Onderscheidingen 1981-1982: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 1981-1982 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | alig...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 1981-1982 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 1981-1982 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||||Bastiaansen | + | | Grootorde || || Bastiaansen || Amor Musea |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||||Brand, van de | + | | Grootorde || || Brand, van de || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Anton||Eijnden, van den | + | | Grootorde || Anton || Eijnden, van den || BAKkletser |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Margo||Graaf, de | + | | Grootorde || Margo || Graaf, de || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Piet||Houtepen | + | | Grootorde || Piet || Houtepen || Wethouder |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Kees||Jongh, de | + | | Grootorde || Kees || Jongh, de || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||||Nicolaas | + | | Grootorde || || Nicolaas || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Gonny||Staelens | + | | Grootorde || Gonny || Staelens || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Nico||Wijngaard, van de | + | | Grootorde || Nico || Wijngaard, van de || Brandweer |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marinus || Amerongen, van || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Anneke || Boomaars || CV de Peerdrijders |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Frans || Breugel || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Piërre || de 4e || Sikkens |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Leen || Franken || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Theo || Franken || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || An || Geel, van || N.K.V. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Anneke || Geerts || de Meppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bep || Gillich || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jaan || Graaf, de || Grintweg |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ke || Graaf, de || Grintweg |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Pastoor || Graaf, de || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Theo || Graaf, de || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || de || Grauw || CV de Vuurvreters |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Gurp, van || Sjorring |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jo || Hermus || N.K.V. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Hermus || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Joop || B-flat muzikant |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Kastelijns || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toon || Koenraads || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Koosje || Padvindster |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Kuypers || Muziek Zegge |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Barend || Kwisthout || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marje || Leuse || Muziek den Haag |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toon || Luyken || Twirling Girls |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Monde || CV de Houthakkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Emiel || Nijnatten, van || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Anja || Nuyten || T.H.T. Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tom || Overboom || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Chris || Pelkmans || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Praat, van || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Rasenberg || Vader Johan Rasenberg |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Turnhout, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Verwijmeren || Bouwadres |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Piet || Verwijmeren || Bouwadres |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Vialli || Kazerne |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Vissenberg || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Annie || Visser, de || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Cees || Vogels || H.Hartschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Vriens || Schoonmoeder Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Wijnen || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ronnie || Wolf, de || Wobbelgem |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Zande, van de || D.R.S. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Bliek, van de || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Nico||Beekers | + | | Huisorde van de prins || Nico || Beekers || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Bruin, de | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Bruin, de || School |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Baron||Claude, Jean | + | | Huisorde van de prins || Baron || Claude, Jean || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||||Coertjens | + | | Huisorde van de prins || || Coertjens || Amor Musea |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Craen, de | + | | Huisorde van de prins || Jan || Craen, de || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Wim||Dielemans | + | | Huisorde van de prins || Wim || Dielemans || Chauffeur |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Gelens | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Gelens || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||An||Goos | + | | Huisorde van de prins || An || Goos || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Bas||Hennekam | + | | Huisorde van de prins || Bas || Hennekam || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||hessels | + | | Huisorde van de prins || Kees || hessels || 't Gruytveld |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Heymans | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Heymans || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Cokkie||Jansen | + | | Huisorde van de prins || Cokkie || Jansen || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Arko||Klundert, van de | + | | Huisorde van de prins || Arko || Klundert, van de || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||||Kolsteren, van | + | | Huisorde van de prins || || Kolsteren, van || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marcel||Koolstra | + | | Huisorde van de prins || Marcel || Koolstra || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Aldert||Meurs, van | + | | Huisorde van de prins || Aldert || Meurs, van || Prinsenslag |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||||Muziekdraaier | + | | Huisorde van de prins || || Muziekdraaier || In het cafe het Schaap |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kitty||Nagelkerke | + | | Huisorde van de prins || Kitty || Nagelkerke || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Leo||Nagelkerke | + | | Huisorde van de prins || Leo || Nagelkerke || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Leon||Nagelkerke | + | | Huisorde van de prins || Leon || Nagelkerke || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Sientje||Nagtzaam | + | | Huisorde van de prins || Sientje || Nagtzaam || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||A.