Uitslag Kinderoptocht 12 februari 1972: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| CK || 1 || || Boemelkatjes || || || | | CK || 1 || || Boemelkatjes || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | G || || 3 || De Boemelkatjes || De kleinste katjes van Boemeldonck || 757,5 [[Bestand:KO-1972-3. | + | | G || || 3 || De Boemelkatjes || De kleinste katjes van Boemeldonck || 757,5 [[Bestand:KO-1972-3.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1972-3.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| G || || 4 || De Bokskes || Sneeuwitje en de zeven dwergen || 843 [[Bestand:KO-1972-4.JPG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1972-4.JPG}}]] | | G || || 4 || De Bokskes || Sneeuwitje en de zeven dwergen || 843 [[Bestand:KO-1972-4.JPG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1972-4.JPG}}]] | ||
Versie van 13 apr 2024 11:37
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | Peerdrijdertjes | ||||
| BK | 1 | Uitslaperkes | ||||
| CK | 1 | Boemelkatjes | ||||
| G | 3 | De Boemelkatjes | De kleinste katjes van Boemeldonck | 757,5 Bestand:KO-1972-3.jpg 100px | ||
| G | 4 | De Bokskes | Sneeuwitje en de zeven dwergen | 843 Bestand:KO-1972-4.JPG 100px | ||
| G | 5 | De Uitslapers | Een Ambacht-dertien ongelukken | 800 | ||
| G | 6 | De Vuurhappertjes | Catwaezle gaat vliegen | 840 | ||
| G | 7 | De Kwakbollekes | De kwakbollekes zijn echte Boemeldonckers | 800 | ||
| G | 8 | De Nachtpitjes | Met indianengehuil | 885,5 Bestand:KO-1972-8.JPG 100px | ||
| G | 9 | De Maespappertjes | Vader Abraham en zijn zeven zonen | 923 Bestand:KO-1972-9.JPG 100px | ||
| G | 10 | De Vetkluivertjes | Gulliver's wonderreizen | 962,5 Bestand:KO-1972-10.JPG 100px | ||
| G | 11 | De peerijderkes | De Peerijderkes mee karnaval in Boemeldonck | 977,5 | ||
| L | 2 | Drumband Prinsenbeek | De eigen Boemeldonckse drumband | |||
| M | 1 | Ponyclub Ons Genoegen | Paardjes en ruiters | |||
| Oekeltjes | 778 | |||||
| The Easy Riders | 760 | |||||
| De Fluiterkes | 7520 | |||||
| 12 | De Fluiten | Bestand:KO-1972-12.JPG 100px | ||||
| 36 | Bestand:KO-1972-36.JPG 100px |
