Grote Optocht 2020: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 40: | Regel 40: | ||
| 24 || E || D'n Gerrit || D'n Gerrit deelt een tikkie uit | | 24 || E || D'n Gerrit || D'n Gerrit deelt een tikkie uit | ||
|- | |- | ||
| − | | 25 || A || CV de Leutlaaiers || Het circus komt! || [[Bestand:GO-2020-25.jpeg |100px | thumb| link={{filepath: GO-2020-25. | + | | 25 || A || CV de Leutlaaiers || Het circus komt! || [[Bestand:GO-2020-25.jpeg |100px | thumb| link={{filepath: GO-2020-25.jpeg}}]] |
[[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Leutlaaiers]] ]] | [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Leutlaaiers]] ]] | ||
|- | |- | ||
Versie van 22 jun 2025 19:02
De Grote Optocht 2020 zou op 23 februari 2020 verreden worden. Helaas is vanwege de voorspelde (en uitgekomen) harde wind en windstoten de Grote Optocht afgelast, deze heeft niet op een andere dag gereden en er heeft geen jurering van deelnemers plaatsgevonden.
Hierna volgt een overzicht van alle inschrijvingen met daar waar beschikbaar een foto van de creatie. Ontbrekende foto's zijn welkom via archief@boemeldonck.nl
Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.
