Clubs en Kapellen: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 20: | Regel 20: | ||
| CV Black Eagles jr || 1983 || | | CV Black Eagles jr || 1983 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Achterblijvers || 1995 || 2000 | + | | CV de Achterblijvers || 1995 || 2-3-2000 |
|- | |- | ||
| CV de Atoompjes || 1977 || | | CV de Atoompjes || 1977 || | ||
| Regel 26: | Regel 26: | ||
| CV de Balkoen || 1989 || | | CV de Balkoen || 1989 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Batabieren || 1980 || 1980 | + | | CV de Batabieren || 1980 || 12-1-1980 |
|- | |- | ||
| CV Bende Gek || || 2-2-2019 || | | CV Bende Gek || || 2-2-2019 || | ||
| Regel 38: | Regel 38: | ||
| CV de deurspoelers || 1994 || | | CV de deurspoelers || 1994 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Gallipaopen || 1999 || 2002 | + | | CV de Gallipaopen || 1999 || 11-2-2002 |
|- | |- | ||
| CV de Gummiekikkers || 2002 || 2-2-2007 | | CV de Gummiekikkers || 2002 || 2-2-2007 | ||
| Regel 60: | Regel 60: | ||
| CV de Kneuzen || 1984 || | | CV de Kneuzen || 1984 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Knuppels || 1994 || 2003 | + | | CV de Knuppels || 1994 || 22-2-2003 |
|- | |- | ||
| CV de Kriebels || 1997 || | | CV de Kriebels || 1997 || | ||
| Regel 66: | Regel 66: | ||
| CV de Kwêkkers || 1989 || | | CV de Kwêkkers || 1989 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Laontjes || 1994 || 2001 | + | | CV de Laontjes || 1994 || 11-2-2001 |
|- | |- | ||
| CV de Lolbroeken || 1993 || | | CV de Lolbroeken || 1993 || | ||
| Regel 74: | Regel 74: | ||
| CV de Mauwmiere || 2002 || 10-2-2007 | | CV de Mauwmiere || 2002 || 10-2-2007 | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Meelballen || 2001 || 2003 | + | | CV de Meelballen || 2001 || 22-2-2003 |
|- | |- | ||
| CV de Mislukkelingen || 1981 || | | CV de Mislukkelingen || 1981 || | ||
| Regel 138: | Regel 138: | ||
| CV Kiwisensatie || 2004 || 10-2-2007 | | CV Kiwisensatie || 2004 || 10-2-2007 | ||
|- | |- | ||
| − | | CV Peejûhstamp || 1999 || | + | | CV Peejûhstamp || 1999 || 22-3-2003 |
|- | |- | ||
| CV The Pink Ladies || 2001 || 27-11-2004 | | CV The Pink Ladies || 2001 || 27-11-2004 | ||
|- | |- | ||
| − | | CV Twee Vooraf || 1994 || 2002 | + | | CV Twee Vooraf || 1994 || 11-2-2002 |
|- | |- | ||
| CV van ut padje af || 2002 || | | CV van ut padje af || 2002 || | ||
| Regel 170: | Regel 170: | ||
| d'oren Toe || || 1977 | | d'oren Toe || || 1977 | ||
|- | |- | ||
| − | | Duo Dakduif & Co || 1999 || 2000 | + | | Duo Dakduif & Co || 1999 || 6-3-2000 |
|- | |- | ||
| Dwarsliggers || 2007 || 25-11-2017 | | Dwarsliggers || 2007 || 25-11-2017 | ||
| Regel 182: | Regel 182: | ||
