Uitslag Kinderoptocht 10 Februari 2024: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 4: | Regel 4: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Cat | + | ! Cat !! prijs !! Nr !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! |
|- | |- | ||
| − | | AK || 1 || 53 || CV de mini (Black)Eagles | + | | AK || 1 || 53 || CV de mini (Black)Eagles || Blij da'k naor d'n optocht toekan! || 972 || [[Bestand:KO-2024-53.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-53.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Black_Eagles]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 2 || 71 || CV de Meelballen || *BOEM*eldonckse superhelden ! || 895 [[Bestand:2024-KO-71.jpg | + | | AK || 2 || 71 || CV de Meelballen || *BOEM*eldonckse superhelden ! || 895 || [[Bestand:KO-2024-71.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-71.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 3 || 8 || CV de mini Achterblijvers || Doede meej? Kara-oké! || 876 [[Bestand:2024-KO-8.jpg | + | | AK || 3 || 8 || CV de mini Achterblijvers || Doede meej? Kara-oké! || 876 || [[Bestand:KO-2024-8.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-8.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 4 || 43 || CV de mini Klepperbekken || Doede mee met ons spek-takel?! || 840 [[Bestand:2024-KO-43.jpg | + | | AK || 4 || 43 || CV de mini Klepperbekken || Doede mee met ons spek-takel?! || 840 || [[Bestand:KO-2024-43.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 5 || 22 || CV De Bikse Bak-se Bende || Aan de bar bij papa || 768 [[Bestand:2024-KO-22.jpg | + | | AK || 5 || 22 || CV De Bikse Bak-se Bende || Aan de bar bij papa || 768 || [[Bestand:KO-2024-22.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-22.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 6 || 57 || CV Bende Betoeterd || Bakte mee?! || 766 [[Bestand:2024-KO-57.jpg | + | | AK || 6 || 57 || CV Bende Betoeterd || Bakte mee?! || 766 || [[Bestand:KO-2024-57.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 7 || 15 || CV de mini Klaai-aerepels || Doede meej d’n fanvare || 695 [[Bestand:2024-KO-15.jpg | + | | AK || 7 || 15 || CV de mini Klaai-aerepels || Doede meej d’n fanvare || 695 || [[Bestand:KO-2024-15.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 8 || 46 || CV de Lolmakers || "Bij" zijn, is "mee" maken || 621 [[Bestand:2024-KO-46.jpg | + | | AK || 8 || 46 || CV de Lolmakers || "Bij" zijn, is "mee" maken || 621 || [[Bestand:KO-2024-46.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 9 || 29 || CV de Wappers || We moake 't bont op de kermis || 600 [[Bestand:2024-KO-29.jpg | + | | AK || 9 || 29 || CV de Wappers || We moake 't bont op de kermis || 600 || [[Bestand:KO-2024-29.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-29.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 10 || 60 || Mini Staal op Staal & co. || Doe de weer mee, de boerkes vieren karnaval meej ut vee || 594 [[Bestand:2024-KO-60.jpg | + | | AK || 10 || 60 || Mini Staal op Staal & co. || Doe de weer mee, de boerkes vieren karnaval meej ut vee || 594 || [[Bestand:KO-2024-60.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-60.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 11 || 32 || CV de Herrieschoppers || Doede mee met de monsterpolonaise || 588 [[Bestand:2024-KO-32.jpg | + | | AK || 11 || 32 || CV de Herrieschoppers || Doede mee met de monsterpolonaise || 588 || [[Bestand:KO-2024-32.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 1 || 64 || CV de Bietjes || KOEreur || 994 [[Bestand:2024-KO-64.jpg | + | | BK || 1 || 64 || CV de Bietjes || KOEreur || 994 || [[Bestand:KO-2024-64.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-64.