Uitslag Grote optocht 13 februari 1972: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 30: | Regel 30: | ||
| B || 3 || 37 || De Fiasco's || Geen fiasco met de fiasco's || 778 || | | B || 3 || 37 || De Fiasco's || Geen fiasco met de fiasco's || 778 || | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 1 || 27 || De Maespappers || Al maakt Drees het ons niet naar de zin. We worden er dik tegen in || 960 [[Bestand:GO-1972-27. | + | | C || 1 || 27 || De Maespappers || Al maakt Drees het ons niet naar de zin. We worden er dik tegen in || 960 [[Bestand:GO-1972-27.PNG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1972-27.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| C || 2 || 23 || De Meppers || Boemeldonck is bij de tijd || 957,5 || | | C || 2 || 23 || De Meppers || Boemeldonck is bij de tijd || 957,5 || | ||
Versie van 13 apr 2024 11:48
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 49 | De Hangijzers | Het gat van Witteveen | 1290,5 | |
| A | 2 | 36 | De Vuurfreters | De Sexshop op onze moddermarkt | 1143 | |
| A | 3 | 45 | De Black Eagles | Wat zien ik, olleke bolleke | 1142,5 | |
| A | 4 | 24 | De Oekels | Hondenplantsoen | 1142,5 | |
| A | 5 | 29 | De Doelrakkers | van de Bak op de zak | 1123 | |
| A | 6 | 43 | De Leuttappers | De grootste mauwerd (kletsmajoor) | 1013 | |
| A | 7 | 38 | De Nachtpitjes | Van voor naar achter- van links naar rechts | 967,5 | |
| A | 8 | 30 | De Vetkluivers | De Snertbak | 955 | |
| A | 9 | 42 | De Bokken | Er is 'n tijd van komen en van gaan | 938 | |
| A | 10 | 34 | De Zandhazen | De doofput van de maatschappij | 912,5 | |
| A | 50 | t Schraopsul | Duk't er is in | |||
| B | 1 | 49a | Klippels | Terug uit Adis Abeba | 930 | |
| B | 2 | 35 | De Strikkers | Dit is het jaar van de Whisky | 842,5 | |
| B | 3 | 37 | De Fiasco's | Geen fiasco met de fiasco's | 778 | |
| C | 1 | 27 | De Maespappers | Al maakt Drees het ons niet naar de zin. We worden er dik tegen in | 960 | |
| C | 2 | 23 | De Meppers | Boemeldonck is bij de tijd | 957,5 | |
| C | 3 | 22 | De Stufkes | Wij slingeren Boemeldonck door | 942,5 | |
| C | 4 | 33 | De Zwoertjes | De begrafenis van de leste kinkpuuit | 927,5 | |
| C | 5 | 31 | Blikke billen | Wat 'n lol, 't bejaardenhuis mot vol | 870 | |
| C | 6 | 46 | De Duitenkluivers | Drees neemt ons in de tang | 837,5 | |
| C | 7 | 41 | De Kikkers | De Kikkers presenteren zich | 835 | |
| C | 8 | 25 | De Bakfietsen | n Buikske is ôk nie alles | 798 | |
| C | 48 | De Erpelrooiers | Ons mesjien is kapot | |||
| E | 1 | 28 | Theo de Maespapper | Catwaezle | 900 | |
| E | 2 | 39 | Piet de Jong | En daar zijn we dan | 887,5 Bestand:GO-1972-39.jpg 100px | |
| E | 3 | 44 | De Deurdouwers | en 't gaot niet deur | 757,5 | |
| K | 21 | Jeugdharmonie Loon op Zand | ||||
| K | 26 | Harmonie uit Rucphen | ||||
| L | 32 | Drumband de Hoge Vught | ||||
| L | 40 | drumband uit Zevenbergsehoek | ||||
| L | 47 | drumband de Kielegatters |
