GO-routes-lengtes: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 14: | Regel 14: | ||
| 1971 || Valdijk, Markt, Beeksestraat, Titulaerlaan, Kapelstraat, Markt, Groenstraat, Middenweg, Klaverveld, Hooimade, Haverdijk, Middenweg, Vliet, Brabantstraat, Schotenhof, Zuidlaan, Westerkim, Blauwe Baan, Vianendreef, Harmonielaan, Deken Maeslaan, Pastoor Oomenlaan, Schoolstraat, Frankenlaan, Gertrudisoord, Gertrudislaan, Pasquelaan. (ontbinding met kruising Beeksestraat/Peperbos).''Note wiki redactie, de straatnaam Pater Rommelaan is in 1975 vastgesteld. Tot die tijd was de naam van dit wegvak Titulaerlaan'' || ca 5.280 m1 || [[Bestand:Route_1971_GO.jpg|100px | thumb| link={{filepath:Route_1971_GO.jpg}}]] | | 1971 || Valdijk, Markt, Beeksestraat, Titulaerlaan, Kapelstraat, Markt, Groenstraat, Middenweg, Klaverveld, Hooimade, Haverdijk, Middenweg, Vliet, Brabantstraat, Schotenhof, Zuidlaan, Westerkim, Blauwe Baan, Vianendreef, Harmonielaan, Deken Maeslaan, Pastoor Oomenlaan, Schoolstraat, Frankenlaan, Gertrudisoord, Gertrudislaan, Pasquelaan. (ontbinding met kruising Beeksestraat/Peperbos).''Note wiki redactie, de straatnaam Pater Rommelaan is in 1975 vastgesteld. Tot die tijd was de naam van dit wegvak Titulaerlaan'' || ca 5.280 m1 || [[Bestand:Route_1971_GO.jpg|100px | thumb| link={{filepath:Route_1971_GO.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 1972 || Markt, Kapelstraat, Pasquelaan, Beeksestraat, Markt, Groenstraat, Pastoor Oomenlaan, Schoolstraat, Harmonielaan, Vianendreef, Molenstraat, Westerkim, Groenstraat, Middenweg, Haverdijk, Valdijk, Markt || ca 3.800 m1 || [[Bestand: | + | | 1972 || Markt, Kapelstraat, Pasquelaan, Beeksestraat, Markt, Groenstraat, Pastoor Oomenlaan, Schoolstraat, Harmonielaan, Vianendreef, Molenstraat, Westerkim, Groenstraat, Middenweg, Haverdijk, Valdijk, Markt || ca 3.800 m1 || [[Bestand:Route_1972.jpg |100px | thumb| link={{filepath:Route_1972.jpg}}]] |
|} | |} | ||
Versie van 12 okt 2024 15:48
De route van de Grote Optocht in Boemeldonck kent vanaf 1967 diverse varianten. In dit overzicht tref je de door ons gevonden routes en de lengte van deze routes in meters.
| Jaar | Route | Indicatieve lengte | Afbeelding | |
|---|---|---|---|---|
| 1967 | (Nog) geen informatie beschikbaar | - | ||
| 1968 | Markt, Groenstraat, Brabantstraat, Geerakker, Middenweg, Boonhof, Hooimade, Klaverveld, Middenweg, Vianendreef, Harmonielaan, Deken Maeslaan, Past. Oomenlaan, Schoolstraat, Frankenlaan, Gertrudisoord, Gertrudislaan, Kapelstraat, Titulaerlaan, Akkerlaan, Pasquelaan, Kapelstraat, Beeksestraat, Peperbos, Valdijk, Markt (ontbinden t.h.v. Kromme Elleboog) | ca 5.030 m1 | ||
| 1969 | Markt, Groenstraat, Brabantstraat, Geeraker, Middenweg, Vianendreef, Harmonielaan, Deken Maeslaan, Pastoor Oomenlaan, Gertrudislaan, Kapelstraat, Titulaerlaan, Beeksestraat, Parklaan, Kapelstraat, Markt (ontbinding thv kruising Markt/Valdijk). Note wiki redactie, de straatnaam Pater Rommelaan is in 1975 vastgesteld. Tot die tijd was de naam van dit wegvak Titulaerlaan | ca 3.180 m1 | ||
| 1970 | Markt, Groenstraat, Brabantstraat, Vliet, Middenweg, Haverdijk, Hooimade, Klaverveld, Middenweg, Vianendreef, Harmonielaan, Deken Maeslaan, Pastoor Oomenlaan, Schoolstraat, Frankenlaan, Gertrudisoord, Gertrudislaan, Kapelstraat, Titulaerlaan, Beeksestraat, Markt, Valdijk, Loopstraat (ontbinding op de Markt) Note wiki redactie, de straatnaam Pater Rommelaan is in 1975 vastgesteld. Tot die tijd was de naam van dit wegvak Titulaerlaan | ca 3.540 m1 | ||
| 1971 | Valdijk, Markt, Beeksestraat, Titulaerlaan, Kapelstraat, Markt, Groenstraat, Middenweg, Klaverveld, Hooimade, Haverdijk, Middenweg, Vliet, Brabantstraat, Schotenhof, Zuidlaan, Westerkim, Blauwe Baan, Vianendreef, Harmonielaan, Deken Maeslaan, Pastoor Oomenlaan, Schoolstraat, Frankenlaan, Gertrudisoord, Gertrudislaan, Pasquelaan. (ontbinding met kruising Beeksestraat/Peperbos).Note wiki redactie, de straatnaam Pater Rommelaan is in 1975 vastgesteld. Tot die tijd was de naam van dit wegvak Titulaerlaan | ca 5.280 m1 | ||
| 1972 | Markt, Kapelstraat, Pasquelaan, Beeksestraat, Markt, Groenstraat, Pastoor Oomenlaan, Schoolstraat, Harmonielaan, Vianendreef, Molenstraat, Westerkim, Groenstraat, Middenweg, Haverdijk, Valdijk, Markt | ca 3.800 m1 |
