Uitslag Grote Optocht 5 juni 2022: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 70: | Regel 70: | ||
| 9 || 56 || D || CV de Halve Zole || Tis 3 keer niks || 682 [[Bestand:GO-2022-56.jpeg|100px]] | | 9 || 56 || D || CV de Halve Zole || Tis 3 keer niks || 682 [[Bestand:GO-2022-56.jpeg|100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 10 || 22 || D || Die 2 || We draaien als vanouds || 678 [[Bestand:GO-2022-22. | + | | 10 || 22 || D || Die 2 || We draaien als vanouds || 678 [[Bestand:GO-2022-22.jpg|100px]] |
|- | |- | ||
| 11 || 41 || D || KV de aller1ste Boemeldonckse vrijwillige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Eej! Kalemaris hè! || 672 [[Bestand:GO-2022-41.jpeg|100px]] | | 11 || 41 || D || KV de aller1ste Boemeldonckse vrijwillige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Eej! Kalemaris hè! || 672 [[Bestand:GO-2022-41.jpeg|100px]] | ||
Versie van 13 aug 2022 19:02
Uitslag Grote Optocht 5 juni 2022 (1e Pinksterdag)
