Clubs en Kapellen: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 14: | Regel 14: | ||
|- | |- | ||
| Bixe Draoke || 2006 || 13-1-2017 || [[Bestand:BixeDraoke.PNG |50px | thumb| link={{filepath:BixeDraoke.PNG }}]] | | Bixe Draoke || 2006 || 13-1-2017 || [[Bestand:BixeDraoke.PNG |50px | thumb| link={{filepath:BixeDraoke.PNG }}]] | ||
| − | |- | + | |- |
| BOB van Boemeldonck || 2003 || | | BOB van Boemeldonck || 2003 || | ||
|- | |- | ||
| Regel 43: | Regel 43: | ||
| CV de Black Eagles || 1966 || || [[Bestand:Black Eagles.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Black Eagles.PNG}}]] | | CV de Black Eagles || 1966 || || [[Bestand:Black Eagles.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Black Eagles.PNG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de deurspoelers || 1994 || | + | | CV de deurspoelers || 1994 || || [[Bestand:Deurspoelers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Deurspoelers.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Gallipaopen || 1999 || 11-2-2002 | + | | CV de Gallipaopen || 1999 || 11-2-2002 || [[Bestand:Gallipaopers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Gallipapopers.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CV de Gummiekikkers || 2002 || 2-2-2007 | | CV de Gummiekikkers || 2002 || 2-2-2007 | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Guppen || 1989 || | + | | CV de Guppen || 1989 || || [[Bestand:Guppen.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Guppen.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Halve Zole || 1981 || | + | | CV de Halve Zole || 1981 || || [[Bestand:Halvezole.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Halvezole.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Herrieschoppers || 1996 || 27-11-2004 | + | | CV de Herrieschoppers || 1996 || 27-11-2004 || [[Bestand:Herrieschoppers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Herrieschoppers.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Joppers || 1983 || 1986 | + | | CV de Joppers || 1983 || 1986 || [[Bestand:Joppers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Joppers.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Kikkers || 1971 || | + | | CV de Kikkers || 1971 || || [[Bestand:Kikkers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Kikkers.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CV de Klaai-Aerepels || 2002 || 19-1-2009 | | CV de Klaai-Aerepels || 2002 || 19-1-2009 | ||
| Regel 67: | Regel 67: | ||
| CV de Kneuzen || 1984 || | | CV de Kneuzen || 1984 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Knuppels || 1994 || 22-2-2003 | + | | CV de Knuppels || 1994 || 22-2-2003 || [[Bestand:Knuppels.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Knuppels.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Kriebels || 1997 || | + | | CV de Kriebels || 1997 || || [[Bestand:Kriebels.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Kriebels.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Kwêkkers || 1989 || | + | | CV de Kwêkkers || 1989 || || [[Bestand:Kwekers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Kwekers.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CV de Laontjes || 1994 || 11-2-2001 | | CV de Laontjes || 1994 || 11-2-2001 | ||