||Nolten | + | | Huisorde van de prins || A. || Nolten || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||||Palingboer | + | | Huisorde van de prins || || Palingboer || Op de markt |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Frits||Rijswijk, van | + | | Huisorde van de prins || Frits || Rijswijk, van || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Romme | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Romme || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Rosmeulen, van | + | | Huisorde van de prins || Jan || Rosmeulen, van || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Rosmeulen, van | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Rosmeulen, van || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Guus||Schelling | + | | Huisorde van de prins || Guus || Schelling || B.B.A. |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Hans||Schneydenberg | + | | Huisorde van de prins || Hans || Schneydenberg || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Carlos||Staelens | + | | Huisorde van de prins || Carlos || Staelens || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Pastor||Vermeer | + | | Huisorde van de prins || Pastor || Vermeer || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jac||Verstegen | + | | Huisorde van de prins || Jac || Verstegen || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Verwiel | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Verwiel || Burgemeester |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Cor||Voesenek | + | | Huisorde van de prins || Cor || Voesenek || CV de Laatbloeiers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piet||Voesenek | + | | Huisorde van de prins || Piet || Voesenek || Gemeente |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Wijnen | + | | Huisorde van de prins || Jan || Wijnen || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Wijngaard sr, van de | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Wijngaard sr, van de || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Rika||Wolven, van | + | | Huisorde van de prins || Rika || Wolven, van || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Riny||Arnouts | + | | Bijzondere huisorde || Riny || Arnouts || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Bragt, van | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Bragt, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||George||Dirven | + | | Bijzondere huisorde || George || Dirven || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Faas | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Faas || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guust||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Guust || Graaf, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wil||Hal, van | + | | Bijzondere huisorde || Wil || Hal, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Huib||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Huib || Jansen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Janssens | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Janssens || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Pietje||Klavers | + | | Bijzondere huisorde || Pietje || Klavers || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ton||Kouters | + | | Bijzondere huisorde || Ton || Kouters || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Kustermans | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Kustermans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Corine||Lambregts | + | | Bijzondere huisorde || Corine || Lambregts || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Lambregts | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Lambregts || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piërre||Luyten | + | | Bijzondere huisorde || Piërre || Luyten || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gom||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Gom || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Tommy||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Tommy || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Nagelkerke | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Nagelkerke || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Nijs, de | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Nijs, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Rasenberg | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Rasenberg || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Elselien||Rosmeulen, van | + | | Bijzondere huisorde || Elselien || Rosmeulen, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Winny||Rosmeulen, van | + | | Bijzondere huisorde || Winny || Rosmeulen, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Rumpff | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Rumpff || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Schipper | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Schipper || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gerard||Schoenmakers | + | | Bijzondere huisorde || Gerard || Schoenmakers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Cor||schraven | + | | Bijzondere huisorde || Cor || schraven || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || René || Schuijbroek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Toon||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || Toon || Schuijbroek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Carlos||Staelens | + | | Bijzondere huisorde || Carlos || Staelens || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gonny||Staelens | + | | Bijzondere huisorde || Gonny || Staelens || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Fred||Tilborg, van | + | | Bijzondere huisorde || Fred || Tilborg, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Tilburg, van | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Tilburg, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Turnhout, van | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Turnhout, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Toon||Veeken, van de | + | | Bijzondere huisorde || Toon || Veeken, van de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Albert||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Albert || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Anny||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Anny || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Janus||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Janus || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Toon||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Toon || Watzeels || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Toine||Willemse | + | | Bijzondere huisorde || Toine || Willemse || Raad van elf |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 1 aug 2018 19:40
