Uitslag Kinderoptocht (zaterdag 14 februari 2015): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 40: | Regel 40: | ||
| 2015 || KO || BKK || 11 || 18 || De Stuiterballen || Niks veur mekaer || 569 || [[Bestand: KO-2015- (18).jpg | 100px]] | | 2015 || KO || BKK || 11 || 18 || De Stuiterballen || Niks veur mekaer || 569 || [[Bestand: KO-2015- (18).jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 1 || 82 || CV de Besties || We hebbe ut veur mekaor, we hebbe de hoofdrol dit jaor || 815 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKK || 1 || 82 || CV de Besties || We hebbe ut veur mekaor, we hebbe de hoofdrol dit jaor || 815 || [[Bestand: KO-2015- (82).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 2 || 69 || CV de Pareltjes van Boemeldonck || De Pareltjes legge hem in de watte || 784 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKK || 2 || 69 || CV de Pareltjes van Boemeldonck || De Pareltjes legge hem in de watte || 784 || [[Bestand: KO-2015- (69).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 3 || 14 || CV de Bikse Brakken || Een file veur mekaor || 769 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKK || 3 || 14 || CV de Bikse Brakken || Een file veur mekaor || 769 || [[Bestand: KO-2015- (14).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 4 || 40 || CV de Leutmutsen || De Leutmutsen houwe alles veur mekaor || 761 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKK || 4 || 40 || CV de Leutmutsen || De Leutmutsen houwe alles veur mekaor || 761 || [[Bestand: KO-2015- (40).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 5 || 10 || CV de Vrolijke Vriendinnekus || tis veur mekaor: wij vrolijke dotjes, poetsen Boemeldonck vlotjes || 758 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKK || 5 || 10 || CV de Vrolijke Vriendinnekus || tis veur mekaor: wij vrolijke dotjes, poetsen Boemeldonck vlotjes || 758 || [[Bestand: KO-2015- (10).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 6 || 79 || CV de Boemelmeskus || Love is in the air || 749 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKK || 6 || 79 || CV de Boemelmeskus || Love is in the air || 749 || [[Bestand: KO-2015- (79).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 7 || 32 || CV de Hittepetitte || We zijn dûr un ringeske gehaald || 746 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKK || 7 || 32 || CV de Hittepetitte || We zijn dûr un ringeske gehaald || 746 || [[Bestand: KO-2015- (32).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 8 || 117 || Sweetgirls || We z'n dikke vriendinnen veur mekaor || 743 || [[Bestand: KO-2015- | + | | 2015 || KO || CKK || 8 || 117 || Sweetgirls || We z'n dikke vriendinnen veur mekaor || 743 || [[Bestand: KO-2015-117.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 9 || 57 || CV de Madeliefkus || Zonder hal slaan wij geen bal || 742 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKK || 9 || 57 || CV de Madeliefkus || Zonder hal slaan wij geen bal || 742 || [[Bestand: KO-2015- (57).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 10 || 118 || CV Olé Olé || Mee d`n paorel van ut zuiden hebbe we alles vur mekaor || 729 || [[Bestand: KO-2015- | + | | 2015 || KO || CKK || 10 || 118 || CV Olé Olé || Mee d`n paorel van ut zuiden hebbe we alles vur mekaor || 729 || [[Bestand: KO-2015-118.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 11 || 20 || CV de Bikse Spekskus || We hebbe ut veur mekaor: we zijn geslaagd dees jaar || 713 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKK || 11 || 20 || CV de Bikse Spekskus || We hebbe ut veur mekaor: we zijn geslaagd dees jaar || 713 || [[Bestand: KO-2015- (20).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 12 || 34 || CV de Tieners || De engeltjes hebben het voor elkaor,cupido maakt van de duiveltjes bekenaar || 706 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKK || 12 || 34 || CV de Tieners || De engeltjes hebben het voor elkaor,cupido maakt van de duiveltjes bekenaar || 706 || [[Bestand: KO-2015- (34).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 13 || 93 || CV de Neurdie Birds || We bouwen alles aon mekaor || 703 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKK || 13 || 93 || CV de Neurdie Birds || We bouwen alles aon mekaor || 703 || [[Bestand: KO-2015- (93).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 14 || 8 || CV de Boemelbekkies || De professors krijge alles veur mekaor, maor d'r is alleen wa ontploffingsgevaor || 644 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKK || 14 || 8 || CV de Boemelbekkies || De professors krijge alles veur mekaor, maor d'r is alleen wa ontploffingsgevaor || 644 || [[Bestand: KO-2015- (8).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 15 || 87 || CV de Knottekopkus || Alles veur mekaor, ut laoste (school) jaor || 643 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKK || 15 || 87 || CV de Knottekopkus || Alles veur mekaor, ut laoste (school) jaor || 643 || [[Bestand: KO-2015- (87).