Uitslag Grote Optocht 2 maart 2025: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 127: | Regel 127: | ||
|- | |- | ||
|3e prijs: ||CV Black Eagles || Hoe ziede gAI de toekomst van karnaval? || 750 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_49.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Black Eagles]] ]] | |3e prijs: ||CV Black Eagles || Hoe ziede gAI de toekomst van karnaval? || 750 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_49.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Black Eagles]] ]] | ||
| − | + | |} | |
| Regel 135: | Regel 135: | ||
! Prijs !! Deelnemer !! Titel !! | ! Prijs !! Deelnemer !! Titel !! | ||
|- | |- | ||
| − | | 1e prijs || | + | | 1e prijs || KV de aller1ste Boemeldonckse vrijwillige ama || De Visclub is VISueel beperkt || 809 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_13.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2e prijs || | + | | 2e prijs || De Boezemvrienden || Ge kekt oew ôôge uit met de Boezemvrienden || 664 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_29.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_29.jpg}}]]vi |
|- | |- | ||
| − | |3e prijs || CV | + | |3e prijs || CV de Kat z'n Viool || We draoven deurrrr! || 676 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_54.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_54.jpg}}]] |
|} | |} | ||
Versie van 22 mrt 2025 17:32
Winnaars publieksprijs A en B categorie
Winnaar publieksprijs C, D en E categorie
| Prijs | Deelnemer | Titel | |
|---|---|---|---|
| 1e prijs | KV de aller1ste Boemeldonckse vrijwillige ama | De Visclub is VISueel beperkt | 809 |
| 2e prijs | De Boezemvrienden | Ge kekt oew ôôge uit met de Boezemvrienden | 664 vi |
| 3e prijs | CV de Kat z'n Viool | We draoven deurrrr! | 676 |
