Uitslag Grote optocht 16 februari 1969: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 4: | Regel 4: | ||
| A || 1 || 23 || Hangijzers || Da's 't einde || 888 || 1e prijs in algemene rangschikking [[Bestand:go-1969-23.jpg |100px]] | | A || 1 || 23 || Hangijzers || Da's 't einde || 888 || 1e prijs in algemene rangschikking [[Bestand:go-1969-23.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 2 || 16 || Black Eagles || Fabeltjeskrant || 875 || 2e prijs in algemene rangschikking [[Bestand:go-1969- | + | | A || 2 || 16 || Black Eagles || Fabeltjeskrant || 875 || 2e prijs in algemene rangschikking [[Bestand:go-1969-16b.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| A || 3 || 11 || Vuurfreters || Apollo XI || 738 || 4e prijs in algemene rangschikking [[Bestand:go-1969-11.jpg |100px]] | | A || 3 || 11 || Vuurfreters || Apollo XI || 738 || 4e prijs in algemene rangschikking [[Bestand:go-1969-11.jpg |100px]] | ||
| Regel 14: | Regel 14: | ||
| A || 6 || 25 || Vetkluivers || Kern en satelieten || 690 || 10e prijs in algemene rangschikking | | A || 6 || 25 || Vetkluivers || Kern en satelieten || 690 || 10e prijs in algemene rangschikking | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 1 || 17 || Ponyclub || De 7000ste inwoner || 825 || 3e prijs in algemene rangschikking | + | | B || 1 || 17 || Ponyclub || De 7000ste inwoner || 825 || 3e prijs in algemene rangschikking [[Bestand:go-1969-17.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 2 || 15 || Bosnegers || Onze voorouders || 725 || 6e prijs in algemene rangschikking | + | | B || 2 || 15 || Bosnegers || Onze voorouders || 725 || 6e prijs in algemene rangschikking [[Bestand:go-1969-15.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| B || 3 || 20 || Nachtpitjes || Wanneer zal dit waar zijn? || 700 || 8e prijs in algemene rangschikking | | B || 3 || 20 || Nachtpitjes || Wanneer zal dit waar zijn? || 700 || 8e prijs in algemene rangschikking | ||
Versie van 25 dec 2021 20:16
In onze archieven hebben wij een aantal foto's aangetroffen van deze optocht. Indien u informatie heeft over deze deelnemer dan horen/lezen wij dit graag van u, graag het fotonummer als referentie toevoegen.
