Uitslag Grote Optocht (zondag 26 februari 2017): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 7: | Regel 7: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Cat | + | ! Cat !! Prijs !! NR !! Deelnemer !! Titel !! Punten !! foto link |
|- | |- | ||
| − | | A||1||61||CV de Stampers||Vereënigde Boemeldoncksche Compagnie||928 [[Bestand:GO-2017- (61).jpg |100px | + | | A || 1 || 61 || CV de Stampers || Vereënigde Boemeldoncksche Compagnie || 928 [[Bestand: GO-2017-(61).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(61).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||2||48||CV de Klepperbekken||Kroegtijgers!||902 [[Bestand:GO-2017- (48).jpg |100px]] | + | | A || 2 || 48 || CV de Klepperbekken || Kroegtijgers! || 902 [[Bestand: GO-2017-(48).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(48).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||3||40||CV de Zimkus||Mijn hoofdstad met Karnaval||872 [[Bestand:GO-2017- (40).jpg |100px]] | + | | A || 3 || 40 || CV de Zimkus || Mijn hoofdstad met Karnaval || 872 [[Bestand: GO-2017-(40).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(40).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||4||73||CV de Meelballen||Spiegeltje, spiegeltje, aan de wand, wie geeft het mooiste feestje van het land||819 | + | | A || 4 || 73 || CV de Meelballen || Spiegeltje, spiegeltje, aan de wand, wie geeft het mooiste feestje van het land || 819 [[Bestand: GO-2017-(73).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(73).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||5||31||CV de Nachtbraokers||Ik zie, Ik zie, …||817 | + | | A || 5 || 31 || CV de Nachtbraokers || Ik zie, Ik zie, … || 817 [[Bestand: GO-2017-(31).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(31).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||6||55||Black Eagles jr||Wij zijn stapelgek||734 | + | | A || 6 || 55 || Black Eagles jr || Wij zijn stapelgek || 734 [[Bestand: GO-2017-(55).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(55).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||7||67||CV de Leutlaaiers||Bespeeld||707 | + | | A || 7 || 67 || CV de Leutlaaiers || Bespeeld || 707 [[Bestand: GO-2017-(67).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(67).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||8||15||CV de Japjuinen||KLASbak||589 | + | | A || 8 || 15 || CV de Japjuinen || KLASbak || 589 [[Bestand: GO-2017-(15).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(15).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||9||19||KV Staal op Staal||CUP fighters||486 | + | | A || 9 || 19 || KV Staal op Staal || CUP fighters || 486 [[Bestand: GO-2017-(19).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(19).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||1||11||CV de Bikse Bak-se Bende||Ut startschot van Karnaval||862 | + | | B || 1 || 11 || CV de Bikse Bak-se Bende || Ut startschot van Karnaval || 862 [[Bestand: GO-2017-(11).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(11).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||2||27||CV Moi Gekloi||De Hoogste Tijd!||842 | + | | B || 2 || 27 || CV Moi Gekloi || De Hoogste Tijd! || 842 [[Bestand: GO-2017-(27).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(27).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||3||23||CV de Bixe Draoke||We zen op zoek Nar?!||764 | + | | B || 3 || 23 || CV de Bixe Draoke || We zen op zoek Nar?! || 764 [[Bestand: GO-2017-(23).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(23).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||4||83||CV de Lolmakers||REEBUS||742 | + | | B || 4 || 83 || CV de Lolmakers || REEBUS || 742 [[Bestand: GO-2017-(83).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(83).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||5||70||CV Bende gek!?||Een bonte kermis||713 | + | | B || 5 || 70 || CV Bende gek!? || Een bonte kermis || 713 [[Bestand: GO-2017-(70).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(70).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||6||79||CV Ga Nou !||Liever te dik in de kist dan weer een feestje gemist||682 | + | | B || 6 || 79 || CV Ga Nou ! || Liever te dik in de kist dan weer een feestje gemist || 682 [[Bestand: GO-2017-(79).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(79).