| Regel 143: | Regel 143: | ||
| CV Jippejojee || 2018 || | | CV Jippejojee || 2018 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CV Kiwisensatie || 2004 || 10-2-2007 | + | | CV Kiwisensatie || 2004 || 10-2-2007 || [[Bestand:Kiwisensatie.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Kiwisensatie.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CV Peejûhstamp || 1999 || 22-3-2003 | | CV Peejûhstamp || 1999 || 22-3-2003 | ||
| Regel 159: | Regel 159: | ||
| D'n Onkel || 1999 || | | D'n Onkel || 1999 || | ||
|- | |- | ||
| − | | D’r uit || 2006 || | + | | D’r uit || 2006 || || [[Bestand:Druit.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Druit.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| de Duitenkluivers || || 16-2-1969 | | de Duitenkluivers || || 16-2-1969 | ||
|- | |- | ||
| − | | De Kat z'n viool || || 17-1-2009 | + | | De Kat z'n viool || || 17-1-2009 || [[Bestand:Katznviool.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Katznviool.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| De Mallootte || 1992 || | | De Mallootte || 1992 || | ||
| Regel 171: | Regel 171: | ||
| De Zonnekus || || 18-2-2011 | | De Zonnekus || || 18-2-2011 | ||
|- | |- | ||
| − | | Die Twee || 2001 || | + | | Die Twee || 2001 || || [[Bestand:Die2.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Die2.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| Doelrakkers || || 1970 | | Doelrakkers || || 1970 | ||
| Regel 195: | Regel 195: | ||
| Jong Belegen || || 6-3-2000 | | Jong Belegen || || 6-3-2000 | ||
|- | |- | ||
| − | | Kebeppie || 2014 || | + | | Kebeppie || 2014 || || [[Bestand:Kebeppie.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Kebeppie.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| Kloekboys || || 1968 | | Kloekboys || || 1968 | ||
Versie van 6 mei 2024 19:12
Boemeldonckse Clubs, Kapellen, Groepen en individuelen
Boemeldonck is rijk aan vele Clubs, Kapellen, Groepen en individuelen. Op basis van historische informatie hebben we onderstaand overzicht samengesteld. In dit overzicht zijn alleen die clubs/kapellen opgenomen waarvan op dit moment het oprichtingsjaar en/of installatiedatum bekend is. Wij realiseren ons dat nog niet alle informatie beschikbaar is, hiervoor onze excuses. Tips blijven uiteraard altijd welkom bij het mailadres archief@boemeldonck.nl
| Naam Club-Kapel | Opgericht | Geïnstalleerd | Logo |
|---|---|---|---|
| Bende Gek | 2-2-2019 | ||
| Biks Zooitje | 2001 | 27-11-2004 | |
| Bikse Bakse Bende | 1998 | 4-1-2008 | |
| Bixe Draoke | 2006 | 13-1-2017 | |
| BOB van Boemeldonck | 2003 | ||
| Boemelbende | 6-1-2023 | ||
| Boemelratten | 1996 | 4-1-2008 | |
| Bubbels | 2014 | ||
| Cock en de Klepzeikers | 1994 | ||
| CV Black Eagles jr | 1983 | ||
| CV de Achterblijvers | 1995 | 2-3-2000 | |
| CV de Atoompjes | 1977 | ||
| CV de Balken | 1989 | ||
| CV de Batabieren | 1980 | 12-1-1980 | |
| CV Bende Gek | 2-2-2019 | ||
| CV de Bietjes | 1987 | ||
| CV de Boemelbende | 6-1-2023 | ||
| CV de Black Eagles | 1966 | ||
| CV de deurspoelers | 1994 | ||
