Uitslag Kinderoptocht (zaterdag 25 februari 2017): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 47: | Regel 47: | ||
| 11||1||BKK||Biksspektakel||Biks spektakel kleurt de boom in||371 [[Bestand:KO-2017-1.jpg |100px]] | | 11||1||BKK||Biksspektakel||Biks spektakel kleurt de boom in||371 [[Bestand:KO-2017-1.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 1||20||CKK||CV Ole Ole||We hebbe dur kleur aon gegeve en daarom wasse we ons eve!||810 | + | | 1||20||CKK||CV Ole Ole||We hebbe dur kleur aon gegeve en daarom wasse we ons eve!||810 [[Bestand:KO-2017-20.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2||43||CKK||CV Kennie Gekker||We zage wa bleek daarom schreve we ons in veur de colorr-an op de Beek||796 | + | | 2||43||CKK||CV Kennie Gekker||We zage wa bleek daarom schreve we ons in veur de colorr-an op de Beek||796 [[Bestand:KO-2017-43.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 3||51||CKK||CV de Boemelmeskus||Deze kleurrijke trollen laten Boemeldonck tollen||672 | + | | 3||51||CKK||CV de Boemelmeskus||Deze kleurrijke trollen laten Boemeldonck tollen||672 [[Bestand:KO-2017-51.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 4||18||CKK||CV de Coole Kippen||Met(te) ons dansmarieke haole wij un wit voetje bij dun BAK||670 | + | | 4||18||CKK||CV de Coole Kippen||Met(te) ons dansmarieke haole wij un wit voetje bij dun BAK||670 [[Bestand:KO-2017-18.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 5||57||CKK||CV de Bikse Brakken||De kleuren spattendur vanaf||668 | + | | 5||57||CKK||CV de Bikse Brakken||De kleuren spattendur vanaf||668 [[Bestand:KO-2017-57.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 6||41||CKK||CV de Bikse Guppies||Un brilleke van formaot maokt da Boemeldonck kleuren gaot||665 | + | | 6||41||CKK||CV de Bikse Guppies||Un brilleke van formaot maokt da Boemeldonck kleuren gaot||665 [[Bestand:KO-2017-41.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 7||61||CKK||CV de Bikse Spekskus||De prins geeft kleur aon de wereld||654 | + | | 7||61||CKK||CV de Bikse Spekskus||De prins geeft kleur aon de wereld||654 [[Bestand:KO-2017-61.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 8||64||CKK||CV de Ginnegappers||We komen goed uit de verf||594 | + | | 8||64||CKK||CV de Ginnegappers||We komen goed uit de verf||594 [[Bestand:KO-2017-64.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 9||75||CKK||CV de Koele Kanaries||We geve dur geur en kleur aon||576 | + | | 9||75||CKK||CV de Koele Kanaries||We geve dur geur en kleur aon||576 [[Bestand:KO-2017-75.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 10||4||CKK||CV de Coole Jongens||we vechten met de kleuren voor ons kasteel op wielen||563 | + | | 10||4||CKK||CV de Coole Jongens||we vechten met de kleuren voor ons kasteel op wielen||563 [[Bestand:KO-2017-4.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 11||63||CKK||CV de Leutmutsen||Jonge blommen mooi en fleurig, maken deze optocht extra kleurig||547 | + | | 11||63||CKK||CV de Leutmutsen||Jonge blommen mooi en fleurig, maken deze optocht extra kleurig||547 [[Bestand:KO-2017-63.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 12||31||CKK||CV de Babbelkus||We hebbe ut ge-heelal wa gekleurd||540 | + | | 12||31||CKK||CV de Babbelkus||We hebbe ut ge-heelal wa gekleurd||540 [[Bestand:KO-2017-31.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 13||22||CKK||CV de Bikse Broedseltjes||wij staan er gekleurd op||516 | + | | 13||22||CKK||CV de Bikse Broedseltjes||wij staan er gekleurd op||516 [[Bestand:KO-2017-22.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 14||39||CKK||CV de Twinkels||We geve kleur aon de gaopers van dun optocht||509 | + | | 14||39||CKK||CV de Twinkels||We geve kleur aon de gaopers van dun optocht||509 [[Bestand:KO-2017-39.