| Hè Hè || 2000 || 7-3-2011 | | Hè Hè || 2000 || 7-3-2011 | ||
|- | |- | ||
| − | | Huggies || || 2003 | + | | Huggies || || 3-3-2003 |
|- | |- | ||
| Japjuinen || 2008 || | | Japjuinen || 2008 || | ||
|- | |- | ||
| − | | Jong Belegen || || 2000 | + | | Jong Belegen || || 6-3-2000 |
|- | |- | ||
| Kloekboys || || 1968 | | Kloekboys || || 1968 | ||
| Regel 200: | Regel 200: | ||
| Maespappers || || 1968 | | Maespappers || || 1968 | ||
|- | |- | ||
| − | | Magrietje || 1997 || 2000 | + | | Magrietje || 1997 || 4-3-2000 |
|- | |- | ||
| Moi Gekloi || 2006 || 9-1-2015 | | Moi Gekloi || 2006 || 9-1-2015 | ||
| Regel 209: | Regel 209: | ||
|- | |- | ||
| Nootweer || 1997 || | | Nootweer || 1997 || | ||
| + | |- | ||
| + | | Ons Kullekes || || 15-2-1999 || | ||
|- | |- | ||
| Peejûstamp || || 2003 | | Peejûstamp || || 2003 | ||
| Regel 214: | Regel 216: | ||
| Piendraod || || 4-2-2017 | | Piendraod || || 4-2-2017 | ||
|- | |- | ||
| − | | Pi-nuckels || || 2001 | + | | Pi-nuckels || || 11-2-2001 |
|- | |- | ||
| Sambalbij || 2002 || | | Sambalbij || 2002 || | ||
Versie van 4 mrt 2023 12:45
Boemeldonckse Clubs, Kapellen, Groepen en individuelen
Boemeldonck is rijk aan vele Clubs, Kapellen, Groepen en individuelen. Op basis van historische informatie hebben we onderstaand overzicht samengesteld. In dit overzicht zijn alleen die clubs/kapellen opgenomen waarvan op dit moment het oprichtingsjaar en/of installatiedatum bekend is. Wij realiseren ons dat nog niet alle informatie beschikbaar is, hiervoor onze excuses. Tips blijven uiteraard altijd welkom bij het mailadres archief@boemeldonck.nl
| Naam Club-Kapel | Opgericht | Geïnstalleerd | |
|---|---|---|---|
| Biks Zooitje | 2001 | 27-11-2004 | |
| Bikse Bakse Bende | 1998 | 4-1-2008 | |
| Bixe Draoke | 2006 | 13-1-2017 | |
| BOB van Boemeldonck | 2003 | ||
| Boemelratten | 1996 | 4-1-2008 | |
| Cock en de Klepzeikers | 1994 | ||
| CV Black Eagles jr | 1983 | ||
| CV de Achterblijvers | 1995 | 2-3-2000 | |
| CV de Atoompjes | 1977 | ||
| CV de Balkoen | 1989 | ||
| CV de Batabieren | 1980 | 12-1-1980 | |
| CV Bende Gek | 2-2-2019 | ||
| CV de Bietjes | 1987 | ||
| CV de Boemelbende | 6-1-2023 | ||
| CV de Black Eagles | 1966 | ||
| CV de deurspoelers | 1994 | ||
| CV de Gallipaopen | 1999 | 11-2-2002 | |
| CV de Gummiekikkers | 2002 | 2-2-2007 | |
| CV de Guppen | 1989 | ||
| CV de Halve Zole | 1981 | ||
| CV de Herrieschoppers | 1996 | 27-11-2004 | |
| CV de Joppers | 1983 | 1986 !! | |
| CV de Kikkers | 1971 | ||
| CV de Klaai-Aerepels | 2002 | 19-1-2009 | |
| CV de Klepperbekken | 1998 | 18-2-2006 | |
| CV de Klompen | 1990 | ||
| CV de Kneuzen | 1984 | ||
| CV de Knuppels | 1994 | 22-2-2003 | |