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ Bietjes]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 2 || 11 || CV de Bende van Bas || Karnaval is un opgewonden geval || 924 [[Bestand:2024-KO-11.jpg | + | | BK || 2 || 11 || CV de Bende van Bas || Karnaval is un opgewonden geval || 924 || [[Bestand:KO-2024-11.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-11.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende_van_Bas]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 3 || 36 || CV de Koekwouzen || Doede mee dan maoken we ut af || 920 [[Bestand:2024-KO-36.jpg | + | | BK || 3 || 36 || CV de Koekwouzen || Doede mee dan maoken we ut af || 920 || [[Bestand:KO-2024-36.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-36.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Koekwouzen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 1 || 18 || CV Ut Spoor Nie! || D'n feestbeesten rapen de scooters van de grond en racen ermee rond! || 974 [[Bestand:2024-KO-18.jpg | + | | BKK || 1 || 18 || CV Ut Spoor Nie! || D'n feestbeesten rapen de scooters van de grond en racen ermee rond! || 974 || [[Bestand:KO-2024-18.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 2 || 39 || CV de Bikse Bella's & Co || Feeste meej met de Prins Rio dun eerste || 914 [[Bestand:2024-KO-39.jpg | + | | BKK || 2 || 39 || CV de Bikse Bella's & Co || Feeste meej met de Prins Rio dun eerste || 914 || [[Bestand:KO-2024-39.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 3 || 26 || CV de Boemelsaurussen || In Boemeldonck is ut altijd (d)raak! || 887 [[Bestand:2024-KO-26.jpg | + | | BKK || 3 || 26 || CV de Boemelsaurussen || In Boemeldonck is ut altijd (d)raak! || 887 || [[Bestand:KO-2024-26.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-26.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 4 || 4 || CV de Flapkousen || We motte spieren opbouwe om later un A wagen te kunnen douwe || 885 [[Bestand:2024-KO-4.jpg | + | | BKK || 4 || 4 || CV de Flapkousen || We motte spieren opbouwe om later un A wagen te kunnen douwe || 885 || [[Bestand:KO-2024-4.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-4.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 5 || 50 || CV Nou FF Nie || Doede mee met de Boemeldonckse Spelen || 829 [[Bestand:2024-KO-50.jpg | + | | BKK || 5 || 50 || CV Nou FF Nie || Doede mee met de Boemeldonckse Spelen || 829 || [[Bestand:KO-2024-50.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 6 || 67 || CV de Bikse Bandieten || Onze Bikse Panda gaat uit z'n dak ! || 787 [[Bestand:2024-KO-67.jpg | + | | BKK || 6 || 67 || CV de Bikse Bandieten || Onze Bikse Panda gaat uit z'n dak ! || 787 || [[Bestand:KO-2024-67.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 7 || 30 || CV de Knutselkwasten || Doede mee met de Boemeldonckse Bingo || 767 [[Bestand:2024-KO-30.jpg | + | | BKK || 7 || 30 || CV de Knutselkwasten || Doede mee met de Boemeldonckse Bingo || 767 || [[Bestand:KO-2024-30.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 1 || 48 || CV de Stuiterballen || Doede mee met de langste polonaise van Boemeldonck || 919 [[Bestand:2024-KO-48.jpg | + | | BKO || 1 || 48 || CV de Stuiterballen || Doede mee met de langste polonaise van Boemeldonck || 919 || [[Bestand:KO-2024-48.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-48.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 2 || 69 || CV de Boeiebende || Doede mee met de BAKwedstrijd || 876 [[Bestand:2024-KO-69.jpg | + | | BKO || 2 || 69 || CV de Boeiebende || Doede mee met de BAKwedstrijd || 876 || [[Bestand:KO-2024-69.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 3 || 55 || CV Jippejojee || Karnaval houdt ons al 5 jaar zoet || 865 [[Bestand:2024-KO-55.jpg | + | | BKO || 3 || 55 || CV Jippejojee || Karnaval houdt ons al 5 jaar zoet || 865 || [[Bestand:KO-2024-55.