Uitslag Grote Optocht 2 maart 2025: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! Categorie !! Prijs !! Plaats !! Deelnemer !! Titel !! Punten !! | ! Categorie !! Prijs !! Plaats !! Deelnemer !! Titel !! Punten !! | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 45 || CV de Bixe Draoke || T steekt als traditie breekt! || 984 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_45.jpg | 100px | thumb| link={{ | + | | A || 1 || 45 || CV de Bixe Draoke || T steekt als traditie breekt! || 984 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_45.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_45.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| A || 2 || 20 || CV de Dwarsliggers || Ut komt 'r aon?! || 868 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_20.jpg | 100px | thumb| link={{filepath2025_GROTE_OPTOCHT_20.jpg}}]] | | A || 2 || 20 || CV de Dwarsliggers || Ut komt 'r aon?! || 868 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_20.jpg | 100px | thumb| link={{filepath2025_GROTE_OPTOCHT_20.jpg}}]] | ||
Versie van 22 mrt 2025 16:44
| Categorie | Prijs | Plaats | Deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 45 | CV de Bixe Draoke | T steekt als traditie breekt! | 984 | |
| A | 2 | 20 | CV de Dwarsliggers | Ut komt 'r aon?! | 868 | |
| A | 3 | 57 | CV Piendraod | We blaoze d'r leven in! | 828 | |
| A | 4 | 60 | CV de Buksen | Alles begint meej, ut beste idee! | 799 | |
| A | 5 | 35 | CV de Boemelbende | We gaon stuk! | 785 | |
| A | 6 | 16 | CV Geen Idee | D'n beek is in trek!! | 753 | |
| A | 7 | 49 | CV Black Eagles | Hoe ziede gAI de toekomst van karnaval? | 750 | |
| A | 8 | 53 | CV Bende gek!? | Bij ons komt iedereen aan z'n trekken! | 700 | |
| A | 9 | 25 | CV de Apenkoppen | Ge kekt oew ôôge uit, agge oew ôôge sluit | 696 |
