Uitslag Grote Optocht 3 februari 2008: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | A||1||49||CV de Meelballen||Bij het vallen van de toren, is Boemeldoncks karnaval geboren!||947 | + | | A || 1 || 49 || CV de Meelballen || Bij het vallen van de toren, is Boemeldoncks karnaval geboren! || 947 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||2||59||CV K.N.A.C.K.|| | + | | A || 2 || 59 || CV K.N.A.C.K. || Boemeldonck windt op || 943 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||3||76||CV de Schuimsoppers||Wij luiden karnaval in mee veel toeters en bellen||927 | + | | A || 3 || 76 || CV de Schuimsoppers || Wij luiden karnaval in mee veel toeters en bellen || 927 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||4||66||CV de Herrieschoppers||De zigeuners flitsen door [[ | + | | A || 4 || 66 || CV de Herrieschoppers || De zigeuners flitsen door Boemeldonck || 921 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||5||85||Z.P.C.||Travestiko Karnavalestika||906 | + | | A || 5 || 85 || Z.P.C. || Travestiko Karnavalestika || 906 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||6||39||CV de Klepperbekken||Alle Boemeldonckers op un rij de POLONAISE filtst veurbij!||895 | + | | A || 6 || 39 || CV de Klepperbekken || Alle Boemeldonckers op un rij de POLONAISE filtst veurbij! || 895 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||7||24||CV de Bietjes||Karnaval is top, die vlieger gaat in | + | | A || 7 || 24 || CV de Bietjes || Karnaval is top, die vlieger gaat in boemeldonck wèl op || 881 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||8||11||Black Eagles Jr.||Meej bloemen en kleuren maoken wij Boemeldoncks optocht tot een groots gebeuren||870 | + | | A || 8 || 11 || Black Eagles Jr. || Meej bloemen en kleuren maoken wij Boemeldoncks optocht tot een groots gebeuren || 870 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||1||21||CV de Lolbroeken||De karnavalsfabriek||829 | + | | B || 1 || 21 || CV de Lolbroeken || De karnavalsfabriek || 829 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||2||30||CV de Laontjes||Boemekdonck gaot ut beleven, als de jungle op z'n carnavalesk gaat herleven||812 | + | | B || 2 || 30 || CV de Laontjes || Boemekdonck gaot ut beleven, als de jungle op z'n carnavalesk gaat herleven || 812 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||3||52||CV de Bikse | + | | B || 3 || 52 || CV de Bikse Bak-se Bende || Delfts blauw blijft Boemeldonck trouw! || 791 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||4||17||CV de Klaai-Aêrepels||Dwars deur ut Boemeldoncks kabaol, schitteren de 5 seizoenen in pracht en praol||775 | + | | B || 4 || 17 || CV de Klaai-Aêrepels || Dwars deur ut Boemeldoncks kabaol, schitteren de 5 seizoenen in pracht en praol || 775 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||5||46||CV de Spauwhanen||Meej un leger van karnavalsfanaten trekken de Spauwhanen deur de Boemeldonckse straoten!!||774 | + | | B || 5 || 46 || CV de Spauwhanen || Meej un leger van karnavalsfanaten trekken de Spauwhanen deur de Boemeldonckse straoten!! || 774 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||6||14||CV de Zimkus||Feestmutsen maken dit bal tot een hoogtepunt van Boemeldoncks karnaval||762 | + | | B || 6 || 14 || CV de Zimkus || Feestmutsen maken dit bal tot een hoogtepunt van Boemeldoncks karnaval || 762 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||7||36||CV de Krakelingen||B(l)oemeldonck flitst veurbij||747 | + | | B || 7 || 36 || CV de Krakelingen || B(l)oemeldonck flitst veurbij || 747 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||8||42||CV Kiwisensatie||Er was eens in | + | | B || 8 || 42 || CV Kiwisensatie || Er was eens in