Uitslag Kinderoptocht 20 februari 1993: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||83||Mini-Eagles||De overval op de Rokerie, mar d'n Opper was er nie!||316| | + | | AK || 1 || 83 || Mini-Eagles || De overval op de Rokerie, mar d'n Opper was er nie! || 316 [[Bestand:ko-1993-83.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||81||De Batabiertjes||Zwemmen gezond? Niet in andermans…||278| | + | | AK || 2 || 81 || De Batabiertjes || Zwemmen gezond? Niet in andermans… || 278 [[Bestand:ko-1993-81.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||82||De Halve Zooltjes||Popov trouwt in | + | | AK || 3 || 82 || De Halve Zooltjes || Popov trouwt in Boemeldonck || 261 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||1||66||De Zandschuivers||Oe adde gij da gedocht? Wij kunne niet denke!||313| | + | | BK || 1 || 66 || De Zandschuivers || Oe adde gij da gedocht? Wij kunne niet denke! || 313 [[Bestand:ko-1993-66.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||2||69||De Graspollen||t Panorama Boemeldonckdag||310|| | + | | BK || 2 || 69 || De Graspollen || t Panorama Boemeldonckdag || 310 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||3||67||De Boemeldonckse Insluipers||Een schone Kuil, oe adde gij da gedocht?||269|| | + | | BK || 3 || 67 || De Boemeldonckse Insluipers || Een schone Kuil, oe adde gij da gedocht? || 269 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||1||41||Ke Kapeloten||Liever de lucht in dan bij Breda||286| | + | | CKK || 1 || 41 || Ke Kapeloten || Liever de lucht in dan bij Breda || 286 [[Bestand:ko-1993-41.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||1||51||De Eskimo's ||Oe adde gij da gedocht, wij hebben toch nog 'n waogentje gewrocht||286| | + | | CKK || 1 || 51 || De Eskimo's || Oe adde gij da gedocht, wij hebben toch nog 'n waogentje gewrocht || 286 [[Bestand:ko-1993-51.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||3||47||De Stuntels||Je bent 'n rund, als je met vuurwerk stunt||283|| | + | | CKK || 3 || 47 || De Stuntels || Je bent 'n rund, als je met vuurwerk stunt || 283 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||4||45||De Boemelbengels||Oe adde gij da gedocht, da kapsel van mijn||271| | + | | CKK || 4 || 45 || De Boemelbengels || Oe adde gij da gedocht, da kapsel van mijn || 271 [[Bestand:ko-1993-45.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||5||46||CV De Zandhuivers||Wij zoeken vrouwen!||268|| | + | | CKK || 5 || 46 || CV De Zandhuivers || Wij zoeken vrouwen! || 268 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||6||18||Bart Roelen||De Uitslapers||267|| | + | | CKK || 6 || 18 || Bart Roelen || De Uitslapers || 267 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||7||53||De Gekies||Oe adde gij da gedocht?||263| | + | | CKK || 7 || 53 || De Gekies || Oe adde gij da gedocht? || 263 [[Bestand:ko-1993-53.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||8||52||The Smiles||Wij dhadden gedocht dat alle kinderen gelijk moeten worden||261| | + | | CKK || 8 || 52 || The Smiles || Wij dhadden gedocht dat alle kinderen gelijk moeten worden || 261 [[Bestand:ko-1993-52.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||9||44||De Overlopers||Wij dochten zo!||260|| | + | | CKK || 9 || 44 || De Overlopers || Wij dochten zo! || 260 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||9||50||De Modeview||De nieuwste mode||260|| | + | | CKK || 9 || 50 || De Modeview || De nieuwste mode || 260 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||11||42||De Ratels||Met al die hondepoep in Staat II zijn wij niet tevree||255|| | + | | CKK || 11 || 42 || De Ratels || Met al die hondepoep in Staat II zijn wij niet tevree || 255 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||12||49||De Vroentebakken||De vrolijke muzikanten||246|| | + | | CKK || 12 || 49 || De Vroentebakken || De vrolijke muzikanten || 246 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||13||43||De Bikse Helden||Strippen op de Beek||225|| | + | | CKK || 13 || 43 || De Bikse Helden || Strippen op de Beek || 225 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||1||59||CV De B(r)akken||Mario oe adde gij da gedocht, wij lopen als nintendoos in d'n optocht||316| | + | | CKO || 1 || 59 || CV De B(r)akken || Mario oe adde gij da gedocht, wij lopen als nintendoos in d'n optocht || 316 [[Bestand:ko-1993-59.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||1||60||De Muizekeuteltjes||Het snoepje van de Beek||316|| | + | | CKO || 1 || 60 || De Muizekeuteltjes || Het snoepje van de Beek || 316 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||3||63||Staart II||De gouwe Stertjes||292|| | + | | CKO || 3 || 63 || Staart II || De gouwe Stertjes || 292 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||4||57||Buurtvereniging Moleneind 1||Oe adde gij da gedocht. Hendrik Aarts, 't Moleneind uit. Oe moet dat dan zonder groente en fruit||278|| | + | | CKO || 4 || 57 || Buurtvereniging Moleneind 1 || Oe adde gij da gedocht. Hendrik Aarts, 't Moleneind uit. Oe moet dat dan zonder groente en fruit || 278 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||5||61||De Vianenheitjes||Sneeuwwitje en de 7 dwergen||277|| | + | | CKO || 5 || 61 || De Vianenheitjes || Sneeuwwitje en de 7 dwergen || 277 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||6||62||Uit de luiers||En we luieren nog!