Uitslag Grote optocht 2 februari 2003: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 9: | Regel 9: | ||
| A||1||90||CV De Klompen ||Geblaozen noten geven dun optocht kleur! ||949 [[Bestand:Gko-2003-90.jpg | 100px]] | | A||1||90||CV De Klompen ||Geblaozen noten geven dun optocht kleur! ||949 [[Bestand:Gko-2003-90.jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | A||2||63||CV De Bietjes ||In een optocht door glitter en glamour omgeven wordt karnaval de show van je leven ||941 | + | | A||2||63||CV De Bietjes ||In een optocht door glitter en glamour omgeven wordt karnaval de show van je leven ||941 [[Bestand:Gko-2003-63.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||3||79||CV Black Eagles jr. ||Ge kunt 'r nie omheene, feeste zit in onze gene ||935 | + | | A||3||79||CV Black Eagles jr. ||Ge kunt 'r nie omheene, feeste zit in onze gene ||935 [[Bestand:Gko-2003-79.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||4||24||CV De Puddingbuksen ||Lachen gieren brullen! Beekse feesten om te smullen ||933 | + | | A||4||24||CV De Puddingbuksen ||Lachen gieren brullen! Beekse feesten om te smullen ||933 [[Bestand:Gko-2003-24.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||5||36||CV De Lolbroeken ||Boemeldoncks karnaval kunde jong-leren ||925 | + | | A||5||36||CV De Lolbroeken ||Boemeldoncks karnaval kunde jong-leren ||925 [[Bestand:Gko-2003-36.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||6||49||CV De Zandschuivers ||Meej karnaval draoit alles dur ||884 | + | | A||6||49||CV De Zandschuivers ||Meej karnaval draoit alles dur ||884 [[Bestand:Gko-2003-49.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||7||11||CV De Achterblijvers ||Doeken en maskers draaien open wanneer d'n Boemeldonckse musical gaot lopen ||883 | + | | A||7||11||CV De Achterblijvers ||Doeken en maskers draaien open wanneer d'n Boemeldonckse musical gaot lopen ||883 [[Bestand:Gko-2003-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||1||20||CV De Schuimsoppers||Uit Gezegdûs en gedichtûh onstaon sprekende gezichtûh ||841 | + | | B||1||20||CV De Schuimsoppers||Uit Gezegdûs en gedichtûh onstaon sprekende gezichtûh ||841 [[Bestand:Gko-2003-20.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||2||43||CV De Spauwhanen ||Kippûhvel meej Halloween ||828 | + | | B||2||43||CV De Spauwhanen ||Kippûhvel meej Halloween ||828 [[Bestand:Gko-2003-43.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||3||16||CV De | + | | B||3||16||CV De Kwêkers ||[[Boemeldonck]] bekent kleur!! ||821 [[Bestand:Gko-2003-16.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||4||66||CV De Knuppels ||Verplaots oew eige trug naor ut verleden, dun kindertijden wor wir heden ||815 | + | | B||4||66||CV De Knuppels ||Verplaots oew eige trug naor ut verleden, dun kindertijden wor wir heden ||815 [[Bestand:Gko-2003-66.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||5||85||CV Overdreven ||Circus Pens ||813 | + | | B||5||85||CV Overdreven ||Circus Pens ||813 [[Bestand:Gko-2003-85.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||6||55||CV De Joppers ||Dun betovering van Prins Sus wordt verbroke meej un kus ||799 | + | | B||6||55||CV De Joppers ||Dun betovering van Prins Sus wordt verbroke meej un kus ||799 [[Bestand:Gko-2003-55.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||7||60||CV De Schutters ||Karnaval'ls ut circus van Boemeldorick ||789 | + | | B||7||60||CV De Schutters ||Karnaval'ls ut circus van Boemeldorick ||789 [[Bestand:Gko-2003-60.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||8||95||CV De Herrieschoppers||Elke dag een stukske groente en een stukske fruit ge kunt er nie omheene, ge kunt er nie onderuit.. ||768 | + | | B||8||95||CV De Herrieschoppers||Elke dag een stukske groente en een stukske fruit ge kunt er nie omheene, ge kunt er nie onderuit.. ||768 [[Bestand:Gko-2003-95.