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||7||64||CV de Dwarsliggers||Gestript!||668 | + | | B || 7 || 64 || CV de Dwarsliggers || Gestript! || 668 [[Bestand: GO-2017-(64).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(64).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||8||44||CV Kiwisensatie||Mexikano||547 | + | | B || 8 || 44 || CV Kiwisensatie || Mexikano || 547 [[Bestand: GO-2017-(44).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(44).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||9||35||CV Piendraod||Karnaval vier de nie in oew eendje||541 | + | | B || 9 || 35 || CV Piendraod || Karnaval vier de nie in oew eendje || 541 [[Bestand: GO-2017-(35).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(35).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||10||51||CV de Pruttels||Laampe zat||501 | + | | B || 10 || 51 || CV de Pruttels || Laampe zat || 501 [[Bestand: GO-2017-(51).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(51).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||11||58||CV de Knackers||We vliege de B in||484 | + | | B || 11 || 58 || CV de Knackers || We vliege de B in || 484 [[Bestand: GO-2017-(58).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(58).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||12||76||CV de Matties||We bouwe (s)groot|| | + | | B || 12 || 76 || CV de Matties || We bouwe (s)groot || 0 [[Bestand: GO-2017-(76).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(76).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||1||36||CV Kebeppie||Dit jaor voor ons gin karnaval, maar un weekendje Wenen||829 [[Bestand:GO-2017- (36).jpg |100px]] | + | | C || 1 || 36 || CV Kebeppie || Dit jaor voor ons gin karnaval, maar un weekendje Wenen || 829 [[Bestand: GO-2017-(36).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(36).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||2||65||10 Misschien…?!||Ut kan net||785 [[Bestand:GO-2017- (65).jpg |100px]] | + | | C || 2 || 65 || 10 Misschien…?! || Ut kan net || 785 [[Bestand: GO-2017-(65).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(65).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||3||80||CV 't Biks Broedsel||KIKKERDRILL||753 [[Bestand:GO-2017- (80).jpg |100px]] | + | | C || 3 || 80 || CV 't Biks Broedsel || KIKKERDRILL || 753 [[Bestand: GO-2017-(80).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(80).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||4||24||CV in ons Nopkes||GE-BODY"PEEN"T kleuren wij dun optocht!||752 [[Bestand:GO-2017- (24).jpg |100px]] | + | | C || 4 || 24 || CV in ons Nopkes || GE-BODY"PEEN"T kleuren wij dun optocht! || 752 [[Bestand: GO-2017-(24).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(24).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||5||68||CV de Halve Zole||Ut zal ôôns di jaor un (maantel) zorg zijn.||711 [[Bestand:GO-2017- (68).jpg |100px]] | + | | C || 5 || 68 || CV de Halve Zole || Ut zal ôôns di jaor un (maantel) zorg zijn. || 711 [[Bestand: GO-2017-(68).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(68).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||6||59||UT vrouwvolluk||We zen lang van stof||710 [[Bestand:GO-2017- (59).jpg |100px]] | + | | C || 6 || 59 || UT vrouwvolluk || We zen lang van stof || 710 [[Bestand: GO-2017-(59).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(59).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||7||56||CV Lamedamaordoen||Maogdeluk wit?||707 [[Bestand:GO-2017- (56).jpg |100px]] | + | | C || 7 || 56 || CV Lamedamaordoen || Maogdeluk wit? || 707 [[Bestand: GO-2017-(56).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(56).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||8||54||R.K.K.V. | + | | C || 8 || 54 || R.K.K.V. H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V. || D'n Bikse Striptent "Op d'n Beek strippen wij de hele week || 701 [[Bestand: GO-2017-(54).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(54).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||9||28||CV De Gebraaie Sjefkes||We werkuh aon ons kleurtje||694 [[Bestand:GO-2017- (28).jpg |100px]] | + | | C || 9 || 28 || CV De Gebraaie Sjefkes || We werkuh aon ons kleurtje || 694 [[Bestand: GO-2017-(28).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(28).