C | 4 | 57 | CV de Tipkes | de Tipkes missen de kontext | 736 | |
| C | 5 | 16 | CV Ut Boemeltrio & Co | We komme meej dun deeltaxi | 693 | |
| C | 6 | 23 | CV Kebeppie | Beebiesjouwer | 653 | |
| C | 7 | 34 | CV de Kat z'n Viool | Zzzzzzzoemba! | 617 | |
| C | 8 | 30 | De Boemeldonck Barbies | Kende gij …? Want Ken kennie | 610 | |
| C | 9 | 38 | CV de Halve Zole | We zen wir as un'ekkuh | 592 | |
| C | 10 | 54 | CV de Steunpinten | Wij zijn zwaar aangeslagen | 587 | |
| C | 11 | 47 | CV 't Biks Broedsel | Biks-Fit, dat zit wel snor?! | 458 | |
| C | 12 | 46 | DE Bikse Bruidjes | Achter de geraniums? No way, wij doen meej! | 360 | |
| D | 1 | 17 | Do Drietos | Spoorloos | 842 | |
| D | 2 | 51 | KV de aller1ste Boemeldonckse vrijwillige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" | Agge juuk het, motte KRABBE…! | 771 | |
| D | 3 | 27 | Anneke en Marianneke | Bloas ze allemoal mar op, Doede mee? | 727 | |
| D | 4 | 43 | De drie Portjes | Wij gaan voorspellen…. | 710 | |
| D | 5 | 35 | De Vrolijke Vrienden | Doede mee aon dun lijn | 640 | |
| D | 6 | 55 | De Reporters | Boemeldonck in beeld | 639 | |
| D | 7 | 22 | Die 2 | De Heer Levert | 598 | |
| D | 8 | 31 | CV de Atoompjes | Trek en Trees | 594 | |
| D | 9 | 40 | CV Rijgdraod | Draoide meej in dun boemelcarrausel | 549 | |
| D | 10 | 19 | Trois amis Boemeldonckais, un kwêker et deux Jees célèbrent ensemble (2) le karnaval dans la très grande procession prolongée de Boemeldonck | As we komme dan zwoait er wa! | 527 | |
| D | 11 | 32 | Fritske & Fraanske | Fritske & Fraanske hebbe un vorkheftruc | 483 | |
| D | 12 | 48 | CV de Spaanse Pepers | We kêke d'un kat uit d'n boom. Doede mee? | 467 | |
| D | 13 | 66 | Carla en Karin | Barbie senior zoekt ken | 416 Bestand:Go-2023-66.jpg 100px | |
| D | 14 | 62 | T.V. de Mauwmiere | T zit er niet meer in… | 399 | |
| D | 15 | 39 | CV de Worteltjes | We zweten peentjes | 357 | |
| D | 16 | 65 | t Grof geschut van Twee Vooraf | D'r is gin zak aon… | 339 Bestand:Go-2023-65.jpg 100px | |
| D | 17 | 50 | CV de Vergooiers | Eet je mee?! | 323 | |
| D | 18 | 67 | CV de Zalige Zusters | Wij zijn non-binair | 288 Bestand:Go-2023-67.jpg 100px | |
| D | 19 | 13 | CV de Batabieren | Heulemaol in de wolke mee ons Prins Tôntje | 234 | |
| E | 1 | 28 | CV de Kriebels | GANGmaoker | 868 | |
| E | 2 | 20 | D'n Gerrit | Alle ballen op de Batabieren! | 810 | |
| E | 3 | 44 | Drs. Kiske van Overveld | Lerarentekort? | 791 | |
| E | 4 | 52 | CV De Sjonnie(s) | Mens erger je niet! | 679 | |
| E | 5 | 14 | CV dun Herman | Dun Herman stikt van de jaloezie | 645 | |
| E | 6 | 36 | Hummus | Deur de woningbouwgrond crisis zit ik aon de grond! | 613 | |
| E | 7 | 68 | D'n Bikse Bakker | Ik loop veur paol | 609 Bestand:Go-2023-68.jpg 100px | |
| E | 8 | 24 | Jonas | Stem lijst 11: Biks volluk vrij | 578 | |
| E | 9 | 59 | D'n BOB van Boemeldonck | Ik doej ok an grensoverschrijdend gedrag! | 566 | |
| E | 10 | 64 | Annelies | Ik ben helemaal over de zeik | 506 Bestand:Go-2023-64.jpg 100px |
|-
| BAK || || || Prinsenwagen || ||
|}
Winnaars publieksprijs A en B categorie
| Prijs | Deelnemer | Titel | |
|---|---|---|---|
| 1e prijs | CV de Bixe Draoke | Doedel mee?!? | |
| 2e prijs | CV de Dwarsliggers | In de Drukke-rij! | |
| 3e prijs: | CV de Apenkoppen | 11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1… |
Winnaar publieksprijs C, D en E categorie