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||9||40||CV De Meelballen ||Ut mooiste karnaval van de streek, is ut Monopoly van d'n Beek ||766 | + | | B||9||40||CV De Meelballen ||Ut mooiste karnaval van de streek, is ut Monopoly van d'n Beek ||766 [[Bestand:Gko-2003-40.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||10||52||CV De Mislukkelingen||Integreren? Mee Boemeldoncks karnaval kunde ut leren! ||753 | + | | B||10||52||CV De Mislukkelingen||Integreren? Mee Boemeldoncks karnaval kunde ut leren! ||753 [[Bestand:Gko-2003-52.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||11||98||CV De Kroegtijgers||Ge kunt 'I' nie omheene après-skiën doe d'in [[Boemeldonck]] nie alleene ||750 | + | | B||11||98||CV De Kroegtijgers||Ge kunt 'I' nie omheene après-skiën doe d'in [[Boemeldonck]] nie alleene ||750 [[Bestand:Gko-2003-98.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||12||29||CV De Zwabbers ||Boemeldonckers overal in het karnavalfestival ||749 | + | | B||12||29||CV De Zwabbers ||Boemeldonckers overal in het karnavalfestival ||749 [[Bestand:Gko-2003-29.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||13||69||CV De Molshopen ||Agge nun nechte Boemeldoncker bent vierde karnaval van 't begin tot 't end ||735 | + | | B||13||69||CV De Molshopen ||Agge nun nechte Boemeldoncker bent vierde karnaval van 't begin tot 't end ||735 [[Bestand:Gko-2003-69.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||14||46||CV De/Halve Zole ||22 jaor ne hele fillum bij mekaor ||724 | + | | B||14||46||CV De/Halve Zole ||22 jaor ne hele fillum bij mekaor ||724 [[Bestand:Gko-2003-46.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||15||13||CV Biks Zooitje ||We konden er nie omheene, dus moesten we er doorheene, onderdeure enuverheene ||715 | + | | B||15||13||CV Biks Zooitje ||We konden er nie omheene, dus moesten we er doorheene, onderdeure enuverheene ||715 [[Bestand:Gko-2003-13.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||16||76||CV De Boemelboys||Boemeldonckers in hogere sferen doen het mooiste karnaval Creëren ||707 | + | | B||16||76||CV De Boemelboys||Boemeldonckers in hogere sferen doen het mooiste karnaval Creëren ||707 [[Bestand:Gko-2003-76.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||17||73||CV De Kneuzen||Om d'r over te gerakerîverzint men de zotste zaken ||701 | + | | B||17||73||CV De Kneuzen||Om d'r over te gerakerîverzint men de zotste zaken ||701 [[Bestand:Gko-2003-73.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||18||92||CV De Guppen ||Ge kunt er nie omhene een Aap is gin schaap ||674 | + | | B||18||92||CV De Guppen ||Ge kunt er nie omhene een Aap is gin schaap ||674 [[Bestand:Gko-2003-92.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||19||82||CV De Kwisten ||De vraag is wie ons spekt, want de Euro heeft ons genekt ||632 | + | | B||19||82||CV De Kwisten ||De vraag is wie ons spekt, want de Euro heeft ons genekt ||632 [[Bestand:Gko-2003-82.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||20||26||CV De Batsers ||Ut Belastingsysteem daor kunde nie omheen ||628 | + | | B||20||26||CV De Batsers ||Ut Belastingsysteem daor kunde nie omheen ||628 [[Bestand:Gko-2003-26.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||21||62||Vol = Vol ||Vol = Vol ||617 | + | | B||21||62||Vol = Vol ||Vol = Vol ||617 [[Bestand:Gko-2003-62.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||22||58||CV 't Overschot||Ge kunt 'r nie omheene: d'naprès-ski, want nun Bouwplek dahebben we nie! ||614 | + | | B||22||58||CV 't Overschot||Ge kunt 'r nie omheene: d'naprès-ski, want nun Bouwplek dahebben we nie! ||614 [[Bestand:Gko-2003-58.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||23||32||CV De Prieters||Laot de schuldeisers maor komen, wij hebben Janus Oomen ||595 | + | | B||23||32||CV De Prieters||Laot de schuldeisers maor komen, wij hebben Janus Oomen ||595 [[Bestand:Gko-2003-32.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| B||24||77||Balken! De Gaffels ||Ge kunt nie om un Gaffelbalk heene||361 | | B||24||77||Balken! De Gaffels ||Ge kunt nie om un Gaffelbalk heene||361 | ||