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 15||79||CKK||CV de Lolmollen||Wij kleure meej!||493 | + | | 15||79||CKK||CV de Lolmollen||Wij kleure meej!||493 [[Bestand:KO-2017-79.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 16||25||CKK||CV de Vrolijke Vriendinnekus||Gifde gij ok wa kleur aon ons keukendeur||471 | + | | 16||25||CKK||CV de Vrolijke Vriendinnekus||Gifde gij ok wa kleur aon ons keukendeur||471 [[Bestand:KO-2017-25.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 17||89||CKK||CV de Kampioentjes||We geve dur kleur aon!||433 | + | | 17||89||CKK||CV de Kampioentjes||We geve dur kleur aon!||433 [[Bestand:KO-2017-89.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 18||2||CKK||CV de Feestbeesten||Hej kleurde meej||431 | + | | 18||2||CKK||CV de Feestbeesten||Hej kleurde meej||431 [[Bestand:KO-2017-2.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 19||8||CKK||CV Knapzat||We geve un kleurke aan ut doek||402 | + | | 19||8||CKK||CV Knapzat||We geve un kleurke aan ut doek||402 [[Bestand:KO-2017-8.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 20||93||CKK||CV OeIst ?!||We geve dur meej z'n alle kleur aon||340 | + | | 20||93||CKK||CV OeIst ?!||We geve dur meej z'n alle kleur aon||340 [[Bestand:KO-2017-93.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 21||92||CKK||CV De Snotaopkus||We staon dur gekleurd op||334 | + | | 21||92||CKK||CV De Snotaopkus||We staon dur gekleurd op||334 [[Bestand:KO-2017-92.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 1||36||CKO||CV de Puddingbuksen||Boemeldonck’s karnaval in zwartwit gestart, is nu in kleur met al z’n pracht||851 | + | | 1||36||CKO||CV de Puddingbuksen||Boemeldonck’s karnaval in zwartwit gestart, is nu in kleur met al z’n pracht||851 [[Bestand:KO-2017-36.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2||24||CKO||De Magrietjes||Meej Boemeldonckse geuren en kleuren…. De Magrietjes laten een sprookje gebeuren||804 | + | | 2||24||CKO||De Magrietjes||Meej Boemeldonckse geuren en kleuren…. De Magrietjes laten een sprookje gebeuren||804 [[Bestand:KO-2017-24.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 3||34||CKO||CV de Schutterkûs||We brouwen een kleurige karnaval||803 | + | | 3||34||CKO||CV de Schutterkûs||We brouwen een kleurige karnaval||803 [[Bestand:KO-2017-34.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 4||3||CKO||CV de Clummels||Op oewe ouwe dag geve wij dur nog kleur aon||781 | + | | 4||3||CKO||CV de Clummels||Op oewe ouwe dag geve wij dur nog kleur aon||781 [[Bestand:KO-2017-3.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 5||46||CKO||CV de Dekselse Meiden||We hebbe d'ur kleur aon gegeve zoals ge zie, in ons LOLLY-POP-ART-GALLERY||770 | + | | 5||46||CKO||CV de Dekselse Meiden||We hebbe d'ur kleur aon gegeve zoals ge zie, in ons LOLLY-POP-ART-GALLERY||770 [[Bestand:KO-2017-46.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 6||44||CKO||CV de Bikse Bjoeties||Wij geve de kleur aon!||752 | + | | 6||44||CKO||CV de Bikse Bjoeties||Wij geve de kleur aon!||752 [[Bestand:KO-2017-44.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 7||86||CKO||CV de kletskousen||We zijn in dun verkeerde optocht belaand||728 | + | | 7||86||CKO||CV de kletskousen||We zijn in dun verkeerde optocht belaand||728 [[Bestand:KO-2017-86.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 8||42||CKO||CV de Spaceboys||Wij zijn de blikvangers van d'n optocht||726 | + | | 8||42||CKO||CV de Spaceboys||Wij zijn de blikvangers van d'n optocht||726 [[Bestand:KO-2017-42.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 9||17||CKO||CV de Buitenbeentjes||Meej alle kleure op unne rij, maoke de Buitenbeentjes iedereen blij!||725 | + | | 9||17||CKO||CV de Buitenbeentjes||Meej alle kleure op unne rij, maoke de Buitenbeentjes iedereen blij!