Boemeldonck... || 729 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||9||95||CV Biks Zooitje||Gezelligheid kent geen tijd||728 | + | | B || 9 || 95 || CV Biks Zooitje || Gezelligheid kent geen tijd || 728 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||10||56||CV de Plakkers||Meej veul leut en gein, flitsen wij dur ut Boemeldoncks SNOEPfestijn||721 | + | | B || 10 || 56 || CV de Plakkers || Meej veul leut en gein, flitsen wij dur ut Boemeldoncks SNOEPfestijn || 721 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||11||72||CV de Boemelratten||Vuur en vlam||712 | + | | B || 11 || 72 || CV de Boemelratten || Vuur en vlam || 712 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||12||82||CV de Mauwmiere||Mej middeleeuws gelal viert | + | | B || 12 || 82 || CV de Mauwmiere || Mej middeleeuws gelal viert Boemeldonck karnaval ! || 711 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||13||92||CV de Nachtbraokers||Als un zot en un dwaos, storten wij ons in 't Boemeldoncks karnavalgeraos||685 | + | | B || 13 || 92 || CV de Nachtbraokers || Als un zot en un dwaos, storten wij ons in 't Boemeldoncks karnavalgeraos || 685 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||14||62||CV de Lolmakers||De lampionoptocht voor groot en klein is elk jaar weer een Boemeldoncks festijn||675 | + | | B || 14 || 62 || CV de Lolmakers || De lampionoptocht voor groot en klein is elk jaar weer een Boemeldoncks festijn || 675 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||15||33||CV de Stampers||we zijn het gezicht van [[ | + | | B || 15 || 33 || CV de Stampers || we zijn het gezicht van Boemeldonck || 669 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||16||89||De kat z'n viool||De tijd slaot op hol in [[ | + | | B || 16 || 89 || De kat z'n viool || De tijd slaot op hol in boemeldonck || 661 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||17||79||CV de Halve Zole||Wij flitsen met de tijd mee en gaan van Boemel naar TGV||590 | + | | B || 17 || 79 || CV de Halve Zole || Wij flitsen met de tijd mee en gaan van Boemel naar TGV || 590 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||18||69||CV The Pink Ladies||Da maokte maar ene kere mee, the Pink Ladies vliegen flitsend deur de B||583 | + | | B || 18 || 69 || CV The Pink Ladies || Da maokte maar ene kere mee, the Pink Ladies vliegen flitsend deur de B || 583 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||1||90||Ut vrouwvolluk||Meer muziek in d'n optocht meej d'armenie||836 | + | | C || 1 || 90 || Ut vrouwvolluk || Meer muziek in d'n optocht meej d'armenie || 836 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||2||18||CV de Kriebels||Na 11 jaor touwtrekke eindelijk op 1 line||807 | + | | C || 2 || 18 || CV de Kriebels || Na 11 jaor touwtrekke eindelijk op 1 line || 807 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||3||60||CV 't Biks Broedsel||Ben de al geflitst||805 | + | | C || 3 || 60 || CV 't Biks Broedsel || Ben de al geflitst || 805 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||4||38||CV wit ik veul||Wij zijn opgewonden||801 | + | | C || 4 || 38 || CV wit ik veul || Wij zijn opgewonden || 801 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||5||40||CV Van ut padje af||Voor ons is de prijsuitreiking veel te vroeg, meej zo'n optocht voor de boeg||772 | + | | C || 5 || 40 || CV Van ut padje af || Voor ons is de prijsuitreiking veel te vroeg, meej zo'n optocht voor de boeg || 772 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||6||80||De Theemutsen||Ok van unne s.a.s.-dag krijge wij 't op ons heupe||766 | + | | C || 6 || 80 || De Theemutsen || Ok van unne s.a.s.