Uitslag Kinderoptocht 28 februari 1987: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! |
|- | |- | ||
| − | | AK || || 33 || The mini Eagles || Domino || | + | | AK || || 33 || The mini Eagles || Domino || [[Bestand:KO-1987-33.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || || 34 || || || | + | | AK || || 34 || || || || |
|- | |- | ||
| − | | AK || || 35 || || || | + | | AK || || 35 || || || || |
|- | |- | ||
| − | | BK || || 31 || De Boemelboys || Mee zoveul poen, schetsen wij het hele seizoen || | + | | BK || || 31 || De Boemelboys || Mee zoveul poen, schetsen wij het hele seizoen || [[Bestand:KO-1987-31.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || || 32 || De Eskimo's || Eskimo || | + | | BK || || 32 || De Eskimo's || Eskimo || || |
|- | |- | ||
| − | | CKK || || 16 || De Heidehappertjes || Het wereldrecord krijg je niet zomaar cadeau || | + | | CKK || || 16 || De Heidehappertjes || Het wereldrecord krijg je niet zomaar cadeau || || |
|- | |- | ||
| − | | CKK || || 17 || Puk en Muk || Wij slaan er een slaatje uit || | + | | CKK || || 17 || Puk en Muk || Wij slaan er een slaatje uit || || |
|- | |- | ||
| − | | CKK || || 18 || De Deurtrappers || De Heiant heeft alles onder één hoedje || | + | | CKK || || 18 || De Deurtrappers || De Heiant heeft alles onder één hoedje || || |
|- | |- | ||
| − | | CKK || || 20 || De Vrijbuiter || IJ is gekrompe || | + | | CKK || || 20 || De Vrijbuiter || IJ is gekrompe || || |
|- | |- | ||
| − | | CKK || || 21 || De Overlopers || Wij gooien het niet over de balk || | + | | CKK || || 21 || De Overlopers || Wij gooien het niet over de balk || || |
|- | |- | ||
| − | | CKK || || 22 || De Kinderen van Fred Emmer || || | + | | CKK || || 22 || De Kinderen van Fred Emmer || || [[Bestand:KO-1987-22.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || || 23 || De Knallers || 't knalt 'r uit || | + | | CKK || || 23 || De Knallers || 't knalt 'r uit || || |
|- | |- | ||
| − | | CKK || || 24 || De Lolbroekjes || t spuit 'r uit || | + | | CKK || || 24 || De Lolbroekjes || t spuit 'r uit || || |
|- | |- | ||
| − | | CKK || || 25 || De Stertjes || De clowntjes knallen 't uit || | + | | CKK || || 25 || De Stertjes || De clowntjes knallen 't uit || [[Bestand:KO-1987-25.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || || 27 || De Gatapen || t knalt 'r uit || | + | | CKO || || 27 || De Gatapen || t knalt 'r uit || || |
|- | |- | ||
| − | | CKO || || 28 || De Flessentrekkers || t knalt 'r uit || | + | | CKO || || 28 || De Flessentrekkers || t knalt 'r uit || [[Bestand:KO-1987-28.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || || 29 || || || | + | | CKO || || 29 || || || [[Bestand:KO-1987-29.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DK || || 8 || De Blauwe raaf || Met de Blauwe Raaf op zee telt de Beek ook weer mee || | + | | DK || || 8 || De Blauwe raaf || Met de Blauwe Raaf op zee telt de Beek ook weer mee || [[Bestand:KO-1987-8.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DK || || 9 || Het Boemeldonckertje || De bankoverval || | + | | DK || || 9 || Het Boemeldonckertje || De bankoverval || || |
|- | |- | ||
| − | | DK || || 10 || Mark de Bock || De beer zit achter de kip aan || | + | | DK || || 10 || Mark de Bock || De beer zit achter de kip aan || [[Bestand:KO-1987-10.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DK || || 12 || De Heikantertjes || Alles onder een hoedje || | + | | DK || || 12 || De Heikantertjes || Alles onder een hoedje || [[Bestand:KO-1987-12.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DK || || 13 || || || | + | | DK || || 13 || || || [[Bestand:KO-1987-13.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DK || || 14 || || || | + | | DK || || 14 || || || [[Bestand:KO-1987-14.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | || || 1 || Rijkspoliitie || || | + | | || || 1 || Rijkspoliitie || || || |
|- | |- | ||
| − | | || || 2 || BAK || geluidswagen || | + | | || || 2 || BAK || geluidswagen || || |
|- | |- | ||
| − | | || || 3 || Ons Genoegen || Herautjes te paard || | + | | || || 3 || Ons Genoegen || Herautjes te paard || || |
|- | |- | ||
| − | | || || 4 || The Twirling Girls || Mini- en Majorettenvereniging Boemeldonck || | + | | || || 4 || The Twirling Girls || Mini- en Majorettenvereniging Boemeldonck || || |
|- | |- | ||
| − | | || || 5 || Drumband || Tamboer- Hoorn- en Trompetterkorps Boemeldonc || | + | | || || 5 || Drumband || Tamboer- Hoorn- en Trompetterkorps Boemeldonc || || |
|- | |- | ||
| − | | || || 6 || BAK || Boemeltrein || | + | | || || 6 || BAK || Boemeltrein || || |
|- | |- | ||
| − | | || || 7 || BAK || Prinsenwagen || | + | | || || 7 || BAK || Prinsenwagen || || |
|- | |- | ||
| − | | || || 11 || Ut Zooike || Blaaskapel uit Boemeldonck || | + | | || || 11 || Ut Zooike || Blaaskapel uit Boemeldonck || || |
|- | |- | ||
| − | | || || 15 || Buurmans ongenoegen || Blaaskapel uit Boemeldonck || | + | | || || 15 || Buurmans ongenoegen || Blaaskapel uit Boemeldonck || || |
|- | |- | ||
| − | | || || 19 || 't Kletske || Blaaskapel uit Boemeldonck || | + | | || || 19 || 't Kletske || Blaaskapel uit Boemeldonck || || |
|- | |- | ||
| − | | || || 26 || De Houtakkers || Blaaskapel uit Boemeldonck || | + | | || || 26 || De Houtakkers || Blaaskapel uit Boemeldonck || || |
|- | |- | ||
| − | | || || 30 || BZT || Blaaskapel uit Boemeldonck || | + | | || || 30 || BZT || Blaaskapel uit Boemeldonck || || |
|- | |- | ||
| − | | || || 36 || Diverse Boemeldonckse blaaskapellen | + | | || || 36 || Diverse Boemeldonckse blaaskapellen |
|} | |} | ||
