Gevolg 1969-1970: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''De volgende personen vormde samen het gevolg in het seizoen 1969-1970''' {| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Rol''' | align="left" style="backgroun...') |
|||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
{| | {| | ||
| − | | align=" | + | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Rol''' |
| − | | align=" | + | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Wie''' |
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|''' ''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|''' ''' | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Aanvullende informatie''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Aanvullende informatie''' | ||
| Regel 91: | Regel 91: | ||
| Bestuur||Martin ||Hennekam|| | | Bestuur||Martin ||Hennekam|| | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Kees||Schuijbroek|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Ad||van de Goorbergh|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Jan||Geerards|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Joop||Lodders|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Hein||van de Brand|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Riet||Vincenten-Luijkx|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Rien||Schuijbroek|| |
|- | |- | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 25 sep 2016 om 17:32
De volgende personen vormde samen het gevolg in het seizoen 1969-1970
| Rol | Wie | Aanvullende informatie | |
| Prins | Rien | Schuijbroek | Prins Renier IV |
| Hofdame | Maryscha | Sutarsewichz | |
| Hofdame | Marijke | Hennekam | |
| Hofdame | Thea | van Haperen | |
| Raad van Elf | Jan | van Zundert | |
| Raad van Elf | Janus | Meeuwissen | |
| Raad van Elf | George | Dirven | |
| Raad van Elf | Piet | Bogers | |
| Raad van Elf | Janeke | Meeuwissen | |
| Raad van Elf | Toon | Boot | |
| Raad van Elf | Piet | van de Bogaert | |
| Raad van Elf | Jan | Dielissen | |
| Raad van Elf | Jan | van Loenhout | |
| Raad van Elf | Jan | van Buuren | |
| Raad van Elf | Wim Lensing | ||
| Embleem bewaarder | Piet | Kavelaars | |
| Hofkoetsier | Christ | van de Berg | |
| Hoflivreier | Jan | Naalden | |
| Hoflivreier | Jan | van Tilburg | |
| Hofnar | Trudy | Naalden | |
| Hoftovenaar | Antoon | van den Eijnden | |
| Opper-ordebewaarder | Ariaan | de Vries | |
| Opper-plissie | Gerard | Verwijmeren | |
| Opperste Kletsmajoor | Toon | Gielen | |
| Hofkapel | Jan | Martens | Hofkapelmeester, bariton-hoorn |
| Hofkapel | Frans | Wildhagen | Klarinet |
| Hofkapel | Kees | Watzeels | Bariton, tuba |
| Hofkapel | Toon | Schuijbroek | Kleine trom |
| Hofkapel | Ko | van de List | Grote trom |
| Hofkapel | Janus | Watzeels | Bas |
| Hofkapel | Theo | Schipper | Bariton |
| Hofkapel | Piet | Klijs | Saxofoon |
| Hofkapel | Kees | Schuijbroek | Piston |
| Hofkapel | Nout | van de Wijngaard | trompet / invaller |
| Hofkapel | Piet | Luijten | trompet / invaller |
| Dansmarietjes | Toos | Martens | |
| Dansmarietjes | Nelleke | van de Beemt | |
| Dansmarietjes | Joke | Kleemans | |
| Bestuur | Theo | Schipper | voorzitter |
| Bestuur | Piet | van de Bogaert | vice-voorzitter |
| Bestuur | Herman | Dirven | secretaris |
| Bestuur | Martin | Hennekam | |
| Comité | Kees | Schuijbroek | |
| Comité | Ad | van de Goorbergh | |
| Comité | Jan | Geerards | |
| Comité | Joop | Lodders | |
| Comité | Hein | van de Brand | |
| Comité | Riet | Vincenten-Luijkx | |
| Comité | Rien | Schuijbroek | |