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||10||16||CV de Batabieren||De laompkus van Boemeldonck||686 [[Bestand:GO-2017- (16).jpg |100px]] | + | | C || 10 || 16 || CV de Batabieren || De laompkus van Boemeldonck || 686 [[Bestand: GO-2017-(16).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(16).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||11||20||CV K.E.K. (kletsen en kilometers)||Wiel - Rennen||668 [[Bestand:GO-2017- (20).jpg |100px]] | + | | C || 11 || 20 || CV K.E.K. (kletsen en kilometers) || Wiel - Rennen || 668 [[Bestand: GO-2017-(20).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(20).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||12||62||M.F.B.||de mobiele fitness (van) Boemeldonck||648 [[Bestand:GO-2017- (62).jpg |100px]] | + | | C || 12 || 62 || M.F.B. || de mobiele fitness (van) Boemeldonck || 648 [[Bestand: GO-2017-(62).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(62).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||13||71||CV BIJeen geraapt||We never Wok alone!||647 [[Bestand:GO-2017- (71).jpg |100px]] | + | | C || 13 || 71 || CV BIJeen geraapt || We never Wok alone! || 647 [[Bestand: GO-2017-(71).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(71).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||14||49||CV Datdoetieandersnooit||We geve deur kleur aon||637 [[Bestand:GO-2017- (49).jpg |100px]] | + | | C || 14 || 49 || CV Datdoetieandersnooit || We geve deur kleur aon || 637 [[Bestand: GO-2017-(49).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(49).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||15||47||CV De Steunpinten||De boertjes van d'n Beek hebbe ut beste zaod uit de streek||635 [[Bestand:GO-2017- (47).jpg |100px]] | + | | C || 15 || 47 || CV De Steunpinten || De boertjes van d'n Beek hebbe ut beste zaod uit de streek || 635 [[Bestand: GO-2017-(47).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(47).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||16||41||CV Den BAKVINDERS||We zettuh dun Tent op zun kop!||613 [[Bestand:GO-2017- (41).jpg |100px]] | + | | C || 16 || 41 || CV Den BAKVINDERS || We zettuh dun Tent op zun kop! || 613 [[Bestand: GO-2017-(41).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(41).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||17||13||CV de Tutters||Wij hebben plankenkoorts||610 [[Bestand:GO-2017- (13).jpg |100px]] | + | | C || 17 || 13 || CV de Tutters || Wij hebben plankenkoorts || 610 [[Bestand: GO-2017-(13).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(13).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||18||74||PCV de Atoompjes||De Atoompjes boeren wir goed deez jaor||606 [[Bestand:GO-2017- (74).jpg |100px]] | + | | C || 18 || 74 || PCV de Atoompjes || De Atoompjes boeren wir goed deez jaor || 606 [[Bestand: GO-2017-(74).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(74).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||19||45||CV Ut Boemeltrio en Co||Dees jaor stijge wij naor 'grote' hoogte||604 [[Bestand:GO-2017- (45).jpg |100px]] | + | | C || 19 || 45 || CV Ut Boemeltrio en Co || Dees jaor stijge wij naor 'grote' hoogte || 604 [[Bestand: GO-2017-(45).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(45).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||20||17||De Stufkes||Stufkes stellen zich verkiesbaar||599 [[Bestand:GO-2017- (17).jpg |100px]] | + | | C || 20 || 17 || De Stufkes || Stufkes stellen zich verkiesbaar || 599 [[Bestand: GO-2017-(17).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(17).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||21||77||CV de Muizekeutels||Ranking the Cars ||586 [[Bestand:GO-2017- (77).jpg |100px]] | + | | C || 21 || 77 || CV de Muizekeutels || Ranking the Cars || 586 [[Bestand: GO-2017-(77).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(77).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||1||14||Ut Span||Op wie lekt ie||793 | + | | D || 1 || 14 || Ut Span || Op wie lekt ie || 793 [[Bestand: GO-2017-(14).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(14).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||2||46||De Goeje Meskes||HEEL BOEMELDONCK BAKT!||786 [[Bestand:GO-2017- (46).jpg |100px]] | + | | D || 2 || 46 || De Goeje Meskes || HEEL BOEMELDONCK BAKT! || 786 [[Bestand: GO-2017-(46).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(46).