Grote Optocht 19 februari 2012: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 22: | Regel 22: | ||
| 2012 || GO || A || 10 || 78 || CV de Klaai-Aêrepels || Na de stilte komt de storm || 680 [[bestand: go-2012-78.jpg | 100px]] | | 2012 || GO || A || 10 || 78 || CV de Klaai-Aêrepels || Na de stilte komt de storm || 680 [[bestand: go-2012-78.jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || B || 1 || 56 || CV Staal op Staal || Z'on doske zit as gegote, maor mee karnaval komen wij d'r uit geschote || 799 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || B || 1 || 56 || CV Staal op Staal || Z'on doske zit as gegote, maor mee karnaval komen wij d'r uit geschote || 799 [[bestand: go-2012-56.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || B || 2 || 49 || CV de Lolbroeken || Zoals het klokje in Boemeldonck tikt… || 788 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || B || 2 || 49 || CV de Lolbroeken || Zoals het klokje in Boemeldonck tikt… || 788 [[bestand: go-2012-49.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || B || 3 || 36 || CV de Leutlaaiers || Mime! || 769 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || B || 3 || 36 || CV de Leutlaaiers || Mime! || 769 [[bestand: go-2012-36.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || B || 4 || 45 || CV de Plakkers || Disco Fever || 761 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || B || 4 || 45 || CV de Plakkers || Disco Fever || 761 [[bestand: go-2012-45.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || B || 5 || 84 || De Pruttels || Hoe heter, hoe beter || 747 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || B || 5 || 84 || De Pruttels || Hoe heter, hoe beter || 747 [[bestand: go-2012-84.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || B || 6 || 75 || CV Moi Gekloi || Spiegeltje Spiegeltje… || 738 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || B || 6 || 75 || CV Moi Gekloi || Spiegeltje Spiegeltje… || 738 [[bestand: go-2012-75.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || B || 7 || 24 || CV de Bikse Bak-se Bende || Boemeldonck, daar zijn geen woorden voor || 714 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || B || 7 || 24 || CV de Bikse Bak-se Bende || Boemeldonck, daar zijn geen woorden voor || 714 [[bestand: go-2012-24.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || B || 8 || 30 || CV de Japjuinen || Ut Boemelpark || 709 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || B || 8 || 30 || CV de Japjuinen || Ut Boemelpark || 709 [[bestand: go-2012-30.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || B || 9 || 81 || CV Zesbee || Het is nergens zo kleurrijk als in dit Boemeldoncks koninkrijk || 657 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || B || 9 || 81 || CV Zesbee || Het is nergens zo kleurrijk als in dit Boemeldoncks koninkrijk || 657 [[bestand: go-2012-81.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || B || 10 || 14 || CV de Zimkus || GROOTS! Met een Boemeldonckse B || 639 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || B || 10 || 14 || CV de Zimkus || GROOTS! Met een Boemeldonckse B || 639 [[bestand: go-2012-14.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || B || 11 || 62 || CV Kiwisensatie || De bestorming van Boemeldonck || 613 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || B || 11 || 62 || CV Kiwisensatie || De bestorming van Boemeldonck || 613 [[bestand: go-2012-62.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || B || 12 || 42 || CV Da Wor Wa || aLAAF ! || 584 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || B || 12 || 42 || CV Da Wor Wa || aLAAF ! || 584 [[bestand: go-2012-42.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || B || 13 || 18 || CV de Mauwmiere || Viva Pinata || 529 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || B || 13 || 18 || CV de Mauwmiere || Viva Pinata || 529 [[bestand: go-2012-18.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || B || 14 || 69 || CV de Dwarsliggers || Het is pas feest als je door de poortjes bent geweest || 528 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || B || 14 || 69 || CV de Dwarsliggers || Het is pas feest als je door de poortjes bent geweest || 528 [[bestand: go-2012-69.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 1 || 43 || 10 Misschien…?! || We draven deur || 835 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 1 || 43 || 10 Misschien…?! || We draven deur || 835 [[bestand: go-2012-43.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 2 || 54 || Duo Dakduif & Co || Agge hier nie meej wint, bende echt stekeblind! || 830 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 2 || 54 || Duo Dakduif & Co || Agge hier nie meej wint, bende echt stekeblind! || 830 [[bestand: go-2012-54.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 3 || 46 || CV de Kwêkers || Z'ebbe un klap van de molen gekregen! || 805 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 3 || 46 || CV de Kwêkers || Z'ebbe un klap van de molen gekregen! || 805 [[bestand: go-2012-46.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 4 || 32 || CV The Pink Ladies || Poolonaise || 764 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 4 || 32 || CV The Pink Ladies || Poolonaise || 764 [[bestand: go-2012-32.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 5 || 70 || UT vrouwvolluk || We legge Boemeldonck aon baande || 758 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 5 || 70 || UT vrouwvolluk || We legge Boemeldonck aon baande || 758 [[bestand: go-2012-70.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 6 || 41 || De Theemutsen || Hoezo crisis? De Theemutsen knope de eindjes anmekaor || 744 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 6 || 41 || De Theemutsen || Hoezo crisis? De Theemutsen knope de eindjes anmekaor || 744 [[bestand: go-2012-41.