|- | |- | ||
| − | | C||1||15||CV De Kriebels ||Veur de scouts van Prins Sus is ut g'n punt agge nie deur de Bikse straote kunt ||839 | + | | C||1||15||CV De Kriebels ||Veur de scouts van Prins Sus is ut g'n punt agge nie deur de Bikse straote kunt ||839 [[Bestand:Gko-2003-15.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||2||67||CV 'Iwee Vooraf ||Smul maar meej van Boemeldoncks " 5 gangen' dineej!" ||834 | + | | C||2||67||CV 'Iwee Vooraf ||Smul maar meej van Boemeldoncks " 5 gangen' dineej!" ||834 [[Bestand:Gko-2003-67.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||3||74||CV De Gallipaopers ||Op de Boemeldonckse mart is ut dolle pret, agge ziet wagge veur un [[BAK]]-penning hed ||829 | + | | C||3||74||CV De Gallipaopers ||Op de Boemeldonckse mart is ut dolle pret, agge ziet wagge veur un [[BAK]]-penning hed ||829 [[Bestand:Gko-2003-74.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||4||47||CV De Platonische Woudvlinders 'T is uit de kunst ||T is uit de kunst||825 | + | | C||4||47||CV De Platonische Woudvlinders 'T is uit de kunst ||T is uit de kunst||825 [[Bestand:Gko-2003-47.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||5||64||CV De Tarantula's ||Al is dieje tijd van pruike in 't verleje, ge kunt er nog steeds nie omheene ||805 | + | | C||5||64||CV De Tarantula's ||Al is dieje tijd van pruike in 't verleje, ge kunt er nog steeds nie omheene ||805 [[Bestand:Gko-2003-64.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||6||59||CV De Tutters ||De Beek kan flink onder waoter staon: De Tutters passen zich meteen aon! ||803 | + | | C||6||59||CV De Tutters ||De Beek kan flink onder waoter staon: De Tutters passen zich meteen aon! ||803 [[Bestand:Gko-2003-59.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||7||86||CV De Badmutsen ||Wat [[Boemeldonck]] Can, Can niemand anders ||795 | + | | C||7||86||CV De Badmutsen ||Wat [[Boemeldonck]] Can, Can niemand anders ||795 [[Bestand:Gko-2003-86.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||8||30||CV Les Coubertins ||Ons poldermodel werkt nog steeds Ge kunt '1' nie omheene ||792 | + | | C||8||30||CV Les Coubertins ||Ons poldermodel werkt nog steeds Ge kunt '1' nie omheene ||792 [[Bestand:Gko-2003-30.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||9||56||CV The Pink Ladies ||D'n kikker zal muziek maoke en feeën zullen ontwaoke ||789 | + | | C||9||56||CV The Pink Ladies ||D'n kikker zal muziek maoke en feeën zullen ontwaoke ||789 [[Bestand:Gko-2003-56.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||10||91||CV De Kwebbels ||Wij vrouwe hebben du'n broek aon daor kun du nie omheene ||783 | + | | C||10||91||CV De Kwebbels ||Wij vrouwe hebben du'n broek aon daor kun du nie omheene ||783 [[Bestand:Gko-2003-91.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||11||34||Ut Vrouwvolluk ||We komme oe un oor aonnaoien ||778 | + | | C||11||34||Ut Vrouwvolluk ||We komme oe un oor aonnaoien ||778 [[Bestand:Gko-2003-34.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||12||83||CV De Pi-Nuckels ||We kunne er nie omheen ||771 | + | | C||12||83||CV De Pi-Nuckels ||We kunne er nie omheen ||771 [[Bestand:Gko-2003-83.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||13||50||De vrouwen van...... ||Wij willen ut ok ne keer probere mal' dan zonder de ||770 | + | | C||13||50||De vrouwen van...... ||Wij willen ut ok ne keer probere mal' dan zonder de ||770 [[Bestand:Gko-2003-50.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||14||18||CV De Batabieren ||Wij kleuren d'un optocht ||768 | + | | C||14||18||CV De Batabieren ||Wij kleuren d'un optocht ||768 [[Bestand:Gko-2003-18.