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||3||50||Duo XXL||Het grote geheim van Hagedonk||781 [[Bestand:GO-2017- (50).jpg |100px]] | + | | D || 3 || 50 || Duo XXL || Het grote geheim van Hagedonk || 781 [[Bestand: GO-2017-(50).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(50).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||4||60||D'n BOB van Boemeldonck en Co||We motte dur ok nog kleur an geve en same meej jullie maoke we un Boemeldoncks meesterwerk!!||775 [[Bestand:GO-2017- (60).jpg |100px]] | + | | D || 4 || 60 || D'n BOB van Boemeldonck en Co || We motte dur ok nog kleur an geve en same meej jullie maoke we un Boemeldoncks meesterwerk!! || 775 [[Bestand: GO-2017-(60).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(60).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||5||33||CV Wit ik veul||We geve un rondje||743 [[Bestand:GO-2017- (33).jpg |100px]] | + | | D || 5 || 33 || CV Wit ik veul || We geve un rondje || 743 [[Bestand: GO-2017-(33).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(33).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||6||25||CV de Spaanse Pepers||Bigse Secret Angels||730 [[Bestand:GO-2017- (25).jpg |100px]] | + | | D || 6 || 25 || CV de Spaanse Pepers || Bigse Secret Angels || 730 [[Bestand: GO-2017-(25).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(25).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||7||22||Die 2||Viola Klotarola||725 [[Bestand:GO-2017- (22).jpg |100px]] | + | | D || 7 || 22 || Die 2 || Viola Klotarola || 725 [[Bestand: GO-2017-(22).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(22).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||8||57||Duo Dakloos||Duo Dakloos gaat "Onder Koffer"||724 [[Bestand:GO-2017- (57).jpg |100px]] | + | | D || 8 || 57 || Duo Dakloos || Duo Dakloos gaat "Onder Koffer" || 724 [[Bestand: GO-2017-(57).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(57).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||9||75||CV Wit ut||Wij witte gin kleur||715 [[Bestand:GO-2017- (75).jpg |100px]] | + | | D || 9 || 75 || CV Wit ut || Wij witte gin kleur || 715 [[Bestand: GO-2017-(75).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(75).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||10||38||CV de Kwebbels||We zijn pottekijkers||708 [[Bestand:GO-2017- (38).jpg |100px]] | + | | D || 10 || 38 || CV de Kwebbels || We zijn pottekijkers || 708 [[Bestand: GO-2017-(38).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(38).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||11||78||Duo (on)bevlekte bruiden||Boemeldonckers geven ons kleur aon||707 [[Bestand:GO-2017- (78).jpg |100px]] | + | | D || 11 || 78 || Duo (on)bevlekte bruiden || Boemeldonckers geven ons kleur aon || 707 [[Bestand: GO-2017-(78).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(78).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||12||12||Schorrie & Morrie||We zetten alles af||706 [[Bestand:GO-2017- (12).jpg |100px]] | + | | D || 12 || 12 || Schorrie & Morrie || We zetten alles af || 706 [[Bestand: GO-2017-(12).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(12).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||13||29||De Vrolijke Vrienden||Ondersteboven van …..||705 [[Bestand:GO-2017- (29).jpg |100px]] | + | | D || 13 || 29 || De Vrolijke Vrienden || Ondersteboven van ….. || 705 [[Bestand: GO-2017-(29).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(29).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||14||69||De KofferBAK Verkopers||Afzetlint!||692 [[Bestand:GO-2017- (69).jpg |100px]] | + | | D || 14 || 69 || De KofferBAK Verkopers || Afzetlint! || 692 [[Bestand: GO-2017-(69).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(69).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||15||72||Jut en Jul||We zijn van de pot gerukt||669 [[Bestand:GO-2017- (72).jpg |100px]] | + | | D || 15 || 72 || Jut en Jul || We zijn van de pot gerukt || 669 [[Bestand: GO-2017-(72).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(72).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||16||81||De 3 Portjes||Ut LBT-promosietiem houdt een Boemeldoncks rifferendum||663 [[Bestand:GO-2017- (81).jpg |100px]] | + | | D || 16 || 81 || De 3 Portjes || Ut LBT-promosietiem houdt een Boemeldoncks rifferendum || 663 [[Bestand: GO-2017-(81).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(81).