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 16 || 73 || CV de Hippe Kippe || We hebben het lekker veur mekaor || 636 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKK || 16 || 73 || CV de Hippe Kippe || We hebben het lekker veur mekaor || 636 || [[Bestand: KO-2015- (73).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 17 || 105 || CV dun Hippeace || We komme uit dùn ouwe doos || 635 || [[Bestand: KO-2015- | + | | 2015 || KO || CKK || 17 || 105 || CV dun Hippeace || We komme uit dùn ouwe doos || 635 || [[Bestand: KO-2015-105.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 18 || 48 || CV de Bikse Toppers || De Bikse Toppers boksen ut veur mekaor || 585 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKK || 18 || 48 || CV de Bikse Toppers || De Bikse Toppers boksen ut veur mekaor || 585 || [[Bestand: KO-2015- (48).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 19 || 53 || CV de Snoepkus || De leukste snoepkus || 579 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKK || 19 || 53 || CV de Snoepkus || De leukste snoepkus || 579 || [[Bestand: KO-2015- (53).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 20 || 111 || CV Flut - idee || Alles veur m`n kar || 572 || [[Bestand: KO-2015- | + | | 2015 || KO || CKK || 20 || 111 || CV Flut - idee || Alles veur m`n kar || 572 || [[Bestand: KO-2015-111.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 21 || 63 || CV de Boemelbende || We hebben ut veur mekaor, we spelen met elkaor || 565 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKK || 21 || 63 || CV de Boemelbende || We hebben ut veur mekaor, we spelen met elkaor || 565 || [[Bestand: KO-2015- (63).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 22 || 26 || CV de Kampioentjes || Ut is veur mekaor! || 563 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKK || 22 || 26 || CV de Kampioentjes || Ut is veur mekaor! || 563 || [[Bestand: KO-2015- (26).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKK || 23 || 95 || CV de Confettiboys || Alles dik veur mekaor || 546 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKK || 23 || 95 || CV de Confettiboys || Alles dik veur mekaor || 546 || [[Bestand: KO-2015- (95).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 1 || 62 || CV de Puddingbuksen || Als ge ken toveren krijg de alles veur mekaor || 886 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 1 || 62 || CV de Puddingbuksen || Als ge ken toveren krijg de alles veur mekaor || 886 || [[Bestand: KO-2015- (62).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 2 || 25 || CV de Super Mario's || We bakke d'r niks van || 864 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 2 || 25 || CV de Super Mario's || We bakke d'r niks van || 864 || [[Bestand: KO-2015- (25).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 3 || 41 || CV de Dekselse Meiden || Deze "verwende nestjes" hebbe ut "veur mekaor" ze hebbe alles al dees jaor! || 828 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 3 || 41 || CV de Dekselse Meiden || Deze "verwende nestjes" hebbe ut "veur mekaor" ze hebbe alles al dees jaor! || 828 || [[Bestand: KO-2015- (41).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 4 || 51 || CV de Badmannekus || alles dik veur mekaor, de ballen zijn gaor. || 824 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 4 || 51 || CV de Badmannekus || alles dik veur mekaor, de ballen zijn gaor. || 824 || [[Bestand: KO-2015- (51).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 5 || 47 || CV de Schutterkûs || Ze maoke meziek! || 811 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 5 || 47 || CV de Schutterkûs || Ze maoke meziek! || 811 || [[Bestand: KO-2015- (47).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 6 || 31 || CV de Confettigirls || Boemeldonck is mee karnaval een werrum nest || 808 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 6 || 31 || CV de Confettigirls || Boemeldonck is mee karnaval een werrum nest || 808 || [[Bestand: KO-2015- (31).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 7 || 64 || CV de Gekkoos || Wij verkopen gebakke lucht || 806 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 7 || 64 || CV de Gekkoos || Wij verkopen gebakke lucht || 806 || [[Bestand: KO-2015- (64).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 8 || 21 || CV de Smilekids || Mee danse,yelle en springe haole dees cheerleders dun beker binnen || 785 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 8 || 21 || CV de Smilekids || Mee danse,yelle en springe haole dees cheerleders dun beker binnen || 785 || [[Bestand: KO-2015- (21).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 9 || 68 || CV de Rappers || Nun mummie laot zun piramide alleen in de steek, veur karnaval op dun Beek || 777 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 9 || 68 || CV de Rappers || Nun mummie laot zun piramide alleen in de steek, veur karnaval op dun Beek || 777 || [[Bestand: KO-2015- (68).