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||15||80||Muizekeutels ||Heel [[Boemeldonck]] moet over de rooie ||766 | + | | C||15||80||Muizekeutels ||Heel [[Boemeldonck]] moet over de rooie ||766 [[Bestand:Gko-2003-80.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||16||41||De BAKstenen ||De BAKstenen ge kunt er niet omhene ||764 | + | | C||16||41||De BAKstenen ||De BAKstenen ge kunt er niet omhene ||764 [[Bestand:Gko-2003-41.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||17||21||CV De Helft is Zat ||John Heller in dun [[BAK]] nou zitten wij in het pak ||760 | + | | C||17||21||CV De Helft is Zat ||John Heller in dun [[BAK]] nou zitten wij in het pak ||760 [[Bestand:Gko-2003-21.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||18||53||CV Vrij-gezellig ||We zijn met de ploeg op stap! ||748 | + | | C||18||53||CV Vrij-gezellig ||We zijn met de ploeg op stap! ||748 [[Bestand:Gko-2003-53.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||19||96||CV Van ut padje af ||Deur heel wa pech staot onze waoge op doek en nie op de weg ||743 | + | | C||19||96||CV Van ut padje af ||Deur heel wa pech staot onze waoge op doek en nie op de weg ||743 [[Bestand:Gko-2003-96.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||20||25||CV De Wandberen ||Van ons mag de Beek blaank blijve staon! ||742 | + | | C||20||25||CV De Wandberen ||Van ons mag de Beek blaank blijve staon! ||742 [[Bestand:Gko-2003-25.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||21||94||CV Peej'hstamp ||Ge kunt '1' nie omheene ge mot Cr) deur ||741 | + | | C||21||94||CV Peej'hstamp ||Ge kunt '1' nie omheene ge mot Cr) deur ||741 [[Bestand:Gko-2003-94.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||22||12||CV De Stufkes ||We hebben een slokkie op ||734 | + | | C||22||12||CV De Stufkes ||We hebben een slokkie op ||734 [[Bestand:Gko-2003-12.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||23||28||CV De Mauwmiere ||Boemeldoncks karnaval: Ge kunt'r nie omheene '1' is zelfs un file VUl' verscheene! ||731 | + | | C||23||28||CV De Mauwmiere ||Boemeldoncks karnaval: Ge kunt'r nie omheene '1' is zelfs un file VUl' verscheene! ||731 [[Bestand:Gko-2003-28.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||24||70||CV Jong Belegen ||Ge kunt '1' nie omheene maar wel d'r overheene ||727 | + | | C||24||70||CV Jong Belegen ||Ge kunt '1' nie omheene maar wel d'r overheene ||727 [[Bestand:Gko-2003-70.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||25||88||CV De Gummiekikkers ||Meej gebrooke beene, kunde nie meer om ut Biks meedies centrum heene ||724 | + | | C||25||88||CV De Gummiekikkers ||Meej gebrooke beene, kunde nie meer om ut Biks meedies centrum heene ||724 [[Bestand:Gko-2003-88.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||26||39||CV De Kroegvoeten ||Boemeldoncks karnaval is een BEESTACHTIG bal.. ||719 | + | | C||26||39||CV De Kroegvoeten ||Boemeldoncks karnaval is een BEESTACHTIG bal.. ||719 [[Bestand:Gko-2003-39.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| C||27||100||CV De Gaotjes ||Ge kunt '1' nie omheene, meej karnaval gaon '1' veul bierkes doorheene ||705 | | C||27||100||CV De Gaotjes ||Ge kunt '1' nie omheene, meej karnaval gaon '1' veul bierkes doorheene ||705 | ||
|- | |- | ||
| − | | C||28||44||CV De 'Ijappies ||ldols 2 hoeft nie te beginne de 'Ijappies gaon toch wel winne! ||689 | + | | C||28||44||CV De 'Ijappies ||ldols 2 hoeft nie te beginne de 'Ijappies gaon toch wel winne! ||689 [[Bestand:Gko-2003-44.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||29||37||CV De DeurspoeIers ||Geen gejaank, d'n Beek staat regelmatig blaank ||354 | + | | C||29||37||CV De DeurspoeIers ||Geen gejaank, d'n Beek staat regelmatig blaank ||354 [[Bestand:Gko-2003-37.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||1||54||De Huggies ||Meej karnaval schuiven we alles op de lange baon! ||804 | + | | D||1||54||De Huggies ||Meej karnaval schuiven we alles op de lange baon! ||804 [[Bestand:Gko-2003-54.