Uitslagen Kinderoptocht 8 februari 1986: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 20: | Regel 20: | ||
| BK || || 29 || || || || aanmoedigingsprijs | | BK || || 29 || || || || aanmoedigingsprijs | ||
|- | |- | ||
| − | | CK || 1 || 17 || De Gatenvullers || || 268 [[Bestand:KO-1986-17. | + | | CK || 1 || 17 || De Gatenvullers || || 268 [[Bestand:KO-1986-17.PNG |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CK || 2 || 9 || De Boemelmuisjes || De Boemelmuisjes maken d'r wa van || 262 [[Bestand:KO-1986-9. | + | | CK || 2 || 9 || De Boemelmuisjes || De Boemelmuisjes maken d'r wa van || 262 [[Bestand:KO-1986-9.PNG |100px]] |
|- | |- | ||
| CK || 3 || || De Heidebloempjes || || 261 || | | CK || 3 || || De Heidebloempjes || || 261 || | ||
