Kinder optocht 18 februari 2012: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 22: | Regel 22: | ||
| 2012 || KO || CKK || 1 || 120 || De Bikse Madammekus || We nemen je in het oo-tje || 875 [[bestand: ko-2012-120.jpg | 100px]] | | 2012 || KO || CKK || 1 || 120 || De Bikse Madammekus || We nemen je in het oo-tje || 875 [[bestand: ko-2012-120.jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 2 || 68 || CV de Hartendiefjes || Ut zat as gegote, we vliege uit naor de grote || 851 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 2 || 68 || CV de Hartendiefjes || Ut zat as gegote, we vliege uit naor de grote || 851 [[bestand: ko-2012-68.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 3 || 96 || CV de Glitterkes || Ôns pakske zit as gegôte || 825 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 3 || 96 || CV de Glitterkes || Ôns pakske zit as gegôte || 825 [[bestand: ko-2012-96.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 4 || 12 || CV de Matties || Naost ônze Prins zitte as gegote || 796 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 4 || 12 || CV de Matties || Naost ônze Prins zitte as gegote || 796 [[bestand: ko-2012-12.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 5 || 124 || CV Geen Idee ? || D'n BAK zit ons as gegote, zonder d'un BAK hadde wij (cv) geen idee!! || 778 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 5 || 124 || CV Geen Idee ? || D'n BAK zit ons as gegote, zonder d'un BAK hadde wij (cv) geen idee!! || 778 [[bestand: ko-2012-124.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 6 || 18 || CV de Dwarrels || We zitte as (ge)goten in onze dakgote || 772 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 6 || 18 || CV de Dwarrels || We zitte as (ge)goten in onze dakgote || 772 [[bestand: ko-2012-18.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 7 || 108 || CV Geknakt || Ut Sydney! Maor hier in Boemeldonck wel! || 764 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 7 || 108 || CV Geknakt || Ut Sydney! Maor hier in Boemeldonck wel! || 764 [[bestand: ko-2012-108.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 8 || 50 || CV de Leutmutsen || Meej karnaval zit onze leutmuts as gegote || 762 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 8 || 50 || CV de Leutmutsen || Meej karnaval zit onze leutmuts as gegote || 762 [[bestand: ko-2012-50.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 9 || 136 || CV de Bikse Babes || Uit het blad ontsproten zit het geluk ons als gegoten || 749 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 9 || 136 || CV de Bikse Babes || Uit het blad ontsproten zit het geluk ons als gegoten || 749 [[bestand: ko-2012-136.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 10 || 76 || CV de Spetters || We komen van 't jaor meej d'n trekker || 743 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 10 || 76 || CV de Spetters || We komen van 't jaor meej d'n trekker || 743 [[bestand: ko-2012-76.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 11 || 6 || De Super Smiley's || Het muziek zit in ons hoofd || 742 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 11 || 6 || De Super Smiley's || Het muziek zit in ons hoofd || 742 [[bestand: ko-2012-6.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 12 || 64 || CV de Maraguitas || Un kadootje zit ons als gegote! || 741 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 12 || 64 || CV de Maraguitas || Un kadootje zit ons als gegote! || 741 [[bestand: ko-2012-64.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 13 || 1 || CV 3 x Raoie || Ut zit nie gegote, mar gespote || 739 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 13 || 1 || CV 3 x Raoie || Ut zit nie gegote, mar gespote || 739 [[bestand: ko-2012-1.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 14 || 126 || CV de Tuthola's || Als wij u hier naor binne laote gaon, zal ut u gegote staon || 738 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 14 || 126 || CV de Tuthola's || Als wij u hier naor binne laote gaon, zal ut u gegote staon || 738 [[bestand: ko-2012-126.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 15 || 56 || CV de Boemelbende || Bikse krukskes zitte as gegote || 736 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 15 || 56 || CV de Boemelbende || Bikse krukskes zitte as gegote || 736 [[bestand: ko-2012-56.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 16 || 34 || De KnutselBAK || Deze prof verandert in een …. Prof || 735 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 16 || 34 || De KnutselBAK || Deze prof verandert in een …. Prof || 735 [[bestand: ko-2012-34.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 17 || 16 || CV Kierewiet || Rokkenjagers || 729 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 17 || 16 || CV Kierewiet || Rokkenjagers || 729 [[bestand: ko-2012-16.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 18 || 24 || Bikse Boykes || De Bikse Boykes hebbe mar un bietje gebouwd!! || 724 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 18 || 24 || Bikse Boykes || De Bikse Boykes hebbe mar un bietje gebouwd!! || 724 [[bestand: ko-2012-24.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 19 || 8 || CV 't Kennet || Normaal gieten is nix, wij giete op z'n Biks || 721 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 19 || 8 || CV 't Kennet || Normaal gieten is nix, wij giete op z'n Biks || 721 [[bestand: ko-2012-8.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 20 || 106 || CV de Bikse Boefkes || Boemeldonckers denkt om oe sloten……. Deze jas zit ons as gegote || 713 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 20 || 106 || CV de Bikse Boefkes || Boemeldonckers denkt om oe sloten……. Deze jas zit ons as gegote || 713 [[bestand: ko-2012-106.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 21 || 26 || De Bikse Nikse || De Bikse Nikse zitte as G-Goten || 710 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 21 || 26 || De Bikse Nikse || De Bikse Nikse zitte as G-Goten || 710 [[bestand: ko-2012-26.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 22 || 100 || CV de Koekebakkers || Dun wereld is overgote door dun BAK || 706 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 22 || 100 || CV de Koekebakkers || Dun wereld is overgote door dun BAK || 706 [[bestand: ko-2012-100.