Uitslag Kinderoptocht (zaterdag 1 maart 2014): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! | + | ! 2014 !! KO !! AK !! 1 !! 65 !! CV de Joppers !! Ik zie ze links, Ik zie ze rechts BOEMELDONCKERS !! 906 !! [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || AK || 2 || 14 || CV de mini Bietjes || Karnaval duurt lekker lang in slakkengang || 873 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || AK || 3 || 40 || Mini Eagles || Plezier Hier || 848 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || AK || 4 || 89 || CV de Zwabbers jr. || Heel Boemeldonck BAKt || 839 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || AK || 5 || 128 || CV de Lolbroeken || We draoge ut op waante || 793 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || AK || 6 || 102 || CV Bengels Zonder Naam || Haande omhoog, veur dun BAK || 711 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || AK || 7 || 93 || CV de Bongerdbende || We daanse op haande || 537 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BK || 1 || 53 || De Bixe Draoke || Boemeldonck is één en al kunst! || 826 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BK || 2 || 27 || CV Piendraod || CV Piendraod zoekt ut hogerop || 794 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BK || 3 || 78 || CV 3x Raoie || De kater komt later || 724 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BK || 4 || 114 || CV de Matties || De Matties gaon op wereldreis! || 709 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BKK || 1 || 35 || CV de Parrrtiemakers || De parrrtiemakkers present: Bikse Boy Band || 769 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BKK || 2 || 66 || CV Biks Mengmix || Boemeldranck geeft je vleugels || 758 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BKK || 3 || 72 || CV de Groene Loopvogels || Meej karnaval gaot heel Boemeldonck underkoffer || 749 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BKK || 4 || 103 || CV de Boemelzwaajers || We draoge dun Boemel op haande || 738 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BKK || 5 || 1 || CV de Apenkoppen || We draoge ut Boemeldoncks Karnavals Kwartet op haande: Welke kaort hedde gij? || 732 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BKK || 6 || 85 || CV De Bikse Nikse || We geve de Griffioen uit haande || 721 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BKK || 7 || 118 || CV Biks Spek-takel || We draoge ut Boemeldoncks spek-takel op haande || 712 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BKK || 8 || 41 || CV de Bikse Spekskus || We draoge karnaval al 5 jaor op haande || 711 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BKK || 9 || 56 || CV de Boemelbekken || Kinderen uit alle laande draoge Boemeldonck op haande || 690 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BKK || 10 || 49 || CV de Boemelmaotjes || Hans Klok tovert UT op haande! || 672 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| 2014 || KO || BKK || 11 || 21 || CV de Zware Jongens || De aliens zijn hier komme laande want zij draoge Boemeldonck op haande || 661 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] | | 2014 || KO || BKK || 11 || 21 || CV de Zware Jongens || De aliens zijn hier komme laande want zij draoge Boemeldonck op haande || 661 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BKK || 12 || 98 || CV de Grapjassen || De Grapjassen draoge ut al 5 jaor op haande || 655 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
| + | |- | ||
| + | | 2014 || KO || BKK || 13 || 29 || CV de Confetti Boys || We draoge de uitslag op haande || 654 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BKK || 14 || 61 || CV de Knackers || Bereikbaar zijn we overal, ok meej Boemeldoncks karnaval || 647 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BKK || 15 || 9 || CV de Tieners || Wij dragen U op handen || 644 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BKK || 16 || 109 || CV de IJsbrekers || We draoge onze dj's op haande || 621 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || BKK || 17 || 122 || CV de Likketikkers || We bouwe vur ut eerst kopkes || 548 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Jaar || Optocht || Cat || prijs || deelnemer || Naam deelnemer || Titel || Punten || |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 1 || 43 || CV de Leutmutsen || Wij draoge ons "selfie" op haande || 791 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 2 || 47 || CV de Glitterkes || We never wok alone || 785 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 3 || 19 || CV de Pareltjes van Boemeldonck || Wij vlinderkes draoge "UT" op haande || 774 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 4 || 51 || CV de KnutselBAK || We draoge ut op haande || 766 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || | + | | 2014 || KO || CKK || 5 || 25 || CV de Gieberkes || We draoge de wereld op haande || 743 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 6 || 96 || CV de Bikse Brakken || Wie wil ons een handje geven? || 740 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 7 || 100 || CV de Boemelbekkies || We draoge ut nie op haande, maor bling bling op onze taande || 739 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 8 || 33 || CV Geen Idee ? || Ik draog munne make-uppe op haande || 728 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 9 || 83 || CV de Zoetekus || We draoge d'un sjokoprins op haande || 717 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 10 || 54 || CV de Madeliefkus || CV de Madeliefkus draoge ut Biks karnaval op haande || 716 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 11 || 111 || CV de Verkes i.o. || Biks DNA, hedde gij ut ok ?! || 714 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 12 || 87 || CV de Boemelmeskus || You never wok alone || 697 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 13 || 105 || CV de malle MesKUS || De malle serveersters draoge ut op haande || 682 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 14 || 17 || CV de Boemelbende || We draoge de Cup naor de Beek || 677 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || | + | | 2014 || KO || CKK || 15 || 79 || CV de Bikse Boykes || 16-jarige mogen niet meer drinken maar wij (proberen) de glazen te laten klinken || 676 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 16 || 124 || De Beekse BFF's || BFF's 2.0 || 648 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 17 || 92 || CV de Appelflapkus || We draoge de gouwe appelflop op haande || 642 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 18 || 120 || CV Hokkie-Sokkie || We draoge ut meej haande || 638 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || | + | | 2014 || KO || CKK || 19 || 11 || CV de Bikse Toppers || Twittere, Eppe & laaike in alle staande, de Bikse Toppers draoge dur mobiel op haande || 628 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 20 || 5 || CV de Hittepetitte || Witte gij ut? || 627 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 21 || 60 || CV de Bikse Prutsers || De gemeente verprutst de zaak, nu zijn de oudjes flink de Sjaak || 623 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 22 || 116 || CV Gekkenwerk || De mannuh draoge de meskes op haande! || 611 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || | + | | 2014 || KO || CKK || 23 || 3 || CV de Kwik Boys || We droage ut Braziliaans voetbal op haande || 598 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKK || 24 || 76 || CV de Binkies || CV de Binkies draoge ut vieruzzz op haande || 541 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 1 || 69 || De Magrietjes || Ze draoge ons op haande als wij wir veilig laande || 889 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 2 || 20 || CV de Dekselse Meiden || We gaon dees jaor nie errug vlug, want we "draoge" ut op onze rug || 868 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || | + | | 2014 || KO || CKO || 3 || 10 || CV de Badmannekus || Dun verhuis van Haogedonck ligt aon baande, wij draoge de oudjes op haande || 853 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 4 || 64 || CV de Bikse Blommekes || De Bikse godinne draoge hun haande in alle staande || 851 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || | + | | 2014 || KO || CKO || 5 || 34 || CV de Foppers || De Foppers neme oew bij de neus || 838 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 6 || 88 || CV de 3 Cebra's || Zebrapaode teveul op d'n Beek = beter dan gin oversteek || 831 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 7 || 38 || CV de Schutterkûs || Meej karnaval kunnen we nie stil zitten! || 826 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 8 || 108 || CV de Smilekids || We draoge onze kikkerprins op haande || 799 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 9 || 75 || CV de Kippekoppe || Ge mot ons nie te lang op haande draoge || 777 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || | + | | 2014 || KO || CKO || 10 || 44 || CV de Gekkoos || Spektakel || 772 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 11 || 55 || CV de Buitenbeentjes || We zen ut werkû moe en aon feeste toe || 763 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || | + | | 2014 || KO || CKO || 12 || 95 || CV de Confettigirls || De Confettigirls draoge de BIEB op haande || 753 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 13 || 112 || CV de Knuffelkontjes || Ons eerste optocht wordt un makkie; kat in ut bakkie || 730 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 14 || 106 || CV de Kletskousen || We kletsen dun hele optocht deur || 724 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || | + | | 2014 || KO || CKO || 15 || 82 || CV Apollo 8 || We draoge os passie op os voete || 723 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 16 || 62 || CV de Gekke Bekke || Onze dansmariekes Anneloes en Pien, hedde gij ze soms gezien? || 719 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || | + | | 2014 || KO || CKO || 17 || 16 || CV de Bei de Handjes || We draoge mekaor op haande || 707 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 18 || 28 || CV de Spacekids || We draoge Boemeldonck op haande! || 698 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 19 || 32 || De Stuiterballen || We draoge ut miljeu op haande || 694 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 20 || 110 || CV de Koele Kanaries || We worre op haande gedraoge || 693 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 21 || 52 || CV de Babbelkus || Zèn we van ut padje af?! || 689 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 22 || 42 || CV de Kakelkipkus || Wij stijlen oe 'Donder' gèèf || 683 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || | + | | 2014 || KO || CKO || 23 || 86 || CV de Toverballen || We draoge de Toverballen op haande || 682 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 24 || 6 || CV de Kletskoppen || We draoge ut publiek op haande || 680 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || | + | | 2014 || KO || CKO || 25 || 117 || CV Effe Anders || We hebbe ginne waoge, dus motte we onze blokke zelluf draoge || 673 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 26 || 101 || CV de Discomeiden || De Discomeiden zijn handig met discoballen || 670 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 27 || 91 || CV de Bikse Kornuiten || We draoge 't leutigste durp van Brabant op haande || 662 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 28 || 99 || CV de Bikse Broedseltjes || We draoge onze (B)engeltjes op haande || 657 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 29 || 30 || CV de Goddelijke Kanaries || De Goddelijke Kanaries draoge dun BAK op haande || 639 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || | + | | 2014 || KO || CKO || 30 || 97 || CV de Coole Jongens || Laot de andere clubs maor sjouwe, wij gaon meej minecraft bouwe || 631 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 31 || 67 || CV op 't Randje || We draoge onze (h)ut op haande! || 630 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || | + | | 2014 || KO || CKO || 32 || 77 || CV de Boefkes || De Boefkes draoge hun juf op haande || 629 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 33 || 18 || CV de Snotpinnekes || Put