Uitslag Kinderoptocht 19 februari 1977: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK|||| | + | | AK || 1 || 33 || Zandhaasjes || Zandhaasjes waarheen? || 844 |
|- | |- | ||
| − | | AK|||| | + | | AK || 2 || 34 || Oekeltjes || De familie Barbapapa || 817 |
|- | |- | ||
| − | | AK|||| | + | | AK || 3 || 37 || Maespappertjes || U.F.O. (Gekke Dingen?) || 800 |
|- | |- | ||
| − | | AK|||| | + | | AK || 4 || 117 || Zwoertjes || || 793 |
|- | |- | ||
| − | | AK|||| | + | | AK || 5 || 41 || Kikkertjes || Gif ons ginne zwijnestal || 780 |
|- | |- | ||
| − | | AK|||| | + | | AK || 6 || 35 || Peerdrijderkes || Te lui om op te ruimen || 775 |
|- | |- | ||
| − | | AK|||| | + | | AK || 7 || 420 || Griffioentjes || || 741 |
|- | |- | ||
| − | | AK||||38||Stomkus||We zijn met elf en vieren karnaval zelf||720 | + | | AK || 8 || 38 || Stomkus || We zijn met elf en vieren karnaval zelf || 720 |
|- | |- | ||
| − | | AK|||| | + | | AK || 9 || 36 || Leuttappertjes || Piggelmee en de tovervisjes || 713 |
|- | |- | ||
| − | | AK|||| | + | | AK || 10 || 9 || Hei-zakkertjes || Zeerovers in Boemeldonck || 664 |
|- | |- | ||
| − | | AK|||||| | + | | AK || 11 || 417 || || || 660 |
|- | |- | ||
| − | | AK|||||||||| | + | | AK || 12 || 415 || || || 630 |
|- | |- | ||
| − | | AK|||||||||| | + | | AK || 13 || 412 || || || 600 |
|- | |- | ||
| − | | AK|||||||||| | + | | AK || || 32 || Hangijzertjes || Rijden we nog mee of niet? || |
|- | |- | ||
| − | | AK|||||| | + | | AK || || 40 || Vetkluiverkes || Onzichtbaar of zichtbaar || |
|- | |- | ||
| − | | BK||||4||Bakrakkertjes||Ik eet Menten…. U Ook||875 | + | | BK || 1 || 4 || Bakrakkertjes || Ik eet Menten…. U Ook || 875 |
|- | |- | ||
| − | | BK|||| | + | | BK || 2 || 17 || De Handenbindertjes || t Benne raore dingen || 795 |
|- | |- | ||
| − | | BK|||| | + | | BK || 3 || 12 || De Rode Appeltjes || Elf jaor is veur mij teveul || 778 |
|- | |- | ||
| − | | BK|||| | + | | BK || 4 || 115 || De Achter-Emertjes || || 775 |
|- | |- | ||
| − | | BK|||| | + | | BK || 5 || 27 || De Dijkgraven || Wij leren zwemmen in de Beek || 770 |
|- | |- | ||
| − | | BK|||| | + | | BK || 6 || 8 || Minicirkus || Lockheef affaire || 736 |
|- | |- | ||
| − | | BK|||| | + | | BK || 7 || 26 || De Doortrekkers || n Ander leven en geen cent aan benzine geven || 680 |
|- | |- | ||
| − | | BK|||| | + | | BK || 8 || 16 || De Koetjes || Laot Menten achter de spijlen, as we dweilen || 665 |
|- | |- | ||
| − | | BK|||| | + | | BK || 9 || 5 || De Smarties || Zo slank als je dochter || 650 |
|- | |- | ||
| − | | BK|||| | + | | BK || 10 || 23 || De Little Boys || D's dan Corrie van Gorp || 645 |
|- | |- | ||
| − | | BK|||| | + | | BK || 11 || 114 || De Sloompies || || 620 |
|- | |- | ||
| − | | BK|||| | + | | BK || 12 || 6 || De Spetters || Spetteren maar || 600 |
|- | |- | ||
| − | | BK||||||De | + | | BK || || 39 || De Wandberen || Hier komen we aon || |
|- | |- | ||
| − | | BK|||||| | + | | BK || || 42 || Bierfleskes || Het bier is op aan de tap || |
|- | |- | ||
| − | | CK|||| | + | | CK || 1 || 108 || De Dappertjes || || 795 |
|- | |- | ||
| − | | CK|||| | + | | CK || 2 || 118 || Princes Karnaval || || 775 |
|- | |- | ||
| − | | CK|||| | + | | CK || 3 || 14 || Poollichtjes || Sport in het Kort || 750 |
|- | |- | ||
| − | | CK||||||De | + | | CK || 4 || 107 || De Melkbrouwers || || 723 |
|- | |- | ||
| − | | CK||||||De | + | | CK || 5 || 102 || De Dikke Dolf van Gorpen || || 686 |
