Gevolg 2023-2024: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ' {| class="wikitable" ! Rol !! Wie !! !! Aanvullende informatie |- | Prins Tôntje LVIII || Anton || Timmers || Prins |- | Hofdame || Ilse || van de Riet ||...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | |||
| Regel 12: | Regel 11: | ||
| Hofdame || Lotte || Janssen || Hofdame | | Hofdame || Lotte || Janssen || Hofdame | ||
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf || | + | | Raad van Elf || Tjeerd || Vissers || Kapitein |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf || | + | | Raad van Elf || Martijn || Schouten || Adjudant |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf || | + | | Raad van Elf || Wilfried || Foesenek || Lid |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf || | + | | Raad van Elf || Arnaud || Genefaas || Lid |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf || | + | | Raad van Elf || Bas || van Loenhout || Lid |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf || | + | | Raad van Elf || Mark || Marijnissen || Lid |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf || | + | | Raad van Elf || Ingmar || Muller || Lid |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf || | + | | Raad van Elf || Justin || Brouwer || Lid |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf || | + | | Raad van Elf || Bas || Zuidema || Lid |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf || | + | | Raad van Elf || Joost || Koolen || Lid |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf || | + | | Raad van Elf || Gwen || Van de Koedijk || Lid |
|- | |- | ||
| Gevolg || Thijs || Timmers || Major Domus | | Gevolg || Thijs || Timmers || Major Domus | ||
Versie van 1 mrt 2024 19:48
| Rol | Wie | Aanvullende informatie | |
|---|---|---|---|
| Prins Tôntje LVIII | Anton | Timmers | Prins |
| Hofdame | Ilse | van de Riet | Hofdame |
| Hofdame | Lotte | Janssen | Hofdame |
| Raad van Elf | Tjeerd | Vissers | Kapitein |
| Raad van Elf | Martijn | Schouten | Adjudant |
| Raad van Elf | Wilfried | Foesenek | Lid |
| Raad van Elf | Arnaud | Genefaas | Lid |
| Raad van Elf | Bas | van Loenhout | Lid |
| Raad van Elf | Mark | Marijnissen | Lid |
| Raad van Elf | Ingmar | Muller | Lid |
| Raad van Elf | Justin | Brouwer | Lid |
| Raad van Elf | Bas | Zuidema | Lid |
| Raad van Elf | Joost | Koolen | Lid |
| Raad van Elf | Gwen | Van de Koedijk | Lid |
| Gevolg | Thijs | Timmers | Major Domus |
| Gevolg | Jack | Jorissen | Opperplissie |
| Gevolg | Dré | Gelens | Opper-ordebewaarder |
| Gevolg | Mariska | van Dorssen | Hoffotograaf |
| Gevolg | Judith | Korving-Adriaansen | Social Media Reporter |
| Gevolg | Dennis | Jorissen | Hoflivreier |
| Gevolg | Kimberley | Spronk | Hoflivreier |
| Gevolg | Fleur | Brokken | Hofnar |
| Gevolg | Willem | Halters | Hofmachinist |
| Hofkapel | Jan | van de Koedijk | Hofkapelmeester |
| Hofkapel | Jasper | Vriends | Lid |
| Hofkapel | Jack | Huijbregts | Lid |
| Hofkapel | René | Huijbregts | Lid |
| Hofkapel | Yvonne | Huijbregts | Lid |
| Hofkapel | Jos | Sweep | Lid |
| Hofkapel | Kees | Gommers | Lid |
| Hofkapel | Denise | Rovers | Lid |
| Hofkapel | Sanne | Gommers | Lid |
| Hofkapel | Dave | van den Luitgaarden | Lid |
| Hofkapel | Pieter | Musters | Lid |
| Hofkapel | Astrid | Foesenek | Lid |
| Hofkapel | Sjack | Vissers | Lid |
| Hofkapel | Patrick | Koijen | Lid |
| Hofkapel | Wim | Vriens | Lid |
| Hofkapel | Nanny | de Jong | Lid |
| Dansmarietjes | Juule | van Bragt | Dansmarietje |
| Dansmarietjes | Liselotte | Koster | Dansmarietje |
| Dansmarietjes | Jasmijn | van der Wulp | Dansmarietje |
| Dansmarietjes | Isabelle | van Gerwen | Dansmarietje |
| Dansmarietjes | Pipa | Gräper | Dansmarietje |
| Dansmarietjes | Laura | Brants | Dansmarietje |
| Dansmarietjes | Bo | Janssen | Dansmarietje |
| Dansmarietjes | Rianne | Ackema | Leidster |
| Dansmarietjes | Britt | Schalk | Leidster |
| Dansmarietjes | Denise | van den Berg | Leidster |
| Dansmarietjes | Laura | van Dijk | Leidster |
| Bestuur | Thomas | van Gool | Voorzitter |
| Bestuur | Robbert | Janssen | Secretaris |
| Bestuur | Carlo | Schoenmakers | Penningmeester |
| Bestuur | Mark | Verheijen | Lid |
| Bestuur | Arjan | van Gils | Lid |
| Bestuur | Niels | Fasen | Lid |
| Bestuur | Jessica | Spronk | Lid |
| Senaat | Koen | Dielemans | namens Clubs |
| Senaat | Michiel | Verdaasdonk | namens Clubs |
| Senaat | Jessie | Halters | namens Clubs |
| Senaat | Edwin | Dekkers | namens Clubs |
| Senaat | Herman | Emaus | namens C-D-E deelnemers |
| Senaat | Jan | van de Koedijk | namens BAK-Medewerker (Hofkapel) |
| Senaat | Anton | Timmers | namens BAK-Medewerker (Gevolg) |
| Senaat | Tjeerd | Vissers | namens BAK-Medewerker (Rv11) |
| Senaat | Hans | van der List | namens bevolking |
| Senaat | Addie | Korsten | namens bevolking |
| Senaat | Dick | Jonk | namens bevolking |
| Senaat | Coralie | ten Holter | namens logboek Medewerker |
| Senaat | Rolph | Kavelaars | namens Kapellen |
