Onderscheidingen 2002-2003: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 2002-2003 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | alig...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 2002-2003 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 2002-2003 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Pastor Piet||Schakenraad | + | | Boemeldoncker || Pastor Piet || Schakenraad || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Kees||Oostvogels | + | | Grootorde || Kees || Oostvogels || Lid van het Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jan||Praat, van | + | | Grootorde || Jan || Praat, van || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Corné||Luiken | + | | Grootorde || Corné || Luiken || CV de Mislukkelingen |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Frans||Schrauwen | + | | Grootorde || Frans || Schrauwen || Lid van de Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jasper||Korving | + | | Grootorde || Jasper || Korving || Lid van de Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Gert-Jan || Boxel, van || CV de Gaffels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Arno || Oosterhout, van || CV de Tarantula's |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marian || Okhuijzen || Vrouw van Ton |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joost || Sande, van de || Muziekkapel H‚-H‚ |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Karin || Schalk || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Anita || Verwijmeren || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Westen, van de || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Eric || Enden, van de || CV Ons Kullekes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Robert || Kimenade || CV Ons Kullekes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ginny || Bogers || St. Jongeren Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || John || Boot jr. || Bouwbedrijf Boot |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jo || Braspenning-Leijten || De Zonnebloem |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ivanka || Ebben || Lerares de Griffioen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Ermens || CV de Gaffels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marian || Gerwen, van || O.b.moeder Appolloschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Grauwmans || Leraar de Horizon |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Louis || Smits || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Pol || Nagelkerke || CV de Klompen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mark || Baremans || CV Overdreven |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Corné || Machielsen || CV de Schutters |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Corné || Martens || CV de Schutters |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Arjen || Bulkmans || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Arthur || Gurp, van || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Corné || Hoeven, van der || CV de Gaffels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Christ || Leijsen, van || Crazy Karnaval |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Els || Leijsen, van || Crazy Karnaval |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Poppel, van || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Joosen || CV de Tutters |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Erik || Machielsen || CV de Spauwhanen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joost || Verberk || CV de Spauwhanen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hans || Vijver, van de || CV de Tutters |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toon || Broek, van de || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rumold || Kuijpers || CV de Achterblijvers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ineke || Nollen || Overveldsestraat |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jim || Nuiten || CV de Halve Zole |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Verdaasdonk || CV de Halve Zole |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Niels || Wijngaard, van de || CV de Achterblijvers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Piërre || Eerden, van || Bouwer Prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Paul || Gurp, van || Bouwer Prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Cor || Aarts || Cock en de Klepzeikers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Patricia || Boer, van de || CV de Puddingbuksen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Anouk || Elias || CV de Puddingbuksen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Franken || CV de Puddingbuksen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Et¡enne || Simon || CV de Klompen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Cleman || Kolmeyer || Rijwiel en Tourclub P.beek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wim || Meeuwissen || Rijwiel en Tourclub P.beek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Rosmeulen, van || Bouwadres Zandschuivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Riet || Rosmeulen, van || Bouwadres Zandschuivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Freek || Schalk || CV de Lolbroeken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Annelie || Wouters || Rijwiel en Tourclub P.beek |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1X11||René||Dorst, van | + | | Bijzondere huisorde 1X11 || René || Dorst, van || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1X11||Cindy||Voesenek | + | | Bijzondere huisorde 1X11 || Cindy || Voesenek || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jakelien||Westen, van de | + | | Huisorde van de prins || Jakelien || Westen, van de || Vrouw van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Renee||Westen, van der | + | | Huisorde van de prins || Renee || Westen, van der || Dochter van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr. F.||Bakkers | + | | Huisorde van de prins || Dhr. F. || Bakkers || Verzorgingshuis Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Danny||Cappa | + | | Huisorde van de prins || Danny || Cappa || Eetcaf‚ de Swaen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ad||Leijten | + | | Huisorde van de prins || Ad || Leijten || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ton||Oosthoek | + | | Huisorde van de prins || Ton || Oosthoek || Eetcaf‚ de Swaen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Liesbeth||Post | + | | Huisorde van de prins || Liesbeth || Post || Verzorgingshuis Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Robert||Riet, van de | + | | Huisorde van de prins || Robert || Riet, van de || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Emelie||Verwijmeren | + | | Huisorde van de prins || Emelie || Verwijmeren || Piepersbal |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Michael||Natris, de | + | | Huisorde van de prins || Michael || Natris, de || Café de Pallieter |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Riny||Arnouts | + | | Huisorde van de prins || Riny || Arnouts || Schoolhoofd de Griffioen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piet||Bastiaansen | + | | Huisorde van de prins || Piet || Bastiaansen || Amarant Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jouri||Gurp, van | + | | Huisorde van de prins || Jouri || Gurp, van || Prins de Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marjolein||Oomen | + | | Huisorde van de prins || Marjolein || Oomen || Prinses de Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Richard||Schouten | + | | Huisorde van de prins || Richard || Schouten || Amarant Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marian||Verbeeke | + | | Huisorde van de prins || Marian || Verbeeke || Amarant Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Chris||Westen, van de | + | | Huisorde van de prins || Chris || Westen, van de || Dochter van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Guido||Wolven, van | + | | Huisorde van de prins || Guido || Wolven, van || Prins de Griffioen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Sanny||Gordijn | + | | Huisorde van de prins || Sanny || Gordijn || Femmekesbal |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Bep||Boxel, van | + | | Huisorde van de prins || Bep || Boxel, van || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Boxel, van | + | | Huisorde van de prins || Jan || Boxel, van || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Fons||Nieuwenhuize, van de | + | | Huisorde van de prins || Fons || Nieuwenhuize, van de || Zwager van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Bart||Oomen | + | | Huisorde van de prins || Bart || Oomen || Schoonvader van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ruud||Oomen | + | | Huisorde van de prins || Ruud || Oomen || Zwager van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Wim||Opstal jr., van | + | | Huisorde van de prins || Wim || Opstal jr., van || Café Bar de Stee |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Harry||Aydin | + | | Huisorde van de prins || Harry || Aydin || CV de Gaffels |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Ermens | + | | Huisorde van de prins || Kees || Ermens || CV de Gaffels |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Martin||Loenhout, van | + | | Huisorde van de prins || Martin || Loenhout, van || CV de Gaffels |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Anton||Reniers | + | | Huisorde van de prins || Anton || Reniers || CV de Gaffels |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Rien||Verdaasdonk | + | | Huisorde van de prins || Rien || Verdaasdonk || CV de Gaffels |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Nijnatten, van | + | | Huisorde van de prins || Jan || Nijnatten, van || Buren CV de Laontjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piet||Stelten, van | + | | Huisorde van de prins || Piet || Stelten, van || Buren CV de Laontjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins Huib||Eerste, d'n | + | | Huisorde van de prins || Prins Huib || Eerste, d'n || Prins van de Leurse Leut |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins Peer||Eerste, d'n | + | | Huisorde van de prins || Prins Peer || Eerste, d'n || Prins van Aopenlanders-RB |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marloes||Ackermans | + | | Bijzondere huisorde || Marloes || Ackermans || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Carlijn||Hennekam | + | | Bijzondere huisorde || Carlijn || Hennekam || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gert-Jan||Bartels | + | | Bijzondere huisorde || Gert-Jan || Bartels || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Heller | + | | Bijzondere huisorde || John || Heller || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Hoven, van den | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Hoven, van den || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ton||Okhuijzen | + | | Bijzondere huisorde || Ton || Okhuijzen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Oostvogels | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Oostvogels || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Eltje||Taks | + | | Bijzondere huisorde || Eltje || Taks || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Timmers || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jos||Biemans | + | | Bijzondere huisorde || Jos || Biemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Mark||Chantrel | + | | Bijzondere huisorde || Mark || Chantrel || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Dorst, van | + | | Bijzondere huisorde || René || Dorst, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||P¡erre||Eerden, van | + | | Bijzondere huisorde || P¡erre || Eerden, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kim||Evertse | + | | Bijzondere huisorde || Kim || Evertse || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ton||Hees, van | + | | Bijzondere huisorde || Ton || Hees, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Janssen | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Janssen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Suzanne||Kempen, van | + | | Bijzondere huisorde || Suzanne || Kempen, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patrick||Oorschot, van | + | | Bijzondere huisorde || Patrick || Oorschot, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Boomaars | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Boomaars || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Doorakkers | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Doorakkers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wilfried||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Wilfried || Foesenek || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joost||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Joost || Graaf, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Rick|| | + | | Bijzondere huisorde || Rick || Mutsaers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Henk||Prins | + | | Bijzondere huisorde || Henk || Prins || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martijn||Schouten | + | | Bijzondere huisorde || Martijn || Schouten || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frans||Schrauwen | + | | Bijzondere huisorde || Frans || Schrauwen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Timmers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Cindy||Voesenek | + | | Bijzondere huisorde || Cindy || Voesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Perry||Voogt | + | | Bijzondere huisorde || Perry || Voogt || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Eelco||Adriaansz | + | | Bijzondere huisorde || Eelco || Adriaansz || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Hans Maarten||Eerste, d'n | + | | Bijzondere huisorde || Hans Maarten || Eerste, d'n || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monja||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Monja || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Goos | + | | Bijzondere huisorde || John || Goos || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lily||Habra | + | | Bijzondere huisorde || Lily || Habra || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patrick||Koijen | + | | Bijzondere huisorde || Patrick || Koijen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jasper||Korving | + | | Bijzondere huisorde || Jasper || Korving || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Andrew||Muller | + | | Bijzondere huisorde || Andrew || Muller || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Natalie||Muller | + | | Bijzondere huisorde || Natalie || Muller || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Niels||Vessem, van | + | | Bijzondere huisorde || Niels || Vessem, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Danny||Voesenek | + | | Bijzondere huisorde || Danny || Voesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Prinsenschild||Frank||Westen, van der | + | | Prinsenschild || Frank || Westen, van der || Prins Sus XXXVII |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie|| | + | | Proclamatie || Fam. || Klundert, van de || Bouwadres cv de Spauwhanen |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie|| | + | | Proclamatie || Fam. || Luijkx || Bouwadres cv de Halve Zole |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie|| | + | | Proclamatie || Fam. || Aarts || Bouwadres cv de Mislukkelingen |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie|| | + | | Proclamatie || Fam. || Meeuwis || Bouwadres cv de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Huggies || Installatie cv de Huggies |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Knuppels || Installatie cv de Knuppels |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Meelballen || Installatie cv de Meelballen |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Peejûstamp || installatie cv Peejûstamp |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 20:04
In het seizoen 2002-2003 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Boemeldoncker | Pastor Piet | Schakenraad | |
| Grootorde | Kees | Oostvogels | Lid van het Bestuur |
| Grootorde | Jan | Praat, van | CV de Kikkers |
| Grootorde | Corné | Luiken | CV de Mislukkelingen |
| Grootorde | Frans | Schrauwen | Lid van de Raad van Elf |
| Grootorde | Jasper | Korving | Lid van de Hofkapel |
| BAK orde | Gert-Jan | Boxel, van | CV de Gaffels |
| BAK orde | Arno | Oosterhout, van | CV de Tarantula's |
| BAK orde | Marian | Okhuijzen | Vrouw van Ton |
| BAK orde | Joost | Sande, van de | Muziekkapel H‚-H‚ |
| BAK orde | Karin | Schalk | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Anita | Verwijmeren | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Mevr. | Westen, van de | Bejaardenmiddag |
| BAK orde | Eric | Enden, van de | CV Ons Kullekes |
| BAK orde | Robert | Kimenade | CV Ons Kullekes |
| BAK orde | Ginny | Bogers | St. Jongeren Prinsenbeek |
| BAK orde | John | Boot jr. | Bouwbedrijf Boot |
| BAK orde | Jo | Braspenning-Leijten | De Zonnebloem |
| BAK orde | Ivanka | Ebben | Lerares de Griffioen |
| BAK orde | Kees | Ermens | CV de Gaffels |
| BAK orde | Marian | Gerwen, van | O.b.moeder Appolloschool |
| BAK orde | Ad | Grauwmans | Leraar de Horizon |
| BAK orde | Louis | Smits | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Pol | Nagelkerke | CV de Klompen |
| BAK orde | Mark | Baremans | CV Overdreven |
| BAK orde | Corné | Machielsen | CV de Schutters |
| BAK orde | Corné | Martens | CV de Schutters |
| BAK orde | Arjen | Bulkmans | de Scouting |
| BAK orde | Arthur | Gurp, van | de Scouting |
| BAK orde | Corné | Hoeven, van der | CV de Gaffels |
| BAK orde | Christ | Leijsen, van | Crazy Karnaval |
| BAK orde | Els | Leijsen, van | Crazy Karnaval |
| BAK orde | Jan | Poppel, van | CV de Batabieren |
| BAK orde | Kees | Joosen | CV de Tutters |
| BAK orde | Erik | Machielsen | CV de Spauwhanen |
| BAK orde | Joost | Verberk | CV de Spauwhanen |
| BAK orde | Hans | Vijver, van de | CV de Tutters |
| BAK orde | Toon | Broek, van de | CV de Bietjes |
| BAK orde | Rumold | Kuijpers | CV de Achterblijvers |
| BAK orde | Ineke | Nollen | Overveldsestraat |
| BAK orde | Jim | Nuiten | CV de Halve Zole |
| BAK orde | Peter | Verdaasdonk | CV de Halve Zole |
| BAK orde | Niels | Wijngaard, van de | CV de Achterblijvers |
| BAK orde | Piërre | Eerden, van | Bouwer Prinsenwagen |
| BAK orde | Paul | Gurp, van | Bouwer Prinsenwagen |
| BAK orde | Cor | Aarts | Cock en de Klepzeikers |
| BAK orde | Patricia | Boer, van de | CV de Puddingbuksen |
| BAK orde | Anouk | Elias | CV de Puddingbuksen |
| BAK orde | Peter | Franken | CV de Puddingbuksen |
| BAK orde | Et¡enne | Simon | CV de Klompen |
| BAK orde | Cleman | Kolmeyer | Rijwiel en Tourclub P.beek |
| BAK orde | Wim | Meeuwissen | Rijwiel en Tourclub P.beek |
| BAK orde | Jan | Rosmeulen, van | Bouwadres Zandschuivers |
| BAK orde | Riet | Rosmeulen, van | Bouwadres Zandschuivers |
| BAK orde | Freek | Schalk | CV de Lolbroeken |
| BAK orde | Annelie | Wouters | Rijwiel en Tourclub P.beek |
| Bijzondere huisorde 1X11 | René | Dorst, van | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Bijzondere huisorde 1X11 | Cindy | Voesenek | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Huisorde van de prins | Jakelien | Westen, van de | Vrouw van de Prins |
| Huisorde van de prins | Renee | Westen, van der | Dochter van de Prins |
| Huisorde van de prins | Dhr. F. | Bakkers | Verzorgingshuis Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Danny | Cappa | Eetcaf‚ de Swaen |
| Huisorde van de prins | Ad | Leijten | CV de Black Aegles |
| Huisorde van de prins | Ton | Oosthoek | Eetcaf‚ de Swaen |
| Huisorde van de prins | Liesbeth | Post | Verzorgingshuis Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Robert | Riet, van de | CV de Black Aegles |
