Uitslag Grote optocht 13 februari 1983: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 74: | Regel 74: | ||
| D || 4 || 73 || Spic en Span || Flink in 't touw van 't jaar, we knopen d'eindjes aan elkaar || 697 || | | D || 4 || 73 || Spic en Span || Flink in 't touw van 't jaar, we knopen d'eindjes aan elkaar || 697 || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 5 || 39 || Drufkes || Benzine gaat stijgen en wij ok || 683 [[Bestand:GO-1983- | + | | D || 5 || 39 || Drufkes || Benzine gaat stijgen en wij ok || 683 [[Bestand:GO-1983-38.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| D || 6 || 77 || Vrijgezelle || We hopen dat we er zo… || 641 || | | D || 6 || 77 || Vrijgezelle || We hopen dat we er zo… || 641 || | ||