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||2||61||Duo Knap en Knapper ||We voelen ons betast! ||784 | + | | D||2||61||Duo Knap en Knapper ||We voelen ons betast! ||784 [[Bestand:Gko-2003-61.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||3||71||CV De Blondjes ||We daanse d'r wèl omheene ||776 | + | | D||3||71||CV De Blondjes ||We daanse d'r wèl omheene ||776 [[Bestand:Gko-2003-71.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||4||89||Cocktail Trio ||Wij gaon as un lopund vuurke over de Beek ||771 | + | | D||4||89||Cocktail Trio ||Wij gaon as un lopund vuurke over de Beek ||771 [[Bestand:Gko-2003-89.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||5||38||De Hellies ||Ge kunt 'r nie omheene, wij zijn gekloownd ||770 | + | | D||5||38||De Hellies ||Ge kunt 'r nie omheene, wij zijn gekloownd ||770 [[Bestand:Gko-2003-38.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||6||22||Die 2 ||Op = Op ||767 | + | | D||6||22||Die 2 ||Op = Op ||767 [[Bestand:Gko-2003-22.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||7||81||Wij TweeÎn ||Wij zij bolletjseslikkers ||766 | + | | D||7||81||Wij TweeÎn ||Wij zij bolletjseslikkers ||766 [[Bestand:Gko-2003-81.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||8||23||Die Jandere TweElio's ||Die twee op d'un hak genomen ||763 | + | | D||8||23||Die Jandere TweElio's ||Die twee op d'un hak genomen ||763 [[Bestand:Gko-2003-23.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||9||78||Duo XXL ||Ge kunt er niet omhene om het HSL promotie team ||755 | + | | D||9||78||Duo XXL ||Ge kunt er niet omhene om het HSL promotie team ||755 [[Bestand:Gko-2003-78.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||10||27||Sjaon en Kee ||Bikse Idols schrijf oe eige in, kom bij Sjaon en Kee de kast-in ||754 | + | | D||10||27||Sjaon en Kee ||Bikse Idols schrijf oe eige in, kom bij Sjaon en Kee de kast-in ||754 [[Bestand:Gko-2003-27.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||11||93||Kaasje en Worstje ||Ge kunt 'r nie omheene zoals 'n Mc Boemelburger is 'r ginnen ééne! ||748 | + | | D||11||93||Kaasje en Worstje ||Ge kunt 'r nie omheene zoals 'n Mc Boemelburger is 'r ginnen ééne! ||748 [[Bestand:Gko-2003-93.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||12||45||Muts & Muts ||We staon in ut rooi op dûn bank ||744 | + | | D||12||45||Muts & Muts ||We staon in ut rooi op dûn bank ||744 [[Bestand:Gko-2003-45.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||13||19||Duo Dakduif & Cees ||We kommen effekes polshoogte nemen ||743 | + | | D||13||19||Duo Dakduif & Cees ||We kommen effekes polshoogte nemen ||743 [[Bestand:Gko-2003-19.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||14||51||Dak & Duif ||Ge kunt 'r nie omheene wij neme de beene ||737 | + | | D||14||51||Dak & Duif ||Ge kunt 'r nie omheene wij neme de beene ||737 [[Bestand:Gko-2003-51.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||15||97||Trien en Troel ||Ge kunt nie om oew lot heene ||734 | + | | D||15||97||Trien en Troel ||Ge kunt nie om oew lot heene ||734 [[Bestand:Gko-2003-97.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||16||31||CV Bedankt ||We geve [[Boemeldonck]] een beurt ||733 | + | | D||16||31||CV Bedankt ||We geve [[Boemeldonck]] een beurt ||733 [[Bestand:Gko-2003-31.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||17||48||HaogsBluf ||Nie lulleh, zakke vulleh ||731 | + | | D||17||48||HaogsBluf ||Nie lulleh, zakke vulleh ||731 [[Bestand:Gko-2003-48.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||18||14||De Toga's ||Ok wij kunne nie om 't baken van de Beek heene ||726 | + | | D||18||14||De Toga's ||Ok wij kunne nie om 't baken van de Beek heene ||726 [[Bestand:Gko-2003-14.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||19||101||De kaasmuisjes ||Ge kunt er nie omheen ||725 | + | | D||19||101||De kaasmuisjes ||Ge kunt er nie omheen ||725 |