| Huisorde van de prins | Emelie | Verwijmeren | Piepersbal |
| Huisorde van de prins | Michael | Natris, de | Café de Pallieter |
| Huisorde van de prins | Riny | Arnouts | Schoolhoofd de Griffioen |
| Huisorde van de prins | Piet | Bastiaansen | Amarant Prinsenbeek |
| Huisorde van de prins | Jouri | Gurp, van | Prins de Horizon |
| Huisorde van de prins | Marjolein | Oomen | Prinses de Horizon |
| Huisorde van de prins | Richard | Schouten | Amarant Prinsenbeek |
| Huisorde van de prins | Marian | Verbeeke | Amarant Prinsenbeek |
| Huisorde van de prins | Chris | Westen, van de | Dochter van de Prins |
| Huisorde van de prins | Guido | Wolven, van | Prins de Griffioen |
| Huisorde van de prins | Sanny | Gordijn | Femmekesbal |
| Huisorde van de prins | Bep | Boxel, van | CV de Vetkluivers |
| Huisorde van de prins | Jan | Boxel, van | CV de Vetkluivers |
| Huisorde van de prins | Fons | Nieuwenhuize, van de | Zwager van de Prins |
| Huisorde van de prins | Bart | Oomen | Schoonvader van de Prins |
| Huisorde van de prins | Ruud | Oomen | Zwager van de Prins |
| Huisorde van de prins | Wim | Opstal jr., van | Café Bar de Stee |
| Huisorde van de prins | Harry | Aydin | CV de Gaffels |
| Huisorde van de prins | Kees | Ermens | CV de Gaffels |
| Huisorde van de prins | Martin | Loenhout, van | CV de Gaffels |
| Huisorde van de prins | Anton | Reniers | CV de Gaffels |
| Huisorde van de prins | Rien | Verdaasdonk | CV de Gaffels |
| Huisorde van de prins | Jan | Nijnatten, van | Buren CV de Laontjes |
| Huisorde van de prins | Piet | Stelten, van | Buren CV de Laontjes |
| Huisorde van de prins | Prins Huib | Eerste, d'n | Prins van de Leurse Leut |
| Huisorde van de prins | Prins Peer | Eerste, d'n | Prins van Aopenlanders-RB |
| Bijzondere huisorde | Marloes | Ackermans | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Carlijn | Hennekam | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Gert-Jan | Bartels | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | John | Heller | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoven, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Ton | Okhuijzen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Kees | Oostvogels | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Eltje | Taks | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Frank | Timmers | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Jos | Biemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Mark | Chantrel | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | P¡erre | Eerden, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Kim | Evertse | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ton | Hees, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Janssen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Suzanne | Kempen, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Patrick | Oorschot, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jan | Boomaars | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ad | Doorakkers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Wilfried | Foesenek | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Joost | Graaf, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Rick | Mutsaers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Henk | Prins | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Schouten | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Frans | Schrauwen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Johan | Timmers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Cindy | Voesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Perry | Voogt | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Eelco | Adriaansz | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Hans Maarten | Eerste, d'n | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Monja | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | John | Goos | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Lily | Habra | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Patrick | Koijen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jasper | Korving | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Andrew | Muller | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Natalie | Muller | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Niels | Vessem, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Danny | Voesenek | Hofkapel |
| Prinsenschild | Frank | Westen, van der | Prins Sus XXXVII |
| Proclamatie | Fam. | Klundert, van de | Bouwadres cv de Spauwhanen |
| Proclamatie | Fam. | Luijkx | Bouwadres cv de Halve Zole |
| Proclamatie | Fam. | Aarts | Bouwadres cv de Mislukkelingen |
| Proclamatie | Fam. | Meeuwis | Bouwadres cv de Bietjes |
| Proclamatie installatie | CV | Huggies | Installatie cv de Huggies |
| Proclamatie installatie | CV | Knuppels | Installatie cv de Knuppels |
| Proclamatie installatie | CV | Meelballen | Installatie cv de Meelballen |
| Proclamatie installatie | CV | Peejûstamp | installatie cv Peejûstamp |
