Uitslag Grote optocht 10 februari 2002: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | A ||1||||CV De Klompen ||De lach op ut gelaot, da's waor Boemeldoncks Karnaval veur staot ||935 | + | | A || 1 || 61 || CV De Klompen || De lach op ut gelaot, da's waor Boemeldoncks Karnaval veur staot || 935 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A ||2||||CV De Bietjes ||Vlaggen, ballonnen en plezier, Boemeldoncks karnaval draoit als un tierelier ||913 | + | | A || 2 || 11 || CV De Bietjes || Vlaggen, ballonnen en plezier, Boemeldoncks karnaval draoit als un tierelier || 913 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A ||3||||Black Eagles jr. ||Ge wit nie wa ge ziet - karnaval des animaux (karnaval der dieren) ||909 | + | | A || 3 || 78 || Black Eagles jr. || Ge wit nie wa ge ziet - karnaval des animaux (karnaval der dieren) || 909 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A ||4||||CV De Puddingbuksen ||Da's wak bedoel meej ut Karibies karnavalsgevoel ||880 | + | | A || 4 || 21 || CV De Puddingbuksen || Da's wak bedoel meej ut Karibies karnavalsgevoel || 880 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A ||5||||CV De Zandschuivers ||Ge wit niet wa ge ziet, | + | | A || 5 || 47 || CV De Zandschuivers || Ge wit niet wa ge ziet, Boemeldonck feest op d'n beat.. || 873 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A ||6||||CV De Lolbroeken ||Alles draait om [[ | + | | A || 6 || 32 || CV De Lolbroeken || Alles draait om Boemeldonck || 864 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B || | + | | B || 3 || 15 || CV De Kwêkers || Boemeldoncks karnaval zet iedereen schaakmat!! || 800 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B || | + | | B || 1 || 38 || CV De Schuimsoppers || Motte nou toch zien, wa d'un spiegel(d)ing || 860 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B || | + | | B || 2 || 73 || CV De Achterblijvers || Van ut jaor nul tot 'n reis na or de maan is er 'n tijd van komen en 'n tijd van gaon || 812 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||4||||CV De Schutters ||Ge wit nie wa ge ziet a ge iedereen langs de optocht bespiedt ||789 | + | | B || 4 || 81 || CV De Schutters || Ge wit nie wa ge ziet a ge iedereen langs de optocht bespiedt || 789 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||5||||CV Overdreven ||Ge wit nie wa ge ziet. ||788 | + | | B || 5 || 70 || CV Overdreven || Ge wit nie wa ge ziet. || 788 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||6||||CV Zwabbers ||Ge wit nie wa ge ziet, bestaon ze wel, bestaon ze niet.. ||786 | + | | B || 6 || 18 || CV Zwabbers || Ge wit nie wa ge ziet, bestaon ze wel, bestaon ze niet.. || 786 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||7||||Spauwhanen ||Dis is de ouwer of flower power ||782 | + | | B || 7 || 68 || Spauwhanen || Dis is de ouwer of flower power || 782 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||8||||CV De Joppers ||Ge wit nie wa ge ziet ||781 | + | | B || 8 || 35 || CV De Joppers || Ge wit nie wa ge ziet || 781 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||9||||CV Knuppels ||Ge wit nie wa ge fantaziet||752 | + | | B || 9 || 53 || CV Knuppels || Ge wit nie wa ge fantaziet || 752 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||10||||CV De Batsers ||Ge ziet 'm overal ok meej karnaval||747 | + | | B || 10 || 24 || CV De Batsers || Ge ziet 'm overal ok meej karnaval || 747 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||11||||CV De Halve Zole ||D'r hangt wa in de lucht||726 | + | | B || 11 || 26 || CV De Halve Zole || D'r hangt wa in de lucht || 726 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||12||||CV De Guppen ||Ag ge denkt da ge wit wa ge zie, ken de onze rages nog nie ||709 | + | | B || 12 || 65 || CV De Guppen || Ag ge denkt da ge wit wa ge zie, ken de onze rages nog nie || 709 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||13||||CV De Mislukkelingen ||Deur Willie's creativiteit is dun nooduitgang een feit ||702 | + | | B || 13 || 44 || CV De Mislukkelingen || Deur Willie's creativiteit is dun nooduitgang een feit || 702 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||14||||CV De Boemelboys ||'t vroegere gevang is nu kinderopvang ||701 | + | | B || 14 || 29 || CV De Boemelboys || 't vroegere gevang is nu kinderopvang || 701 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||15||||CV de Kroegtijgers ||Meej alleen uitzicht op Boemeldoncks land vaoren we meej dezen schuit op vollen kracht vooruit ||682 | + | | B || 15 || 59 || CV de Kroegtijgers || Meej alleen uitzicht op Boemeldoncks land vaoren we meej dezen schuit op vollen kracht vooruit || 682 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||16||||CV de Kneuzen ||Wij hebben un dakkapel ||681 | + | | B || 16 || 76 || CV de Kneuzen || Wij hebben un dakkapel || 681 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||17||||CV De Meelballen ||We bakken er niks van! ||675 | + | | B || 17 || 33 || CV De Meelballen || We bakken er niks van! || 675 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||18||||CV De Tarantula's ||D'n prins kent alle muziek uit zunne kop ||653 | + | | B || 18 || 55 || CV De Tarantula's || D'n prins kent alle muziek uit zunne kop || 653 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||19||||CV de Kwisthout ||Wie doet er mee want we glijden van de Ski hut na benee ||646 | + | | B || 19 || 84 || CV de Kwisthout || Wie doet er mee want we glijden van de Ski hut na benee || 646 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||20||||CV 't Overschot ||Geen bouwplaatsen meer op d'n Beek, dan maar een discotheek ||590 | + | | B || 20 || 41 || CV 't Overschot || Geen bouwplaatsen meer op d'n Beek, dan maar een discotheek || 590 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||21||||CV De Prieters ||Ge wit nie wa ge ziet ||474 | + | | B || 21 || 13 || CV De Prieters || Ge wit nie wa ge ziet || 474 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||22||||CV De Balken ||Ge wit nie wa ge ziet, dun boktor zit nog steeds in de kiet... ||425 | + | | B || 22 || 28 || CV De Balken || Ge wit nie wa ge ziet, dun boktor zit nog steeds in de kiet... || 425 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||23||||Duo Dakduif & Co ||t is hier binnen beter dan buiteni||368 | + | | B || 23 || 50 || Duo Dakduif & Co || t is hier binnen beter dan buiteni || 368 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||1||||Ut Vrouwvolluk ||We zitten op de bus te wachten ||874 | + | | C || 1 || 60 || Ut Vrouwvolluk || We zitten op de bus te wachten || 874 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||2||||CV De Platonische Woudvlinders ||'n koningsbal bekroont ut Boemeldoncks karnaval ||867 | + | | C || 2 || 72 || CV De Platonische Woudvlinders || 'n koningsbal bekroont ut Boemeldoncks karnaval || 867 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||3||||CV De Kriebels ||Veur d'n Drikus bende pas n'n vent agge oe eige drumbent ||863 | + | | C || 3 || 57 || CV De Kriebels || Veur d'n Drikus bende pas n'n vent agge oe eige drumbent || 863 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||4||||CV de Gallipaopers ||Weg meej ut HSL-gedonder, ere aon ons BOEMELdoncks wonder!