Uitslag Kinderoptocht 4 juni 2022: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 6: | Regel 6: | ||
| || || BAK|| Prinsenwagen || || [[Bestand:2022-prw.jpeg|100px]] | | || || BAK|| Prinsenwagen || || [[Bestand:2022-prw.jpeg|100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 1 || 58 || AK || CV de Bende van Bas || Gin feesie zonder Keesie || 886 [[Bestand:2022-KO- | + | | 1 || 58 || AK || CV de Bende van Bas || Gin feesie zonder Keesie || 886 [[Bestand:2022-KO-58.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2 || 49 || AK || CV de Lolbroeken || The BAD-Pirates van Boemeldonck || 815 [[Bestand:2022-KO- | + | | 2 || 49 || AK || CV de Lolbroeken || The BAD-Pirates van Boemeldonck || 815 [[Bestand:2022-KO-49.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 3 || 28 || AK || CV de Meelballen || We komme oew kiel haole! || 794 [[Bestand:2022-KO- | + | | 3 || 28 || AK || CV de Meelballen || We komme oew kiel haole! || 794 [[Bestand:2022-KO-28.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 4 || 19 || AK || CV de mini Eagles || Boemeldonckse mini strijders || 720 [[Bestand:2022-KO- | + | | 4 || 19 || AK || CV de mini Eagles || Boemeldonckse mini strijders || 720 [[Bestand:2022-KO-19.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 5 || 11 || AK || CV de Herrieschoppers || Karnaval is wat later.. Dus vieren we feest onder water! || 670 [[Bestand:2022-KO- | + | | 5 || 11 || AK || CV de Herrieschoppers || Karnaval is wat later.. Dus vieren we feest onder water! || 670 [[Bestand:2022-KO-11.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 6 || 5 || AK || CV de Wappers || We zijn er als vanouds, als de kippen bij! || 456 [[Bestand:2022-KO- | + | | 6 || 5 || AK || CV de Wappers || We zijn er als vanouds, als de kippen bij! || 456 [[Bestand:2022-KO-05.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 7 || 34 || AK || CV de Batabiertjes || Ut kriebelt as vanouds || 334 [[Bestand:2022-KO- | + | | 7 || 34 || AK || CV de Batabiertjes || Ut kriebelt as vanouds || 334 [[Bestand:2022-KO-34.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 1 || 40 || BK || CV de Bietjes || Un Karnavalswagen in aktie is net un kermisattractie || 816 [[Bestand:2022-KO- | + | | 1 || 40 || BK || CV de Bietjes || Un Karnavalswagen in aktie is net un kermisattractie || 816 [[Bestand:2022-KO-40.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2 || 23 || BK || CV de Lolmollen || Boemeldonck blijft de Mijne!!! || 730 [[Bestand:2022-KO- | + | | 2 || 23 || BK || CV de Lolmollen || Boemeldonck blijft de Mijne!!! || 730 [[Bestand:2022-KO-23.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 3 || 7 || BK || CV de Mafklappers || De aandachttrekkers || 712 [[Bestand:2022-KO- | + | | 3 || 7 || BK || CV de Mafklappers || De aandachttrekkers || 712 [[Bestand:2022-KO-07.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 1 || 15 || BKK || CV Bekek Ut Mar || Oud mar Goud || 706 [[Bestand:2022-KO- | + | | 1 || 15 || BKK || CV Bekek Ut Mar || Oud mar Goud || 706 [[Bestand:2022-KO-15.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2 || 43 || BKK || CV de Boemelsaurussen || Afvalrace || 637 [[Bestand:2022-KO- | + | | 2 || 43 || BKK || CV de Boemelsaurussen || Afvalrace || 637 [[Bestand:2022-KO-43.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 3 || 31 || BKK || CV de Partyvogels || Opzoek naor ut Boemeldoncks Karnaval || 613 [[Bestand:2022-KO- | + | | 3 || 31 || BKK || CV de Partyvogels || Opzoek naor ut Boemeldoncks Karnaval || 613 [[Bestand:2022-KO-31.