Clubs en Kapellen: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 75: | Regel 75: | ||
| CV de Laontjes || 1994 || 11-2-2001 | | CV de Laontjes || 1994 || 11-2-2001 | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Lolbroeken || 1993 || | + | | CV de Lolbroeken || 1993 || || [[Bestand:Lolbroeken.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Lolbroeken.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| CV de Lolmakers || 2001 || 26-1-2010 || [[Bestand:Lolmakers.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Lolmakers.PNG }}]] | | CV de Lolmakers || 2001 || 26-1-2010 || [[Bestand:Lolmakers.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Lolmakers.PNG }}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Mauwmiere || 2002 || 10-2-2007 | + | | CV de Mauwmiere || 2002 || 10-2-2007 || [[Bestand:Mauwmiere.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Mauwmiere.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| CV de Meelballen || 2001 || 22-2-2003 || [[Bestand:Meelballen.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Meelballen.PNG }}]] | | CV de Meelballen || 2001 || 22-2-2003 || [[Bestand:Meelballen.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Meelballen.PNG }}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Mislukkelingen || 1981 || | + | | CV de Mislukkelingen || 1981 || || [[Bestand:Mislukkelingen.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Mislukkelingen.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| CV de Oekels || 1970 || | | CV de Oekels || 1970 || | ||
| Regel 145: | Regel 145: | ||
| CV Kiwisensatie || 2004 || 10-2-2007 || [[Bestand:Kiwisensatie.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Kiwisensatie.JPG}}]] | | CV Kiwisensatie || 2004 || 10-2-2007 || [[Bestand:Kiwisensatie.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Kiwisensatie.JPG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CV Peejûhstamp || 1999 || 22-3-2003 | + | | CV Peejûhstamp || 1999 || 22-3-2003 || [[Bestand:Peejestamp.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Peejestamp.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CV The Pink Ladies || 2001 || 27-11-2004 | | CV The Pink Ladies || 2001 || 27-11-2004 | ||
| Regel 151: | Regel 151: | ||
| CV Twee Vooraf || 1994 || 11-2-2002 | | CV Twee Vooraf || 1994 || 11-2-2002 | ||
|- | |- | ||
| − | | CV van ut padje af || 2002 || | + | | CV van ut padje af || 2002 || || [[Bestand:Padjeaf.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Padjeaf.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CV Vrijgezellig || 2001 || 19-2-2007 | | CV Vrijgezellig || 2001 || 19-2-2007 | ||
| Regel 205: | Regel 205: | ||
| Les Coubertins || 1989 || | | Les Coubertins || 1989 || | ||
|- | |- | ||
| − | | Leutlaaiers || 2008 || | + | | Leutlaaiers || 2008 || || [[Bestand:Leutlaaiers.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Leutlaaiers.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| Maespappers || || 1968 | | Maespappers || || 1968 | ||
| Regel 217: | Regel 217: | ||
| Nachtpitjes || || 16-2-1969 | | Nachtpitjes || || 16-2-1969 | ||
|- | |- | ||
| − | | Nootweer || 1997 || | + | | Nootweer || 1997 || || [[Bestand:Nootweer.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Nootweer.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| Ons Kullekes || || 15-2-1999 || | | Ons Kullekes || || 15-2-1999 || | ||
Versie van 8 mei 2024 18:07
Boemeldonckse Clubs, Kapellen, Groepen en individuelen
Boemeldonck is rijk aan vele Clubs, Kapellen, Groepen en individuelen. Op basis van historische informatie hebben we onderstaand overzicht samengesteld. In dit overzicht zijn alleen die clubs/kapellen opgenomen waarvan op dit moment het oprichtingsjaar en/of installatiedatum bekend is. Wij realiseren ons dat nog niet alle informatie beschikbaar is, hiervoor onze excuses. Tips blijven uiteraard altijd welkom bij het mailadres archief@boemeldonck.nl
