KO-routes-lengtes: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 13: | Regel 13: | ||
| 1970 || Markt, Groenstraat, Pastoor Oomenlaan, Deken Maeslaan, Harmonielaan, Vianendreef, Middenweg, Hoge Weide, Hooimade, Haverdijk, Valdijk, Mr. Bierensweg (draaien bij pleintje (locatie uitzoeken), terug naar Valdijk, Markt, Kapelstraat, Gertrudislaan, Schoolstraat (ontbinden bij Eikebos || ..... m1 || [[Bestand:Route_1970_KO.jpg |100px | thumb| link={{filepath:Route_1970_KO.jpg}}]] | | 1970 || Markt, Groenstraat, Pastoor Oomenlaan, Deken Maeslaan, Harmonielaan, Vianendreef, Middenweg, Hoge Weide, Hooimade, Haverdijk, Valdijk, Mr. Bierensweg (draaien bij pleintje (locatie uitzoeken), terug naar Valdijk, Markt, Kapelstraat, Gertrudislaan, Schoolstraat (ontbinden bij Eikebos || ..... m1 || [[Bestand:Route_1970_KO.jpg |100px | thumb| link={{filepath:Route_1970_KO.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 1971 || Markt, Groenstraat, Pastoor Oomenlaan, Deken Maeslaan, Harmonielaan, Tournooiveld, Vaandelstraat, Vianendreef, Rode Baan, Vlaggestraat, Blauwe Baan, Westerkim, Zuidlaan, Geerakker, Middenweg, Hoge Weide, Hooimade, Haverdijk, Valdijk, Markt, Beeksestraat, Parklaan, Kapelstraat, Gertrudislaan, Schoolstraat (ontbinden bij Eikebos) || ca 3.460 m1 || [[Bestand: | + | | 1971 || Markt, Groenstraat, Pastoor Oomenlaan, Deken Maeslaan, Harmonielaan, Tournooiveld, Vaandelstraat, Vianendreef, Rode Baan, Vlaggestraat, Blauwe Baan, Westerkim, Zuidlaan, Geerakker, Middenweg, Hoge Weide, Hooimade, Haverdijk, Valdijk, Markt, Beeksestraat, Parklaan, Kapelstraat, Gertrudislaan, Schoolstraat (ontbinden bij Eikebos) || ca 3.460 m1 || [[Bestand:Route_1971_KO.jpg |100px | thumb| link={{filepath:Route_1971_KO.jpg}}]] |
|} | |} | ||
Versie van 13 okt 2024 09:37
De route van de Kinder Optocht in Boemeldonck kent vanaf 1967 diverse varianten. In dit overzicht tref je de door ons gevonden routes en de lengte van deze routes in meters.
| Jaar van wijziging | Route | Indicatieve lengte | Afbeelding | |
|---|---|---|---|---|
| 1967 | (Nog) geen informatie beschikbaar | - | ||
| 1968 | Markt, Kromme Elleboog, Peperbos, Valdijk, Haverdijk, Plantsoen, Baroniestraat, Zuidlaan, Westrikseweg | ca 3.220 m1 | ||
| 1969 | Markt, Beeksesestraat, Titulaerlaan, Kapelstraat, Markt, Groenstraat, Middenweg, Geerakker, Brabantstraat, Groenstraat, Vianendreef, Harmonielaan, Deken Maeslaan, Pastoor Oomenlaan, Schoolstraat (ontbinden bij Eikebos) | ca 3.050 m1 | ||
| 1970 | Markt, Groenstraat, Pastoor Oomenlaan, Deken Maeslaan, Harmonielaan, Vianendreef, Middenweg, Hoge Weide, Hooimade, Haverdijk, Valdijk, Mr. Bierensweg (draaien bij pleintje (locatie uitzoeken), terug naar Valdijk, Markt, Kapelstraat, Gertrudislaan, Schoolstraat (ontbinden bij Eikebos | ..... m1 | ||
| 1971 | Markt, Groenstraat, Pastoor Oomenlaan, Deken Maeslaan, Harmonielaan, Tournooiveld, Vaandelstraat, Vianendreef, Rode Baan, Vlaggestraat, Blauwe Baan, Westerkim, Zuidlaan, Geerakker, Middenweg, Hoge Weide, Hooimade, Haverdijk, Valdijk, Markt, Beeksestraat, Parklaan, Kapelstraat, Gertrudislaan, Schoolstraat (ontbinden bij Eikebos) | ca 3.460 m1 |
Redactionele noot:
1) De straatnaam Kromme Elleboog is in 1972 gewijzigd naar Markt. Het betreft het gedeelte van de straat Markt wat direct aansluit op het Peperbos;
2) De meting van de indicatieve optochtlengte is via Google Maps uitgevoerd.