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 1 || 25 || CKK || CV Boemelwood || Ut is wir fist zo as ut in jaore nie is gewist. Daans en spring mee in ons kriebelcafe || 748 [[Bestand:2022-KO- | + | | 1 || 25 || CKK || CV Boemelwood || Ut is wir fist zo as ut in jaore nie is gewist. Daans en spring mee in ons kriebelcafe || 748 [[Bestand:2022-KO-25.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2 || 13 || CKK || CV de Dollekes || Ut kriebelt op munne kop! || 693 [[Bestand:2022-KO- | + | | 2 || 13 || CKK || CV de Dollekes || Ut kriebelt op munne kop! || 693 [[Bestand:2022-KO-13.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 3 || 14 || CKK || CV de Boemelpiepers || Bij de Boemelpiepers kriebelt het weer om als vanouds de beest uit te hangen"! || 669 [[Bestand:2022-KO- | + | | 3 || 14 || CKK || CV de Boemelpiepers || Bij de Boemelpiepers kriebelt het weer om als vanouds de beest uit te hangen"! || 669 [[Bestand:2022-KO-14.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 1 || 45 || CKO || CV de Confetti Monsters || Boemeldoncks Karnaval kriebelt Nooitgenoeg!!! || 886 [[Bestand:2022-KO- | + | | 1 || 45 || CKO || CV de Confetti Monsters || Boemeldoncks Karnaval kriebelt Nooitgenoeg!!! || 886 [[Bestand:2022-KO-45.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2 || 57 || CKO || CV d'n klasgenôtjes || Van 't zelfde laken, een karnavalspak || 869 [[Bestand:2022-KO- | + | | 2 || 57 || CKO || CV d'n klasgenôtjes || Van 't zelfde laken, een karnavalspak || 869 [[Bestand:2022-KO-57.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 3 || 41 || CKO || CV De Stofrozen || Het kriebelt, moar agge wacht, ontpopt er grootse pracht! || 868 [[Bestand:2022-KO- | + | | 3 || 41 || CKO || CV De Stofrozen || Het kriebelt, moar agge wacht, ontpopt er grootse pracht! || 868 [[Bestand:2022-KO-41.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 4 || 4 || CKO || CV Bende Betoeterd || Wij passen ons aan zodat de optocht kan blijven gaan || 812 [[Bestand:2022-KO- | + | | 4 || 4 || CKO || CV Bende Betoeterd || Wij passen ons aan zodat de optocht kan blijven gaan || 812 [[Bestand:2022-KO-04.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 5 || 26 || CKO || CV de Flapkousen || Ut kriebelt as van (W)ouds || 796 [[Bestand:2022-KO- | + | | 5 || 26 || CKO || CV de Flapkousen || Ut kriebelt as van (W)ouds || 796 [[Bestand:2022-KO-26.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 6 || 47 || CKO || CV Nou FF Nie || Boemeldoncks zomerkarnaval, ut bevalt ons nou al! || 777 [[Bestand:2022-KO- | + | | 6 || 47 || CKO || CV Nou FF Nie || Boemeldoncks zomerkarnaval, ut bevalt ons nou al! || 777 [[Bestand:2022-KO-47.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 7 || 8 || CKO || CV de Bikse Bella's & Co || Ut kriebelt net zo heftig als in de jaore feftig || 771 [[Bestand:2022-KO- | + | | 7 || 8 || CKO || CV de Bikse Bella's & Co || Ut kriebelt net zo heftig als in de jaore feftig || 771 [[Bestand:2022-KO-08.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 8 || 18 || CKO || CV Jippejojee || ut kriebelt as vanouds, Boemeldonck's ballonfiesta is gouds || 715 [[Bestand:2022-KO- | + | | 8 || 18 || CKO || CV Jippejojee || ut kriebelt as vanouds, Boemeldonck's ballonfiesta is gouds || 715 [[Bestand:2022-KO-18.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 9 || 24 || CKO || CV de Feestvarkens || Ut kriebelt as vanouds, de processierups is wir in the house || 708 [[Bestand:2022-KO- | + | | 9 || 24 || CKO || CV de Feestvarkens || Ut kriebelt as vanouds, de processierups is wir in the house || 708 [[Bestand:2022-KO-24.