| Naam Club-Kapel | Opgericht | Geïnstalleerd | Logo |
|---|---|---|---|
| Bende Gek | 2-2-2019 | ||
| Biks Zooitje | 2001 | 27-11-2004 | |
| Bikse Bakse Bende | 1998 | 4-1-2008 | |
| Bixe Draoke | 2006 | 13-1-2017 | |
| BOB van Boemeldonck | 2003 | ||
| Boemelbende | 6-1-2023 | ||
| Boemelratten | 1996 | 4-1-2008 | |
| Bubbels | 2014 | ||
| Cock en de Klepzeikers | 1994 | ||
| CV Black Eagles jr | 1983 | ||
| CV de Achterblijvers | 1995 | 2-3-2000 | |
| CV de Atoompjes | 1977 | ||
| CV de Balken | 1989 | ||
| CV de Batabieren | 1980 | 12-1-1980 | |
| CV Bende Gek | 2-2-2019 | ||
| CV de Bietjes | 1987 | ||
| CV de Boemelbende | 6-1-2023 | ||
| CV de Black Eagles | 1966 | ||
| CV de deurspoelers | 1994 | ||
| CV de Gallipaopen | 1999 | 11-2-2002 | |
| CV de Gummiekikkers | 2002 | 2-2-2007 | |
| CV de Guppen | 1989 | ||
| CV de Halve Zole | 1981 | ||
| CV de Herrieschoppers | 1996 | 27-11-2004 | |
| CV de Joppers | 1983 | 1986 | |
| CV de Kikkers | 1971 | ||
| CV de Klaai-Aerepels | 2002 | 19-1-2009 | |
| CV de Klepperbekken | 1998 | 18-2-2006 | |
| CV de Klompen | 1990 | ||
| CV de Kneuzen | 1984 | ||
| CV de Knuppels | 1994 | 22-2-2003 | |
| CV de Kriebels | 1997 | ||
| CV de Kwêkkers | 1989 | ||
| CV de Laontjes | 1994 | 11-2-2001 | |
| CV de Lolbroeken | 1993 | ||
| CV de Lolmakers | 2001 | 26-1-2010 | |
| CV de Mauwmiere | 2002 | 10-2-2007 | |
| CV de Meelballen | 2001 | 22-2-2003 | |
| CV de Mislukkelingen | 1981 | ||
| CV de Oekels | 1970 | ||
| CV de Plakkers | 2001 | 7-1-2012 | |
| CV de Platonische Woudvlinders | 1992 | ||
| CV de Platzakken | 1985 | ||
| CV de Prieters | 1993 | ||
| CV de Pruttels | 1977 | 1986 | |
| CV de Puddingbuksen | 1986 | ||
| CV de Ratten | 1988 | ||
| CV de Schuimsoppers | 1994 | ||
| CV de Schutters | 1988 | ||
| CV de Spauwhanen | 1992 | ||
| CV de Stampers | 2004 | 13-1-2012 | |
| CV de Steunpinten | 1994 | ||
| CV de Stufkes | 1971 | ||
| CV de Tarantula’s | 1991 | ||
| CV de Tjappies | 2001 | ||
| CV de Toga’s | 1990 | ||
| CV de Tutters | 1992 | ||
| CV de Vatjes | 1991 | ||
| CV de Vetkluivers | 1967 | 1968 | |
| CV de Vuurfreters | 1968 | ||
| CV de Waaipaole | 1984 | ||
| CV de Wandberen | 1978 | ||
| CV de Zandschuivers | 1989 | ||
| CV de Zimkus | 1997 | 8-1-2010 | |
| CV de Zwabbers | 1987 | ||
| CV de Zwoertjes | 1965 | ||
| CV Geen Idee | 2016 | ||
| CV Jippejojee | 2018 | ||
| CV Kiwisensatie | 2004 | 10-2-2007 | |
| CV Peejûhstamp | 1999 | 22-3-2003 | |
| CV The Pink Ladies | 2001 | 27-11-2004 | |
| CV Twee Vooraf | 1994 | 11-2-2002 | |
| CV van ut padje af | 2002 | ||
| CV Vrijgezellig | 2001 | 19-2-2007 | |
| CV Wa Nou | 2005 | 13-1-2012 | |
| D'n Onkel | 1999 | ||
| D’r uit | 2006 | ||
| de Duitenkluivers | 16-2-1969 | ||
| De Kat z'n viool | 17-1-2009 | ||
| De Mallootte | 1992 | ||
| de Stuiters | 16-2-1969 | ||
| De Zonnekus | 18-2-2011 | ||
| Die Twee | 2001 | ||
| Doelrakkers | 1970 | ||
| d'oren Toe | 1977 | ||
| Duo Dakduif & Co | 1999 | 6-3-2000 | |
| Dwarsliggers | 2007 | 25-11-2017 | |
| Eigenwijs | 1983 | 7-2-2005 | |
| Errepelrooiers | 1971 | ||
| Gutsen | 1988 | ||
| Hè Hè | 2000 | 7-3-2011 | |
| Huggies | 3-3-2003 | ||
| Japjuinen | 2008 | ||
| Jong Belegen | 6-3-2000 | ||
| Kebeppie | 2014 | ||
| Kloekboys | 1968 | ||
| Krakelingen | 4-1-2008 | ||
| Kwibussen | 1985 | ||
| Les Coubertins | 1989 | ||
| Leutlaaiers | 2008 | ||
| Maespappers | 1968 | ||
| Magrietje | 1997 | 4-3-2000 | |
| Moi Gekloi | 2006 | 9-1-2015 | |
| Nachtbraokers | 2006 | 26-1-2010 | |
| Nachtpitjes | 16-2-1969 | ||
| Nootweer | 1997 | Bestand:Nootweer.PNG 50px | |
| Ons Kullekes | 15-2-1999 | ||
| Peejûstamp | 2003 | ||
| Piendraod | 2014 | 4-2-2017 | |
| Pi-nuckels | 11-2-2001 | ||
| Sambalbij | 2002 | ||
| Strikkers | 10-2-1970 | ||
| Swirrusswaanders | 1992 | ||
| T.T.T. | 1980 | ||
| Tarantula’s | 1991 | ||
| U.B.K. | 1980 | ||
| Ut Span | 2003 | ||
| Ut Vrouwvolluk | 1995 |