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 4 || 41 || CV de mini Knuppels || Bij ons gin ruimtegebrek, de Knuppeltjes zoeken hun eigen plek || 860 [[Bestand:2024-KO-41.jpg | + | | BKO || 4 || 41 || CV de mini Knuppels || Bij ons gin ruimtegebrek, de Knuppeltjes zoeken hun eigen plek || 860 || [[Bestand:KO-2024-41.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 5 || 13 || CV de Confetti Monsters || Boemeldonck is magic! || 838 [[Bestand:2024-KO-13.jpg | + | | BKO || 5 || 13 || CV de Confetti Monsters || Boemeldonck is magic! || 838 || [[Bestand:KO-2024-13.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 6 || 62 || CV de Schurkenbende || Boemeldonck doe de mee? Karnaval in Tôntjes Disco-Steek || 834 [[Bestand:2024-KO-62.jpg | + | | BKO || 6 || 62 || CV de Schurkenbende || Boemeldonck doe de mee? Karnaval in Tôntjes Disco-Steek || 834 || [[Bestand:KO-2024-62.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-62.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 7 || 27 || CV de Feestracers & Zonnestraaltjes || Wij zijn aon d'n race, doede mee? || 826 [[Bestand:2024-KO-27.jpg | + | | BKO || 7 || 27 || CV de Feestracers & Zonnestraaltjes || Wij zijn aon d'n race, doede mee? || 826 || [[Bestand:KO-2024-27.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-27.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 8 || 21 || CV de Kriebelbeestjes || Doede meej aan de Boemeldonckse Actieve Kriebelbeestjes bingo || 773 [[Bestand:2024-KO-21.jpg | + | | BKO || 8 || 21 || CV de Kriebelbeestjes || Doede meej aan de Boemeldonckse Actieve Kriebelbeestjes bingo || 773 || [[Bestand:KO-2024-21.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-21.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 9 || 2 || CV de mini Zimkus || Doede mee in onze karnavalszee? || 693 [[Bestand:2024-KO-2.jpg | + | | BKO || 9 || 2 || CV de mini Zimkus || Doede mee in onze karnavalszee? || 693 || [[Bestand:KO-2024-2.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-2.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 10 || 20 || CV de Boemelpiepers || Roeide mee naar het Boemelpiepers-Vikingcafé! || 656 [[Bestand:2024-KO-20.jpg | + | | BKO || 10 || 20 || CV de Boemelpiepers || Roeide mee naar het Boemelpiepers-Vikingcafé! || 656 || [[Bestand:KO-2024-20.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-20.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 11 || 34 || CV de Plaantekoppe || Wij bouwen aon de toekomst van d'n optocht || 652 [[Bestand:2024-KO-34.jpg | + | | BKO || 11 || 34 || CV de Plaantekoppe || Wij bouwen aon de toekomst van d'n optocht || 652 || [[Bestand:KO-2024-34.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 12 || 6 || CV de Schuimsoppertjes || Doe de mee als ridder of als fee? || 588 [[Bestand:2024-KO-6.jpg | + | | BKO || 12 || 6 || CV de Schuimsoppertjes || Doe de mee als ridder of als fee? || 588 || [[Bestand:KO-2024-6.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-6.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 13 || 17 || CV de Boemelflipjes || Doede mee met de pinguins op de bobslee? || 545 [[Bestand:2024-KO-17.jpg | + | | BKO || 13 || 17 || CV de Boemelflipjes || Doede mee met de pinguins op de bobslee? || 545 || [[Bestand:KO-2024-17.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 1 || 58 || CV de Bikse Spoken || Door Boemeldonck blijven wij maatjes! || 904 [[Bestand:2024-KO-58.jpg | + | | CKK || 1 || 58 || CV de Bikse Spoken || Door Boemeldonck blijven wij maatjes! || 904 || [[Bestand:KO-2024-58.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-58.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 2 || 23 || CV de Kaoskes || Doede mee? Uitzicht op … || 894 [[Bestand:2024-KO-23.jpg | + | | CKK || 2 || 23 || CV de Kaoskes || Doede mee? Uitzicht op … || 894 || [[Bestand:KO-2024-23.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-23.