Uitslag Grote optocht 8 februari 1970: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 36: | Regel 36: | ||
| wagens || 3 || 33 || De Vuurfreters || D'n ongestrafte smokkelaar || 640 4e prijs publieksprijs 106 punten | | wagens || 3 || 33 || De Vuurfreters || D'n ongestrafte smokkelaar || 640 4e prijs publieksprijs 106 punten | ||
|- | |- | ||
| − | | wagens || 4 || 40 || De Bokken || Allemaal op d'n Bok || 630 [[Bestand:GO-1970-40. | + | | wagens || 4 || 40 || De Bokken || Allemaal op d'n Bok || 630 [[Bestand:GO-1970-40.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-40.jpg}}]] || 3e prijs publieksprijs 108 punten |
|- | |- | ||
| − | | wagens || 5 || 23 || De Maespappers || Onze Ruwiene || 620 [[Bestand:GO-1970-23. | + | | wagens || 5 || 23 || De Maespappers || Onze Ruwiene || 620 [[Bestand:GO-1970-23.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-23.jpg}}]] || 5e prijs publieksprijs 81 punten |
|- | |- | ||
| − | | wagens || 6 || 39 || De Hangijzers || Waarover praten zij || 570 [[Bestand:GO-1970-39. | + | | wagens || 6 || 39 || De Hangijzers || Waarover praten zij || 570 [[Bestand:GO-1970-39.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-39.jpg}}]] || 6e prijs publieksprijs 79 punten |
|- | |- | ||
| wagens || 7 || 29 || De Peerdrijders || We zijn op de wereld veur || 560 || || | | wagens || 7 || 29 || De Peerdrijders || We zijn op de wereld veur || 560 || || | ||
|- | |- | ||
| − | | wagens || 8 || 27 || De Nachtpitjes || Draaiorgel d'Arabier || 540 [[Bestand:GO-1970-27. | + | | wagens || 8 || 27 || De Nachtpitjes || Draaiorgel d'Arabier || 540 [[Bestand:GO-1970-27.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-27.jpg}}]] || 8e prijs publieksprijs 61 punten |
|- | |- | ||
| − | | wagens || 9 || 20 || Leuttappers || De Leut komt uit de teut || 500 [[Bestand:GO-1970-20. | + | | wagens || 9 || 20 || Leuttappers || De Leut komt uit de teut || 500 [[Bestand:GO-1970-20.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-20.jpg}}]] || 7e prijs publieksprijs 69 punten |
|- | |- | ||
| wagens || 10 || 41 || De Doelrakkers || Viermaal RENIER || 440 || || 14e prijs Wisselbak | | wagens || 10 || 41 || De Doelrakkers || Viermaal RENIER || 440 || || 14e prijs Wisselbak | ||
|- | |- | ||
| − | | wagens || 11 || 22 || De Strikkers || Schipbreukelingen || 418 [[Bestand:GO-1970-22. | + | | wagens || 11 || 22 || De Strikkers || Schipbreukelingen || 418 [[Bestand:GO-1970-22.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-22.jpg}}]] || 15e prijs Wisselbak |
|- | |- | ||
| || || 28 || De Bosnegers || t is weer raak || || || | | || || 28 || De Bosnegers || t is weer raak || || || | ||
| Regel 62: | Regel 62: | ||
| || || 52 || BAK trein || || || || | | || || 52 || BAK trein || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | || || 55 || Prinsenwagen || || [[Bestand:GO-1970- | + | | || || 55 || Prinsenwagen || || [[Bestand:GO-1970-prw.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-prw.jpg}}]] || |
|- | |- | ||
| || || || BAK-Fordje || || [[Bestand:Go-1970-41.jpg|100px | thumb| link={{filepath:Go-1970-41.jpg}}]] || | | || || || BAK-Fordje || || [[Bestand:Go-1970-41.jpg|100px | thumb| link={{filepath:Go-1970-41.jpg}}]] || | ||
|} | |} | ||
Versie van 14 apr 2024 10:03
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| drumband | 36 | Oranjestad | |||||
| groepen | 1 | 32 | De Deurdouwers | t zal nie aont liecht ligge | 550 | ||
| groepen | 2 | 21 | de Ploeters | The Bed-Peacers | 530 10e prijs Wisselbak | ||
| groepen | 3 | 30 | De Duitenkluivers | TV Reklaome- om je rot te schaome | 460 12e prijs Wisselbak | ||
| groepen | 4 | Joop en zijn kroost | Zwemmen in de stad | 450 | |||
| groepen | 5 | 25 | De Zwoertjes | we z'n er 's vandeur | 390 16e prijs Wisselbak | ||
| groepen | 6 | 37 | De Texas-boys | Protest | 380 17e prijs Wisselbak | ||
| groepen | 7 | x2 | Toos en Dinie | Licht zat mee zo'n batterij | 370 | ||
| groepen | 8 | 35 | De Dabbers | ????????????? | 300 | ||
| groepen | 9 | Groep Wilgenhof | Da's dan karnaval 1970 | 280 | |||
| Harmonie | 24 | Rucphen | |||||
| Harmonie | 31 | Loon op Zand | |||||
| Harmonie | 53 | Kunst na Arbeid (Dordrecht) | |||||
| Majoretten | 54 | Rucphen | |||||
| wagens | 1 | 38 | Vetkluivers | Monster van Loch Ness | 760 2e prijs publieksprijs 219 punten | ||
| wagens | 2 | 26 | Black Eagles | Hoera, we hebbe 'n meske | 650 1e prijs publieksprijs 227 punten | ||
| wagens | 3 | 33 | De Vuurfreters | D'n ongestrafte smokkelaar | 640 4e prijs publieksprijs 106 punten | ||
| wagens | 4 | 40 | De Bokken | Allemaal op d'n Bok | 630 | 3e prijs publieksprijs 108 punten | |
| wagens | 5 | 23 | De Maespappers | Onze Ruwiene | 620 | 5e prijs publieksprijs 81 punten | |
| wagens | 6 | 39 | De Hangijzers | Waarover praten zij | 570 | 6e prijs publieksprijs 79 punten | |
| wagens | 7 | 29 | De Peerdrijders | We zijn op de wereld veur | 560 | ||
| wagens | 8 | 27 | De Nachtpitjes | Draaiorgel d'Arabier | 540 Bestand:GO-1970-27.jpg 100px |
8e prijs publieksprijs 61 punten | |
| wagens | 9 | 20 | Leuttappers | De Leut komt uit de teut | 500 | 7e prijs publieksprijs 69 punten | |
| wagens | 10 | 41 | De Doelrakkers | Viermaal RENIER | 440 | 14e prijs Wisselbak | |
| wagens | 11 | 22 | De Strikkers | Schipbreukelingen | 418 Bestand:GO-1970-22.jpg 100px |
15e prijs Wisselbak | |
| 28 | De Bosnegers | t is weer raak | |||||
| 34 | De Fiasco's | D'n ongestrafte smokkelaar | |||||
| 42 | Meppers | Dubbel Liecht | |||||
| 43 | Stoeplopers | As de laamp maer braende bleft | |||||
| 52 | BAK trein | ||||||
| 55 | Prinsenwagen | Bestand:GO-1970-prw.jpg 100px |
|||||
| BAK-Fordje |