-dag krijge wij 't op ons heupe || 766 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||7||48||CV de Kwebbels||We strijke d'un 1e prijs op||764 | + | | C || 7 || 48 || CV de Kwebbels || We strijke d'un 1e prijs op || 764 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||8|| | + | | C || 8 || 26 || De Rupsen || De processie rups is nog nie uitge(g)roeid || 759 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||9||31||CV Vrij Gezellig||Wij slaan nergens op||758 | + | | C || 9 || 31 || CV Vrij Gezellig || Wij slaan nergens op || 758 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||10||34||CV de Tutters||Het nieuwe brabantse volkslied||757 | + | | C || 10 || 34 || CV de Tutters || Het nieuwe brabantse volkslied || 757 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||11||15||CV de Schuttervrouwkus||We zen op zoek naor d'un Prins van [[ | + | | C || 11 || 15 || CV de Schuttervrouwkus || We zen op zoek naor d'un Prins van Boemeldonck || 737 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||12||84||Duo Dakduif & Co|| | + | | C || 12 || 84 || Duo Dakduif & Co || Boemeldonck heeft dit jaar weer gèèn goeie vorst! || 729 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||13||86||CV 't Kennet vrouwen||Gooi'ze vrouwen zoeken flitsende mannen||723 | + | | C || 13 || 86 || CV 't Kennet vrouwen || Gooi'ze vrouwen zoeken flitsende mannen || 723 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||14||67||Bandeloos||Bandeloos flost(!!!) veurbij||722 | + | | C || 14 || 67 || Bandeloos || Bandeloos flost(!!!) veurbij || 722 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||15||13||CV de Batabieren||We gaon mee d'n | + | | C || 15 || 13 || CV de Batabieren || We gaon mee d'n BAK fietsen || 715 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||16||58||De Snoepkus van de Beek|| | + | | C || 16 || 58 || De Snoepkus van de Beek || Boemeldonck is gebaot bij meer blaauw op straot || 711 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||17||45||De Stufkes||Een Rij-tuig||701 | + | | C || 17 || 45 || De Stufkes || Een Rij-tuig || 701 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||18||28||CV Twee Galli's vooraf||Un spetterend confettifestival kleurt ut Boemeldoncks karnaval||700 | + | | C || 18 || 28 || CV Twee Galli's vooraf || Un spetterend confettifestival kleurt ut Boemeldoncks karnaval || 700 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||19||53||CV de Gummiekikkers|| | + | | C || 19 || 53 || CV de Gummiekikkers || Boemeldonck is Té GEK! || 699 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||20||50||CV Ketel||We kunne os ei nie kwijt!||680 | + | | C || 20 || 50 || CV Ketel || We kunne os ei nie kwijt! || 680 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||21||77||De rappe padjes||Een flitsende start||676 | + | | C || 21 || 77 || De rappe padjes || Een flitsende start || 676 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||22||75||Bikse Blikskes.||de miljoenen flitsen voorbij||675 | + | | C || 22 || 75 || Bikse Blikskes. || de miljoenen flitsen voorbij || 675 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||23||93||De Boltini's||d'n kerstbôôm mot nog afgetuigd wôrren||639 | + | | C || 23 || 93 || De Boltini's || d'n kerstbôôm mot nog afgetuigd wôrren || 639 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||24||65||CV de Egeltjes||Van alles en nog wa||607 | + | | C || 24 || 65 || CV de Egeltjes || Van alles en nog wa || 607 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||25||12||CV de Prieters||We flitsen veurbij||304 | + | | C || 25 || 12 || CV de Prieters || We flitsen veurbij || 304 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||1||88||De Goeje Meskes||We staon veur d'n overgang!