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 3 || 16 || CV de Stofrozen || Doe de gij mee? Nee lama gaan, wij gaan naar Mexico || 889 [[Bestand:2024-KO-16.jpg | + | | CKK || 3 || 16 || CV de Stofrozen || Doe de gij mee? Nee lama gaan, wij gaan naar Mexico || 889 || [[Bestand:KO-2024-16.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 4 || 65 || CV Boemelwood || Doede meej ? Waai ok! || 868 [[Bestand:2024-KO-65.jpg | + | | CKK || 4 || 65 || CV Boemelwood || Doede meej ? Waai ok! || 868 || [[Bestand:KO-2024-65.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-65.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 5 || 51 || CV de boemeldonckse prutsers || Doede mee met ut Boemeldoncks yahtzee? || 809 [[Bestand:2024-KO-51.jpg | + | | CKK || 5 || 51 || CV de boemeldonckse prutsers || Doede mee met ut Boemeldoncks yahtzee? || 809 || [[Bestand:KO-2024-51.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-51.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 6 || 5 || CV de Dancing Devils || Aan d'n Barbies is te veel geknutseld || 738 [[Bestand:2024-KO-5.jpg | + | | CKK || 6 || 5 || CV de Dancing Devils || Aan d'n Barbies is te veel geknutseld || 738 || [[Bestand:KO-2024-5.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-5.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 1 || 70 || CV de Haontjes || bij CV de Haontjes is het altijd raak, want zij slaan alle vissen aan de haak || 936 [[Bestand:2024-KO-70.jpg | + | | CKO || 1 || 70 || CV de Haontjes || bij CV de Haontjes is het altijd raak, want zij slaan alle vissen aan de haak || 936 || [[Bestand:KO-2024-70.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-70.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 2 || 59 || CV de Lolapen || Doede mee?! De Lolapen gaon op de Boemeldonckse spelen niet veur nummerke 2! || 920 [[Bestand:2024-KO-59.jpg | + | | CKO || 2 || 59 || CV de Lolapen || Doede mee?! De Lolapen gaon op de Boemeldonckse spelen niet veur nummerke 2! || 920 || [[Bestand:KO-2024-59.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 3 || 45 || CV de Foppers || Space race de meej? || 843 [[Bestand:2024-KO-45.jpg | + | | CKO || 3 || 45 || CV de Foppers || Space race de meej? || 843 || [[Bestand:KO-2024-45.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-45.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 4 || 56 || CV de Melige Meskes || Feest mee || 801 [[Bestand:2024-KO-56.jpg | + | | CKO || 4 || 56 || CV de Melige Meskes || Feest mee || 801 || [[Bestand:KO-2024-56.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-56.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 5 || 14 || CV de Stuiterboys || Poedel mee in ons boemelbad ! || 681 [[Bestand:2024-KO-14.jpg | + | | CKO || 5 || 14 || CV de Stuiterboys || Poedel mee in ons boemelbad ! || 681 || [[Bestand:KO-2024-14.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-14.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 6 || 52 || CV Cheers || Doedel mee naar ons feestcafé || 677 [[Bestand:2024-KO-52.jpg | + | | CKO || 6 || 52 || CV Cheers || Doedel mee naar ons feestcafé || 677 || [[Bestand:KO-2024-52.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-52.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 7 || 31 || CV de mini Magrietjes || Dit jaar doen we zonder toeters mee || 573 [[Bestand:2024-KO-31.jpg | + | | CKO || 7 || 31 || CV de mini Magrietjes || Dit jaar doen we zonder toeters mee || 573 || [[Bestand:KO-2024-31.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 8 || 35 || CV de Serpetine Bende || Onze Stef stunt. Doede mee? || 560 [[Bestand:2024-KO-35.jpg | + | | CKO || 8 || 35 || CV de Serpetine Bende || Onze Stef stunt. Doede mee? || 560 || [[Bestand:KO-2024-35.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-35.