Uitslag Kinderoptocht 12 februari 1983: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||5||Abdishofkindjes||We varen 't karnaval in ||318 | + | | AK || 1 || 5 || Abdishofkindjes || We varen 't karnaval in || 318 [[Bestand:KO-1983-5.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||6||Huppeldepupkes||Gebakke en gegokt||276 | + | | AK || 2 || 6 || Huppeldepupkes || Gebakke en gegokt || 276 [[Bestand:KO-1983-6.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||1||14||Black Eageltjes||Ge zit gebakke mee zo'n neus||309 | + | | BK || 1 || 14 || Black Eageltjes || Ge zit gebakke mee zo'n neus || 309 [[Bestand:KO-1983-14.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||2||9||Mussiboys||Hoe ge ook bent, ge wordt nooit miskend||308 | + | | BK || 2 || 9 || Mussiboys || Hoe ge ook bent, ge wordt nooit miskend || 308 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||3||16||Mammoetjes||Bezuinigen||299 | + | | BK || 3 || 16 || Mammoetjes || Bezuinigen || 299 [[Bestand:KO-1983-16.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||4||13||Patrijzen||Van Agt uit kabinet, nu in ronde van Boemeldonck||291 | + | | BK || 4 || 13 || Patrijzen || Van Agt uit kabinet, nu in ronde van Boemeldonck || 291 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||5||10||Mislukkelingen||t is weer gelukt||286 | + | | BK || 5 || 10 || Mislukkelingen || t is weer gelukt || 286 [[Bestand:KO-1983-10.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||6||15||Mastlandrakkers||t lijkt nergens op, maar doen toch mee||281 | + | | BK || 6 || 15 || Mastlandrakkers || t lijkt nergens op, maar doen toch mee || 281 [[Bestand:KO-1983-15.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||7||||Kwekkers||Wij zetten zandzakke voor de deur||270 | + | | BK || 7 || O5 || Kwekkers || Wij zetten zandzakke voor de deur || 270 [[Bestand:KO-1983-O5.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||8||17||Krekels||Op z'n biks gebakke||268 | + | | BK || 8 || 17 || Krekels || Op z'n biks gebakke || 268 [[Bestand:KO-1983-17.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||9||11||Ukkies||Ut zit vast gebakke||266 | + | | BK || 9 || 11 || Ukkies || Ut zit vast gebakke || 266 [[Bestand:KO-1983-11.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||10||8||Handenbinders||Wat 'n pech, de ziekenzorg staat ook al in de weg||255 | + | | BK || 10 || 8 || Handenbinders || Wat 'n pech, de ziekenzorg staat ook al in de weg || 255 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||11||||De Kwistjes||Zandzakken voor de deur||250 | + | | BK || 11 || || De Kwistjes || Zandzakken voor de deur || 250 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||12||||Viltjes||Spookrijder gesignaleerd||237 | + | | BK || 12 || || Viltjes || Spookrijder gesignaleerd || 237 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||13||7||Lolbroeken||Wat columbus niet vond, hebben wij gevonden||236 | + | | BK || 13 || 7 || Lolbroeken || Wat columbus niet vond, hebben wij gevonden || 236 [[Bestand:KO-1983-7.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||14||19||Boontjes||Op z'n biks gebakke||233 | + | | BK || 14 || 19 || Boontjes || Op z'n biks gebakke || 233 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||15||||De 3 bikse bakkers||Op z'n biks gebakke||224 | + | | BK || 15 || || De 3 bikse bakkers || Op z'n biks gebakke || 224 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||16||12||Rumkes||17 jaar Boemeldonck, een keer prinsenslaog||220 | + | | BK || 16 || 12 || Rumkes || 17 jaar Boemeldonck, een keer prinsenslaog || 220 [[Bestand:KO-1983-12.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||17||||De Spiders||Spiders griezelhuis||209 | + | | BK || 17 || || De Spiders || Spiders griezelhuis || 209 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||1||||De smulpapen||De lekkerste hapjes van Boemeldonck||319 | + | | CK || 1 || O1 || De smulpapen || De lekkerste hapjes van Boemeldonck || 319 [[Bestand:KO-1983-O1.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CK||2||||Snoopy family||De hondepoep mot van de stoep||318 | + | | CK || 2 || O2 || Snoopy family || De hondepoep mot van de stoep || 318 [[Bestand:KO-1983-O2.