| CV de Kriebels | 1997 | ||
| CV de Kwêkkers | 1989 | ||
| CV de Laontjes | 1994 | 11-2-2001 | |
| CV de Lolbroeken | 1993 | ||
| CV de Lolmakers | 2001 | 26-1-2010 | |
| CV de Mauwmiere | 2002 | 10-2-2007 | |
| CV de Meelballen | 2001 | 22-2-2003 | |
| CV de Mislukkelingen | 1981 | ||
| CV de Oekels | 1970 | ||
| CV de Plakkers | 2001 | 7-1-2012 | |
| CV de Platonische Woudvlinders | 1992 | ||
| CV de Platzakken | 1985 | ||
| CV de Prieters | 1993 | ||
| CV de Pruttels | 1977 | 1986 | |
| CV de Puddingbuksen | 1986 | ||
| CV de Ratten | 1988 | ||
| CV de Schuimsoppers | 1994 | ||
| CV de Schutters | 1988 | ||
| CV de Spauwhanen | 1992 | ||
| CV de Stampers | 2004 | 13-1-2012 | |
| CV de Steunpinten | 1994 | ||
| CV de Stufkes | 1971 | ||
| CV de Tarantula’s | 1991 | ||
| CV de Tjappies | 2001 | ||
| CV de Toga’s | 1990 | ||
| CV de Tutters | 1992 | ||
| CV de Vatjes | 1991 | ||
| CV de Vetkluivers | 1967 | 1968 | |
| CV de Vuurfreters | 1968 | ||
| CV de Waaipaole | 1984 | ||
| CV de Wandberen | 1978 | ||
| CV de Zandschuivers | 1989 | ||
| CV de Zimkus | 1997 | 8-1-2010 | |
| CV de Zwabbers | 1987 | ||
| CV de Zwoertjes | 1965 | ||
| CV Geen Idee | 2016 | ||
| CV Jippejojee | 2018 | ||
| CV Kiwisensatie | 2004 | 10-2-2007 | |
| CV Peejûhstamp | 1999 | 22-3-2003 | |
| CV The Pink Ladies | 2001 | 27-11-2004 | |
| CV Twee Vooraf | 1994 | 11-2-2002 | |
| CV van ut padje af | 2002 | ||
| CV Vrijgezellig | 2001 | 19-2-2007 | |
| CV Wa Nou | 2005 | 13-1-2012 | |
| D'n Onkel | 1999 | ||
| D’r uit | 2006 | ||
| de Duitenkluivers | 16-2-1969 | ||
| De Kat z'n viool | 17-1-2009 | ||
| De Mallootte | 1992 | ||
| de Stuiters | 16-2-1969 | ||
| De Zonnekus | 18-2-2011 | ||
| Die Twee | 2001 | ||
| Doelrakkers | 1970 | ||
| d'oren Toe | 1977 | ||
| Duo Dakduif & Co | 1999 | 6-3-2000 | |
| Dwarsliggers | 2007 | 25-11-2017 | |
| Eigenwijs | 1983 | 7-2-2005 | |
| Errepelrooiers | 1971 | ||
| Gutsen | 1988 | ||
| Hè Hè | 2000 | 7-3-2011 | |
| Huggies | 3-3-2003 | ||
| Japjuinen | 2008 | ||
| Jong Belegen | 6-3-2000 | ||
| Kloekboys | 1968 | ||
| Krakelingen | 4-1-2008 | ||
| Kwibussen | 1985 | ||
| Les Coubertins | 1989 | ||
| Leutlaaiers | 2008 | ||
| Maespappers | 1968 | ||
| Magrietje | 1997 | 4-3-2000 | |
| Moi Gekloi | 2006 | 9-1-2015 | |
| Nachtbraokers | 2006 | 26-1-2010 | |
| Nachtpitjes | 16-2-1969 | ||
| Nootweer | 1997 | ||
| Ons Kullekes | 15-2-1999 | ||
| Peejûstamp | 2003 | ||
| Piendraod | 4-2-2017 | ||
| Pi-nuckels | 11-2-2001 | ||
| Sambalbij | 2002 | ||
| Strikkers | 10-2-1970 | ||
| Swirrusswaanders | 1992 | ||
| T.T.T. | 1980 | ||
| Tarantula’s | 1991 | ||
| U.B.K. | 1980 | ||
| Ut Span | 2003 | ||
| Ut Vrouwvolluk | 1995 |