In het seizoen 1981-1982 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Grootorde | Bastiaansen | Amor Musea | |
| Grootorde | Brand, van de | ||
| Grootorde | Anton | Eijnden, van den | BAKkletser |
| Grootorde | Margo | Graaf, de | |
| Grootorde | Piet | Houtepen | Wethouder |
| Grootorde | Kees | Jongh, de | |
| Grootorde | Nicolaas | CV de Kikkers | |
| Grootorde | Gonny | Staelens | Hofkapel |
| Grootorde | Nico | Wijngaard, van de | Brandweer |
| BAK orde | Marinus | Amerongen, van | |
| BAK orde | Anneke | Boomaars | CV de Peerdrijders |
| BAK orde | Frans | Breugel | |
| BAK orde | Piërre | de 4e | Sikkens |
| BAK orde | Leen | Franken | CV de Maespappers |
| BAK orde | Theo | Franken | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | An | Geel, van | N.K.V. |
| BAK orde | Anneke | Geerts | de Meppers |
| BAK orde | Bep | Gillich | CV de Maespappers |
| BAK orde | Jaan | Graaf, de | Grintweg |
| BAK orde | Ke | Graaf, de | Grintweg |
| BAK orde | Pastoor | Graaf, de | |
| BAK orde | Theo | Graaf, de | |
| BAK orde | de | Grauw | CV de Vuurvreters |
| BAK orde | Gurp, van | Sjorring | |
| BAK orde | Jo | Hermus | N.K.V. |
| BAK orde | Hermus | v.v. Beek Vooruit | |
| BAK orde | Joop | B-flat muzikant | |
| BAK orde | Kastelijns | ||
| BAK orde | Toon | Koenraads | |
| BAK orde | Koosje | Padvindster | |
| BAK orde | Kees | Kuypers | Muziek Zegge |
| BAK orde | Barend | Kwisthout | |
| BAK orde | Marje | Leuse | Muziek den Haag |
| BAK orde | Toon | Luyken | Twirling Girls |
| BAK orde | Kees | Monde | CV de Houthakkers |
| BAK orde | Emiel | Nijnatten, van | |
| BAK orde | Anja | Nuyten | T.H.T. Prinsenbeek |
| BAK orde | Tom | Overboom | |
| BAK orde | Chris | Pelkmans | |
| BAK orde | Jan | Praat, van | CV de Kikkers |
| BAK orde | Dhr. | Rasenberg | Vader Johan Rasenberg |
| BAK orde | Kees | Turnhout, van | Hofkapel |
| BAK orde | Mevr. | Verwijmeren | Bouwadres |
| BAK orde | Piet | Verwijmeren | Bouwadres |
| BAK orde | Vialli | Kazerne | |
| BAK orde | Jan | Vissenberg | |
| BAK orde | Annie | Visser, de | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Cees | Vogels | H.Hartschool |
| BAK orde | Mevr. | Vriens | Schoonmoeder Prins |
| BAK orde | Wijnen | v.v. Beek Vooruit | |
| BAK orde | Ronnie | Wolf, de | Wobbelgem |
| BAK orde | Zande, van de | D.R.S. | |
| BAK orde | Ad | Bliek, van de | CV de Kikkers |
| Huisorde van de prins | Nico | Beekers | |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Bruin, de | School |
| Huisorde van de prins | Baron | Claude, Jean | |
| Huisorde van de prins | Coertjens | Amor Musea | |
| Huisorde van de prins | Jan | Craen, de | |
| Huisorde van de prins | Wim | Dielemans | Chauffeur |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Gelens | |
| Huisorde van de prins | An | Goos | |
| Huisorde van de prins | Bas | Hennekam | |
| Huisorde van de prins | Kees | hessels | 't Gruytveld |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Heymans | |
| Huisorde van de prins | Cokkie | Jansen | |
| Huisorde van de prins | Arko | Klundert, van de | |
| Huisorde van de prins | Kolsteren, van | ||
| Huisorde van de prins | Marcel | Koolstra | |
| Huisorde van de prins | Aldert | Meurs, van | Prinsenslag |
| Huisorde van de prins | Muziekdraaier | In het cafe het Schaap | |
| Huisorde van de prins | Kitty | Nagelkerke | |
| Huisorde van de prins | Leo | Nagelkerke | |
| Huisorde van de prins | Leon | Nagelkerke | |
| Huisorde van de prins | Sientje | Nagtzaam | |
| Huisorde van de prins | A. | Nolten | |
| Huisorde van de prins | Palingboer | Op de markt | |
| Huisorde van de prins | Frits | Rijswijk, van | |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Romme | |
| Huisorde van de prins | Jan | Rosmeulen, van | |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Rosmeulen, van | |
| Huisorde van de prins | Guus | Schelling | B.B.A. |
| Huisorde van de prins | Hans | Schneydenberg | |
| Huisorde van de prins | Carlos | Staelens | |
| Huisorde van de prins | Pastor | Vermeer | |
| Huisorde van de prins | Jac | Verstegen | |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Verwiel | Burgemeester |
| Huisorde van de prins | Cor | Voesenek | CV de Laatbloeiers |
| Huisorde van de prins | Piet | Voesenek | Gemeente |
| Huisorde van de prins | Jan | Wijnen | CV de Oekels |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Wijngaard sr, van de | |
| Huisorde van de prins | Rika | Wolven, van | CV de Vetkluivers |
| Bijzondere huisorde | Riny | Arnouts | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Johan | Bragt, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | George | Dirven | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Kees | Faas | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Guust | Graaf, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Wil | Hal, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Huib | Jansen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ad | Janssens | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Pietje | Klavers | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ton | Kouters | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Kees | Kustermans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Corine | Lambregts | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Kees | Lambregts | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Piërre | Luyten | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Gom | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Tommy | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Kees | Nagelkerke | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Piet | Nijs, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Johan | Rasenberg | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Elselien | Rosmeulen, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Winny | Rosmeulen, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Kees | Rumpff | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Theo | Schipper | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Gerard | Schoenmakers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Cor | schraven | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Toon | Schuijbroek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Carlos | Staelens | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Gonny | Staelens | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Fred | Tilborg, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jan | Tilburg, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Kees | Turnhout, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Toon | Veeken, van de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Albert | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Anny | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Janus | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Kees | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Toon | Watzeels | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Toine | Willemse | Raad van elf |