your hands up for Boemeldonck || 622 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || | + | | 2014 || KO || CKO || 34 || 24 || CV de Goldenboys || Wij draoge ut op ons voete! || 621 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 35 || 84 || CV Biks Grut || We draoge onze helde op haande || 618 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || | + | | 2014 || KO || CKO || 36 || 4 || CV de Boerkes || De Boerkes nog steeds van streek, deur d'n plofkraok op dun Beek || 609 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 37 || 57 || CV de Rappers || We draoge onze clupkes op haande || 607 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 38 || 8 || CV de Schurken || De Schurken hebbe ut nie in de haand en botse tege iedere kaant || 598 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || | + | | 2014 || KO || CKO || 39 || 46 || CV de Kwibussen || Wa d'un pech, zabra's weg || 596 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 40 || 2 || CV de Leliestampers || We draoge ut nieuwe asfalt op haande, lekker race dur de Molenstraat meej piepende baande! || 570 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 41 || 119 || CV Flesje Fris || We draoge (h)ut op haande || 567 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 42 || 121 || CV Knapzat || We drage ut …. Op haande || 557 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || | + | | 2014 || KO || CKO || 43 || 123 || CV Ratjetoe || De smurfen op haande gesmurfd || 553 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || CKO || 44 || 50 || De Raddraaiers || We draoge ze op haande || 545 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKK || 1 || 15 || Trio Kreezie || Mee ons haai-tea draogt d'n Beek ons op haande || 814 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKK || 2 || 13 || CV de Roze Sokskus || De Bikse Selfies || 756 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKK || 3 || 58 || De Bikse Nifkes || We willen hoog scoren || 749 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKK || 4 || 37 || CV de Bikse Madammekus || Meej karnaval di jaor zittu we meej ons haande in ut haor || 748 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKK || 5 || 45 || CV de Schuimblokskes || Girlpower || 712 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKK || 6 || 31 || CV de Goegels || Accepteert u onze koekies? || 682 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKK || 7 || 126 || De Donderstraaltjes || Luste gij un brooike van Royke || 675 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKK || 8 || 23 || CV dun Hartsvriendinnekus || Peace in alle laande, we draoge ut op haande || 674 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKK || 9 || 7 || CV de Kletsmarietjes || Beter één vogel op de haand, dan…… || 668 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKK || 10 || 74 || CV de Glitter Glamourgirls || De Beek draogt ons op haande || 656 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| 2014 || KO || DKK || 11 || 107 || Clowntje Puck || We draoge de haan op haande || 649 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] | | 2014 || KO || DKK || 11 || 107 || Clowntje Puck || We draoge de haan op haande || 649 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKK || 12 || 90 || Tutt en Bel || Tutt en Bel draoien onze Bikse meulen Meej haande || 642 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKK || 13 || 81 || CV SMS || We draoge d'n BAK op haande || 593 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKK || 14 || 113 || CV de Pannenkoekjes || We serveren 'ut' op borden || 589 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKK || 15 || 94 || CV B.J. || Deze Bikse Babes draogen housemuziek op haande! || 561 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKK || 16 || 39 || CV de Kleurige Giebelaars || Wij draoge "ut" op haande || 548 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || | + | | 2014 || KO || DKK || 17 || 68 || Re-like || We like Boemeldonck || 534 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKK || 18 || 63 || CV Bijdehandjes || We draoge onze radio op de HANDstand || 524 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKK || 19 || 70 || CV de Zoetjes || We draoge ut op haande || 494 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKO || 1 || 59 || CV de Boemelduimpjes || We sloan nergus op || 797 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKO || 2 || 12 || CV de Super Mario's || Ut lopt uit d' haand || 743 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKO || 3 || 115 || De Kemphaantjes || Wij draoge opa en oma op haande || 739 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKO || 4 || 125 || De Smilies || Als Barbie in 'n doos was d'r eigen idee, maar Ken zit 'r maar mee || 723 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKO || 5 || 80 || CV de Knabbels || We draoge Boemeldonck(ers) op haande || 684 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKO || 6 || 36 || Prins Sam & z'n maot || Nog geen 18? Wij hebben een beregezellig café || 681 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKO || 7 || 104 || De Boemeldonckse BFF's || De raad van elfjes || 668 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKO || 8 || 71 || CV de Kampioentjes || Wij draoge um op haande! || 658 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKO || 9 || 73 || CV de Maffe Meiden || Nogal veur de haand liggend nie? || 620 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKO || | + | | 2014 || KO || DKO || 10 || 48 || CV de Bikse Deejees || We draoge ons muziek op haande || 585 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || | + | | 2014 || KO || DKO || 11 || 22 || CV de Lichtpuntjes junior || We draoge d'n BAK op haande || 555 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| 2014 || KO || DKO || 12 || 127 || CV de Blokkers || Lancering van CV de Blokkers || 550 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] | | 2014 || KO || DKO || 12 || 127 || CV de Blokkers || Lancering van CV de Blokkers || 550 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] | ||
| − | |||
| − | |||
|} | |} | ||