||725 [[Bestand:KO-2017-17.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 10||26||CKO||CV de 7 geitjes||We wassen dur wir kleur aon||716 | + | | 10||26||CKO||CV de 7 geitjes||We wassen dur wir kleur aon||716 [[Bestand:KO-2017-26.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 11||19||CKO||CV De Giegelgrieten||Ut gaot nu echt gebeuren, CV de Giegelgrieten geve zoete kleuren||712 | + | | 11||19||CKO||CV De Giegelgrieten||Ut gaot nu echt gebeuren, CV de Giegelgrieten geve zoete kleuren||712 [[Bestand:KO-2017-19.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 12||88||CKO||CV de Jubeltjes||Blij in ons kleurige BLOEMeldonck||711 | + | | 12||88||CKO||CV de Jubeltjes||Blij in ons kleurige BLOEMeldonck||711 [[Bestand:KO-2017-88.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 13||54||CKO||CV de Makkers||Verstappen het niks te vreze, wij gaon alleen in Boemeldonck racen||681 | + | | 13||54||CKO||CV de Makkers||Verstappen het niks te vreze, wij gaon alleen in Boemeldonck racen||681 [[Bestand:KO-2017-54.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 14||13||CKO||CV de Giebelgeiten en boemelbokken||Wat een ezels||675 | + | | 14||13||CKO||CV de Giebelgeiten en boemelbokken||Wat een ezels||675 [[Bestand:KO-2017-13.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 15||7||CKO||CV de Bende van Bas 2.0||We knallen er kleur in||671 | + | | 15||7||CKO||CV de Bende van Bas 2.0||We knallen er kleur in||671 [[Bestand:KO-2017-7.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 16||11||CKO||d'n klasgenotjes||We trom'len dur kleur an||639 | + | | 16||11||CKO||d'n klasgenotjes||We trom'len dur kleur an||639 [[Bestand:KO-2017-11.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 17||30||CKO||CV de Gekkoos||De Gekkoos gaon "lijf"||635 | + | | 17||30||CKO||CV de Gekkoos||De Gekkoos gaon "lijf"||635 [[Bestand:KO-2017-30.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 18||15||CKO||CV de Kriebeltjes||Tot moeders grote spijt raken deze prinsessen hun kleur niet kwijt||634 | + | | 18||15||CKO||CV de Kriebeltjes||Tot moeders grote spijt raken deze prinsessen hun kleur niet kwijt||634 [[Bestand:KO-2017-15.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 19||58||CKO||CV de Boemelsaurussen||We geve kleur aan ut karnavalle deur te blusse met gekleurde balle||632 | + | | 19||58||CKO||CV de Boemelsaurussen||We geve kleur aan ut karnavalle deur te blusse met gekleurde balle||632 [[Bestand:KO-2017-58.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 20||66||CKO||CV de Super Mario's||Ge kunt de pot op, agge durft||627 | + | | 20||66||CKO||CV de Super Mario's||Ge kunt de pot op, agge durft||627 [[Bestand:KO-2017-66.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 21||21||CKO||CV De Bonte Bende||We geve kleur||577 | + | | 21||21||CKO||CV De Bonte Bende||We geve kleur||577 [[Bestand:KO-2017-21.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 22||82||CKO||CV de Gupkus||De Guppen verschoten hun kuit, nu komen de Gupkus het aquarium uit||572 | + | | 22||82||CKO||CV de Gupkus||De Guppen verschoten hun kuit, nu komen de Gupkus het aquarium uit||572 [[Bestand:KO-2017-82.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 23||76||CKO||CV De Bikse Moatjes||We bouwe kleur||568 | + | | 23||76||CKO||CV De Bikse Moatjes||We bouwe kleur||568 [[Bestand:KO-2017-76.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 24||5||CKO||CV de Boefjes||De Boefjes hebbe de goeie kleur, we kwaste nog un bietje deur!||566 | + | | 24||5||CKO||CV de Boefjes||De Boefjes hebbe de goeie kleur, we kwaste nog un bietje deur!||566 [[Bestand:KO-2017-5.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 25||9||CKO||CV de Meidenbende||Met veel mooie kleuren, gaan wij Boemeldonck opfleuren||565 | + | | 25||9||CKO||CV de Meidenbende||Met veel mooie kleuren, gaan wij Boemeldonck opfleuren||565 [[Bestand:KO-2017-9.