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CK||3||21||Schuimkoppen||t duveltje in 't kistje||316 | + | | CK || 3 || 21 || Schuimkoppen || t duveltje in 't kistje || 316 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||4||27||Kleiboerkes||Op z'n biks gebakke||315 | + | | CK || 4 || 27 || Kleiboerkes || Op z'n biks gebakke || 315 [[Bestand:KO-1983-27.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CK||5||||De batraven||Bakken kunnen wij ook||283 | + | | CK || 5 || || De batraven || Bakken kunnen wij ook || 283 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||6||||Schoteltjes||We hebben de boot gemist||276 | + | | CK || 6 || || Schoteltjes || We hebben de boot gemist || 276 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||7||26||Lachboys||Op z'n biks gebakke||274 | + | | CK || 7 || 26 || Lachboys || Op z'n biks gebakke || 274 [[Bestand:KO-1983-26.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CK||8||||Bosrakkers||De fiets van den Dré, daar is wa mee||268 | + | | CK || 8 || || Bosrakkers || De fiets van den Dré, daar is wa mee || 268 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||9||25||Race-eendjes||De jonge jaren van de race-eend||267 | + | | CK || 9 || 25 || Race-eendjes || De jonge jaren van de race-eend || 267 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||10||29||Pannelappen||Zie de wel, 'n pannelapke hedde altijd nodig||255 | + | | CK || 10 || 29 || Pannelappen || Zie de wel, 'n pannelapke hedde altijd nodig || 255 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||11||||Stepboys||We maken het maar wat langer||253 | + | | CK || 11 || O3 || Stepboys || We maken het maar wat langer || 253 [[Bestand:KO-1983-O3.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CK||12||||Schutters||De steek van de keizer||242 | + | | CK || 12 || || Schutters || De steek van de keizer || 242 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||13||||De duveltjes||Boer Harms||240 | + | | CK || 13 || || De duveltjes || Boer Harms || 240 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||14||||Babydolls||De babydolls vieren karnaval||226 | + | | CK || 14 || || Babydolls || De babydolls vieren karnaval || 226 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||15||28||Kassers||We zoeken 'n goeie crossbaan||226 | + | | CK || 15 || 28 || Kassers || We zoeken 'n goeie crossbaan || 226 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||16||18||Bikse Boerkes en boerinnekes||Boer Harms||214 | + | | CK || 16 || 18 || Bikse Boerkes en boerinnekes || Boer Harms || 214 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||17||||De Crossers||Crossen vinden wij fijn||200 | + | | CK || 17 || || De Crossers || Crossen vinden wij fijn || 200 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||1||||Knorren||We kijken niet op 'n kleintje||294 | + | | DK || 1 || O4 || Knorren || We kijken niet op 'n kleintje || 294 [[Bestand:KO-1983-O4.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DK||2||20||Bikse bakker||Op z'n biks gebakke||269 | + | | DK || 2 || 20 || Bikse bakker || Op z'n biks gebakke || 269 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||3||||Tegenpolen||Het langste endje||263 | + | | DK || 3 || || Tegenpolen || Het langste endje || 263 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||4||||De platzolen||Deetman, stapje terug||239 | + | | DK || 4 || || De platzolen || Deetman, stapje terug || 239 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||5||23||Saffi||Op de Beek zitte 17 jaar gebakke||226 | + | | DK || 5 || 23 || Saffi || Op de Beek zitte 17 jaar gebakke || 226 [[Bestand:KO-1983-23.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DK||6||||Zooitje ongeregeld||We zitte op de Beek goed gebakke||220 | + | | DK || 6 || || Zooitje ongeregeld || We zitte op de Beek goed gebakke || 220 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||7||24||Vrolijke twee||Hier komen de zakken||213 | + | | DK || 7 || 24 || Vrolijke twee || Hier komen de zakken || 213 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||8||22||René Mol||Flapoor||210 | + | | DK || 8 || 22 || René Mol || Flapoor || 210 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||9||||De Tienussen||Wij stoken ons eigen natje||198 | + | | DK || 9 || || De Tienussen || Wij stoken ons eigen natje || 198 |
| − | |||
| − | |||
|} | |} | ||