| CV de Gallipaopen | 1999 | 11-2-2002 | |
| CV de Gummiekikkers | 2002 | 2-2-2007 | |
| CV de Guppen | 1989 | ||
| CV de Halve Zole | 1981 | ||
| CV de Herrieschoppers | 1996 | 27-11-2004 | |
| CV de Joppers | 1983 | 1986 | |
| CV de Kikkers | 1971 | ||
| CV de Klaai-Aerepels | 2002 | 19-1-2009 | |
| CV de Klepperbekken | 1998 | 18-2-2006 | |
| CV de Klompen | 1990 | ||
| CV de Kneuzen | 1984 | ||
| CV de Knuppels | 1994 | 22-2-2003 | |
| CV de Kriebels | 1997 | ||
| CV de Kwêkkers | 1989 | ||
| CV de Laontjes | 1994 | 11-2-2001 | |
| CV de Lolbroeken | 1993 | ||
| CV de Lolmakers | 2001 | 26-1-2010 | |
| CV de Mauwmiere | 2002 | 10-2-2007 | |
| CV de Meelballen | 2001 | 22-2-2003 | |
| CV de Mislukkelingen | 1981 | ||
| CV de Oekels | 1970 | ||
| CV de Plakkers | 2001 | 7-1-2012 | |
| CV de Platonische Woudvlinders | 1992 | ||
| CV de Platzakken | 1985 | ||
| CV de Prieters | 1993 | ||
| CV de Pruttels | 1977 | 1986 | |
| CV de Puddingbuksen | 1986 | ||
| CV de Ratten | 1988 | ||
| CV de Schuimsoppers | 1994 | ||
| CV de Schutters | 1988 | ||
| CV de Spauwhanen | 1992 | ||
| CV de Stampers | 2004 | 13-1-2012 | |
| CV de Steunpinten | 1994 | ||
| CV de Stufkes | 1971 | ||
| CV de Tarantula’s | 1991 | ||
| CV de Tjappies | 2001 | ||
| CV de Toga’s | 1990 | ||
| CV de Tutters | 1992 | ||
| CV de Vatjes | 1991 | ||
| CV de Vetkluivers | 1967 | 1968 | |
| CV de Vuurfreters | 1968 | ||
| CV de Waaipaole | 1984 | ||
| CV de Wandberen | 1978 | ||
| CV de Zandschuivers | 1989 | ||
| CV de Zimkus | 1997 | 8-1-2010 | |
| CV de Zwabbers | 1987 | ||
| CV de Zwoertjes | 1965 | ||
| CV Geen Idee | 2016 | ||
| CV Jippejojee | 2018 | ||
| CV Kiwisensatie | 2004 | 10-2-2007 | |
| CV Peejûhstamp | 1999 | 22-3-2003 | |
| CV The Pink Ladies | 2001 | 27-11-2004 | |
| CV Twee Vooraf | 1994 | 11-2-2002 | |
| CV van ut padje af | 2002 | ||
| CV Vrijgezellig | 2001 | 19-2-2007 | |
| CV Wa Nou | 2005 | 13-1-2012 | |
| D'n Onkel | 1999 | ||
| D’r uit | 2006 | ||
| de Duitenkluivers | 16-2-1969 | ||
| De Kat z'n viool | 17-1-2009 | ||
| De Mallootte | 1992 | ||
| de Stuiters | 16-2-1969 | ||
| De Zonnekus | 18-2-2011 | ||
| Die Twee | 2001 | ||
| Doelrakkers | 1970 | ||
| d'oren Toe | 1977 | ||
| Duo Dakduif & Co | 1999 | 6-3-2000 | |
| Dwarsliggers | 2007 | 25-11-2017 | |
| Eigenwijs | 1983 | 7-2-2005 | |
| Errepelrooiers | 1971 | ||
| Gutsen | 1988 | ||
| Hè Hè | 2000 | 7-3-2011 | |
| Huggies | 3-3-2003 | ||
| Japjuinen | 2008 | ||
| Jong Belegen | 6-3-2000 | ||
| Kebeppie | 2014 | ||
| Kloekboys | 1968 | ||
| Krakelingen | 4-1-2008 | ||
| Kwibussen | 1985 | ||
| Les Coubertins | 1989 | ||
| Leutlaaiers | 2008 | ||
| Maespappers | 1968 | ||
| Magrietje | 1997 | 4-3-2000 | |
| Moi Gekloi | 2006 | 9-1-2015 | |
| Nachtbraokers | 2006 | 26-1-2010 | |
| Nachtpitjes | 16-2-1969 | ||
| Nootweer | 1997 | ||
| Ons Kullekes | 15-2-1999 | ||
| Peejûstamp | 2003 | ||
| Piendraod | 2014 | 4-2-2017 | |
| Pi-nuckels | 11-2-2001 | ||
| Sambalbij | 2002 | ||
| Strikkers | 10-2-1970 | ||
| Swirrusswaanders | 1992 | ||
| T.T.T. | 1980 | ||
| Tarantula’s | 1991 | ||
| U.B.K. | 1980 | ||
| Ut Span | 2003 | ||
| Ut Vrouwvolluk | 1995 |