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 9 || 66 || CV de Boemeldonckse Pony's || We gaon op Beeckse miljoenenjacht! Doede een rondje mee? || 495 [[Bestand:2024-KO-66.jpg | + | | CKO || 9 || 66 || CV de Boemeldonckse Pony's || We gaon op Beeckse miljoenenjacht! Doede een rondje mee? || 495 || [[Bestand:KO-2024-66.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-66.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 10 || 49 || CV Meej Balle || We trappen af meej onze CV. Doede meej? || 461 [[Bestand:2024-KO-49.jpg | + | | CKO || 10 || 49 || CV Meej Balle || We trappen af meej onze CV. Doede meej? || 461 || [[Bestand:KO-2024-49.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-49.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 11 || 38 || CV de Happy Lollies || Doede mee meej un kopke thee? || 411 [[Bestand:2024-KO-38.jpg | + | | CKO || 11 || 38 || CV de Happy Lollies || Doede mee meej un kopke thee? || 411 || [[Bestand:KO-2024-38.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-38.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 12 || 28 || CV De Feestklup || Wij bouwen een feestje, doede mee? || 403 [[Bestand:2024-KO-28.jpg | + | | CKO || 12 || 28 || CV De Feestklup || Wij bouwen een feestje, doede mee? || 403 || [[Bestand:KO-2024-28.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-28.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 13 || 42 || CV de Beekse Boeven Bende || Doede mee in onze discoteek || 380 [[Bestand:2024-KO-42.jpg | + | | CKO || 13 || 42 || CV de Beekse Boeven Bende || Doede mee in onze discoteek || 380 || [[Bestand:KO-2024-42.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-42.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 14 || 24 || CV de Boemelsnoepkes || Karnaval diep in de zee, doede mee? || 358 [[Bestand:2024-KO-24.jpg | + | | CKO || 14 || 24 || CV de Boemelsnoepkes || Karnaval diep in de zee, doede mee? || 358 || [[Bestand:KO-2024-24.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-24.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 15 || 7 || CV de Boemelapen || Speulde meej? || 319 [[Bestand:2024-KO-7.jpg | + | | CKO || 15 || 7 || CV de Boemelapen || Speulde meej? || 319 || [[Bestand:KO-2024-7.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-7.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 16 || 10 || CV Pats Boem Kledder || Kledderde mee?! || 312 [[Bestand:2024-KO-10.jpg | + | | CKO || 16 || 10 || CV Pats Boem Kledder || Kledderde mee?! || 312 || [[Bestand:KO-2024-10.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-10.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 17 || 63 || CV de Party poepers || Doede mee,wij trekken door Boemeldonck || 280 [[Bestand:2024-KO-63.jpg | + | | CKO || 17 || 63 || CV de Party poepers || Doede mee,wij trekken door Boemeldonck || 280 || [[Bestand:KO-2024-63.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 18 || 3 || CV de Batabiertjes || Wij hebben un prins, doede mee in oos polonaise || 137 [[Bestand:2024-KO-3.jpg | + | | CKO || 18 || 3 || CV de Batabiertjes || Wij hebben un prins, doede mee in oos polonaise || 137 || [[Bestand:KO-2024-3.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-3.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 1 || 68 || CV Geen flauw idee || De Boemelbro's doen mee met hun gouden band || 997 [[Bestand:2024-KO-68.jpg | + | | DKK || 1 || 68 || CV Geen flauw idee || De Boemelbro's doen mee met hun gouden band || 997 || [[Bestand:KO-2024-68.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-68.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 2 || 40 || CV Doorgestreept || Doede mee, as bejaorden op dun sleej || 994 [[Bestand:2024-KO-40.jpg | + | | DKK || 2 || 40 || CV Doorgestreept || Doede mee, as bejaorden op dun sleej || 994 || [[Bestand:KO-2024-40.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-40.