||835 | + | | C || 4 || 45 || CV de Gallipaopers || Weg meej ut HSL-gedonder, ere aon ons BOEMELdoncks wonder! || 835 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||5||||CV les Coubertins ||"Schrik nie, want: "Ge wit nie wa geziet ""||816 | + | | C || 5 || 48 || CV les Coubertins || "Schrik nie, want: "Ge wit nie wa geziet "" || 816 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||6||||De Kwebbels ||Heel Boemeldonek komt tot leven, wanneer de Oosterse Magie wordt bedreven ||815 | + | | C || 6 || 25 || De Kwebbels || Heel Boemeldonek komt tot leven, wanneer de Oosterse Magie wordt bedreven || 815 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||7||||CV De Badmutsen ||Heel Boemeldonek komt tot leven, wanneer de Oosterse Magie wordt bedreven ||803 | + | | C || 7 || 75 || CV De Badmutsen || Heel Boemeldonek komt tot leven, wanneer de Oosterse Magie wordt bedreven || 803 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||8||||Snoepjes vld Beek ||We witte wa we zien ||798 | + | | C || 8 || 39 || Snoepjes vld Beek || We witte wa we zien || 798 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||9||||CV Twee Vooraf ||Ge ziet nie de grootste groep van de streek, maor wij zorge wel veur ut spektakel van dun Beek ||792 | + | | C || 9 || 12 || CV Twee Vooraf || Ge ziet nie de grootste groep van de streek, maor wij zorge wel veur ut spektakel van dun Beek || 792 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||10||||CV De Gutsen ||Ge wit nie wa ge zie onze BOB rij nie ||784 | + | | C || 10 || 17 || CV De Gutsen || Ge wit nie wa ge zie onze BOB rij nie || 784 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||11||||CV De Helft is Zat ||We zen as unne kegel ||772 | + | | C || 11 || 23 || CV De Helft is Zat || We zen as unne kegel || 772 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||12||||CV De Tutters ||CV de Tutters bouwen een A-wagen. Ge wit nie wa ge ziet ||758 | + | | C || 12 || 77 || CV De Tutters || CV de Tutters bouwen een A-wagen. Ge wit nie wa ge ziet || 758 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||13||||CV | + | | C || 13 || 34 || CV Jong Belegen || Ge ziet nie wa ge wit || 757 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||14||||CV De Wandberen ||D'r zit wir schot in! ||756 | + | | C || 14 || 20 || CV De Wandberen || D'r zit wir schot in! || 756 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||15||||CV De Kroegvoeten ||Ge wit nie wa ge ziet, witte gei't ||749 | + | | C || 15 || 85 || CV De Kroegvoeten || Ge wit nie wa ge ziet, witte gei't || 749 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||16||||CV Peejûhstamp ||Peejûhstarnp betovert Aladins wonderlamp ||748 | + | | C || 16 || 66 || CV Peejûhstamp || Peejûhstarnp betovert Aladins wonderlamp || 748 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||17||||De Raddraaiers ||Ge zie nie wa ge wit? ||738 | + | | C || 17 || 42 || De Raddraaiers || Ge zie nie wa ge wit? || 738 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||18||||Roberto Confetti en de Toeters ||Gij die in deze spiegel kijkt, zijt niet van onze tijd ||722 | + | | C || 18 || 51 || Roberto Confetti en de Toeters || Gij die in deze spiegel kijkt, zijt niet van onze tijd || 722 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||19||||CV de Pi - Nuckels ||Wai wittuh wel wa wu nie zien.. ||719 | + | | C || 19 || 69 || CV de Pi - Nuckels || Wai wittuh wel wa wu nie zien.. || 719 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||20||||De Stufkes ||We doen ut op gevoel....... .. ||697 | + | | C || 20 || 62 || De Stufkes || We doen ut op gevoel....... .. || 697 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||21||||CV Vrij gezellig ||Meej un bietje goeie wil zie d'ut verschil ||677 | + | | C || 21 || 54 || CV Vrij gezellig || Meej un bietje goeie wil zie d'ut verschil || 677 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||22||||De Deurspoeiers ||Ge wit nie wa ge ziet twee beren kiere wiet ||663 | + | | C || 22 || 79 || De