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 10 || 44 || CKO || CV Heppie || Heppie ook lentekriebels? || 670 [[Bestand:2022-KO- | + | | 10 || 44 || CKO || CV Heppie || Heppie ook lentekriebels? || 670 [[Bestand:2022-KO-44.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 11 || 22 || CKO || CV de Feestracers || Wij kriebelen vur 't eerst || 661 [[Bestand:2022-KO- | + | | 11 || 22 || CKO || CV de Feestracers || Wij kriebelen vur 't eerst || 661 [[Bestand:2022-KO-22.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 12 || 39 || CKO || CV de Schurkenbende || Hooggeeerd publiek, komt dat zien: Het kan wel een beetje kriebelen misschien || 648 [[Bestand:2022-KO- | + | | 12 || 39 || CKO || CV de Schurkenbende || Hooggeeerd publiek, komt dat zien: Het kan wel een beetje kriebelen misschien || 648 [[Bestand:2022-KO-39.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 13 || 16 || CKO || CV De Boemelsnoepkes || Ut kriebelt als vanouds. Daarom strooien wij met iets gouds. || 619 [[Bestand:2022-KO- | + | | 13 || 16 || CKO || CV De Boemelsnoepkes || Ut kriebelt als vanouds. Daarom strooien wij met iets gouds. || 619 [[Bestand:2022-KO-16.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 14 || 42 || CKO || CV de Stuiterboys || Na 2 jaar zonder Karnaval heb ik een kriebel-overall || 609 [[Bestand:2022-KO- | + | | 14 || 42 || CKO || CV de Stuiterboys || Na 2 jaar zonder Karnaval heb ik een kriebel-overall || 609 [[Bestand:2022-KO-42.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 15 || 2 || CKO || Biks Zooitje || We steken us nek uit vur d'n optocht || 603 [[Bestand:2022-KO- | + | | 15 || 2 || CKO || Biks Zooitje || We steken us nek uit vur d'n optocht || 603 [[Bestand:2022-KO-02.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 16 || 51 || CKO || CV de Mini Knuppels || Boemeldonck in bloei || 600 [[Bestand:2022-KO- | + | | 16 || 51 || CKO || CV de Mini Knuppels || Boemeldonck in bloei || 600 [[Bestand:2022-KO-51.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 17 || 48 || CKO || CV Toi Toi Toi || Gek van de juuk || 594 [[Bestand:2022-KO- | + | | 17 || 48 || CKO || CV Toi Toi Toi || Gek van de juuk || 594 [[Bestand:2022-KO-48.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 18 || 12 || CKO || CV de Boemeldonckse Pony's || Ut hooi kriebelt als vanouds || 593 [[Bestand:2022-KO- | + | | 18 || 12 || CKO || CV de Boemeldonckse Pony's || Ut hooi kriebelt als vanouds || 593 [[Bestand:2022-KO-12.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 19 || 56 || CKO || De Mini Magrietjes || We kriebbelen terug in de tijd || 575 [[Bestand:2022-KO- | + | | 19 || 56 || CKO || De Mini Magrietjes || We kriebbelen terug in de tijd || 575 [[Bestand:2022-KO-56.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 20 || 6 || CKO || CV de Bikse Bandieten || Ut kriebelt as vanouds maor wij kenne krabbe || 573 [[Bestand:2022-KO- | + | | 20 || 6 || CKO || CV de Bikse Bandieten || Ut kriebelt as vanouds maor wij kenne krabbe || 573 [[Bestand:2022-KO-06.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 21 || 32 || CKO || CV de Kriebelbeestjes || Ut kriebelt as vanouds in de achtbaan || 571 [[Bestand:2022-KO- | + | | 21 || 32 || CKO || CV de Kriebelbeestjes || Ut kriebelt as vanouds in de achtbaan || 571 [[Bestand:2022-KO-32.