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 3 || 12 || CV de Slakken || Wij doen mee veur spek en bonen || 987 [[Bestand:2024-KO-12.jpg | + | | DKK || 3 || 12 || CV de Slakken || Wij doen mee veur spek en bonen || 987 || [[Bestand:KO-2024-12.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-12.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 4 || 25 || D'n Gerrit jr || Gratis plattegrond van … || 850 [[Bestand:2024-KO-25.jpg | + | | DKK || 4 || 25 || D'n Gerrit jr || Gratis plattegrond van … || 850 || [[Bestand:KO-2024-25.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-25.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 1 || 44 || CV de verstrooide professortjes || Doede mee aan de verstrooide les? || 956 [[Bestand:2024-KO-44.jpg | + | | DKO || 1 || 44 || CV de verstrooide professortjes || Doede mee aan de verstrooide les? || 956 || [[Bestand:KO-2024-44.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 2 || 47 || CV Heppie || Doede mee en win een reis naar de Malle dieven || 922 [[Bestand:2024-KO-47.jpg | + | | DKO || 2 || 47 || CV Heppie || Doede mee en win een reis naar de Malle dieven || 922 || [[Bestand:KO-2024-47.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 3 || 37 || CV die 2 || Doede mee, meej dun d-jee? Druk op plee! || 879 [[Bestand:2024-KO-37.jpg | + | | DKO || 3 || 37 || CV die 2 || Doede mee, meej dun d-jee? Druk op plee! || 879 || [[Bestand:KO-2024-37.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-37.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 4 || 19 || Duo (A)Buis || We zitten uren veur d'n buis || 819 [[Bestand:2024-KO-19.jpg | + | | DKO || 4 || 19 || Duo (A)Buis || We zitten uren veur d'n buis || 819 || [[Bestand:KO-2024-19.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-19.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 5 || 9 || CV de Slakkenhuizen || Ho, wacht even! Wij doen ook mee! || 765 [[Bestand:2024-KO-9.jpg | + | | DKO || 5 || 9 || CV de Slakkenhuizen || Ho, wacht even! Wij doen ook mee! || 765 || [[Bestand:KO-2024-9.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-9.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 6 || 54 || CV de Feestende Frikandellen || Doe de mee met de DJ || 751 [[Bestand:2024-KO-54.jpg | + | | DKO || 6 || 54 || CV de Feestende Frikandellen || Doe de mee met de DJ || 751 || [[Bestand:KO-2024-54.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 7 || 61 || CV de Keizertjes || | + | | DKO || 7 || 61 || CV de Keizertjes || Iedereen mag mee doen! || 730 || [[Bestand:KO-2024-61.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-61.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 8 || 33 || De Boemelspecials || SONS '24: Dion doet mee! Kekte mee! || 724 [[Bestand:2024-KO-33.jpg | + | | DKO || 8 || 33 || De Boemelspecials || SONS '24: Dion doet mee! Kekte mee! || 724 || [[Bestand:KO-2024-33.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-33.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BAK || || || Prinsenwagen || || 724 [[Bestand:2024-KO-PRW.jpg |100px]] | | BAK || || || Prinsenwagen || || 724 [[Bestand:2024-KO-PRW.jpg |100px]] | ||
Versie van 15 mrt 2024 16:50
Juryverslag BK-categorie
| Cat | prijs | Nr | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 53 | CV de mini (Black)Eagles | Blij da'k naor d'n optocht toekan! | 972 | Bestand:KO-2024-53.jpg 100px |
| AK | 2 | 71 | CV de Meelballen | *BOEM*eldonckse superhelden ! | 895 | Bestand:KO-2024-71.jpg 100px |
| AK | 3 | 8 | CV de mini Achterblijvers | Doede meej? Kara-oké! | 876 | Bestand:KO-2024-8.jpg 100px |
| AK | 4 | 43 | CV de mini Klepperbekken | Doede mee met ons spek-takel?! | 840 | Bestand:KO-2024-43.jpg 100px |
| AK | 5 | 22 | CV De Bikse Bak-se Bende | Aan de bar bij papa | 768 | Bestand:KO-2024-22.jpg 100px |