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||17||82||CV de Pee||Maajestijd||656 [[Bestand:GO-2017- (82).jpg |100px]] | + | | D || 17 || 82 || CV de Pee || Maajestijd || 656 [[Bestand: GO-2017-(82).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(82).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||18||37||Essie en Liek||We blijven slapen bij Prins Dionisius||647 [[Bestand:GO-2017- (37).jpg |100px]] | + | | D || 18 || 37 || Essie en Liek || We blijven slapen bij Prins Dionisius || 647 [[Bestand: GO-2017-(37).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(37).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||19||63||CV de Mispunten||Wij doen alles mee ons drieën||621 [[Bestand:GO-2017- (63).jpg |100px]] | + | | D || 19 || 63 || CV de Mispunten || Wij doen alles mee ons drieën || 621 [[Bestand: GO-2017-(63).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(63).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||20||42||Koek en Ei||Koek en Ei schieten wortel||617 [[Bestand:GO-2017- (42).jpg |100px]] | + | | D || 20 || 42 || Koek en Ei || Koek en Ei schieten wortel || 617 [[Bestand: GO-2017-(42).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(42).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||21||66||CV We zun dur oak||We staon dur Rijkgekleurd op||557 [[Bestand:GO-2017- (66).jpg |100px]] | + | | D || 21 || 66 || CV We zun dur oak || We staon dur Rijkgekleurd op || 557 [[Bestand: GO-2017-(66).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(66).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||22||52||CV de Egeltjes||Jos geeft er kleur aan||548 [[Bestand:GO-2017- (52).jpg |100px]] | + | | D || 22 || 52 || CV de Egeltjes || Jos geeft er kleur aan || 548 [[Bestand: GO-2017-(52).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(52).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||1||39||CV de Kriebels||Krijg munne VOETSCHIMMEL nie onder controle||780 [[Bestand:GO-2017- (39).jpg |100px]] | + | | E || 1 || 39 || CV de Kriebels || Krijg munne VOETSCHIMMEL nie onder controle || 780 [[Bestand: GO-2017-(39).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(39).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||2||30||D'n Gerrit||Mijn eerste bankoverval||756 [[Bestand:GO-2017- (30).jpg |100px]] | + | | E || 2 || 30 || D'n Gerrit || Mijn eerste bankoverval || 756 [[Bestand: GO-2017-(30).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(30).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||3||43||Hummus||Wa un spanning||677 [[Bestand:GO-2017- (43).jpg |100px]] | + | | E || 3 || 43 || Hummus || Wa un spanning || 677 [[Bestand: GO-2017-(43).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(43).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||4||18||CV (i.o.) De Helft is Zat||De Beek is tijd aan het rekken||644 [[Bestand:GO-2017- (18).jpg |100px]] | + | | E || 4 || 18 || CV (i.o.) De Helft is Zat || De Beek is tijd aan het rekken || 644 [[Bestand: GO-2017-(18).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(18).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||5||34||CV de Peulenschillen||Ik heb groene vingers!||623 [[Bestand:GO-2017- (34).jpg |100px]] | + | | E || 5 || 34 || CV de Peulenschillen || Ik heb groene vingers! || 623 [[Bestand: GO-2017-(34).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(34).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||6||53||De Twijfelear ||Kwit nie of uk van vur... Of van aachtere "leef" ?||605 [[Bestand:GO-2017- (53).jpg |100px]] | + | | E || 6 || 53 || De Twijfelear || Kwit nie of uk van vur... Of van aachtere "leef" ? || 605 [[Bestand: GO-2017-(53).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(53).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||7||26||Oos Sma||Palet meej kleure||602 [[Bestand:GO-2017- (26).jpg |100px]] | + | | E || 7 || 26 || Oos Sma || Palet meej kleure || 602 [[Bestand: GO-2017-(26).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017-(26).jpg}}]] |
| + | |} | ||
| + | |||
| + | |||
|- | |- | ||
| || || ||BAK||Prinsenwagen || [[Bestand:GO-2017- PRW.jpg |100px]] | | || || ||BAK||Prinsenwagen || [[Bestand:GO-2017- PRW.jpg |100px]] | ||
Versie van 22 jun 2025 11:09
Uitslag Grote Optocht zondag 26 februari 2017
Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.