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 23 || 46 || De Pareltjes van Boemeldonck || Ut zit as gegote, behalve onze bokkepoten! || 703 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 23 || 46 || De Pareltjes van Boemeldonck || Ut zit as gegote, behalve onze bokkepoten! || 703 [[bestand: ko-2012-46.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 24 || 78 || CV Biks Dynamite || De soep van de Prins smaôkt on as gegote! || 689 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 24 || 78 || CV Biks Dynamite || De soep van de Prins smaôkt on as gegote! || 689 [[bestand: ko-2012-78.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 25 || 30 || CV De Biksesoesjes || Ons jurkske zit als gegote...daorom wordt 'r nar de Bikse soesjes geflote || 680 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 25 || 30 || CV De Biksesoesjes || Ons jurkske zit als gegote...daorom wordt 'r nar de Bikse soesjes geflote || 680 [[bestand: ko-2012-30.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 26 || 2 || CV de Grapjassen || We willen van 't jaar niet afvalluh want ons jaske zit as gegote! || 677 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 26 || 2 || CV de Grapjassen || We willen van 't jaar niet afvalluh want ons jaske zit as gegote! || 677 [[bestand: ko-2012-2.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 27 || 20 || CV de Natnekku || Met karnaval komt Boemeldonck tot leven || 672 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 27 || 20 || CV de Natnekku || Met karnaval komt Boemeldonck tot leven || 672 [[bestand: ko-2012-20.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 28 || 62 || CV Deknappekoppe || We hebbe ut gedurfd, we hebbe Boemeldonck besmurfd! || 671 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 28 || 62 || CV Deknappekoppe || We hebbe ut gedurfd, we hebbe Boemeldonck besmurfd! || 671 [[bestand: ko-2012-62.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 29 || 70 || CV de Snuiters || Ok oos zit ut as gegote ? || 668 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 29 || 70 || CV de Snuiters || Ok oos zit ut as gegote ? || 668 [[bestand: ko-2012-70.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 30 || 92 || CV de Kwik boys || Er is crisis in Breda, daarom vegen wij de straten na || 658 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 30 || 92 || CV de Kwik boys || Er is crisis in Breda, daarom vegen wij de straten na || 658 [[bestand: ko-2012-92.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 31 || 130 || CV de Boemeldonders || Karnaval is er met de papfles in gegote || 656 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 31 || 130 || CV de Boemeldonders || Karnaval is er met de papfles in gegote || 656 [[bestand: ko-2012-138.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 32 || 112 || CV de Bikse Toppers || De Bikse Toppers slaon un gek figuur || 651 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 32 || 112 || CV de Bikse Toppers || De Bikse Toppers slaon un gek figuur || 651 [[bestand: ko-2012-112.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 33 || 132 || CV de Knackers || Alles van stal voor Boemeldoncks karnaval || 648 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 33 || 132 || CV de Knackers || Alles van stal voor Boemeldoncks karnaval || 648 [[bestand: ko-2012-132.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 34 || 52 || De Bikse Vriende || Welkom bij ons karnaval festival || 632 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 34 || 52 || De Bikse Vriende || Welkom bij ons karnaval festival || 632 [[bestand: ko-2012-52.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 35 || 114 || De Bikse Kanjers || De helpende handjes van de BAK || 621 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 35 || 114 || De Bikse Kanjers || De helpende handjes van de BAK || 621 [[bestand: ko-2012-114.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 36 || 94 || De Gooise Meskes || Ook in 't Gooi hebben we geen cent meer te makken, daarom lopen we in vuilniszakken || 615 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 36 || 94 || De Gooise Meskes || Ook in 't Gooi hebben we geen cent meer te makken, daarom lopen we in vuilniszakken || 615 [[bestand: ko-2012-94.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 37 || 42 || CV Zotgeboren! || Elke stijl zit ons as gegote! || 600 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 37 || 42 || CV Zotgeboren! || Elke stijl zit ons as gegote! || 600 [[bestand: ko-2012-42.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 38 || 90 || CV de Steenakkers || t Zit as gegote || 535 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 38 || 90 || CV de Steenakkers || t Zit as gegote || 535 [[bestand: ko-2012-90.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKK || 39 || 82 || CV de Bikse Chicks || Onze vriendschap zit as gegote || 518 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKK || 39 || 82 || CV de Bikse Chicks || Onze vriendschap zit as gegote || 518 [[bestand: ko-2012-82.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKO || 1 || 101 || De Zware Jongens || De rijkdom van het Boemeldonckse karnaval, ut zit as gegote! || 938 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKO || 1 || 101 || De Zware Jongens || De rijkdom van het Boemeldonckse karnaval, ut zit as gegote! || 938 [[bestand: ko-2012-101.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKO || 2 || 13 || De Magrietjes || Gegote deur dun BAK krijgt Boemeldoncks karnaval kleur || 906 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKO || 2 || 13 || De Magrietjes || Gegote deur dun BAK krijgt Boemeldoncks karnaval kleur || 906 [[bestand: ko-2012-13.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || CKO || 3 || 97 || CV de Schutterkûs || We zen nie te houwe we willen liever een feesje bouwe || 895 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || CKO || 3 || 97 || CV de Schutterkûs || We zen nie te houwe we willen liever een feesje bouwe || 895 [[bestand: ko-2012-97.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| 2012 || KO || CKO || 4 || 117 || CV Wa D'ist || Ons vliegend tapijt zit as gegote || 803 [[bestand: ko-2012-11.jpg | 100px]] | | 2012 || KO || CKO || 4 || 117 || CV Wa D'ist || Ons vliegend tapijt zit as gegote || 803 [[bestand: ko-2012-11.jpg | 100px]] | ||