| AK | 6 | 57 | CV Bende Betoeterd | Bakte mee?! | 766 | Bestand:KO-2024-57.jpg 100px |
| AK | 7 | 15 | CV de mini Klaai-aerepels | Doede meej d’n fanvare | 695 | Bestand:KO-2024-15.jpg 100px |
| AK | 8 | 46 | CV de Lolmakers | "Bij" zijn, is "mee" maken | 621 | Bestand:KO-2024-46.jpg 100px |
| AK | 9 | 29 | CV de Wappers | We moake 't bont op de kermis | 600 | Bestand:KO-2024-29.jpg 100px |
| AK | 10 | 60 | Mini Staal op Staal & co. | Doe de weer mee, de boerkes vieren karnaval meej ut vee | 594 | Bestand:KO-2024-60.jpg 100px |
| AK | 11 | 32 | CV de Herrieschoppers | Doede mee met de monsterpolonaise | 588 | Bestand:KO-2024-32.jpg 100px |
| BK | 1 | 64 | CV de Bietjes | KOEreur | 994 | Bestand:KO-2024-64.jpg 100px |
| BK | 2 | 11 | CV de Bende van Bas | Karnaval is un opgewonden geval | 924 | Bestand:KO-2024-11.jpg 100px |
| BK | 3 | 36 | CV de Koekwouzen | Doede mee dan maoken we ut af | 920 | Bestand:KO-2024-36.jpg 100px |
| BKK | 1 | 18 | CV Ut Spoor Nie! | D'n feestbeesten rapen de scooters van de grond en racen ermee rond! | 974 | Bestand:KO-2024-18.jpg 100px |
| BKK | 2 | 39 | CV de Bikse Bella's & Co | Feeste meej met de Prins Rio dun eerste | 914 | Bestand:KO-2024-39.jpg 100px |
| BKK | 3 | 26 | CV de Boemelsaurussen | In Boemeldonck is ut altijd (d)raak! | 887 | Bestand:KO-2024-26.jpg 100px |
| BKK | 4 | 4 | CV de Flapkousen | We motte spieren opbouwe om later un A wagen te kunnen douwe | 885 | Bestand:KO-2024-4.jpg 100px |
| BKK | 5 | 50 | CV Nou FF Nie | Doede mee met de Boemeldonckse Spelen | 829 | Bestand:KO-2024-50.jpg 100px |
| BKK | 6 | 67 | CV de Bikse Bandieten | Onze Bikse Panda gaat uit z'n dak ! | 787 | Bestand:KO-2024-67.jpg 100px |
| BKK | 7 | 30 | CV de Knutselkwasten | Doede mee met de Boemeldonckse Bingo | 767 | Bestand:KO-2024-30.jpg 100px |
| BKO | 1 | 48 | CV de Stuiterballen | Doede mee met de langste polonaise van Boemeldonck | 919 | Bestand:KO-2024-48.jpg 100px |
| BKO | 2 | 69 | CV de Boeiebende | Doede mee met de BAKwedstrijd | 876 | Bestand:KO-2024-69.jpg 100px |
| BKO | 3 | 55 | CV Jippejojee | Karnaval houdt ons al 5 jaar zoet | 865 | Bestand:KO-2024-55.jpg 100px |
| BKO | 4 | 41 | CV de mini Knuppels | Bij ons gin ruimtegebrek, de Knuppeltjes zoeken hun eigen plek | 860 | Bestand:KO-2024-41.jpg 100px |
| BKO | 5 | 13 | CV de Confetti Monsters | Boemeldonck is magic! | 838 | Bestand:KO-2024-13.jpg 100px |
| BKO | 6 | 62 | CV de Schurkenbende | Boemeldonck doe de mee? Karnaval in Tôntjes Disco-Steek | 834 | Bestand:KO-2024-62.jpg 100px |
| BKO | 7 | 27 | CV de Feestracers & Zonnestraaltjes | Wij zijn aon d'n race, doede mee? | 826 | Bestand:KO-2024-27.jpg 100px |
| BKO | 8 | 21 | CV de Kriebelbeestjes | Doede meej aan de Boemeldonckse Actieve Kriebelbeestjes bingo | 773 | Bestand:KO-2024-21.jpg 100px |
| BKO | 9 | 2 | CV de mini Zimkus | Doede mee in onze karnavalszee? | 693 | Bestand:KO-2024-2.jpg 100px |
| BKO | 10 | 20 | CV de Boemelpiepers | Roeide mee naar het Boemelpiepers-Vikingcafé! | 656 | Bestand:KO-2024-20.jpg 100px |
| BKO | 11 | 34 | CV de Plaantekoppe | Wij bouwen aon de toekomst van d'n optocht | 652 | Bestand:KO-2024-34.jpg 100px |
| BKO | 12 | 6 | CV de Schuimsoppertjes | Doe de mee als ridder of als fee? | 588 | Bestand:KO-2024-6.jpg 100px |
| BKO | 13 | 17 | CV de Boemelflipjes | Doede mee met de pinguins op de bobslee? | 545 | Bestand:KO-2024-17.jpg 100px |
| CKK | 1 | 58 | CV de Bikse Spoken | Door Boemeldonck blijven wij maatjes! | 904 | Bestand:KO-2024-58.jpg 100px |
| CKK | 2 | 23 | CV de Kaoskes | Doede mee? Uitzicht op … | 894 | Bestand:KO-2024-23.jpg 100px |
| CKK | 3 | 16 | CV de Stofrozen | Doe de gij mee? Nee lama gaan, wij gaan naar Mexico | 889 | Bestand:KO-2024-16.jpg 100px |
| CKK | 4 | 65 | CV Boemelwood | Doede meej ? Waai ok! | 868 | Bestand:KO-2024-65.jpg 100px |
