Uitslag Grote Optocht (zondag 3 maart 2019: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 56: | Regel 56: | ||
| C || 5 || 54 || CV De Kat z'n Viool || Glasseks || 739 [[Bestand:GO-2019-54.jpg |100px]] | | C || 5 || 54 || CV De Kat z'n Viool || Glasseks || 739 [[Bestand:GO-2019-54.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 6 || 16 || Lamedamaordoen || Manne in de raod van elluf is pasee, dames meej balle, doar kunde wa meej || 727 [[Bestand:GO-2019-16.jpg |100px]] | + | | C || 6 || 16 || Lamedamaordoen || Manne in de raod van elluf is pasee, <br/>dames meej balle, doar kunde wa meej || 727 [[Bestand:GO-2019-16.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| C || 7 || 19 || 10 Misschien…?! || Lijmdansers || 723 [[Bestand:GO-2019-19.jpg |100px]] | | C || 7 || 19 || 10 Misschien…?! || Lijmdansers || 723 [[Bestand:GO-2019-19.jpg |100px]] | ||
| Regel 74: | Regel 74: | ||
| C || 14 || 49 || CV de Bakvinders || We hebben un plakbaand || 656 [[Bestand:GO-2019-49.jpg |100px]] | | C || 14 || 49 || CV de Bakvinders || We hebben un plakbaand || 656 [[Bestand:GO-2019-49.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 15 || 11 || Rooms Katholieke Karnavals Vereniging | + | | C || 15 || 11 || Rooms Katholieke Karnavals Vereniging <br/> H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V. || Blefde plakke!,dan kunde d'n leste bobslee pakke || 633 [[Bestand:GO-2019-11.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| C || 16 || 23 || CV 't Biks Broedsel || We hebbe nun GROTE ROL in dun optocht! || 630 [[Bestand:GO-2019-23.jpg |100px]] | | C || 16 || 23 || CV 't Biks Broedsel || We hebbe nun GROTE ROL in dun optocht! || 630 [[Bestand:GO-2019-23.jpg |100px]] | ||
| Regel 84: | Regel 84: | ||
| C || 19 || 61 || CV Bijeen geraapt || We zen deur dun mand gevalle || 595 [[Bestand:GO-2019-61.jpg |100px]] | | C || 19 || 61 || CV Bijeen geraapt || We zen deur dun mand gevalle || 595 [[Bestand:GO-2019-61.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 1 || 29 || KV de allerirste Boemeldonckse vrijwillige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Sorry, Makreel effkes langs? || 831 [[Bestand:GO-2019-29.jpg |100px]] | + | | D || 1 || 29 || KV de allerirste Boemeldonckse vrijwillige amateur <br/>hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Sorry, Makreel effkes langs? || 831 [[Bestand:GO-2019-29.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| D || 2 || 44 || Do Drietos || Wij zijn dit jaor dun droad kwijt || 819 [[Bestand:GO-2019-44.jpg |100px]] | | D || 2 || 44 || Do Drietos || Wij zijn dit jaor dun droad kwijt || 819 [[Bestand:GO-2019-44.jpg |100px]] | ||
Versie van 8 apr 2023 14:44
Uitslag Grote Optocht zondag 3 maart 2019