||873 | + | | D || 1 || 88 || De Goeje Meskes || We staon veur d'n overgang! || 873 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||2||57||Duo XXL||n gokje wagen?||819 | + | | D || 2 || 57 || Duo XXL || n gokje wagen? || 819 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||3||83||CV Ikku meej munnu maot||k vuul me klöte||798 | + | | D || 3 || 83 || CV Ikku meej munnu maot || k vuul me klöte || 798 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||4||68||CV dun Wim en dun Christ||In un flits met un poep en un scheet||796 | + | | D || 4 || 68 || CV dun Wim en dun Christ || In un flits met un poep en un scheet || 796 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||5||41||De Vrolijke Vrienden||We zien ut van de zonnige kaant||785 | + | | D || 5 || 41 || De Vrolijke Vrienden || We zien ut van de zonnige kaant || 785 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||6||61||De Sjonnies||ff koffiepausze||773 | + | | D || 6 || 61 || De Sjonnies || ff koffiepausze || 773 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||7||55||‘t Grof Geschut van Twee Vooraf||Hé, da hoef’ nie mir, want….….||765 | + | | D || 7 || 55 || ‘t Grof Geschut van Twee Vooraf || Hé, da hoef’ nie mir, want….…. || 765 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||8||22||Die 2||We doen ut op ons gemak||764 | + | | D || 8 || 22 || Die 2 || We doen ut op ons gemak || 764 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||9||78||de Raddraaiers||We kijken wel hoe we flitsen||760 | + | | D || 9 || 78 || de Raddraaiers || We kijken wel hoe we flitsen || 760 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||10||35||CV Ut Span||We krijge um nie stijf||759 | + | | D || 10 || 35 || CV Ut Span || We krijge um nie stijf || 759 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||11||47||Oemoemenoe||In unne flits d'n blitzz||753 | + | | D || 11 || 47 || Oemoemenoe || In unne flits d'n blitzz || 753 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||12||81||CV de Gieters||We hebbe panne(n)!||743 | + | | D || 12 || 81 || CV de Gieters || We hebbe panne(n)! || 743 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||13||91||Riestevlaai & Greumelevlaai||We doen stof opwaaien||737 | + | | D || 13 || 91 || Riestevlaai & Greumelevlaai || We doen stof opwaaien || 737 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||14||37||Muts en Muts||Ik ben aan HAAR gehecht||701 | + | | D || 14 || 37 || Muts en Muts || Ik ben aan HAAR gehecht || 701 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||15||16||De helft is zat||We zijn in touw............................met jou||700 | + | | D || 15 || 16 || De helft is zat || We zijn in touw............................met jou || 700 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||16||71||De Adjes||Ok wij flitsen dit jaor veurbij||679 | + | | D || 16 || 71 || De Adjes || Ok wij flitsen dit jaor veurbij || 679 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||17||98||De Sambalbij ft. OOsie||ff mailen?!||672 | + | | D || 17 || 98 || De Sambalbij ft. OOsie || ff mailen?! || 672 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||18||96||De twa.ja.nitas||Geniet ervan het is zou voorbij geflitst||664 | + | | D || 18 || 96 || De twa.ja.nitas || Geniet ervan het is zou voorbij geflitst || 664 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||19||97||CV Bezet||Lopent buffet||659 | + | | D || 19 || 97 || CV Bezet || Lopent buffet || 659 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||20||43||Toeval||De dozen flitsen voorbij||652 | + | | D || 20 || 43 || Toeval || De dozen flitsen voorbij || 652 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||21||70||Trien en Troel||Wij flitsen naor un aandre tijd||651 | + | | D || 21 || 70 || Trien en Troel || Wij flitsen naor un aandre tijd || 651 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||22||94||CV de Braburgers||We flitsen ook veurbij...!