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 26||84||CKO||CV de Pinguins||De pinguis geve kleur aon de saaie Bikse markt||545 | + | | 26||84||CKO||CV de Pinguins||De pinguis geve kleur aon de saaie Bikse markt||545 [[Bestand:KO-2017-84.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 27||74||CKO||CV Boemelse Bende||Confettifun in de Boemeldonckse colorrun||531 | + | | 27||74||CKO||CV Boemelse Bende||Confettifun in de Boemeldonckse colorrun||531 [[Bestand:KO-2017-74.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 28||28||CKO||CV de Kwibussen||We komen gekleurd uit de verf||518 | + | | 28||28||CKO||CV de Kwibussen||We komen gekleurd uit de verf||518 [[Bestand:KO-2017-28.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 29||48||CKO||De Smilies||Meej ons advies hedde de kleure psies||517 | + | | 29||48||CKO||De Smilies||Meej ons advies hedde de kleure psies||517 [[Bestand:KO-2017-48.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 30||72||CKO||CV de Batsers 2.0||We BAKken ze nie bruin, we geve dur kleur aon||506 | + | | 30||72||CKO||CV de Batsers 2.0||We BAKken ze nie bruin, we geve dur kleur aon||506 [[Bestand:KO-2017-72.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 31||70||CKO||CV de Plofkippe||Kleur? Ut zie hier zwart van Pokemon jagers vur de deur!||499 | + | | 31||70||CKO||CV de Plofkippe||Kleur? Ut zie hier zwart van Pokemon jagers vur de deur!||499 [[Bestand:KO-2017-70.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 32||94||CKO||CV de Softmijsjes||Discodip in alle kleuren van de regenboog!||498 | + | | 32||94||CKO||CV de Softmijsjes||Discodip in alle kleuren van de regenboog!||498 [[Bestand:KO-2017-94.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 33||56||CKO||CV de Giebelmeskus||We geve dur kleur aon.. Daor hebbe wij LAK aon.||488 | + | | 33||56||CKO||CV de Giebelmeskus||We geve dur kleur aon.. Daor hebbe wij LAK aon.||488 [[Bestand:KO-2017-56.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 34||80||CKO||CV de Kletskoppen||We gooie dur kleur tegenaon||438 | + | | 34||80||CKO||CV de Kletskoppen||We gooie dur kleur tegenaon||438 [[Bestand:KO-2017-80.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 35||78||CKO||CV de giegelapen||De Giegelapen geve er de boemel kleur aan||428 | + | | 35||78||CKO||CV de giegelapen||De Giegelapen geve er de boemel kleur aan||428 [[Bestand:KO-2017-78.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 36||60||CKO||De Gamers||Meej ons proef issut misgegaan, daarom issut meej ons kleur gedaan||408 | + | | 36||60||CKO||De Gamers||Meej ons proef issut misgegaan, daarom issut meej ons kleur gedaan||408 [[Bestand:KO-2017-60.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 37||50||CKO||CV Zonder zus||Ons bruurkes Lars en Jan geve dur saome geur aon||313 | + | | 37||50||CKO||CV Zonder zus||Ons bruurkes Lars en Jan geve dur saome geur aon||313 [[Bestand:KO-2017-50.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 1||85||DKK||CV de Tuttebelukkes||Rood, geel, groen, wat un gemauw we smurfen Boemeldonck blauw!||816 | + | | 1||85||DKK||CV de Tuttebelukkes||Rood, geel, groen, wat un gemauw we smurfen Boemeldonck blauw!||816 [[Bestand:KO-2017-85.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2||67||DKK||CV de zoete Meskus||Ik hoop dat ik niet door mijn rug zak||693 | + | | 2||67||DKK||CV de zoete Meskus||Ik hoop dat ik niet door mijn rug zak||693 [[Bestand:KO-2017-67.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 3||53||DKK||CV de drie Musketiers||Meej un gekleurde bril op menne kop, zette wij d'un optocht op zun kop||683 | + | | 3||53||DKK||CV de drie Musketiers||Meej un gekleurde bril op menne kop, zette wij d'un optocht op zun kop||683 [[Bestand:KO-2017-53.