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 22 || 29 || CKO || CV de Gupkus || Als 't kriebelt, moet je krabbe || 570 [[Bestand:2022-KO- | + | | 22 || 29 || CKO || CV de Gupkus || Als 't kriebelt, moet je krabbe || 570 [[Bestand:2022-KO-29.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 23 || 50 || CKO || De Griffo's || Bettie akkem aai? || 562 [[Bestand:2022-KO- | + | | 23 || 50 || CKO || De Griffo's || Bettie akkem aai? || 562 [[Bestand:2022-KO-50.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 24 || 35 || CKO || CV de Melige Meskes || We kleuren de optocht als vanouds || 561 [[Bestand:2022-KO- | + | | 24 || 35 || CKO || CV de Melige Meskes || We kleuren de optocht als vanouds || 561 [[Bestand:2022-KO-35.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 25 || 27 || CKO || CV de Giebeltjes || Krijg de Kriebeltjes bij de Giebeltjes! || 559 [[Bestand:2022-KO- | + | | 25 || 27 || CKO || CV de Giebeltjes || Krijg de Kriebeltjes bij de Giebeltjes! || 559 [[Bestand:2022-KO-27.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 26 || 10 || CKO || CV de Boeiebende || Deze kriebelbeestjes gaon los in ut Boemeldonkse junglebos || 551 [[Bestand:2022-KO- | + | | 26 || 10 || CKO || CV de Boeiebende || Deze kriebelbeestjes gaon los in ut Boemeldonkse junglebos || 551 [[Bestand:2022-KO-10.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 27 || 38 || CKO || CV de Schuimsoppertjes || Ut kriebelt as vanouds met Jøkie en Jet || 540 [[Bestand:2022-KO- | + | | 27 || 38 || CKO || CV de Schuimsoppertjes || Ut kriebelt as vanouds met Jøkie en Jet || 540 [[Bestand:2022-KO-38.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 28 || 54 || CKO || CV de Horizonnekes || Ut kriebelt as vanouds || 517 [[Bestand:2022-KO- | + | | 28 || 54 || CKO || CV de Horizonnekes || Ut kriebelt as vanouds || 517 [[Bestand:2022-KO-54.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 29 || 33 || CKO || CV de Lolapen || Nu al in de rij… En dan nog 800 auto's erbij??? || 507 [[Bestand:2022-KO- | + | | 29 || 33 || CKO || CV de Lolapen || Nu al in de rij… En dan nog 800 auto's erbij??? || 507 [[Bestand:2022-KO-33.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 30 || 30 || CKO || CV de Haontjes || Bij de space-robots uit de cloud kriebelt het nog steeds als vanouds || 505 [[Bestand:2022-KO- | + | | 30 || 30 || CKO || CV de Haontjes || Bij de space-robots uit de cloud kriebelt het nog steeds als vanouds || 505 [[Bestand:2022-KO-30.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 31 || 53 || CKO || De Favorietjes || Het kriebelt als vanouds en dat is niet (p)luis || 435 [[Bestand:2022-KO- | + | | 31 || 53 || CKO || De Favorietjes || Het kriebelt als vanouds en dat is niet (p)luis || 435 [[Bestand:2022-KO-53.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 32 || 36 || CKO || CV de Mini Achterblijvers || Corona in het gevang, Karnaval aan de gang || 431 [[Bestand:2022-KO- | + | | 32 || 36 || CKO || CV de Mini Achterblijvers || Corona in het gevang, Karnaval aan de gang || 431 [[Bestand:2022-KO-36.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 1 || 37 || DKK || CV Doe's gek || We stoffe oe af, want ut kriebelt as vanouds || 616 [[Bestand:2022-KO- | + | | 1 || 37 || DKK || CV Doe's gek || We stoffe oe af, want ut kriebelt as vanouds || 616 [[Bestand:2022-KO-37.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2 || 55 || DKK || CV De Pietertjes || Ut kriebelt as vanouds || 572 [[Bestand:2022-KO- | + | | 2 || 55 || DKK || CV De Pietertjes || Ut kriebelt as vanouds || 572 [[Bestand:2022-KO-55.