Uitslag Grote Optocht (zondag 3 maart 2019: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 28: | Regel 28: | ||
| A || 12 || 60 || CV Bende gek!? || We zoeke 't hogerop || 474 [[Bestand:GO-2019-60.jpg |100px]] | | A || 12 || 60 || CV Bende gek!? || We zoeke 't hogerop || 474 [[Bestand:GO-2019-60.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 1 || 15 || CV de Lolmakers || De kartrekkers van Boemeldonck || 852[Bestand:GO-2019- | + | | B || 1 || 15 || CV de Lolmakers || De kartrekkers van Boemeldonck || 852 [[Bestand:GO-2019-15.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 2 || 53 || CV Piendraod || Wille we op ôs eige, valt er op de Beek niks te krijge! || 792 [Bestand:GO-2019- | + | | B || 2 || 53 || CV Piendraod || Wille we op ôs eige, valt er op de Beek niks te krijge! || 792 [[Bestand:GO-2019-53.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 3 || 70 || De Pruttels || Altijd de hoofdprijs || 759[Bestand:GO-2019- | + | | B || 3 || 70 || De Pruttels || Altijd de hoofdprijs || 759 [[Bestand:GO-2019-70.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 4 || 71 || CV Biksmengmix || D'n Bikse Bergen || 664 [Bestand:GO-2019- | + | | B || 4 || 71 || CV Biksmengmix || D'n Bikse Bergen || 664 [[Bestand:GO-2019-71.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 5 || 21 || CV de Joppers || De feestmotor || 651[Bestand:GO-2019- | + | | B || 5 || 21 || CV de Joppers || De feestmotor || 651 [[Bestand:GO-2019-21.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 6 || 69 || CV de Knackers || Ons schoon Boemeldonck || 612 [Bestand:GO-2019- | + | | B || 6 || 69 || CV de Knackers || Ons schoon Boemeldonck || 612 [[Bestand:GO-2019-69.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 7 || 27 || CV Geen Idee || Cola, sinas, bier, we hebben altijd plezier || 587 [Bestand:GO-2019- | + | | B || 7 || 27 || CV Geen Idee || Cola, sinas, bier, we hebben altijd plezier || 587 [[Bestand:GO-2019-27.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 8 || 39 || CV de Boemelbende || Meej karnaval zen we in de wolke || 529 [Bestand:GO-2019- | + | | B || 8 || 39 || CV de Boemelbende || Meej karnaval zen we in de wolke || 529 [[Bestand:GO-2019-39.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| B || 9 || 33 || CV Kiwisensatie || Kiwisensatie heeft eindelijk Preis || 525 [Bestand:GO-2019-12.jpg |100px]] | | B || 9 || 33 || CV Kiwisensatie || Kiwisensatie heeft eindelijk Preis || 525 [Bestand:GO-2019-12.jpg |100px]] | ||
Versie van 7 sep 2021 10:38
Uitslag Grote Optocht zondag 3 maart 2019