Klik hier voor het juryrapport A-wagens
| Cat | Prijs | NR | Deelnemer | Titel | Punten | foto link |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 61 | CV de Stampers | Vereënigde Boemeldoncksche Compagnie | 928 Bestand:GO-2017-(61).jpg 100px | |
| A | 2 | 48 | CV de Klepperbekken | Kroegtijgers! | 902 Bestand:GO-2017-(48).jpg 100px | |
| A | 3 | 40 | CV de Zimkus | Mijn hoofdstad met Karnaval | 872 Bestand:GO-2017-(40).jpg 100px | |
| A | 4 | 73 | CV de Meelballen | Spiegeltje, spiegeltje, aan de wand, wie geeft het mooiste feestje van het land | 819 Bestand:GO-2017-(73).jpg 100px | |
| A | 5 | 31 | CV de Nachtbraokers | Ik zie, Ik zie, … | 817 Bestand:GO-2017-(31).jpg 100px | |
| A | 6 | 55 | Black Eagles jr | Wij zijn stapelgek | 734 Bestand:GO-2017-(55).jpg 100px | |
| A | 7 | 67 | CV de Leutlaaiers | Bespeeld | 707 Bestand:GO-2017-(67).jpg 100px | |
| A | 8 | 15 | CV de Japjuinen | KLASbak | 589 Bestand:GO-2017-(15).jpg 100px | |
| A | 9 | 19 | KV Staal op Staal | CUP fighters | 486 Bestand:GO-2017-(19).jpg 100px | |
| B | 1 | 11 | CV de Bikse Bak-se Bende | Ut startschot van Karnaval | 862 Bestand:GO-2017-(11).jpg 100px | |
| B | 2 | 27 | CV Moi Gekloi | De Hoogste Tijd! | 842 Bestand:GO-2017-(27).jpg 100px | |
| B | 3 | 23 | CV de Bixe Draoke | We zen op zoek Nar?! | 764 Bestand:GO-2017-(23).jpg 100px | |
| B | 4 | 83 | CV de Lolmakers | REEBUS | 742 Bestand:GO-2017-(83).jpg 100px | |
| B | 5 | 70 | CV Bende gek!? | Een bonte kermis | 713 Bestand:GO-2017-(70).jpg 100px | |
| B | 6 | 79 | CV Ga Nou ! | Liever te dik in de kist dan weer een feestje gemist | 682 Bestand:GO-2017-(79).jpg 100px | |
| B | 7 | 64 | CV de Dwarsliggers | Gestript! | 668 Bestand:GO-2017-(64).jpg 100px | |
| B | 8 | 44 | CV Kiwisensatie | Mexikano | 547 Bestand:GO-2017-(44).jpg 100px | |
| B | 9 | 35 | CV Piendraod | Karnaval vier de nie in oew eendje | 541 Bestand:GO-2017-(35).jpg 100px | |
| B | 10 | 51 | CV de Pruttels | Laampe zat | 501 Bestand:GO-2017-(51).jpg 100px | |
| B | 11 | 58 | CV de Knackers | We vliege de B in | 484 Bestand:GO-2017-(58).jpg 100px | |
| B | 12 | 76 | CV de Matties | We bouwe (s)groot | 0 Bestand:GO-2017-(76).jpg 100px | |
| C | 1 | 36 | CV Kebeppie | Dit jaor voor ons gin karnaval, maar un weekendje Wenen | 829 Bestand:GO-2017-(36).jpg 100px | |
| C | 2 | 65 | 10 Misschien…?! | Ut kan net | 785 Bestand:GO-2017-(65).jpg 100px | |
| C | 3 | 80 | CV 't Biks Broedsel | KIKKERDRILL | 753 Bestand:GO-2017-(80).jpg 100px | |
| C | 4 | 24 | CV in ons Nopkes | GE-BODY"PEEN"T kleuren wij dun optocht! | 752 Bestand:GO-2017-(24).jpg 100px | |
| C | 5 | 68 | CV de Halve Zole | Ut zal ôôns di jaor un (maantel) zorg zijn. | 711 Bestand:GO-2017-(68).jpg 100px | |