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 1 || 17 || DKO || CV de twee Feestracers || We pakke de droad weer op || 841 [[Bestand:2022-KO- | + | | 1 || 17 || DKO || CV de twee Feestracers || We pakke de droad weer op || 841 [[Bestand:2022-KO-17.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2 || 3 || DKO || CV de Panter Curlies || T wordt een feestje meej deze popster te gast, na 't kriebelen van de poederkwast || 737 [[Bestand:2022-KO- | + | | 2 || 3 || DKO || CV de Panter Curlies || T wordt een feestje meej deze popster te gast, na 't kriebelen van de poederkwast || 737 [[Bestand:2022-KO-03.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 3 || 21 || DKO || CV de Kwebbelkonten || Eikenconfettirups || 676 [[Bestand:2022-KO- | + | | 3 || 21 || DKO || CV de Kwebbelkonten || Eikenconfettirups || 676 [[Bestand:2022-KO-21.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 4 || 20 || DKO || CV de Dancing Devils || De danskriebels kriebelen weer as vanouds || 600 [[Bestand:2022-KO- | + | | 4 || 20 || DKO || CV de Dancing Devils || De danskriebels kriebelen weer as vanouds || 600 [[Bestand:2022-KO-20.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 5 || 52 || DKO || CV de Plaantekoppe || Wij trappen veur d'n irste keer af || 574 [[Bestand:2022-KO- | + | | 5 || 52 || DKO || CV de Plaantekoppe || Wij trappen veur d'n irste keer af || 574 [[Bestand:2022-KO-52.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 6 || 9 || DKO || CV de Verstekelingen || We loate oe niet in de steek op den Beek || 526 [[Bestand:2022-KO- | + | | 6 || 9 || DKO || CV de Verstekelingen || We loate oe niet in de steek op den Beek || 526 [[Bestand:2022-KO-09.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 7 || 46 || DKO || CV de Cheeta's || Twee Cheeta's || 488 [[Bestand:2022-KO- | + | | 7 || 46 || DKO || CV de Cheeta's || Twee Cheeta's || 488 [[Bestand:2022-KO-46.jpeg|100px]] |
|} | |} | ||
Versie van 14 aug 2022 12:37
Uitslag Kinderoptocht zaterdag 4 juni 2022
| Prijs | Nr | Cat | Deelnemer | Titel | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
| BAK | Prinsenwagen | ||||
| 1 | 58 | AK | CV de Bende van Bas | Gin feesie zonder Keesie | 886 |
| 2 | 49 | AK | CV de Lolbroeken | The BAD-Pirates van Boemeldonck | 815 |
| 3 | 28 | AK | CV de Meelballen | We komme oew kiel haole! | 794 |
| 4 | 19 | AK | CV de mini Eagles | Boemeldonckse mini strijders | 720 |
| 5 | 11 | AK | CV de Herrieschoppers | Karnaval is wat later.. Dus vieren we feest onder water! | 670 |
| 6 | 5 | AK | CV de Wappers | We zijn er als vanouds, als de kippen bij! | 456 |
| 7 | 34 | AK | CV de Batabiertjes | Ut kriebelt as vanouds | 334 |
| 1 | 40 | BK | CV de Bietjes | Un Karnavalswagen in aktie is net un kermisattractie | 816 |
| 2 | 23 | BK | CV de Lolmollen | Boemeldonck blijft de Mijne!!! | 730 |
| 3 | 7 | BK | CV de Mafklappers | De aandachttrekkers | 712 |
| 1 | 15 | BKK | CV Bekek Ut Mar | Oud mar Goud | 706 |
| 2 | 43 | BKK | CV de Boemelsaurussen | Afvalrace | 637 |
| 3 | 31 | BKK | CV de Partyvogels | Opzoek naor ut Boemeldoncks Karnaval | 613 |
| 1 | 25 | CKK | CV Boemelwood | Ut is wir fist zo as ut in jaore nie is gewist. Daans en spring mee in ons kriebelcafe | 748 |
| 2 | 13 | CKK | CV de Dollekes | Ut kriebelt op munne kop! | 693 |
| 3 | 14 | CKK | CV de Boemelpiepers | Bij de Boemelpiepers kriebelt het weer om als vanouds de beest uit te hangen"! | 669 |
| 1 | 45 | CKO | CV de Confetti Monsters | Boemeldoncks Karnaval kriebelt Nooitgenoeg!!! | 886 |