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 7 || 12 || CV Kebeppie || De rolmodellen van dun Beek || 743 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 7 || 12 || CV Kebeppie || De rolmodellen van dun Beek || 743 [[bestand: go-2012-12.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 8 || 74 || Bikse Blikskes || Ut zit nog as gegote || 741 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 8 || 74 || Bikse Blikskes || Ut zit nog as gegote || 741 [[bestand: go-2012-74.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 9 || 50 || CV Vrij Gezellig || Opgeruimd staat netjes! || 730 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 9 || 50 || CV Vrij Gezellig || Opgeruimd staat netjes! || 730 [[bestand: go-2012-50.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 10 || 57 || CV Twee Vooraf || Un Schot vor ope Doel || 729 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 10 || 57 || CV Twee Vooraf || Un Schot vor ope Doel || 729 [[bestand: go-2012-57.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 11 || 19 || CV de Halve Zole || Bendu gij geknipt veur dun BAK? || 720 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 11 || 19 || CV de Halve Zole || Bendu gij geknipt veur dun BAK? || 720 [[bestand: go-2012-19.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 12 || 34 || CV de Juffies || Wij zijn om door een ringetje te halen || 704 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 12 || 34 || CV de Juffies || Wij zijn om door een ringetje te halen || 704 [[bestand: go-2012-12.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 13 || 23 || CV Biks Zooitje || U wordt verwend in Boemeldonck's striptent! || 683 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 13 || 23 || CV Biks Zooitje || U wordt verwend in Boemeldonck's striptent! || 683 [[bestand: go-2012-23.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 14 || 83 || PCV de Atoompjes || Wai slaon dur un slaojke uit || 657 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 14 || 83 || PCV de Atoompjes || Wai slaon dur un slaojke uit || 657 [[bestand: go-2012-83.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 15 || 63 || Oemoemenoe || We gaon u in de watte legge meej karnaval || 656 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 15 || 63 || Oemoemenoe || We gaon u in de watte legge meej karnaval || 656 [[bestand: go-2012-63.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 16 || 25 || CV Wit ik veul || Bikse - Plattegrond || 639 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 16 || 25 || CV Wit ik veul || Bikse - Plattegrond || 639 [[bestand: go-2012-25.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 17 || 28 || CV de Kwebbels || Volgend jaor pakke we uit || 630 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 17 || 28 || CV de Kwebbels || Volgend jaor pakke we uit || 630 [[bestand: go-2012-28.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 18 || 76 || CV de Gummiekikkers || Ladderzat || 619 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 18 || 76 || CV de Gummiekikkers || Ladderzat || 619 [[bestand: go-2012-76.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 19 || 15 || CV de Tutters || Wij hengelen naar aandacht || 616 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 19 || 15 || CV de Tutters || Wij hengelen naar aandacht || 616 [[bestand: go-2012-15.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 20 || 37 || CV de Steunpinten || So you think we sit as gegote? || 606 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 20 || 37 || CV de Steunpinten || So you think we sit as gegote? || 606 [[bestand: go-2012-37.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 21 || 60 || CV de Egeltjes || Starwars || 604 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 21 || 60 || CV de Egeltjes || Starwars || 604 [[bestand: go-2012-60.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 22 || 82 || CV 't Biks Broedsel || We zen te groot vur dun goot || 578 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 22 || 82 || CV 't Biks Broedsel || We zen te groot vur dun goot || 578 [[bestand: go-2012-82.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 23 || 67 || Gewoon van de kaart || We gooie d'un handdoek in d'un ring || 295 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 23 || 67 || Gewoon van de kaart || We gooie d'un handdoek in d'un ring || 295 [[bestand: go-2012-67.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || C || 24 || 79 || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Bij…………… || 0 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || C || 24 || 79 || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Bij…………… || 0 [[bestand: go-2012-79.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 1 || 26 || Ut Span || We speulen op hoog nivoo || 793 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 1 || 26 || Ut Span || We speulen op hoog nivoo || 793 [[bestand: go-2012-26.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 2 || 40 || Sambalbij ft Magic Toon || Opgeruimd staat netjes || 782 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 2 || 40 || Sambalbij ft Magic Toon || Opgeruimd staat netjes || 782 [[bestand: go-2012-40.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 3 || 35 || De Goudmutsen || De Goudmutsen veroveren Boemeldonck || 773 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 3 || 35 || De Goudmutsen || De Goudmutsen veroveren Boemeldonck || 773 [[bestand: go-2012-35.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 4 || 77 || De Sjonnies || Dees jaor hebbe wai gin tijd om te dweile ...... || 762 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 4 || 77 || De Sjonnies || Dees jaor hebbe wai gin tijd om te dweile ...... || 762 [[bestand: go-2012-77.