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 10 || 116 || De Magrietjes || Meej un formule 1 dit jaor,is dun optocht snel veur mekaor || 769 || [[Bestand: KO-2015- | + | | 2015 || KO || CKO || 10 || 116 || De Magrietjes || Meej un formule 1 dit jaor,is dun optocht snel veur mekaor || 769 || [[Bestand: KO-2015-116.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 11 || 15 || CV de Foppers || Na ff puzzelen hebben de Foppers het veur m'n kar || 764 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 11 || 15 || CV de Foppers || Na ff puzzelen hebben de Foppers het veur m'n kar || 764 || [[Bestand: KO-2015- (15).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 12 || 96 || CV de Coole Kippen || Alles veur mekaor, ons 1ste piepersbal dit jaor || 762 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 12 || 96 || CV de Coole Kippen || Alles veur mekaor, ons 1ste piepersbal dit jaor || 762 || [[Bestand: KO-2015- (96).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 13 || 66 || CV de Buitenbeentjes || We hebben ut veur mekaor,onze nieuwe kieljes zen klaor || 761 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 13 || 66 || CV de Buitenbeentjes || We hebben ut veur mekaor,onze nieuwe kieljes zen klaor || 761 || [[Bestand: KO-2015- (66).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 14 || 92 || CV de Makkers || Zwaor veur mekaor || 746 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 14 || 92 || CV de Makkers || Zwaor veur mekaor || 746 || [[Bestand: KO-2015- (14).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 15 || 112 || CV Kennie Gekker || Wij-zen-de Uilen || 745 || [[Bestand: KO-2015- | + | | 2015 || KO || CKO || 15 || 112 || CV Kennie Gekker || Wij-zen-de Uilen || 745 || [[Bestand: KO-2015-112.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 16 || 70 || CV de Snotpinnekes || Alles veur me kLaorover. || 736 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 16 || 70 || CV de Snotpinnekes || Alles veur me kLaorover. || 736 || [[Bestand: KO-2015- (70).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 17 || 54 || CV de Babbelkus || Van deur tot deur met liefdesbrieventerreur || 716 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 17 || 54 || CV de Babbelkus || Van deur tot deur met liefdesbrieventerreur || 716 || [[Bestand: KO-2015- (54).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 18 || 81 || Prins Sam en z'n maoten... || Wij hebben alles veur mekaar! || 714 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 18 || 81 || Prins Sam en z'n maoten... || Wij hebben alles veur mekaar! || 714 || [[Bestand: KO-2015- (81).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 19 || 78 || CV de Boerkes || We hebbe de boot gemist || 712 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 19 || 78 || CV de Boerkes || We hebbe de boot gemist || 712 || [[Bestand: KO-2015- (78).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 20 || 74 || CV de Golden Girls || Geef goud als ge van mekaor houdt || 710 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 20 || 74 || CV de Golden Girls || Geef goud als ge van mekaor houdt || 710 || [[Bestand: KO-2015- (74).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 21 || 83 || CV de Boemelsaurussen || We zetten ze veur mekaor en speule d(om)ino in ons eerste jaor! || 708 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 21 || 83 || CV de Boemelsaurussen || We zetten ze veur mekaor en speule d(om)ino in ons eerste jaor! || 708 || [[Bestand: KO-2015- (83).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 22 || 90 || CV de kwebbelkûs || Big Party || 704 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 22 || 90 || CV de kwebbelkûs || Big Party || 704 || [[Bestand: KO-2015- (90).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 23 || 58 || CV de Spaceboys || De spaceboys hebben alles veur mekaor,dus lekker chillen maar || 698 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 23 || 58 || CV de Spaceboys || De spaceboys hebben alles veur mekaor,dus lekker chillen maar || 698 || [[Bestand: KO-2015- (58).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 24 || 72 || CV Hupsakee || Bloemekus veur mekaor || 697 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 24 || 72 || CV Hupsakee || Bloemekus veur mekaor || 697 || [[Bestand: KO-2015- (72).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 25 || 114 || De Bikse Boxers || We draoien d'n optocht an mekaer || 690 || [[Bestand: KO-2015- | + | | 2015 || KO || CKO || 25 || 114 || De Bikse Boxers || We draoien d'n optocht an mekaer || 690 || [[Bestand: KO-2015-114.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 26 || 108 || CV Dol Fijn || We hebben alles dol fijn veur Mekaor || 684 || [[Bestand: KO-2015- | + | | 2015 || KO || CKO || 26 || 108 || CV Dol Fijn || We hebben alles dol fijn veur Mekaor || 684 || [[Bestand: KO-2015-108.