| 2 | 57 | CKO | CV d'n klasgenôtjes | Van 't zelfde laken, een karnavalspak | 869 |
| 3 | 41 | CKO | CV De Stofrozen | Het kriebelt, moar agge wacht, ontpopt er grootse pracht! | 868 |
| 4 | 4 | CKO | CV Bende Betoeterd | Wij passen ons aan zodat de optocht kan blijven gaan | 812 |
| 5 | 26 | CKO | CV de Flapkousen | Ut kriebelt as van (W)ouds | 796 |
| 6 | 47 | CKO | CV Nou FF Nie | Boemeldoncks zomerkarnaval, ut bevalt ons nou al! | 777 |
| 7 | 8 | CKO | CV de Bikse Bella's & Co | Ut kriebelt net zo heftig als in de jaore feftig | 771 |
| 8 | 18 | CKO | CV Jippejojee | ut kriebelt as vanouds, Boemeldonck's ballonfiesta is gouds | 715 |
| 9 | 24 | CKO | CV de Feestvarkens | Ut kriebelt as vanouds, de processierups is wir in the house | 708 |
| 10 | 44 | CKO | CV Heppie | Heppie ook lentekriebels? | 670 |
| 11 | 22 | CKO | CV de Feestracers | Wij kriebelen vur 't eerst | 661 |
| 12 | 39 | CKO | CV de Schurkenbende | Hooggeeerd publiek, komt dat zien: Het kan wel een beetje kriebelen misschien | 648 |
| 13 | 16 | CKO | CV De Boemelsnoepkes | Ut kriebelt als vanouds. Daarom strooien wij met iets gouds. | 619 |
| 14 | 42 | CKO | CV de Stuiterboys | Na 2 jaar zonder Karnaval heb ik een kriebel-overall | 609 |
| 15 | 2 | CKO | Biks Zooitje | We steken us nek uit vur d'n optocht | 603 |
| 16 | 51 | CKO | CV de Mini Knuppels | Boemeldonck in bloei | 600 |
| 17 | 48 | CKO | CV Toi Toi Toi | Gek van de juuk | 594 |
| 18 | 12 | CKO | CV de Boemeldonckse Pony's | Ut hooi kriebelt als vanouds | 593 |
| 19 | 56 | CKO | De Mini Magrietjes | We kriebbelen terug in de tijd | 575 100px |
| 20 | 6 | CKO | CV de Bikse Bandieten | Ut kriebelt as vanouds maor wij kenne krabbe | 573 |
| 21 | 32 | CKO | CV de Kriebelbeestjes | Ut kriebelt as vanouds in de achtbaan | 571 |
| 22 | 29 | CKO | CV de Gupkus | Als 't kriebelt, moet je krabbe | 570 |
| 23 | 50 | CKO | De Griffo's | Bettie akkem aai? | 562 100px |
| 24 | 35 | CKO | CV de Melige Meskes | We kleuren de optocht als vanouds | 561 |
| 25 | 27 | CKO | CV de Giebeltjes | Krijg de Kriebeltjes bij de Giebeltjes! | 559 |
| 26 | 10 | CKO | CV de Boeiebende | Deze kriebelbeestjes gaon los in ut Boemeldonkse junglebos | 551 |
| 27 | 38 | CKO | CV de Schuimsoppertjes | Ut kriebelt as vanouds met Jøkie en Jet | 540 |
| 28 | 54 | CKO | CV de Horizonnekes | Ut kriebelt as vanouds | 517 |
| 29 | 33 | CKO | CV de Lolapen | Nu al in de rij… En dan nog 800 auto's erbij??? | 507 |
| 30 | 30 | CKO | CV de Haontjes | Bij de space-robots uit de cloud kriebelt het nog steeds als vanouds | 505 |
| 31 | 53 | CKO | De Favorietjes | Het kriebelt als vanouds en dat is niet (p)luis | 435 |
| 32 | 36 | CKO | CV de Mini Achterblijvers | Corona in het gevang, Karnaval aan de gang | 431 |
| 1 | 37 | DKK | CV Doe's gek | We stoffe oe af, want ut kriebelt as vanouds | 616 |
| 2 | 55 | DKK | CV De Pietertjes | Ut kriebelt as vanouds | 572 100px |
| 1 | 17 | DKO | CV de twee Feestracers | We pakke de droad weer op | 841 |
| 2 | 3 | DKO | CV de Panter Curlies | T wordt een feestje meej deze popster te gast, na 't kriebelen van de poederkwast | 737 |
| 3 | 21 | DKO | CV de Kwebbelkonten | Eikenconfettirups | 676 |
| 4 | 20 | DKO | CV de Dancing Devils | De danskriebels kriebelen weer as vanouds | 600 |
| 5 | 52 | DKO | CV de Plaantekoppe | Wij trappen veur d'n irste keer af | 574 100px |
| 6 | 9 | DKO | CV de Verstekelingen | We loate oe niet in de steek op den Beek | 526 |
| 7 | 46 | DKO | CV de Cheeta's | Twee Cheeta's | 488 |