||274|| | + | | CKO || 6 || 62 || Uit de luiers || En we luieren nog! || 274 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||7||58||Buurtvereniging "Toch nog||Riny had ut zo gedocht||266|| | + | | CKO || 7 || 58 || Buurtvereniging "Toch nog || Riny had ut zo gedocht || 266 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||1||12||De Denkertjes||We hadden 't zo gedocht||298| | + | | DKK || 1 || 12 || De Denkertjes || We hadden 't zo gedocht || 298 [[Bestand:ko-1993-12.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||2||14||Robbert, Eddo en John||Zo hadden wij de Bikse Plisie gedocht||289|| | + | | DKK || 2 || 14 || Robbert, Eddo en John || Zo hadden wij de Bikse Plisie gedocht || 289 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||3||21||Vitalis||Alleen op de wereld||283|| | + | | DKK || 3 || 21 || Vitalis || Alleen op de wereld || 283 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||4||9||Kim, Sanne, Madelon||Oe adde da gedocht, wij ebbe da so gedocht||280|| | + | | DKK || 4 || 9 || Kim, Sanne, Madelon || Oe adde da gedocht, wij ebbe da so gedocht || 280 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||4||15||De Gebruurtjes||n Plek voor de Vet||280| | + | | DKK || 4 || 15 || De Gebruurtjes || n Plek voor de Vet || 280 [[Bestand:ko-1993-15.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||6||11||De Boys||Zo vie zo vuil, dat was de Kuil||279| | + | | DKK || 6 || 11 || De Boys || Zo vie zo vuil, dat was de Kuil || 279 [[Bestand:ko-1993-11.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||7||10||Marleen, Susanne en Jessie||Oe adde gij da gedocht, wij mee dees computers worre nog knapper dan gedocht||267|| | + | | DKK || 7 || 10 || Marleen, Susanne en Jessie || Oe adde gij da gedocht, wij mee dees computers worre nog knapper dan gedocht || 267 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||8||18||De Burgemeester||Da had ik zo gedacht||252| | + | | DKK || 8 || 18 || De Burgemeester || Da had ik zo gedacht || 252 [[Bestand:ko-1993-18.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||9||22||De Zwemmertjes||Wij wille zwemme||248|| | + | | DKK || 9 || 22 || De Zwemmertjes || Wij wille zwemme || 248 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||10||13||Menno en Arno||De Beekse wagen||242|| | + | | DKK || 10 || 13 || Menno en Arno || De Beekse wagen || 242 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||11||20||De Vraagtekens||We doen het dit jaar rustig aan||241|| | + | | DKK || 11 || 20 || De Vraagtekens || We doen het dit jaar rustig aan || 241 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||12||8||De Spirtjes||t huus van Prins Vet d'n Eerste||238|| | + | | DKK || 12 || 8 || De Spirtjes || t huus van Prins Vet d'n Eerste || 238 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||13||7||De Deurdrammers||Oe adde gij da gedocht, hij dacht het met een stok te doen||230|| | + | | DKK || 13 || 7 || De Deurdrammers || Oe adde gij da gedocht, hij dacht het met een stok te doen || 230 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||14||19||Gijs Boetzkens||Munne maot en ik!||222|| | + | | DKK || 14 || 19 || Gijs Boetzkens || Munne maot en ik! || 222 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||1||35||De Keizertjes|| | + | | DKO || 1 || 35 || De Keizertjes || Boemeldonck Streetparade || 291 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||2||34||De Kwakbollen||Onze Theo na 11 jaar z'n fiets verpand en op 'n verken geland||285|| | + | | DKO || 2 || 34 || De Kwakbollen || Onze Theo na 11 jaar z'n fiets verpand en op 'n verken geland || 285 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||3||32||De Meskus Musters||Roodkapje had niet gedocht dat de wolf haar oma had bezocht||281|| | + | | DKO || 3 || 32 || De Meskus Musters || Roodkapje had niet gedocht dat de wolf haar oma had bezocht || 281 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||4||36||Femke, Renee en Kris||Mickey en Mini Mouse zetten de bleoemtjes buiten||265|| | + | | DKO || 4 || 36 || Femke, Renee en Kris || Mickey en Mini Mouse zetten de bleoemtjes buiten || 265 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||5||30||De Kwistjes||Rabootje, Rabootje||249| | + | | DKO || 5 || 30 || De Kwistjes || Rabootje, Rabootje || 249 [[Bestand:ko-1993-30.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||6||31||De Piraten||De Piraten van | + | | DKO || 6 || 31 || De Piraten || De Piraten van Boemeldonck || 238 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||7||37||Joep en Michey Peeters||Ik wou 't eigenlijk zo hebbe||228 | + | | DKO || 7 || 37 || Joep en Michey Peeters || Ik wou 't eigenlijk zo hebbe || 228 |
| − | |||
| − | |||
|} | |} | ||
