Grote Optocht 2020: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 70: | Regel 70: | ||
| 42 || C || 2e Femmekesbal || 2e prijs winnaars van de groepen | | 42 || C || 2e Femmekesbal || 2e prijs winnaars van de groepen | ||
|- | |- | ||
| − | | 43 || B || C.V. De ijsbrekers || Aon d'n veren kende Gij d'n vogel [[Bestand:GO-2020-43. | + | | 43 || B || C.V. De ijsbrekers || Aon d'n veren kende Gij d'n vogel [[Bestand:GO-2020-43.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| 44 || D || Duo Dakloos || Na de Boeren en de Bouw pikken wij (het) ook niet meer! | | 44 || D || Duo Dakloos || Na de Boeren en de Bouw pikken wij (het) ook niet meer! | ||
| Regel 76: | Regel 76: | ||
| 45 || C || Lamedamaordoen || Dry February | | 45 || C || Lamedamaordoen || Dry February | ||
|- | |- | ||
| − | | 46 || A || CV de Nachtbraokers || 't Feestbeest ontwaakt (in) Boemeldonck! [[Bestand:GO-2020-46. | + | | 46 || A || CV de Nachtbraokers || 't Feestbeest ontwaakt (in) Boemeldonck! [[Bestand:GO-2020-46.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| 47 || D || 2e Femmekesbal || 2e prijs winnaars van de duo's | | 47 || D || 2e Femmekesbal || 2e prijs winnaars van de duo's | ||
Versie van 7 sep 2021 12:15
De Grote Optocht 2020 zou op 23 februari 2020 verreden worden. Helaas is vanwege de voorspelde (en uitgekomen) harde wind en windstoten de Grote Optocht afgelast, deze heeft niet op een andere dag gereden en er heeft geen jurering van deelnemers plaatsgevonden.
Hierna volgt een overzicht van alle inschrijvingen:
| nr | Klasse | Deelnemer | Titel |
|---|---|---|---|
| 11 | A | CV de Zimkus | SHOWTIME! |
| 12 | C | De Pussycats | Boemeldonckse catwalk |
| 13 | D | CV de Batabieren | HAAR is aan geschove |
| 14 | E | CV de Kriebels. | Dubbel DEET |
| 15 | B | De Pruttels | Mee karnaval zetten we heel dn tent op zunne kop |
| 16 | C | K.E.K. Kletsen en Kilometers | Accepteert u cookies |
| 17 | D | Ut Span | Hoe vinde ons klinke |
| 18 | A | CV Bende gek!? | De Prachtwacht |
| 19 | C | CV den BAKvinders | We geven der un andre draaj an |
| 20 | D | De PeJoLu's | Groeten uit Boemeldonck! |
| 21 | B | CV Biksmengmix | Ut dorpscafeeke de blauwe stier' |
| 22 | D | Die 2 | Wij zijn van de kook |
| 23 | C | CV De Kat z'n Viool | AAIfoonkes |
| 24 | E | D'n Gerrit | D'n Gerrit deelt een tikkie uit |
| 25 | A | CV de Leutlaaiers | Het circus komt! |
| 26 | D | CV dun Wim en dun Christ | Laat dun Wim en Dun Christ maar schuiven |
| 27 | C | CV In ons Nopkes | Meej "Happy Hour" zen wij "Heppie Ouwer" |
| 28 | B | CV de Boemelbende | Gouwe ouwe |
| 29 | C | CV Kebeppie | Boemeldonck hooli-gans! |
| 30 | D | De Vrolijke Vrienden | We hebbe d'r un nuske veur |
| 31 | A | CV de Dwarsliggers | Amazonde |
| 32 | C | 1e Femmekesbal | 1e prijs winnaars van de groepen |
| 33 | D | Troel en Trui | Schuif mar aon bij de Green Prix van Boemeldonck |
| 34 | B | CV de Apenkoppen | We veroveren d'n B(EEK) |
| 35 | C | CV Ut Boemeltrio & Co ft. De 3 portjes | Schuif mar aon bij de duitse schlagers |
| 36 | E | De Klungel | Boemeldonckse Kunst |
| 37 | B | CV de Knackers | De Beeldenstorm |
| 38 | C | Roosje | Schuif mar aon da bloemetjesgordijn |
| 39 | D | 1e Femmekesbal | 1e prijs winnaars van de duo's |
| 40 | A | Kleppers & Co | Schuif d'r mar aon! |
| 41 | D | De Goeje Meskes | De Goeje Meskes zen ZEN |
| 42 | C | 2e Femmekesbal | 2e prijs winnaars van de groepen |
| 43 | B | C.V. De ijsbrekers | Aon d'n veren kende Gij d'n vogel |
| 44 | D | Duo Dakloos | Na de Boeren en de Bouw pikken wij (het) ook niet meer! |
| 45 | C | Lamedamaordoen | Dry February |
| 46 | A | CV de Nachtbraokers | 't Feestbeest ontwaakt (in) Boemeldonck! 100px |
| 47 | D | 2e Femmekesbal | 2e prijs winnaars van de duo's |
| 48 | C | CV 't Biks Broedsel | RIJTUIG |
| 49 | E | CV de Peulenschillen | Keb kak-tusse |
| 50 | B | CV de Lolmakers | BOEMELDONCK VERGULDT 100px |
| 51 | D | DE bikse Bruidjes | Onze Prins staoi meej panne |
| 52 | C | De Leutmutsen Sr. | Schuif mar aon bij ôns, keuze zat |
| 53 | A | CV Ga Nou ! | Boemeldonck 75 jaar vrij, daarop drinken wij! 100px |
| 54 | C | CV Bijeen geraapt | Schuif mar aon |
| 55 | D | Gezusters Vintuds | Nieuwe Kringloper op de Beek |
| 56 | B | CV de Joppers | Schots en Scheef 100px |
| 57 | C | CV de Halve Zole | Schuifmarusunstukskenop |
| 58 | D | Do Drietos | Niks aon de hand! We zijn in de prijzen gevallen |
| 59 | A | Black Eagles jr | Boemeldonkse Strijders 100px |
| 60 | C | CV De Steunpinten | De Steunpinten zijn zwaar aangeslagen! |
| 61 | D | CV de Spaanse Pepers | Schuif mar aon vur un Biks bitterballetje |
| 62 | B | CV Geen Idee | De Buit Is Binnen! 100px |
| 63 | A | CV de Japjuinen | Wij doen ut licht wel uit! 100px |
| 64 | B | CV de Matties | 'T Biks Powerweekend 100px |
| 65 | B | CV Piendraod | Door het smelten van de kappen kom ik Boemeldonck binnen stappen 100px |
| 66 | A | CV de Bixe Draoke | Gebundeld 100px |
| 67 | D | Ut grof geschut van Twee Vooraf | Wel beeld…………. |
| 68 | BAK | BAK van Boemeldonck | Prinsenwagen met Prins Kaaff LIV 100px |