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 4||47||DKK||CV de Kletsmarietjes||Geen kleur te bekennen!||638 | + | | 4||47||DKK||CV de Kletsmarietjes||Geen kleur te bekennen!||638 [[Bestand:KO-2017-47.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 5||83||DKK||CV Niet Symmetrisch||We zetten de tent op z'n kop!||612 | + | | 5||83||DKK||CV Niet Symmetrisch||We zetten de tent op z'n kop!||612 [[Bestand:KO-2017-83.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 6||14||DKK||CV de Bikse Gekkies||De Bikse Gekkies brengen d'r kleur op||534 | + | | 6||14||DKK||CV de Bikse Gekkies||De Bikse Gekkies brengen d'r kleur op||534 [[Bestand:KO-2017-14.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 7||27||DKK||CV de Kleurige Giebelaars ||We zien de kleure dur d'n glaoze||476 | + | | 7||27||DKK||CV de Kleurige Giebelaars ||We zien de kleure dur d'n glaoze||476 [[Bestand:KO-2017-27.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 8||10||DKK||CV Laat maar||We geve dur kleur aon, dus u kunt u gang gaon||425 | + | | 8||10||DKK||CV Laat maar||We geve dur kleur aon, dus u kunt u gang gaon||425 [[Bestand:KO-2017-10.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 9||35||DKK||CV de Boemelduimpjes||Wai kleuren ut letterluk in||414 | + | | 9||35||DKK||CV de Boemelduimpjes||Wai kleuren ut letterluk in||414 [[Bestand:KO-2017-35.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 10||73||DKK||CV de Bikse Blondjes||Heel Boemeldonck kleurt||413 | + | | 10||73||DKK||CV de Bikse Blondjes||Heel Boemeldonck kleurt||413 [[Bestand:KO-2017-73.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 11||71||DKK||CV 2 in 1||De schildersezels geve dur kleur aon||288 | + | | 11||71||DKK||CV 2 in 1||De schildersezels geve dur kleur aon||288 [[Bestand:KO-2017-71.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 1||90||DKO||CV de Snoepkes||Zen ut gin Snoepkes||734 | + | | 1||90||DKO||CV de Snoepkes||Zen ut gin Snoepkes||734 [[Bestand:KO-2017-90.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2||32||DKO||CV Nixnie||Boemeldonck gift kleur aon onze papegaoikus||659 | + | | 2||32||DKO||CV Nixnie||Boemeldonck gift kleur aon onze papegaoikus||659 [[Bestand:KO-2017-32.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 3||40||DKO||De Vlindurkes||Meej ons naaimasjien geve wij dur kleur aon||588 | + | | 3||40||DKO||De Vlindurkes||Meej ons naaimasjien geve wij dur kleur aon||588 [[Bestand:KO-2017-40.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 4||96||DKO||CV de VC||We geve er MAXimale kleur aan||495 | + | | 4||96||DKO||CV de VC||We geve er MAXimale kleur aan||495 [[Bestand:KO-2017-96.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 5||68||DKO||CV de Twinnekus||Wij kleuren jullie (L)even!||417 | + | | 5||68||DKO||CV de Twinnekus||Wij kleuren jullie (L)even!||417 [[Bestand:KO-2017-68.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 6||52||DKO||CV de Rouwdouwers||Meej dun Boemel wir van stal, ziede kleuren overal||385 | + | | 6||52||DKO||CV de Rouwdouwers||Meej dun Boemel wir van stal, ziede kleuren overal||385 [[Bestand:KO-2017-52.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 7||38||DKO||De maote van….||We geven d'r un kleur aon….||356 | + | | 7||38||DKO||De maote van….||We geven d'r un kleur aon….||356 [[Bestand:KO-2017-38.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 8||62||DKO||CV Biks Zonnetje||Met een lach kom ik altijd goed voor de dag!||287 | + | | 8||62||DKO||CV Biks Zonnetje||Met een lach kom ik altijd goed voor de dag!||287 [[Bestand:KO-2017-62.jpg |100px]] |
| + | |- | ||
| + | |- || || ||BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:KO-2017-PRW.jpg |100px]]| | ||
|- | |- | ||
| − | |||
|} | |} | ||
