We droage ut op haande: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{| | {| | ||
| − | Titel: | + | Titel:'''[[We droage ut op haande]]''' |
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | Zang: | + | | Zang: Dubbelzicht |
|- | |- | ||
| − | | Muziek: | + | | Muziek: Ad Moelands |
|- | |- | ||
| − | | Tekst: | + | | Tekst: Rien Nuijten |
| | | | ||
|- | |- | ||
Versie van 2 jun 2016 11:54
Titel:We droage ut op haande
| Zang: Dubbelzicht | |
| Muziek: Ad Moelands | |
| Tekst: Rien Nuijten | |
| Refrein (2x) | |
| We doage ut op haande……. Draaien in het rond | |
| Zak maar door de knieën …… want zakken is gezond | |
| We draoge ut op haande …… draaien in het rond | |
| En al die nou nie moedoet … blijf maar zitten op z’n kont | |
| Couplet 1 | |
| Cafeeke in ….. Cafeeke uit ….. dat kan in Boemeldonck | |
| Oe kieltje aan ….. oe kieltje it …. Dat mag in Boemeldonck | |
| Oe glaske leeg ….. oe glaske vol …. Dat moet in Boemeldonck | |
| We droage ut op haande …. En zo naar onze mond. | |
| Refrein (2x) | |
| Couplet 2 | |
| Dun optocht in ….. dun optocht uit….. mag niet in Boemeldonck | |
| De markt op …. De markt af …. Dat kan in Boemeldonck | |
| Oe glaske leeg ….. oe glaske vol …. Dat moet in Boemeldonck | |
| We droage ut op haande …. En zo naar onze mond. | |