Deurspoeiers || Ge wit nie wa ge ziet twee beren kiere wiet || 663 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||23||||CV De Tjappies ||Ge wit nie wa ge ziet, maor nun bouwplek hadden we niet ||661 | + | | C || 23 || 31 || CV De Tjappies || Ge wit nie wa ge ziet, maor nun bouwplek hadden we niet || 661 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D ||1||||Kaasje & Worstje ||Ge wit nie wa ge ziet zonder kaas & worst feesten wij nietl ||814 | + | | D || 1 || 43 || Kaasje & Worstje || Ge wit nie wa ge ziet zonder kaas & worst feesten wij nietl || 814 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D ||2||||Die 2 ||BELSURVUS||795 | + | | D || 2 || 22 || Die 2 || BELSURVUS || 795 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D ||3||||lansen en lanssen ||Ge wit nie wa ge ziet ||772 | + | | D || 3 || 80 || lansen en lanssen || Ge wit nie wa ge ziet || 772 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D ||4||||Duo XXL ||Wij pakken stevig uit! ||758 | + | | D || 4 || 56 || Duo XXL || Wij pakken stevig uit! || 758 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D ||5||||De helpende hand ||Wij brengen een zoethoudertje ||754 | + | | D || 5 || 36 || De helpende hand || Wij brengen een zoethoudertje || 754 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D ||6||||Het Cocktail Trio ||Dikke maoten ||747 | + | | D || 6 || 64 || Het Cocktail Trio || Dikke maoten || 747 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D ||7||||Marieke en Marieke ||We zetten de bloemetjes buiten! ||738 | + | | D || 7 || 14 || Marieke en Marieke || We zetten de bloemetjes buiten! || 738 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D ||8||||Haogs Bluf ||Al is de HSL nog zo snel, de Boemel achterhaalt hem wel ||737 | + | | D || 8 || 46 || Haogs Bluf || Al is de HSL nog zo snel, de Boemel achterhaalt hem wel || 737 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D ||9||||Buurman en Buurman ||Kunst in Boemeldonek ||732 | + | | D || 9 || 40 || Buurman en Buurman || Kunst in Boemeldonek || 732 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D ||10||||CV de Verwennerij ||Ge wit nie wa ge ziet ||731 | + | | D || 10 || 71 || CV de Verwennerij || Ge wit nie wa ge ziet || 731 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D ||11||||Muts & Muts ||Ge wit nie wa ge ziet ||730 | + | | D || 11 || 30 || Muts & Muts || Ge wit nie wa ge ziet || 730 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D ||12||||Sjean, Kee en de Prins ||Afgekeurd voor de | + | | D || 12 || 86 || Sjean, Kee en de Prins || Afgekeurd voor de BAK, Sjef neemt ze mee gemak || 718 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D ||13||||De Blondjes ||Ge wit nie wa ge ziet ||715 | + | | D || 13 || 52 || De Blondjes || Ge wit nie wa ge ziet || 715 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D ||14||||Trien en Troel ||Wij zien ze vliegen||714 | + | | D || 14 || 19 || Trien en Troel || Wij zien ze vliegen || 714 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D ||15||||'t Biks Duo ||Ge Wit me wa ge ziet ||703 | + | | D || 15 || 83 || 't Biks Duo || Ge Wit me wa ge ziet || 703 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E ||1||||D'un Nonkel ||Ge kekt oew oge uit ||864 | + | | E || 1 || 27 || D'un Nonkel || Ge kekt oew oge uit || 864 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E ||2||||Ikke ||Ge wit nie wa Ikke zie||829 | + | | E || 2 || 74 || Ikke || Ge wit nie wa Ikke zie || 829 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E ||3||||De Huggie ||Ge wit nie wa ge ziet ge mot " komme" kijken||824 | + | | E || 3 || 16 || De Huggie || Ge wit nie wa ge ziet ge mot " komme" kijken || 824 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E ||4||||Toontje