|- | |- | ||
| − | | D||20||35||Bob & Duo Zuipduif ||Prins Sus; we gaon meej d'n B.O.B. naor Huusl ||724 | + | | D||20||35||Bob & Duo Zuipduif ||Prins Sus; we gaon meej d'n B.O.B. naor Huusl ||724 [[Bestand:Gko-2003-35.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||21||65||Dubbelleut ||Wij zouwe wel wulle maor ||714 | + | | D||21||65||Dubbelleut ||Wij zouwe wel wulle maor ||714 [[Bestand:Gko-2003-65.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||22||103||De Luizebrigade ||Ge kunt er nie omheene de luis is op de Beek ||696 | + | | D||22||103||De Luizebrigade ||Ge kunt er nie omheene de luis is op de Beek ||696 |
|- | |- | ||
| − | | D||23||68||De Fenomenale Dakduiven ||Ge kunt d'r nie omheen Duo Dakduif & Co is un Boemeldoncks Fenomeen ||695 | + | | D||23||68||De Fenomenale Dakduiven ||Ge kunt d'r nie omheen Duo Dakduif & Co is un Boemeldoncks Fenomeen ||695 [[Bestand:Gko-2003-68.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||24||87||De Eijndjes ||Één pot nat ||677 | + | | D||24||87||De Eijndjes ||Één pot nat ||677 [[Bestand:Gko-2003-87.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||25||42|||||| | + | | D||25||42|||||| [[Bestand:Gko-2003-42.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E||1||33||D'n Onkel ||D'ur zit un lugje aon ||803 | + | | E||1||33||D'n Onkel ||D'ur zit un lugje aon ||803 [[Bestand:Gko-2003-33.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E||2||72||D'n Keizer ||Mobiele Beller ||786 | + | | E||2||72||D'n Keizer ||Mobiele Beller ||786 [[Bestand:Gko-2003-72.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E||3||75||D'n Druif ||Ge kunt er nie omheene. D'n Druif nimt de beene ||771 | + | | E||3||75||D'n Druif ||Ge kunt er nie omheene. D'n Druif nimt de beene ||771 [[Bestand:Gko-2003-75.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E||4||17||Toontje Knutsel ||T is nie elke week hoog water op de Beek ||768 | + | | E||4||17||Toontje Knutsel ||T is nie elke week hoog water op de Beek ||768 [[Bestand:Gko-2003-17.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E||5||57||Ikke ||Ge kunt nie om Ikke heene!. ||765 | + | | E||5||57||Ikke ||Ge kunt nie om Ikke heene!. ||765 [[Bestand:Gko-2003-57.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E||6||84||De Sambalbij ||De tijd vliegt ||754 | + | | E||6||84||De Sambalbij ||De tijd vliegt ||754 [[Bestand:Gko-2003-84.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E||7||99||De bezige bij ||Ge kunt nie om de band heene ||720 | + | | E||7||99||De bezige bij ||Ge kunt nie om de band heene ||720 [[Bestand:Gko-2003-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| E||8||102||Oonz Lie Vrouwke ||Oonz Lie Vrouwke doe dok mee al fIftigjaor lang daor kunde echt nie omhenen ||717 | | E||8||102||Oonz Lie Vrouwke ||Oonz Lie Vrouwke doe dok mee al fIftigjaor lang daor kunde echt nie omhenen ||717 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | || || ||Prinsenwagen || || [[Bestand:Gko-2003-pw.jpg | 100px]] |
|} | |} | ||
Versie van 26 dec 2021 19:28
| Cat | Prijs | Deelnemernr | Deelnemer naam | Titel | Punten |
| A | 1 | 90 | CV De Klompen | Geblaozen noten geven dun optocht kleur! | 949 |
| A | 2 | 63 | CV De Bietjes | In een optocht door glitter en glamour omgeven wordt karnaval de show van je leven | 941 |
| A | 3 | 79 | CV Black Eagles jr. | Ge kunt 'r nie omheene, feeste zit in onze gene | 935 |
| A | 4 | 24 | CV De Puddingbuksen | Lachen gieren brullen! Beekse feesten om te smullen | 933 |
| A | 5 | 36 | CV De Lolbroeken | Boemeldoncks karnaval kunde jong-leren | 925 |
| A | 6 | 49 | CV De Zandschuivers | Meej karnaval draoit alles dur | 884 |
| A | 7 | 11 | CV De Achterblijvers | Doeken en maskers draaien open wanneer d'n Boemeldonckse musical gaot lopen | 883 |
