Uitslag Kinderoptocht (zaterdag 1 maart 2014): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Jaar || Optocht || Cat || prijs || deelnemer || Naam deelnemer || Titel || Punten || |
| + | ! 2014 !! KO !! AK !! 1 !! 65 !! CV de Joppers !! Ik zie ze links, Ik zie ze rechts BOEMELDONCKERS !! 906 [[Bestand: KO-2014- (65).jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || AK || | + | | 2014 || KO || AK || 2 || 14 || CV de mini Bietjes || Karnaval duurt lekker lang in slakkengang || 873 [[Bestand: KO-2014- (14).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || AK || | + | | 2014 || KO || AK || 3 || 40 || Mini Eagles || Plezier Hier || 848 [[Bestand: KO-2014- (40).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || AK || | + | | 2014 || KO || AK || 4 || 89 || CV de Zwabbers jr. || Heel Boemeldonck BAKt || 839 [[Bestand: KO-2014- (89).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || AK || | + | | 2014 || KO || AK || 5 || 128 || CV de Lolbroeken || We draoge ut op waante || 793 [[Bestand: KO-2014- (128).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || AK || | + | | 2014 || KO || AK || 6 || 102 || CV Bengels Zonder Naam || Haande omhoog, veur dun BAK || 711 [[Bestand: KO-2014- (102).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || AK || 7 || 93 || CV de Bongerdbende || We daanse op haande || 537 [[Bestand: KO-2014- (93).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || BK || | + | | 2014 || KO || BK || 1 || 53 || De Bixe Draoke || Boemeldonck is één en al kunst! || 826 [[Bestand: KO-2014- (53).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || BK || | + | | 2014 || KO || BK || 2 || 27 || CV Piendraod || CV Piendraod zoekt ut hogerop || 794 [[Bestand: KO-2014- (27).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || BK || | + | | 2014 || KO || BK || 3 || 78 || CV 3x Raoie || De kater komt later || 724 [[Bestand: KO-2014- (78).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BK || 4 || 114 || CV de Matties || De Matties gaon op wereldreis! || 709 [[Bestand: KO-2014- (114).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || BKK || | + | | 2014 || KO || BKK || 1 || 35 || CV de Parrrtiemakers || De parrrtiemakkers present: Bikse Boy Band || 769 [[Bestand: KO-2014- (35).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || BKK || | + | | 2014 || KO || BKK || 2 || 66 || CV Biks Mengmix || Boemeldranck geeft je vleugels || 758 [[Bestand: KO-2014- (66).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || BKK || | + | | 2014 || KO || BKK || 3 || 72 || CV de Groene Loopvogels || Meej karnaval gaot heel Boemeldonck underkoffer || 749 [[Bestand: KO-2014- (72).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || BKK || | + | | 2014 || KO || BKK || 4 || 103 || CV de Boemelzwaajers || We draoge dun Boemel op haande || 738 [[Bestand: KO-2014- (103).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || BKK || | + | | 2014 || KO || BKK || 5 || 1 || CV de Apenkoppen || We draoge ut Boemeldoncks Karnavals Kwartet op haande: Welke kaort hedde gij? || 732 [[Bestand: KO-2014- (1).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || BKK || | + | | 2014 || KO || BKK || 6 || 85 || CV De Bikse Nikse || We geve de Griffioen uit haande || 721 [[Bestand: KO-2014- (85).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || BKK || | + | | 2014 || KO || BKK || 7 || 118 || CV Biks Spek-takel || We draoge ut Boemeldoncks spek-takel op haande || 712 [[Bestand: KO-2014- (118).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || BKK || | + | | 2014 || KO || BKK || 8 || 41 || CV de Bikse Spekskus || We draoge karnaval al 5 jaor op haande || 711 [[Bestand: KO-2014- (41).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || BKK || | + | | 2014 || KO || BKK || 9 || 56 || CV de Boemelbekken || Kinderen uit alle laande draoge Boemeldonck op haande || 690 [[Bestand: KO-2014- (56).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || BKK || | + | | 2014 || KO || BKK || 10 || 49 || CV de Boemelmaotjes || Hans Klok tovert UT op haande! || 672 [[Bestand: KO-2014- (49).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || BKK || | + | | 2014 || KO || BKK || 11 || 21 || CV de Zware Jongens || De aliens zijn hier komme laande want zij draoge Boemeldonck op haande || 661 [[Bestand: KO-2014- (21).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || BKK || | + | | 2014 || KO || BKK || 12 || 98 || CV de Grapjassen || De Grapjassen draoge ut al 5 jaor op haande || 655 [[Bestand: KO-2014- (98).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || BKK || | + | | 2014 || KO || BKK || 13 || 29 || CV de Confetti Boys || We draoge de uitslag op haande || 654 [[Bestand: KO-2014- (29).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || BKK || | + | | 2014 || KO || BKK || 14 || 61 || CV de Knackers || Bereikbaar zijn we overal, ok meej Boemeldoncks karnaval || 647 [[Bestand: KO-2014- (61).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || BKK || | + | | 2014 || KO || BKK || 15 || 9 || CV de Tieners || Wij dragen U op handen || 644 [[Bestand: KO-2014- (9).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || BKK || | + | | 2014 || KO || BKK || 16 || 109 || CV de IJsbrekers || We draoge onze dj's op haande || 621 [[Bestand: KO-2014- (109).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 2014 || KO || BKK || 17 || 122 || CV de Likketikkers || We bouwe vur ut eerst kopkes || 548 [[Bestand: KO-2014- (122).jpg | 100px]] |
| + | |||
|- | |- | ||
| 2014 || KO || CKK || 1 || 43 || CV de Leutmutsen || Wij draoge ons "selfie" op haande || 791 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] | | 2014 || KO || CKK || 1 || 43 || CV de Leutmutsen || Wij draoge ons "selfie" op haande || 791 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] | ||