Knutsel ||Ik lach oe vierkaant uit ||818 | + | | E || 4 || 58 || Toontje Knutsel || Ik lach oe vierkaant uit || 818 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E ||5||||Blub ||Snelweg||796 | + | | E || 5 || 82 || Blub || Snelweg || 796 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E ||6||||D'n Druif ||De weg werker||763 | + | | E || 6 || 67 || D'n Druif || De weg werker || 763 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E ||7||||D'n Keizer ||'K schiet um! ||751 | + | | E || 7 || 37 || D'n Keizer || 'K schiet um! || 751 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E ||8||||Dunnat ||Wa zie ik? ||742 | + | | E || 8 || 49 || Dunnat || Wa zie ik? || 742 || [[bestand: 2002-go-99.jpg | 100px]] |
| − | |- | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 10 sep 2022 10:34
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 61 | CV De Klompen | De lach op ut gelaot, da's waor Boemeldoncks Karnaval veur staot | 935 | 100px |
| A | 2 | 11 | CV De Bietjes | Vlaggen, ballonnen en plezier, Boemeldoncks karnaval draoit als un tierelier | 913 | 100px |
| A | 3 | 78 | Black Eagles jr. | Ge wit nie wa ge ziet - karnaval des animaux (karnaval der dieren) | 909 | 100px |
| A | 4 | 21 | CV De Puddingbuksen | Da's wak bedoel meej ut Karibies karnavalsgevoel | 880 | 100px |
| A | 5 | 47 | CV De Zandschuivers | Ge wit niet wa ge ziet, Boemeldonck feest op d'n beat.. | 873 | 100px |
| A | 6 | 32 | CV De Lolbroeken | Alles draait om Boemeldonck | 864 | 100px |
| B | 3 | 15 | CV De Kwêkers | Boemeldoncks karnaval zet iedereen schaakmat!! | 800 | 100px |
| B | 1 | 38 | CV De Schuimsoppers | Motte nou toch zien, wa d'un spiegel(d)ing | 860 | 100px |
| B | 2 | 73 | CV De Achterblijvers | Van ut jaor nul tot 'n reis na or de maan is er 'n tijd van komen en 'n tijd van gaon | 812 | 100px |
| B | 4 | 81 | CV De Schutters | Ge wit nie wa ge ziet a ge iedereen langs de optocht bespiedt | 789 | 100px |
| B | 5 | 70 | CV Overdreven | Ge wit nie wa ge ziet. | 788 | 100px |
| B | 6 | 18 | CV Zwabbers | Ge wit nie wa ge ziet, bestaon ze wel, bestaon ze niet.. | 786 | 100px |
| B | 7 | 68 | Spauwhanen | Dis is de ouwer of flower power | 782 | 100px |
| B | 8 | 35 | CV De Joppers | Ge wit nie wa ge ziet | 781 | 100px |
| B | 9 | 53 | CV Knuppels | Ge wit nie wa ge fantaziet | 752 | 100px |
| B | 10 | 24 | CV De Batsers | Ge ziet 'm overal ok meej karnaval | 747 | 100px |
| B | 11 | 26 | CV De Halve Zole | D'r hangt wa in de lucht | 726 | 100px |
| B | 12 | 65 | CV De Guppen | Ag ge denkt da ge wit wa ge zie, ken de onze rages nog nie | 709 | 100px |
| B | 13 | 44 | CV De Mislukkelingen | Deur Willie's creativiteit is dun nooduitgang een feit | 702 | 100px |
| B | 14 | 29 | CV De Boemelboys | 't vroegere gevang is nu kinderopvang | 701 | 100px |
| B | 15 | 59 | CV de Kroegtijgers | Meej alleen uitzicht op Boemeldoncks land vaoren we meej dezen schuit op vollen kracht vooruit | 682 | 100px |
| B | 16 | 76 | CV de Kneuzen | Wij hebben un dakkapel | 681 | 100px |
| B | 17 | 33 | CV De Meelballen | We bakken er niks van! | 675 | 100px |
| B | 18 | 55 | CV De Tarantula's | D'n prins kent alle muziek uit zunne kop | 653 | 100px |
| B | 19 | 84 | CV de Kwisthout | Wie doet er mee want we glijden van de Ski hut na benee | 646 | 100px |
| B | 20 | 41 | CV 't Overschot | Geen bouwplaatsen meer op d'n Beek, dan maar een discotheek | 590 | 100px |
| B | 21 | 13 | CV De Prieters | Ge wit nie wa ge ziet | 474 | 100px |
| B | 22 | 28 | CV De Balken | Ge wit nie wa ge ziet, dun boktor zit nog steeds in de kiet... | 425 | 100px |
| B | 23 | 50 | Duo Dakduif & Co | t is hier binnen beter dan buiteni | 368 | 100px |
| C | 1 | 60 | Ut Vrouwvolluk | We zitten op de bus te wachten | 874 | 100px |