|- | |- | ||
| − | | CK|||||| | + | | CK || 6 || 15 || Perte Peren || Wij heroveren de Haagse Beemden || 685 |
|- | |- | ||
| − | | CK|||||| | + | | CK || 7 || 121 || De Kopventjes || || 679 |
|- | |- | ||
| − | | CK|||||| | + | | CK || 8 || 28 || Voluta || Blij dat ik rij, of niet || 673 |
|- | |- | ||
| − | | CK|||||| | + | | CK || 9 || 112 || King Ton || || 671 |
|- | |- | ||
| − | | DK|||| | + | | DK || 1 || 110 || Tande Bij || || 771 |
|- | |- | ||
| − | | DK|||| | + | | DK || 2 || 119 || De Clowns-Boot || || 756 |
|- | |- | ||
| − | | DK|||| | + | | DK || 3 || 113 || Zo dochter zo moeder || || 726 |
|- | |- | ||
| − | | DK|||| | + | | DK || 4 || 7 || Chanterel-Rakkers || We trappen maor aon || 725 |
|- | |- | ||
| − | | DK|||| | + | | DK || 5 || 109 || De Beekse Spoken || || 721 |
|- | |- | ||
| − | | DK|||| | + | | DK || 6 || 12 || Renate en de Rovers || || 708 |
|- | |- | ||
| − | | DK|||| | + | | DK || 7 || 19 || Atoompjes || To-Tootje Los || 700 |
|- | |- | ||
| − | | DK||||21||De Boerkes||De boertjes van Buuten||698 | + | | DK || 8 || 21 || De Boerkes || De boertjes van Buuten || 698 |
|- | |- | ||
| − | | DK|||| | + | | DK || 9 || 106 || De Bierbikkertjes || || 691 |
|- | |- | ||
| − | | DK|||| | + | | DK || 10 || 111 || De Gansjes || || 690 |
|- | |- | ||
| − | | DK|||| | + | | DK || 11 || 101 || De Blauwvliezen || || 680 |
|- | |- | ||
| − | | DK|||| | + | | DK || 12 || 103 || Fickie || || 666 |
|- | |- | ||
| − | | DK||||44||De Brandjes||Het feestvarken||660 | + | | DK || 13 || 44 || De Brandjes || Het feestvarken || 660 |
|- | |- | ||
| − | | DK||||||De | + | | DK || 14 || 11 || De Apollotjes || Apollo in de lucht || 650 |
|- | |- | ||
| − | | DK|||||| | + | | DK || 15 || 105 || De Slootdappertjes || || 637 |
|- | |- | ||
| − | | DK||||||De | + | | DK || 16 || 120 || De BAK '66 || || 633 |
|- | |- | ||
| − | | DK||||||De | + | | DK || 17 || 25 || De Dikke Dolle Vier || Elf jaor lekker lang sjouwen || 609 |
|- | |- | ||
| − | | DK||||||De | + | | DK || 18 || 116 || De Rens-Sands || || 600 |
|- | |- | ||
| − | | DK|||||| | + | | DK || || 10 || Doortrekkers || Waarheidsfiets || |
|- | |- | ||
| − | | DK||||||De | + | | DK || || 13 || De Lolbroekjes || Hokus-Pokus-Gegoochel || |
|- | |- | ||
| − | | DK|||||| | + | | DK || || 18 || Dwarskoppen || Moeilijk doen || |
|- | |- | ||
| − | | DK||||||De | + | | DK || || 20 || De Krakers || King Kong in aantocht || |
|- | |- | ||
| − | | DK|||||| | + | | DK || || 22 || t Rijs-Schip || Zo d'ouden zongen zo piepen de jongen || |
|- | |- | ||
| − | | DK|||||| | + | | DK || || 24 || Sloompies || F.C. Knudde || |
|- | |- | ||
| − | | DK|||||| | + | | DK || || 43 || Slabbetjes || Een jaor is lang genoeg || |
|- | |- | ||
| − | | ||||||BAK-geluidswagen|||| | + | | || || || BAK-geluidswagen || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||||Boemeldonckse jeugd||nagekomen wagentjes/deelnemers|| | + | | || || || Boemeldonckse jeugd || nagekomen wagentjes/deelnemers || |
|- | |- | ||
| − | | ||||||Boemeldonckse jeugd||nagekomen wagentjes/deelnemers| | + | | || || || Boemeldonckse jeugd || nagekomen wagentjes/deelnemers || |
| − | |||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 29 jul 2018 08:54
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten |
|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 33 | Zandhaasjes | Zandhaasjes waarheen? | 844 |
