Uitslag Kinderoptocht 10 Februari 2024: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 159: | Regel 159: | ||
! Prijs !! Deelnemer !! Titel !! | ! Prijs !! Deelnemer !! Titel !! | ||
|- | |- | ||
| − | |1e prijs || CV de Bende van Bas || Karnaval is un opgewonden geval || [[Bestand:2024-KO-11.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-11 | + | |1e prijs || CV de Bende van Bas || Karnaval is un opgewonden geval || [[Bestand:2024-KO-11.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2e prijs || CV de mini (Black)Eagles || Blij da'k naor d'n optocht toekan! || [[Bestand:2024-KO-53.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-53 | + | | 2e prijs || CV de mini (Black)Eagles || Blij da'k naor d'n optocht toekan! || [[Bestand:2024-KO-53.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | |3e prijs || CV Ut Spoor Nie! || D'n feestbeesten rapen de scooters van de grond en racen ermee rond! || [[Bestand:2024-KO-18.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-18 | + | |3e prijs || CV Ut Spoor Nie! || D'n feestbeesten rapen de scooters van de grond en racen ermee rond! || [[Bestand:2024-KO-18.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-18.jpg}}]] |
|} | |} | ||
| Regel 171: | Regel 171: | ||
! Prijs !! Deelnemer !! Titel !! | ! Prijs !! Deelnemer !! Titel !! | ||
|- | |- | ||
| − | | 1e prijs || CV de Serpetine Bende || Onze Stef stunt. Doede mee? || [[Bestand:2024-KO-35.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-35 | + | | 1e prijs || CV de Serpetine Bende || Onze Stef stunt. Doede mee? || [[Bestand:2024-KO-35.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-35.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2e prijs || CV de Stofrozen || Doe de gij mee? Nee lama gaan, wij gaan naar Mexico || [[Bestand:2024-KO-16.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-16 | + | | 2e prijs || CV de Stofrozen || Doe de gij mee? Nee lama gaan, wij gaan naar Mexico || [[Bestand:2024-KO-16.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | |3e prijs || CV Pats Boem Kledder || Kledderde mee || [[Bestand:2024-KO-10.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-18 | + | |3e prijs || CV Pats Boem Kledder || Kledderde mee || [[Bestand:2024-KO-10.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-18.jpg}}]] |
|} | |} | ||
Versie van 15 mrt 2024 17:04
Juryverslag BK-categorie
Winnaars publieksprijs AK, BK, BKK en BKO categorie
| Prijs | Deelnemer | Titel | |
|---|---|---|---|
| 1e prijs | CV de Bende van Bas | Karnaval is un opgewonden geval | |
| 2e prijs | CV de mini (Black)Eagles | Blij da'k naor d'n optocht toekan! | |
| 3e prijs | CV Ut Spoor Nie! | D'n feestbeesten rapen de scooters van de grond en racen ermee rond! |
Winnaars publieksprijs CKO, CKK, DKO en DKK categorie K
| Prijs | Deelnemer | Titel | |
|---|---|---|---|
| 1e prijs | CV de Serpetine Bende | Onze Stef stunt. Doede mee? | |
| 2e prijs | CV de Stofrozen | Doe de gij mee? Nee lama gaan, wij gaan naar Mexico | |
| 3e prijs | CV Pats Boem Kledder | Kledderde mee |
