Uitslag Grote optocht 25 februari 1968: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 52 || Black Eagels || De Boemeltrein || 875 [[bestand: go-1968-52.jpg | 100px]] | + | | A || 1 || 52 || Black Eagels || De Boemeltrein || 875 [[bestand: go-1968-52.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1968-52.jpg}}]] |
| + | |||
| + | | A || 2 || 62 || Doelrakkers || Annexatie-draak || 805 [[bestand: go-1968-62.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1968-62.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | + | | A || 3 || 65 || Vuurvreters || Altijd te laat, en toch te vroeg || 790 [[bestand: go-1968-65.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1968-65.jpg}}]] | |
| − | |||
| − | | A || 3 || 65 || Vuurvreters || Altijd te laat, en toch te vroeg || 790 [[bestand: go-1968-65.jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| A || 4 || 68 || Vetkluivers || Beek en de wurging van Breda || 760 | | A || 4 || 68 || Vetkluivers || Beek en de wurging van Breda || 760 | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 5 || 66 || Hangijzers || De Hangijzers || 755 [[bestand: go-1968-66.jpg | 100px]] | + | | A || 5 || 66 || Hangijzers || De Hangijzers || 755 [[bestand: go-1968-66.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1968-52.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| A || 6 || 60 || de Maespappers || Bij Dorus op schoot || 663 | | A || 6 || 60 || de Maespappers || Bij Dorus op schoot || 663 | ||
| Regel 22: | Regel 22: | ||
| B || 4 || 70 || Kloekboys || De Kloek || 620 [[Bestand:GO-1968-70.JPG |100px | thumb| link={{filepath: GO-1968-70.JPG }}]] | | B || 4 || 70 || Kloekboys || De Kloek || 620 [[Bestand:GO-1968-70.JPG |100px | thumb| link={{filepath: GO-1968-70.JPG }}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 5 || 67 || Dabbers || De feestneus gevonden || 530 [[bestand: go-1968-67.jpg | 100px]] | + | | B || 5 || 67 || Dabbers || De feestneus gevonden || 530 [[bestand: go-1968-67.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1968-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| B || 7 || 55 || Pendule's || De klokken zitten met de brokken || 460 | | B || 7 || 55 || Pendule's || De klokken zitten met de brokken || 460 | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 1 || 59 || Zwoertjes || Een knoerd van 'n moederzwoerd || 823 [[bestand: go-1968-59.jpg | 100px]] | + | | C || 1 || 59 || Zwoertjes || Een knoerd van 'n moederzwoerd || 823 [[bestand: go-1968-59.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1968-59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| C || 2 || 57 || Stoeplopers || De B.A.K.se ZOO (dierentuin) || 590 | | C || 2 || 57 || Stoeplopers || De B.A.K.se ZOO (dierentuin) || 590 | ||
| Regel 56: | Regel 56: | ||
| || || 72 || Boemeltrein || || | | || || 72 || Boemeltrein || || | ||
|- | |- | ||
| − | | || || 74 || Prinsenwagen || || [[bestand: go-1968-pw.jpg | 100px]] | + | | || || 74 || Prinsenwagen || || [[bestand: go-1968-pw.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1968-prw.jpg}}]] ]] |
|} | |} | ||
Versie van 29 mei 2025 10:07
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 52 | Black Eagels | De Boemeltrein | 875 | A | 2 | 62 | Doelrakkers | Annexatie-draak | 805 |
| A | 3 | 65 | Vuurvreters | Altijd te laat, en toch te vroeg | 790 | ||||||
| A | 4 | 68 | Vetkluivers | Beek en de wurging van Breda | 760 | ||||||
| A | 5 | 66 | Hangijzers | De Hangijzers | 755 | ||||||
| A | 6 | 60 | de Maespappers | Bij Dorus op schoot | 663 | ||||||
| B | 1 | 53 | Ploeters | Heksenketel | 710 | ||||||
| B | 2 | 63 | Bosnegers | Karnevalsschuit | 665 | ||||||
| B | 3 | 61 | Ponyclub | Geen oefenterrein meer | 665 | ||||||
| B | 4 | 70 | Kloekboys | De Kloek | 620 | ||||||
| B | 5 | 67 | Dabbers | De feestneus gevonden | 530 | ||||||
| B | 7 | 55 | Pendule's | De klokken zitten met de brokken | 460 | ||||||
| C | 1 | 59 | Zwoertjes | Een knoerd van 'n moederzwoerd | 823 | ||||||
| C | 2 | 57 | Stoeplopers | De B.A.K.se ZOO (dierentuin) | 590 | ||||||
| C | 3 | 56 | Deurdouwers | De omgekeerde wereld | 540 | ||||||
| D | Jan Dielissen | in d'n BAK | |||||||||
| Drumband | 51 | Prinsenbeek | |||||||||
| Harmonie | 58 | Ulicoten | |||||||||
| Harmonie | 64 | Loon op Zand | |||||||||
| Harmonie | 73 | Dordrecht | Kunst na arbeid | ||||||||
| 54 | Keutels | Kabouter karnaval | |||||||||
| 55 | Pendules of klokken | De klokken zitten weer met brokken | |||||||||
| 57 | Stoeplopers | Bakske zo | |||||||||
| 66 | Fiasco's | Dokter Karnaval | |||||||||
| 69 | De Meppers | Meppenwij nog mee | |||||||||
| 71 | Rijvereniging Ons Genoegen | ||||||||||
| 72 | Boemeltrein | ||||||||||
| 74 | Prinsenwagen | ]] |
In onze archieven hebben wij een aantal foto's aangetroffen van deze optocht. Indien u informatie heeft over deze deelnemer dan horen/lezen wij dit graag van u, graag het fotonummer als referentie toevoegen.