||650 | + | | D || 22 || 94 || CV de Braburgers || We flitsen ook veurbij...! || 650 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||23||??||De Lampekapjes||t flits veurbij||649 | + | | D || 23 || ?? || De Lampekapjes || t flits veurbij || 649 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||24||63||Duo Sjan en an||We zijn wir 4 dagen in touw!!!!||648 | + | | D || 24 || 63 || Duo Sjan en an || We zijn wir 4 dagen in touw!!!! || 648 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||25||20||Mid-lijf trio||alleen meej karnaval zijn wij te strikken||647 | + | | D || 25 || 20 || Mid-lijf trio || alleen meej karnaval zijn wij te strikken || 647 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||26||73||Duo - "Brielse pret"||de jaore flitsen veurbij!||646 | + | | D || 26 || 73 || Duo - "Brielse pret" || de jaore flitsen veurbij! || 646 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||27||29||CV de Batsers||Wij worre nie geflitst||629 | + | | D || 27 || 29 || CV de Batsers || Wij worre nie geflitst || 629 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||28||32||De Kippies||kippenpoten||586 | + | | D || 28 || 32 || De Kippies || kippenpoten || 586 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||29||51||CV de Dobby's||Ut flitst veur bij||576 | + | | D || 29 || 51 || CV de Dobby's || Ut flitst veur bij || 576 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||30||23||Die andere twee||Wij doen nie mee||0 | + | | D || 30 || 23 || Die andere twee || Wij doen nie mee || 0 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E||1||27||Ikke||Gevallen vrouw!||777 | + | | E || 1 || 27 || Ikke || Gevallen vrouw! || 777 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E||2||64||D'n BOB van | + | | E || 2 || 64 || D'n BOB van Boemeldonck || BO(B)KITOPROOF ! || 728 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E||3||100||Lieske Duif / c.v. Kepniks||Ik zoek flitsrelasies||693 | + | | E || 3 || 100 || Lieske Duif / c.v. Kepniks || Ik zoek flitsrelasies || 693 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E||4||44||De Penningmeester||No Smoking||683 | + | | E || 4 || 44 || De Penningmeester || No Smoking || 683 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E||5||19||De Bezige Bij||Hoge noot bij 't seniorenorkest op de Beek||654 | + | | E || 5 || 19 || De Bezige Bij || Hoge noot bij 't seniorenorkest op de Beek || 654 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E||6||54||Polleke Piek||Mag ik meej jou flitsen!!!||652 | + | | E || 6 || 54 || Polleke Piek || Mag ik meej jou flitsen!!! || 652 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E||7||87||Sins de visboer||Met René op de tv||647 | + | | E || 7 || 87 || Sins de visboer || Met René op de tv || 647 [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
| − | |- | + | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand: go-2008-00.jpg | 100px]] |
| − | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 18 sep 2021 18:58
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 49 | CV de Meelballen | Bij het vallen van de toren, is Boemeldoncks karnaval geboren! | 947 100px | ||||||
| A | 2 | 59 | CV K.N.A.C.K. | Boemeldonck windt op | 943 100px | ||||||
| A | 3 | 76 | CV de Schuimsoppers | Wij luiden karnaval in mee veel toeters en bellen | 927 100px | ||||||
| A | 4 | 66 | CV de Herrieschoppers | De zigeuners flitsen door Boemeldonck | 921 100px | ||||||
| A | 5 | 85 | Z.P.C. | Travestiko Karnavalestika | 906 100px | ||||||
| A | 6 | 39 | CV de Klepperbekken | Alle Boemeldonckers op un rij de POLONAISE filtst veurbij! | 895 100px | ||||||
