Uitslag Grote optocht 25 februari 1968: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 52 || Black Eagels || De Boemeltrein || 875 [[bestand: go- | + | | A || 1 || 52 || Black Eagels || De Boemeltrein || 875 [[bestand: go-1968-52.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 2 || 62 || Doelrakkers || Annexatie-draak || 805 [[bestand: go- | + | | A || 2 || 62 || Doelrakkers || Annexatie-draak || 805 [[bestand: go-1968-62.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 3 || 65 || Vuurvreters || Altijd te laat, en toch te vroeg || 790 [[bestand: go- | + | | A || 3 || 65 || Vuurvreters || Altijd te laat, en toch te vroeg || 790 [[bestand: go-1968-65.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| A || 4 || 68 || Vetkluivers || Beek en de wurging van Breda || 760 | | A || 4 || 68 || Vetkluivers || Beek en de wurging van Breda || 760 | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 5 || 66 || Hangijzers || De Hangijzers || 755 [[bestand: go- | + | | A || 5 || 66 || Hangijzers || De Hangijzers || 755 [[bestand: go-1968-66.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| A || 6 || 60 || de Maespappers || Bij Dorus op schoot || 663 | | A || 6 || 60 || de Maespappers || Bij Dorus op schoot || 663 | ||
| Regel 22: | Regel 22: | ||
| B || 4 || 70 || Kloekboys || De Kloek || 620 | | B || 4 || 70 || Kloekboys || De Kloek || 620 | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 5 || 67 || Dabbers || De feestneus gevonden || 530 [[bestand: go- | + | | B || 5 || 67 || Dabbers || De feestneus gevonden || 530 [[bestand: go-1968-67.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| B || 7 || 55 || Pendule's || De klokken zitten met de brokken || 460 | | B || 7 || 55 || Pendule's || De klokken zitten met de brokken || 460 | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 1 || 59 || Zwoertjes || Een knoerd van 'n moederzwoerd || 823 [[bestand: go- | + | | C || 1 || 59 || Zwoertjes || Een knoerd van 'n moederzwoerd || 823 [[bestand: go-1968-59.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| C || 2 || 57 || Stoeplopers || De B.A.K.se ZOO (dierentuin) || 590 | | C || 2 || 57 || Stoeplopers || De B.A.K.se ZOO (dierentuin) || 590 | ||
Versie van 25 dec 2021 19:29
In onze archieven hebben wij een aantal foto's aangetroffen van deze optocht. Indien u informatie heeft over deze deelnemer dan horen/lezen wij dit graag van u, graag het fotonummer als referentie toevoegen.
100px