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 27 || 45 || CV de Goddelijke Kanaries || De Goddelijke barkeepers hebbe ut veur mekaor || 681 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 27 || 45 || CV de Goddelijke Kanaries || De Goddelijke barkeepers hebbe ut veur mekaor || 681 || [[Bestand: KO-2015- (45).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 28 || 98 || CV de Snoepkontjes || Wij zijn alles veur mekaor || 672 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 28 || 98 || CV de Snoepkontjes || Wij zijn alles veur mekaor || 672 || [[Bestand: KO-2015- (98).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 29 || 7 || De Smilies || du`n optocht in boemeldonck is buitenaards mooi || 669 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 29 || 7 || De Smilies || du`n optocht in boemeldonck is buitenaards mooi || 669 || [[Bestand: KO-2015- (7).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 30 || 85 || CV de 3 Cebra's || Alles veur mekaør || 664 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 30 || 85 || CV de 3 Cebra's || Alles veur mekaør || 664 || [[Bestand: KO-2015- (85).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 31 || 29 || CV de Coole Jongens || Veur mekaor A JE TO ! || 655 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 31 || 29 || CV de Coole Jongens || Veur mekaor A JE TO ! || 655 || [[Bestand: KO-2015- (29).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 32 || 23 || CV de Kletskousen || Op ons kunde rekenen || 649 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 32 || 23 || CV de Kletskousen || Op ons kunde rekenen || 649 || [[Bestand: KO-2015- (23).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 33 || 39 || CV Biks Grut || Biks grut zit veur mekaor || 646 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 33 || 39 || CV Biks Grut || Biks grut zit veur mekaor || 646 || [[Bestand: KO-2015- (39).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 34 || 60 || CV de Bikse Broedseltjes || We zen dur wir Bij || 638 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 34 || 60 || CV de Bikse Broedseltjes || We zen dur wir Bij || 638 || [[Bestand: KO-2015- (60).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 35 || 17 || CV de Knuffelkontjes || We hebben het vur mekaor, we draoie alle ballen door mekaor | + | | 2015 || KO || CKO || 35 || 17 || CV de Knuffelkontjes || We hebben het vur mekaor, we draoie alle ballen door mekaor || 637 || [[Bestand: KO-2015- (17).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 36 || 86 || CV de Zusjes || Hart veur mekaor || 635 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 36 || 86 || CV de Zusjes || Hart veur mekaor || 635 || [[Bestand: KO-2015- (86).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 37 || 37 || CV de Plofkippe || Karnaval spookt dur ons hoofd ut hele jaor || 630 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 37 || 37 || CV de Plofkippe || Karnaval spookt dur ons hoofd ut hele jaor || 630 || [[Bestand: KO-2015- (37).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 38 || 27 || CV de Meidebende || De Meidebende hebbe ut veur mekaor, met alle dieren bij elkaor! || 623 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 38 || 27 || CV de Meidebende || De Meidebende hebbe ut veur mekaor, met alle dieren bij elkaor! || 623 || [[Bestand: KO-2015- (27).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 39 || 13 || CV Effe Anders || Cupido heeft ut veur mekaor || 621 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 39 || 13 || CV Effe Anders || Cupido heeft ut veur mekaor || 621 || [[Bestand: KO-2015- (13).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 40 || 106 || CV Doesgek || Alles deur mekaor || 619 || [[Bestand: KO-2015- | + | | 2015 || KO || CKO || 40 || 106 || CV Doesgek || Alles deur mekaor || 619 || [[Bestand: KO-2015-106.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 41 || 9 || CV Knapzat || Knapzat doet alle koppe bij mekaor || 604 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 41 || 9 || CV Knapzat || Knapzat doet alle koppe bij mekaor || 604 || [[Bestand: KO-2015- (9).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 42 || 76 || CV op 't Randje || Alles veur mekaor, feeste maor || 598 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 42 || 76 || CV op 't Randje || Alles veur mekaor, feeste maor || 598 || [[Bestand: KO-2015- (76).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || CKO || 43 || 33 || CV de Bikse Kornuiten || We bokse ut veur mekaor || 532 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || CKO || 43 || 33 || CV de Bikse Kornuiten || We bokse ut veur mekaor || 532 || [[Bestand: KO-2015- (33).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| 2015 || KO || DKK || 1 || 67 || CV dun Hartsvriendinnekus || Zieduh gij ut ok deur un roze bril || 809 || [[Bestand: KO-2015- (11).jpg | 100px]] | | 2015 || KO || DKK || 1 || 67 || CV dun Hartsvriendinnekus || Zieduh gij ut ok deur un roze bril || 809 || [[Bestand: KO-2015- (11).jpg | 100px]] | ||