| A | 7 | 24 | CV de Bietjes | Karnaval is top, die vlieger gaat in boemeldonck wèl op | 881 100px | ||||||
| A | 8 | 11 | Black Eagles Jr. | Meej bloemen en kleuren maoken wij Boemeldoncks optocht tot een groots gebeuren | 870 100px | ||||||
| B | 1 | 21 | CV de Lolbroeken | De karnavalsfabriek | 829 100px | ||||||
| B | 2 | 30 | CV de Laontjes | Boemekdonck gaot ut beleven, als de jungle op z'n carnavalesk gaat herleven | 812 100px | ||||||
| B | 3 | 52 | CV de Bikse Bak-se Bende | Delfts blauw blijft Boemeldonck trouw! | 791 100px | ||||||
| B | 4 | 17 | CV de Klaai-Aêrepels | Dwars deur ut Boemeldoncks kabaol, schitteren de 5 seizoenen in pracht en praol | 775 100px | ||||||
| B | 5 | 46 | CV de Spauwhanen | Meej un leger van karnavalsfanaten trekken de Spauwhanen deur de Boemeldonckse straoten!! | 774 100px | ||||||
| B | 6 | 14 | CV de Zimkus | Feestmutsen maken dit bal tot een hoogtepunt van Boemeldoncks karnaval | 762 100px | ||||||
| B | 7 | 36 | CV de Krakelingen | B(l)oemeldonck flitst veurbij | 747 100px | ||||||
| B | 8 | 42 | CV Kiwisensatie | Er was eens in Boemeldonck... | 729 100px | ||||||
| B | 9 | 95 | CV Biks Zooitje | Gezelligheid kent geen tijd | 728 100px | ||||||
| B | 10 | 56 | CV de Plakkers | Meej veul leut en gein, flitsen wij dur ut Boemeldoncks SNOEPfestijn | 721 100px | ||||||
| B | 11 | 72 | CV de Boemelratten | Vuur en vlam | 712 100px | ||||||
| B | 12 | 82 | CV de Mauwmiere | Mej middeleeuws gelal viert Boemeldonck karnaval ! | 711 100px | ||||||
| B | 13 | 92 | CV de Nachtbraokers | Als un zot en un dwaos, storten wij ons in 't Boemeldoncks karnavalgeraos | 685 100px | ||||||
| B | 14 | 62 | CV de Lolmakers | De lampionoptocht voor groot en klein is elk jaar weer een Boemeldoncks festijn | 675 100px | ||||||
| B | 15 | 33 | CV de Stampers | we zijn het gezicht van Boemeldonck | 669 100px | ||||||
| B | 16 | 89 | De kat z'n viool | De tijd slaot op hol in boemeldonck | 661 100px | ||||||
| B | 17 | 79 | CV de Halve Zole | Wij flitsen met de tijd mee en gaan van Boemel naar TGV | 590 100px | ||||||
| B | 18 | 69 | CV The Pink Ladies | Da maokte maar ene kere mee, the Pink Ladies vliegen flitsend deur de B | 583 100px | ||||||
| C | 1 | 90 | Ut vrouwvolluk | Meer muziek in d'n optocht meej d'armenie | 836 100px | ||||||
| C | 2 | 18 | CV de Kriebels | Na 11 jaor touwtrekke eindelijk op 1 line | 807 100px | ||||||
| C | 3 | 60 | CV 't Biks Broedsel | Ben de al geflitst | 805 100px | ||||||
| C | 4 | 38 | CV wit ik veul | Wij zijn opgewonden | 801 100px | ||||||
| C | 5 | 40 | CV Van ut padje af | Voor ons is de prijsuitreiking veel te vroeg, meej zo'n optocht voor de boeg | 772 100px | ||||||
| C | 6 | 80 | De Theemutsen | Ok van unne s.a.s.-dag krijge wij 't op ons heupe | 766 100px | ||||||
| C | 7 | 48 | CV de Kwebbels | We strijke d'un 1e prijs op | 764 100px | ||||||
| C | 8 | 26 | De Rupsen | De processie rups is nog nie uitge(g)roeid | 759 100px | ||||||
| C | 9 | 31 | CV Vrij Gezellig | Wij slaan nergens op | 758 100px | ||||||
| C | 10 | 34 | CV de Tutters | Het nieuwe brabantse volkslied | 757 100px | ||||||
| C | 11 | 15 | CV de Schuttervrouwkus | We zen op zoek naor d'un Prins van Boemeldonck | 737 100px | ||||||
| C | 12 | 84 | Duo Dakduif & Co | Boemeldonck heeft dit jaar weer gèèn goeie vorst! | 729 100px | ||||||
| C | 13 | 86 | CV 't Kennet vrouwen | Gooi'ze vrouwen zoeken flitsende mannen | 723 100px | ||||||
| C | 14 | 67 | Bandeloos | Bandeloos flost(!!!) veurbij | 722 100px | ||||||
| C | 15 | 13 | CV de Batabieren | We gaon mee d'n BAK fietsen | 715 100px | ||||||
| C | 16 | 58 | De Snoepkus van de Beek | Boemeldonck is gebaot bij meer blaauw op straot | 711 100px | ||||||