| CKK | 5 | 51 | CV de boemeldonckse prutsers | Doede mee met ut Boemeldoncks yahtzee? | 809 | Bestand:KO-2024-51.jpg 100px |
| CKK | 6 | 5 | CV de Dancing Devils | Aan d'n Barbies is te veel geknutseld | 738 | Bestand:KO-2024-5.jpg 100px |
| CKO | 1 | 70 | CV de Haontjes | bij CV de Haontjes is het altijd raak, want zij slaan alle vissen aan de haak | 936 | Bestand:KO-2024-70.jpg 100px |
| CKO | 2 | 59 | CV de Lolapen | Doede mee?! De Lolapen gaon op de Boemeldonckse spelen niet veur nummerke 2! | 920 | Bestand:KO-2024-59.jpg 100px |
| CKO | 3 | 45 | CV de Foppers | Space race de meej? | 843 | Bestand:KO-2024-45.jpg 100px |
| CKO | 4 | 56 | CV de Melige Meskes | Feest mee | 801 | Bestand:KO-2024-56.jpg 100px |
| CKO | 5 | 14 | CV de Stuiterboys | Poedel mee in ons boemelbad ! | 681 | Bestand:KO-2024-14.jpg 100px |
| CKO | 6 | 52 | CV Cheers | Doedel mee naar ons feestcafé | 677 | Bestand:KO-2024-52.jpg 100px |
| CKO | 7 | 31 | CV de mini Magrietjes | Dit jaar doen we zonder toeters mee | 573 | Bestand:KO-2024-31.jpg 100px |
| CKO | 8 | 35 | CV de Serpetine Bende | Onze Stef stunt. Doede mee? | 560 | Bestand:KO-2024-35.jpg 100px |
| CKO | 9 | 66 | CV de Boemeldonckse Pony's | We gaon op Beeckse miljoenenjacht! Doede een rondje mee? | 495 | Bestand:KO-2024-66.jpg 100px |
| CKO | 10 | 49 | CV Meej Balle | We trappen af meej onze CV. Doede meej? | 461 | Bestand:KO-2024-49.jpg 100px |
| CKO | 11 | 38 | CV de Happy Lollies | Doede mee meej un kopke thee? | 411 | Bestand:KO-2024-38.jpg 100px |
| CKO | 12 | 28 | CV De Feestklup | Wij bouwen een feestje, doede mee? | 403 | Bestand:KO-2024-28.jpg 100px |
| CKO | 13 | 42 | CV de Beekse Boeven Bende | Doede mee in onze discoteek | 380 | Bestand:KO-2024-42.jpg 100px |
| CKO | 14 | 24 | CV de Boemelsnoepkes | Karnaval diep in de zee, doede mee? | 358 | Bestand:KO-2024-24.jpg 100px |
| CKO | 15 | 7 | CV de Boemelapen | Speulde meej? | 319 | Bestand:KO-2024-7.jpg 100px |
| CKO | 16 | 10 | CV Pats Boem Kledder | Kledderde mee?! | 312 | Bestand:KO-2024-10.jpg 100px |
| CKO | 17 | 63 | CV de Party poepers | Doede mee,wij trekken door Boemeldonck | 280 | Bestand:KO-2024-63.jpg 100px |
| CKO | 18 | 3 | CV de Batabiertjes | Wij hebben un prins, doede mee in oos polonaise | 137 | Bestand:KO-2024-3.jpg 100px |
| DKK | 1 | 68 | CV Geen flauw idee | De Boemelbro's doen mee met hun gouden band | 997 | Bestand:KO-2024-68.jpg 100px |
| DKK | 2 | 40 | CV Doorgestreept | Doede mee, as bejaorden op dun sleej | 994 | Bestand:KO-2024-40.jpg 100px |
| DKK | 3 | 12 | CV de Slakken | Wij doen mee veur spek en bonen | 987 | Bestand:KO-2024-12.jpg 100px |
| DKK | 4 | 25 | D'n Gerrit jr | Gratis plattegrond van … | 850 | Bestand:KO-2024-25.jpg 100px |
| DKO | 1 | 44 | CV de verstrooide professortjes | Doede mee aan de verstrooide les? | 956 | Bestand:KO-2024-44.jpg 100px |
| DKO | 2 | 47 | CV Heppie | Doede mee en win een reis naar de Malle dieven | 922 | Bestand:KO-2024-47.jpg 100px |
| DKO | 3 | 37 | CV die 2 | Doede mee, meej dun d-jee? Druk op plee! | 879 | Bestand:KO-2024-37.jpg 100px |
| DKO | 4 | 19 | Duo (A)Buis | We zitten uren veur d'n buis | 819 | Bestand:KO-2024-19.jpg 100px |
| DKO | 5 | 9 | CV de Slakkenhuizen | Ho, wacht even! Wij doen ook mee! | 765 | Bestand:KO-2024-9.jpg 100px |
| DKO | 6 | 54 | CV de Feestende Frikandellen | Doe de mee met de DJ | 751 | Bestand:KO-2024-54.jpg 100px |
| DKO | 7 | 61 | CV de Keizertjes | Iedereen mag mee doen! | 730 | Bestand:KO-2024-61.jpg 100px |
| DKO | 8 | 33 | De Boemelspecials | SONS '24: Dion doet mee! Kekte mee! | 724 | Bestand:KO-2024-33.jpg 100px |
| BAK | Prinsenwagen | 724 | ||||
| BAK | Schooiwagen | 724 | ||||
| BAK | Boemeltrein | 724 |
Winnaars publieksprijs AK, BK, BKK en BKO categorie
Winnaars publieksprijs CKO, CKK, DKO en DKK categorie K