| C | 2 | 72 | CV De Platonische Woudvlinders | 'n koningsbal bekroont ut Boemeldoncks karnaval | 867 | 100px |
| C | 3 | 57 | CV De Kriebels | Veur d'n Drikus bende pas n'n vent agge oe eige drumbent | 863 | 100px |
| C | 4 | 45 | CV de Gallipaopers | Weg meej ut HSL-gedonder, ere aon ons BOEMELdoncks wonder! | 835 | 100px |
| C | 5 | 48 | CV les Coubertins | "Schrik nie, want: "Ge wit nie wa geziet "" | 816 | 100px |
| C | 6 | 25 | De Kwebbels | Heel Boemeldonek komt tot leven, wanneer de Oosterse Magie wordt bedreven | 815 | 100px |
| C | 7 | 75 | CV De Badmutsen | Heel Boemeldonek komt tot leven, wanneer de Oosterse Magie wordt bedreven | 803 | 100px |
| C | 8 | 39 | Snoepjes vld Beek | We witte wa we zien | 798 | 100px |
| C | 9 | 12 | CV Twee Vooraf | Ge ziet nie de grootste groep van de streek, maor wij zorge wel veur ut spektakel van dun Beek | 792 | 100px |
| C | 10 | 17 | CV De Gutsen | Ge wit nie wa ge zie onze BOB rij nie | 784 | 100px |
| C | 11 | 23 | CV De Helft is Zat | We zen as unne kegel | 772 | 100px |
| C | 12 | 77 | CV De Tutters | CV de Tutters bouwen een A-wagen. Ge wit nie wa ge ziet | 758 | 100px |
| C | 13 | 34 | CV Jong Belegen | Ge ziet nie wa ge wit | 757 | 100px |
| C | 14 | 20 | CV De Wandberen | D'r zit wir schot in! | 756 | 100px |
| C | 15 | 85 | CV De Kroegvoeten | Ge wit nie wa ge ziet, witte gei't | 749 | 100px |
| C | 16 | 66 | CV Peejûhstamp | Peejûhstarnp betovert Aladins wonderlamp | 748 | 100px |
| C | 17 | 42 | De Raddraaiers | Ge zie nie wa ge wit? | 738 | 100px |
| C | 18 | 51 | Roberto Confetti en de Toeters | Gij die in deze spiegel kijkt, zijt niet van onze tijd | 722 | 100px |
| C | 19 | 69 | CV de Pi - Nuckels | Wai wittuh wel wa wu nie zien.. | 719 | 100px |
| C | 20 | 62 | De Stufkes | We doen ut op gevoel....... .. | 697 | 100px |
| C | 21 | 54 | CV Vrij gezellig | Meej un bietje goeie wil zie d'ut verschil | 677 | 100px |
| C | 22 | 79 | De Deurspoeiers | Ge wit nie wa ge ziet twee beren kiere wiet | 663 | 100px |
| C | 23 | 31 | CV De Tjappies | Ge wit nie wa ge ziet, maor nun bouwplek hadden we niet | 661 | 100px |
| D | 1 | 43 | Kaasje & Worstje | Ge wit nie wa ge ziet zonder kaas & worst feesten wij nietl | 814 | 100px |
| D | 2 | 22 | Die 2 | BELSURVUS | 795 | 100px |
| D | 3 | 80 | lansen en lanssen | Ge wit nie wa ge ziet | 772 | 100px |
| D | 4 | 56 | Duo XXL | Wij pakken stevig uit! | 758 | 100px |
| D | 5 | 36 | De helpende hand | Wij brengen een zoethoudertje | 754 | 100px |
| D | 6 | 64 | Het Cocktail Trio | Dikke maoten | 747 | 100px |
| D | 7 | 14 | Marieke en Marieke | We zetten de bloemetjes buiten! | 738 | 100px |
| D | 8 | 46 | Haogs Bluf | Al is de HSL nog zo snel, de Boemel achterhaalt hem wel | 737 | 100px |
| D | 9 | 40 | Buurman en Buurman | Kunst in Boemeldonek | 732 | 100px |
| D | 10 | 71 | CV de Verwennerij | Ge wit nie wa ge ziet | 731 | 100px |
| D | 11 | 30 | Muts & Muts | Ge wit nie wa ge ziet | 730 | 100px |
| D | 12 | 86 | Sjean, Kee en de Prins | Afgekeurd voor de BAK, Sjef neemt ze mee gemak | 718 | 100px |
| D | 13 | 52 | De Blondjes | Ge wit nie wa ge ziet | 715 | 100px |
| D | 14 | 19 | Trien en Troel | Wij zien ze vliegen | 714 | 100px |
| D | 15 | 83 | 't Biks Duo | Ge Wit me wa ge ziet | 703 | 100px |
| E | 1 | 27 | D'un Nonkel | Ge kekt oew oge uit | 864 | 100px |
| E | 2 | 74 | Ikke | Ge wit nie wa Ikke zie | 829 | 100px |
| E | 3 | 16 | De Huggie | Ge wit nie wa ge ziet ge mot " komme" kijken | 824 | 100px |
| E | 4 | 58 | Toontje Knutsel | Ik lach oe vierkaant uit | 818 | 100px |
| E | 5 | 82 | Blub | Snelweg | 796 | 100px |
| E | 6 | 67 | D'n Druif | De weg werker | 763 | 100px |
| E | 7 | 37 | D'n Keizer | 'K schiet um! | 751 | 100px |
| E | 8 | 49 | Dunnat | Wa zie ik? | 742 | 100px |
