Gevolg 2007-2008: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 99: | Regel 99: | ||
| Dansmarietjes||Renate||Renne|| | | Dansmarietjes||Renate||Renne|| | ||
|- | |- | ||
| − | | Dansmarietjes||Jenske||Roos|| | + | | Dansmarietjes||Jenske||de Roos|| |
|- | |- | ||
| Dansmarietjes||Trijntje||Schoenmakers|| | | Dansmarietjes||Trijntje||Schoenmakers|| | ||
Versie van 1 jan 2021 12:00
Foto BAK-gezelschap (klik op de foto voor een vergroting)
De volgende personen vormde samen het gevolg in het seizoen 2007-2008
| Rol | Wie | Aanvullende informatie | |
| Prins | Coen | de Graaf | Prins Coenradus XLII |
| Hofdame | Femke | Visser | |
| Hofdame | Lieke | de Wit | |
| Raad van Elf | Jan | Boomaars | Kapitein |
| Raad van Elf | André | Brouwers | |
| Raad van Elf | Edwin | Janssen | |
| Raad van Elf | Wilfried | Foesenek | |
| Raad van Elf | Maikel | Huijbregts | |
| Raad van Elf | Martijn | Schouten | Adjudant |
| Raad van Elf | Jack | Jorissen | |
| Raad van Elf | John | van Paeschen | |
| Raad van Elf | Joost | Mathijssen | |
| Raad van Elf | Jack | Nelemans | |
| Raad van Elf | André | van Raam | |
| Hoffotograaf | Jenny | Aarts- van Gils | |
| Hoflivreier | Arno | van Oosterhout | |
| Hoflivreier | Corné | Aarts | |
| Hofmachinist | Wim | Dielemans | |
| Hofnar | Patricia | Leijten- van Gils | |
| Major Domus | Dijo | van Gils | |
| Opper-ordebewaarder | Tom | Busio | |
| Opper-plissie | René | van Dorst | |
| Hofkapel | Mark | Aarts | |
| Hofkapel | Francis | Aarts | |
| Hofkapel | Martijn | de Ridder | |
| Hofkapel | Michiel | de Ridder | |
| Hofkapel | Rutger | Dolk | |
| Hofkapel | Amy | Hoogduijn | |
| Hofkapel | Guido | Machena | Hofkapelmeester |
| Hofkapel | Anthony | Kimenai | |
| Hofkapel | Gwen | van de Koedijk | |
| Hofkapel | Niels | van Oorschot | |
| Hofkapel | Nicky | van Oorschot | |
| Hofkapel | Ken | de Keizer | |
| Dansmarietjes | Maxime | Bolwerk | |
| Dansmarietjes | Frederike | Bruyns | |
| Dansmarietjes | Maaike | Gommers | |
| Dansmarietjes | Sofie | Nagelkerke | |
| Dansmarietjes | Renate | Renne | |
| Dansmarietjes | Jenske | de Roos | |
| Dansmarietjes | Trijntje | Schoenmakers | |
| Dansmarietjes | Monique | Machielsen | Leidster |
| Dansmarietjes | Maaike | Vissers | Leidster |
| Bestuur | Frank | Timmers | voorzitter |
| Bestuur | Theo | van den Hoven | vice-voorzitter |
| Bestuur | Gert-Jan | Bartels | secretaris |
| Bestuur | Rob | Hennekam | Penningmeester |
| Bestuur | Jolanda | van de Goorbergh | lid |
| Bestuur | John | Heller | lid |
| Senaat | Kees | Oomen | bevolking |
| Senaat | Annemieke | vam den Hoven | bevolking |
| Senaat | Cor | Oomen | bevolking |
| Senaat | Jan | Boomaars | namens Raad van Elf |
| Senaat | Dijo | van Gils | namens gevolg |
| Senaat | Monica | Sweres | namens Stille mederwerkers |
| Senaat | Coen | de Graaf | namens Kapellen |
| Senaat | Ivan | Schalk | Clubs |
| Senaat | Dennis | Roelands | Clubs |
| Senaat | Sander | van Beurden | Clubs |
| Senaat | Annemiek | Sweep | Clubs |