| B | 1 | 20 | CV De Schuimsoppers | Uit Gezegdûs en gedichtûh onstaon sprekende gezichtûh | 841 |
| B | 2 | 43 | CV De Spauwhanen | Kippûhvel meej Halloween | 828 |
| B | 3 | 16 | CV De Kwêkers | Boemeldonck bekent kleur!! | 821 |
| B | 4 | 66 | CV De Knuppels | Verplaots oew eige trug naor ut verleden, dun kindertijden wor wir heden | 815 |
| B | 5 | 85 | CV Overdreven | Circus Pens | 813 100px |
| B | 6 | 55 | CV De Joppers | Dun betovering van Prins Sus wordt verbroke meej un kus | 799 |
| B | 7 | 60 | CV De Schutters | Karnaval'ls ut circus van Boemeldorick | 789 100px |
| B | 8 | 95 | CV De Herrieschoppers | Elke dag een stukske groente en een stukske fruit ge kunt er nie omheene, ge kunt er nie onderuit.. | 768 |
| B | 9 | 40 | CV De Meelballen | Ut mooiste karnaval van de streek, is ut Monopoly van d'n Beek | 766 |
| B | 10 | 52 | CV De Mislukkelingen | Integreren? Mee Boemeldoncks karnaval kunde ut leren! | 753 100px |
| B | 11 | 98 | CV De Kroegtijgers | Ge kunt 'I' nie omheene après-skiën doe d'in Boemeldonck nie alleene | 750 |
| B | 12 | 29 | CV De Zwabbers | Boemeldonckers overal in het karnavalfestival | 749 |
| B | 13 | 69 | CV De Molshopen | Agge nun nechte Boemeldoncker bent vierde karnaval van 't begin tot 't end | 735 100px |
| B | 14 | 46 | CV De/Halve Zole | 22 jaor ne hele fillum bij mekaor | 724 100px |
| B | 15 | 13 | CV Biks Zooitje | We konden er nie omheene, dus moesten we er doorheene, onderdeure enuverheene | 715 100px |
| B | 16 | 76 | CV De Boemelboys | Boemeldonckers in hogere sferen doen het mooiste karnaval Creëren | 707 |
| B | 17 | 73 | CV De Kneuzen | Om d'r over te gerakerîverzint men de zotste zaken | 701 |
| B | 18 | 92 | CV De Guppen | Ge kunt er nie omhene een Aap is gin schaap | 674 100px |
| B | 19 | 82 | CV De Kwisten | De vraag is wie ons spekt, want de Euro heeft ons genekt | 632 |
| B | 20 | 26 | CV De Batsers | Ut Belastingsysteem daor kunde nie omheen | 628 100px |
| B | 21 | 62 | Vol = Vol | Vol = Vol | 617 |
| B | 22 | 58 | CV 't Overschot | Ge kunt 'r nie omheene: d'naprès-ski, want nun Bouwplek dahebben we nie! | 614 100px |
| B | 23 | 32 | CV De Prieters | Laot de schuldeisers maor komen, wij hebben Janus Oomen | 595 100px |
| B | 24 | 77 | Balken! De Gaffels | Ge kunt nie om un Gaffelbalk heene | 361 |
| C | 1 | 15 | CV De Kriebels | Veur de scouts van Prins Sus is ut g'n punt agge nie deur de Bikse straote kunt | 839 |
| C | 2 | 67 | CV 'Iwee Vooraf | Smul maar meej van Boemeldoncks " 5 gangen' dineej!" | 834 100px |
| C | 3 | 74 | CV De Gallipaopers | Op de Boemeldonckse mart is ut dolle pret, agge ziet wagge veur un BAK-penning hed | 829 |
| C | 4 | 47 | CV De Platonische Woudvlinders 'T is uit de kunst | T is uit de kunst | 825 |
| C | 5 | 64 | CV De Tarantula's | Al is dieje tijd van pruike in 't verleje, ge kunt er nog steeds nie omheene | 805 |
| C | 6 | 59 | CV De Tutters | De Beek kan flink onder waoter staon: De Tutters passen zich meteen aon! | 803 100px |
| C | 7 | 86 | CV De Badmutsen | Wat Boemeldonck Can, Can niemand anders | 795 |
| C | 8 | 30 | CV Les Coubertins | Ons poldermodel werkt nog steeds Ge kunt '1' nie omheene | 792 100px |
| C | 9 | 56 | CV The Pink Ladies | D'n kikker zal muziek maoke en feeën zullen ontwaoke | 789 100px |
| C | 10 | 91 | CV De Kwebbels | Wij vrouwe hebben du'n broek aon daor kun du nie omheene | 783 100px |
| C | 11 | 34 | Ut Vrouwvolluk | We komme oe un oor aonnaoien | 778 100px |
| C | 12 | 83 | CV De Pi-Nuckels | We kunne er nie omheen | 771 |
| C | 13 | 50 | De vrouwen van...... | Wij willen ut ok ne keer probere mal' dan zonder de | 770 100px |
| C | 14 | 18 | CV De Batabieren | Wij kleuren d'un optocht | 768 |
| C | 15 | 80 | Muizekeutels | Heel Boemeldonck moet over de rooie | 766 100px |
| C | 16 | 41 | De BAKstenen | De BAKstenen ge kunt er niet omhene | 764 100px |
