Boemeldonckse in Cijfers: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 5: | Regel 5: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Bestand:GO-totalen.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-totalen.jpg}}]] Aantal deelnemers per jaar | + | | Aantal deelnemers per jaar [[Bestand:GO-totalen.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-totalen.jpg}}]] Aantal deelnemers per jaar |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