| AK | 2 | 34 | Oekeltjes | De familie Barbapapa | 817 |
| AK | 3 | 37 | Maespappertjes | U.F.O. (Gekke Dingen?) | 800 |
| AK | 4 | 117 | Zwoertjes | 793 | |
| AK | 5 | 41 | Kikkertjes | Gif ons ginne zwijnestal | 780 |
| AK | 6 | 35 | Peerdrijderkes | Te lui om op te ruimen | 775 |
| AK | 7 | 420 | Griffioentjes | 741 | |
| AK | 8 | 38 | Stomkus | We zijn met elf en vieren karnaval zelf | 720 |
| AK | 9 | 36 | Leuttappertjes | Piggelmee en de tovervisjes | 713 |
| AK | 10 | 9 | Hei-zakkertjes | Zeerovers in Boemeldonck | 664 |
| AK | 11 | 417 | 660 | ||
| AK | 12 | 415 | 630 | ||
| AK | 13 | 412 | 600 | ||
| AK | 32 | Hangijzertjes | Rijden we nog mee of niet? | ||
| AK | 40 | Vetkluiverkes | Onzichtbaar of zichtbaar | ||
| BK | 1 | 4 | Bakrakkertjes | Ik eet Menten…. U Ook | 875 |
| BK | 2 | 17 | De Handenbindertjes | t Benne raore dingen | 795 |
| BK | 3 | 12 | De Rode Appeltjes | Elf jaor is veur mij teveul | 778 |
| BK | 4 | 115 | De Achter-Emertjes | 775 | |
| BK | 5 | 27 | De Dijkgraven | Wij leren zwemmen in de Beek | 770 |
| BK | 6 | 8 | Minicirkus | Lockheef affaire | 736 |
| BK | 7 | 26 | De Doortrekkers | n Ander leven en geen cent aan benzine geven | 680 |
| BK | 8 | 16 | De Koetjes | Laot Menten achter de spijlen, as we dweilen | 665 |
| BK | 9 | 5 | De Smarties | Zo slank als je dochter | 650 |
| BK | 10 | 23 | De Little Boys | D's dan Corrie van Gorp | 645 |
| BK | 11 | 114 | De Sloompies | 620 | |
| BK | 12 | 6 | De Spetters | Spetteren maar | 600 |
| BK | 39 | De Wandberen | Hier komen we aon | ||
| BK | 42 | Bierfleskes | Het bier is op aan de tap | ||
| CK | 1 | 108 | De Dappertjes | 795 | |
| CK | 2 | 118 | Princes Karnaval | 775 | |
| CK | 3 | 14 | Poollichtjes | Sport in het Kort | 750 |
| CK | 4 | 107 | De Melkbrouwers | 723 | |
| CK | 5 | 102 | De Dikke Dolf van Gorpen | 686 | |
| CK | 6 | 15 | Perte Peren | Wij heroveren de Haagse Beemden | 685 |
| CK | 7 | 121 | De Kopventjes | 679 | |
| CK | 8 | 28 | Voluta | Blij dat ik rij, of niet | 673 |
| CK | 9 | 112 | King Ton | 671 | |
| DK | 1 | 110 | Tande Bij | 771 | |
| DK | 2 | 119 | De Clowns-Boot | 756 | |
| DK | 3 | 113 | Zo dochter zo moeder | 726 | |
| DK | 4 | 7 | Chanterel-Rakkers | We trappen maor aon | 725 |
| DK | 5 | 109 | De Beekse Spoken | 721 | |
| DK | 6 | 12 | Renate en de Rovers | 708 | |
| DK | 7 | 19 | Atoompjes | To-Tootje Los | 700 |
| DK | 8 | 21 | De Boerkes | De boertjes van Buuten | 698 |
| DK | 9 | 106 | De Bierbikkertjes | 691 | |
| DK | 10 | 111 | De Gansjes | 690 | |
| DK | 11 | 101 | De Blauwvliezen | 680 | |
| DK | 12 | 103 | Fickie | 666 | |
| DK | 13 | 44 | De Brandjes | Het feestvarken | 660 |
| DK | 14 | 11 | De Apollotjes | Apollo in de lucht | 650 |
| DK | 15 | 105 | De Slootdappertjes | 637 | |
| DK | 16 | 120 | De BAK '66 | 633 | |
| DK | 17 | 25 | De Dikke Dolle Vier | Elf jaor lekker lang sjouwen | 609 |
| DK | 18 | 116 | De Rens-Sands | 600 | |
| DK | 10 | Doortrekkers | Waarheidsfiets | ||
| DK | 13 | De Lolbroekjes | Hokus-Pokus-Gegoochel | ||
| DK | 18 | Dwarskoppen | Moeilijk doen | ||
| DK | 20 | De Krakers | King Kong in aantocht | ||
| DK | 22 | t Rijs-Schip | Zo d'ouden zongen zo piepen de jongen | ||
| DK | 24 | Sloompies | F.C. Knudde | ||
| DK | 43 | Slabbetjes | Een jaor is lang genoeg | ||
| BAK-geluidswagen | |||||
| Boemeldonckse jeugd | nagekomen wagentjes/deelnemers | ||||
| Boemeldonckse jeugd | nagekomen wagentjes/deelnemers |