| C | 17 | 45 | De Stufkes | Een Rij-tuig | 701 100px | ||||||
| C | 18 | 28 | CV Twee Galli's vooraf | Un spetterend confettifestival kleurt ut Boemeldoncks karnaval | 700 100px | ||||||
| C | 19 | 53 | CV de Gummiekikkers | Boemeldonck is Té GEK! | 699 100px | ||||||
| C | 20 | 50 | CV Ketel | We kunne os ei nie kwijt! | 680 100px | ||||||
| C | 21 | 77 | De rappe padjes | Een flitsende start | 676 100px | ||||||
| C | 22 | 75 | Bikse Blikskes. | de miljoenen flitsen voorbij | 675 100px | ||||||
| C | 23 | 93 | De Boltini's | d'n kerstbôôm mot nog afgetuigd wôrren | 639 100px | ||||||
| C | 24 | 65 | CV de Egeltjes | Van alles en nog wa | 607 100px | ||||||
| C | 25 | 12 | CV de Prieters | We flitsen veurbij | 304 100px | ||||||
| D | 1 | 88 | De Goeje Meskes | We staon veur d'n overgang! | 873 100px | ||||||
| D | 2 | 57 | Duo XXL | n gokje wagen? | 819 100px | ||||||
| D | 3 | 83 | CV Ikku meej munnu maot | k vuul me klöte | 798 100px | ||||||
| D | 4 | 68 | CV dun Wim en dun Christ | In un flits met un poep en un scheet | 796 100px | ||||||
| D | 5 | 41 | De Vrolijke Vrienden | We zien ut van de zonnige kaant | 785 100px | ||||||
| D | 6 | 61 | De Sjonnies | ff koffiepausze | 773 100px | ||||||
| D | 7 | 55 | ‘t Grof Geschut van Twee Vooraf | Hé, da hoef’ nie mir, want….…. | 765 100px | ||||||
| D | 8 | 22 | Die 2 | We doen ut op ons gemak | 764 100px | ||||||
| D | 9 | 78 | de Raddraaiers | We kijken wel hoe we flitsen | 760 100px | ||||||
| D | 10 | 35 | CV Ut Span | We krijge um nie stijf | 759 100px | ||||||
| D | 11 | 47 | Oemoemenoe | In unne flits d'n blitzz | 753 100px | ||||||
| D | 12 | 81 | CV de Gieters | We hebbe panne(n)! | 743 100px | ||||||
| D | 13 | 91 | Riestevlaai & Greumelevlaai | We doen stof opwaaien | 737 100px | ||||||
| D | 14 | 37 | Muts en Muts | Ik ben aan HAAR gehecht | 701 100px | ||||||
| D | 15 | 16 | De helft is zat | We zijn in touw............................met jou | 700 100px | ||||||
| D | 16 | 71 | De Adjes | Ok wij flitsen dit jaor veurbij | 679 100px | ||||||
| D | 17 | 98 | De Sambalbij ft. OOsie | ff mailen?! | 672 100px | ||||||
| D | 18 | 96 | De twa.ja.nitas | Geniet ervan het is zou voorbij geflitst | 664 100px | ||||||
| D | 19 | 97 | CV Bezet | Lopent buffet | 659 100px | ||||||
| D | 20 | 43 | Toeval | De dozen flitsen voorbij | 652 100px | ||||||
| D | 21 | 70 | Trien en Troel | Wij flitsen naor un aandre tijd | 651 100px | ||||||
| D | 22 | 94 | CV de Braburgers | We flitsen ook veurbij...! | 650 100px | ||||||
| D | 23 | ?? | De Lampekapjes | t flits veurbij | 649 100px | ||||||
| D | 24 | 63 | Duo Sjan en an | We zijn wir 4 dagen in touw!!!! | 648 100px | ||||||
| D | 25 | 20 | Mid-lijf trio | alleen meej karnaval zijn wij te strikken | 647 100px | ||||||
| D | 26 | 73 | Duo - "Brielse pret" | de jaore flitsen veurbij! | 646 100px | ||||||
| D | 27 | 29 | CV de Batsers | Wij worre nie geflitst | 629 100px | ||||||
| D | 28 | 32 | De Kippies | kippenpoten | 586 100px | ||||||
| D | 29 | 51 | CV de Dobby's | Ut flitst veur bij | 576 100px | ||||||
| D | 30 | 23 | Die andere twee | Wij doen nie mee | 0 100px | ||||||
| E | 1 | 27 | Ikke | Gevallen vrouw! | 777 100px | ||||||
| E | 2 | 64 | D'n BOB van Boemeldonck | BO(B)KITOPROOF ! | 728 100px | ||||||
| E | 3 | 100 | Lieske Duif / c.v. Kepniks | Ik zoek flitsrelasies | 693 100px | ||||||
| E | 4 | 44 | De Penningmeester | No Smoking | 683 100px | ||||||
| E | 5 | 19 | De Bezige Bij | Hoge noot bij 't seniorenorkest op de Beek | 654 100px | ||||||
| E | 6 | 54 | Polleke Piek | Mag ik meej jou flitsen!!! | 652 100px | ||||||
| E | 7 | 87 | Sins de visboer | Met René op de tv | 647 100px | BAK | Prinsenwagen | 100px |