| C | 17 | 21 | CV De Helft is Zat | John Heller in dun BAK nou zitten wij in het pak | 760 |
| C | 18 | 53 | CV Vrij-gezellig | We zijn met de ploeg op stap! | 748 100px |
| C | 19 | 96 | CV Van ut padje af | Deur heel wa pech staot onze waoge op doek en nie op de weg | 743 100px |
| C | 20 | 25 | CV De Wandberen | Van ons mag de Beek blaank blijve staon! | 742 100px |
| C | 21 | 94 | CV Peej'hstamp | Ge kunt '1' nie omheene ge mot Cr) deur | 741 |
| C | 22 | 12 | CV De Stufkes | We hebben een slokkie op | 734 100px |
| C | 23 | 28 | CV De Mauwmiere | Boemeldoncks karnaval: Ge kunt'r nie omheene '1' is zelfs un file VUl' verscheene! | 731 100px |
| C | 24 | 70 | CV Jong Belegen | Ge kunt '1' nie omheene maar wel d'r overheene | 727 100px |
| C | 25 | 88 | CV De Gummiekikkers | Meej gebrooke beene, kunde nie meer om ut Biks meedies centrum heene | 724 100px |
| C | 26 | 39 | CV De Kroegvoeten | Boemeldoncks karnaval is een BEESTACHTIG bal.. | 719 100px |
| C | 27 | 100 | CV De Gaotjes | Ge kunt '1' nie omheene, meej karnaval gaon '1' veul bierkes doorheene | 705 |
| C | 28 | 44 | CV De 'Ijappies | ldols 2 hoeft nie te beginne de 'Ijappies gaon toch wel winne! | 689 |
| C | 29 | 37 | CV De DeurspoeIers | Geen gejaank, d'n Beek staat regelmatig blaank | 354 100px |
| D | 1 | 54 | De Huggies | Meej karnaval schuiven we alles op de lange baon! | 804 |
| D | 2 | 61 | Duo Knap en Knapper | We voelen ons betast! | 784 100px |
| D | 3 | 71 | CV De Blondjes | We daanse d'r wèl omheene | 776 |
| D | 4 | 89 | Cocktail Trio | Wij gaon as un lopund vuurke over de Beek | 771 100px |
| D | 5 | 38 | De Hellies | Ge kunt 'r nie omheene, wij zijn gekloownd | 770 |
| D | 6 | 22 | Die 2 | Op = Op | 767 100px |
| D | 7 | 81 | Wij TweeÎn | Wij zij bolletjseslikkers | 766 100px |
| D | 8 | 23 | Die Jandere TweElio's | Die twee op d'un hak genomen | 763 100px |
| D | 9 | 78 | Duo XXL | Ge kunt er niet omhene om het HSL promotie team | 755 |
| D | 10 | 27 | Sjaon en Kee | Bikse Idols schrijf oe eige in, kom bij Sjaon en Kee de kast-in | 754 100px |
| D | 11 | 93 | Kaasje en Worstje | Ge kunt 'r nie omheene zoals 'n Mc Boemelburger is 'r ginnen ééne! | 748 |
| D | 12 | 45 | Muts & Muts | We staon in ut rooi op dûn bank | 744 100px |
| D | 13 | 19 | Duo Dakduif & Cees | We kommen effekes polshoogte nemen | 743 100px |
| D | 14 | 51 | Dak & Duif | Ge kunt 'r nie omheene wij neme de beene | 737 100px |
| D | 15 | 97 | Trien en Troel | Ge kunt nie om oew lot heene | 734 |
| D | 16 | 31 | CV Bedankt | We geve Boemeldonck een beurt | 733 |
| D | 17 | 48 | HaogsBluf | Nie lulleh, zakke vulleh | 731 100px |
| D | 18 | 14 | De Toga's | Ok wij kunne nie om 't baken van de Beek heene | 726 100px |
| D | 19 | 101 | De kaasmuisjes | Ge kunt er nie omheen | 725 |
| D | 20 | 35 | Bob & Duo Zuipduif | Prins Sus; we gaon meej d'n B.O.B. naor Huusl | 724 100px |
| D | 21 | 65 | Dubbelleut | Wij zouwe wel wulle maor | 714 100px |
| D | 22 | 103 | De Luizebrigade | Ge kunt er nie omheene de luis is op de Beek | 696 |
| D | 23 | 68 | De Fenomenale Dakduiven | Ge kunt d'r nie omheen Duo Dakduif & Co is un Boemeldoncks Fenomeen | 695 100px |
| D | 24 | 87 | De Eijndjes | Één pot nat | 677 100px |
| D | 25 | 42 | 100px | ||
| E | 1 | 33 | D'n Onkel | D'ur zit un lugje aon | 803 100px |
| E | 2 | 72 | D'n Keizer | Mobiele Beller | 786 |
| E | 3 | 75 | D'n Druif | Ge kunt er nie omheene. D'n Druif nimt de beene | 771 100px |
| E | 4 | 17 | Toontje Knutsel | T is nie elke week hoog water op de Beek | 768 100px |
| E | 5 | 57 | Ikke | Ge kunt nie om Ikke heene!. | 765 |
| E | 6 | 84 | De Sambalbij | De tijd vliegt | 754 100px |
| E | 7 | 99 | De bezige bij | Ge kunt nie om de band heene | 720 100px |
| E | 8 | 102 | Oonz Lie Vrouwke | Oonz Lie Vrouwke doe dok mee al fIftigjaor lang daor kunde echt nie omhenen | 717 |
| Prinsenwagen |