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 5 || 17 || CV dun Wim en dun Christ || Dun Wim en Dun Christ komen voor 't gerecht || 754 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 5 || 17 || CV dun Wim en dun Christ || Dun Wim en Dun Christ komen voor 't gerecht || 754 [[bestand: go-2012-17.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 6 || 61 || Uiig || Ooit zat ut as gegoten || 741 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 6 || 61 || Uiig || Ooit zat ut as gegoten || 741 [[bestand: go-2012-61.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 7 || 44 || De Vrolijke Vrienden || Zie d'ut zitte || 734 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 7 || 44 || De Vrolijke Vrienden || Zie d'ut zitte || 734 [[bestand: go-2012-44.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 8 || 38 || De Goeje Meskes || We laote ze uit! || 726 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 8 || 38 || De Goeje Meskes || We laote ze uit! || 726 [[bestand: go-2012-38.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 9 || 22 || Die 2 || Ik zoek de mijne || 723 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 9 || 22 || Die 2 || Ik zoek de mijne || 723 [[bestand: go-2012-22.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 10 || 20 || CV de Prieters & Co || Adde gij Dick-sie, zeg dan da wij de plee-boys zen || 717 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 10 || 20 || CV de Prieters & Co || Adde gij Dick-sie, zeg dan da wij de plee-boys zen || 717 [[bestand: go-2012-20.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 11 || 80 || Tèbbes & Roelááns || Ons opoe is bang da we dur overschieten || 716 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 11 || 80 || Tèbbes & Roelááns || Ons opoe is bang da we dur overschieten || 716 [[bestand: go-2012-80.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 12 || 73 || De Bikse Bergen (BB) || t zat as gegote || 696 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 12 || 73 || De Bikse Bergen (BB) || t zat as gegote || 696 [[bestand: go-2012-73.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 13 || 55 || BV Dakloos || Toffe peren || 670 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 13 || 55 || BV Dakloos || Toffe peren || 670 [[bestand: go-2012-55.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 14 || 31 || Bandeloos || Onze reis zit as gegote, we gaon op kroesss || 667 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 14 || 31 || Bandeloos || Onze reis zit as gegote, we gaon op kroesss || 667 [[bestand: go-2012-31.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 15 || 48 || Duo Buuf & Buuf || Ik heb oe(w) deur! || 655 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 15 || 48 || Duo Buuf & Buuf || Ik heb oe(w) deur! || 655 [[bestand: go-2012-48.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 16 || 71 || Raddraaiers || Ut zit as gegoten || 637 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 16 || 71 || Raddraaiers || Ut zit as gegoten || 637 [[bestand: go-2012-71.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 17 || 52 || Trien, Troel en Trui || Wild breie in Boemeldonck, da zit as gegote! || 632 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 17 || 52 || Trien, Troel en Trui || Wild breie in Boemeldonck, da zit as gegote! || 632 [[bestand: go-2012-52.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 18 || 65 || Ut Boemeltrio || Dun Bredaose jas zit oos nie as gegote || 620 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 18 || 65 || Ut Boemeltrio || Dun Bredaose jas zit oos nie as gegote || 620 [[bestand: go-2012-65.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 19 || 68 || CV de Aonwaoijers || # Sosjal media zit oos as #gegote || 619 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 19 || 68 || CV de Aonwaoijers || # Sosjal media zit oos as #gegote || 619 [[bestand: go-2012-68.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 20 || 13 || Duo Tulp || Wij hebbe un baand || 618 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 20 || 13 || Duo Tulp || Wij hebbe un baand || 618 [[bestand: go-2012-13.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 21 || 16 || Wurm en Poliep || We hebbe un goed lopend tentje || 610 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 21 || 16 || Wurm en Poliep || We hebbe un goed lopend tentje || 610 [[bestand: go-2012-16.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || D || 22 || 58 || Jenneke en Jannie || We hebbe 'n goed lopend tentje || 595 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || D || 22 || 58 || Jenneke en Jannie || We hebbe 'n goed lopend tentje || 595 [[bestand: go-2012-58.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || E || 1 || 29 || D'n Gerrit || Meej karnaval kom ik aon mun trekke || 804 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || E || 1 || 29 || D'n Gerrit || Meej karnaval kom ik aon mun trekke || 804 [[bestand: go-2012-29.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || E || 2 || 47 || D'n Anton || Mooi "Kopke"he || 767 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || E || 2 || 47 || D'n Anton || Mooi "Kopke"he || 767 [[bestand: go-2012-47.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || E || 3 || 51 || D'n BOB van Boemeldonck || Ut zit NIE as gegote !!!!! || 721 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || E || 3 || 51 || D'n BOB van Boemeldonck || Ut zit NIE as gegote !!!!! || 721 [[bestand: go-2012-51.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || E || 4 || 64 || Hummus || Ut zit as gegote?! Tis Krap aon! || 615 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || E || 4 || 64 || Hummus || Ut zit as gegote?! Tis Krap aon! || 615 [[bestand: go-2012-64.jpg | 100px]] |
| + | |- | ||
| + | | || || || || || BAK || Prinsenwagen || [[bestand: go-2012-prw.jpg | 100px]] | ||
|} | |} | ||