| C | 6 | 59 | UT vrouwvolluk | We zen lang van stof | 710 Bestand:GO-2017-(59).jpg 100px | |
| C | 7 | 56 | CV Lamedamaordoen | Maogdeluk wit? | 707 Bestand:GO-2017-(56).jpg 100px | |
| C | 8 | 54 | R.K.K.V. H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V. | D'n Bikse Striptent "Op d'n Beek strippen wij de hele week | 701 Bestand:GO-2017-(54).jpg 100px | |
| C | 9 | 28 | CV De Gebraaie Sjefkes | We werkuh aon ons kleurtje | 694 Bestand:GO-2017-(28).jpg 100px | |
| C | 10 | 16 | CV de Batabieren | De laompkus van Boemeldonck | 686 Bestand:GO-2017-(16).jpg 100px | |
| C | 11 | 20 | CV K.E.K. (kletsen en kilometers) | Wiel - Rennen | 668 Bestand:GO-2017-(20).jpg 100px | |
| C | 12 | 62 | M.F.B. | de mobiele fitness (van) Boemeldonck | 648 Bestand:GO-2017-(62).jpg 100px | |
| C | 13 | 71 | CV BIJeen geraapt | We never Wok alone! | 647 Bestand:GO-2017-(71).jpg 100px | |
| C | 14 | 49 | CV Datdoetieandersnooit | We geve deur kleur aon | 637 Bestand:GO-2017-(49).jpg 100px | |
| C | 15 | 47 | CV De Steunpinten | De boertjes van d'n Beek hebbe ut beste zaod uit de streek | 635 Bestand:GO-2017-(47).jpg 100px | |
| C | 16 | 41 | CV Den BAKVINDERS | We zettuh dun Tent op zun kop! | 613 Bestand:GO-2017-(41).jpg 100px | |
| C | 17 | 13 | CV de Tutters | Wij hebben plankenkoorts | 610 Bestand:GO-2017-(13).jpg 100px | |
| C | 18 | 74 | PCV de Atoompjes | De Atoompjes boeren wir goed deez jaor | 606 Bestand:GO-2017-(74).jpg 100px | |
| C | 19 | 45 | CV Ut Boemeltrio en Co | Dees jaor stijge wij naor 'grote' hoogte | 604 Bestand:GO-2017-(45).jpg 100px | |
| C | 20 | 17 | De Stufkes | Stufkes stellen zich verkiesbaar | 599 Bestand:GO-2017-(17).jpg 100px | |
| C | 21 | 77 | CV de Muizekeutels | Ranking the Cars | 586 Bestand:GO-2017-(77).jpg 100px | |
| D | 1 | 14 | Ut Span | Op wie lekt ie | 793 Bestand:GO-2017-(14).jpg 100px | |
| D | 2 | 46 | De Goeje Meskes | HEEL BOEMELDONCK BAKT! | 786 Bestand:GO-2017-(46).jpg 100px | |
| D | 3 | 50 | Duo XXL | Het grote geheim van Hagedonk | 781 Bestand:GO-2017-(50).jpg 100px | |
| D | 4 | 60 | D'n BOB van Boemeldonck en Co | We motte dur ok nog kleur an geve en same meej jullie maoke we un Boemeldoncks meesterwerk!! | 775 Bestand:GO-2017-(60).jpg 100px | |
| D | 5 | 33 | CV Wit ik veul | We geve un rondje | 743 Bestand:GO-2017-(33).jpg 100px | |
| D | 6 | 25 | CV de Spaanse Pepers | Bigse Secret Angels | 730 Bestand:GO-2017-(25).jpg 100px | |
| D | 7 | 22 | Die 2 | Viola Klotarola | 725 Bestand:GO-2017-(22).jpg 100px | |
| D | 8 | 57 | Duo Dakloos | Duo Dakloos gaat "Onder Koffer" | 724 Bestand:GO-2017-(57).jpg 100px | |
| D | 9 | 75 | CV Wit ut | Wij witte gin kleur | 715 Bestand:GO-2017-(75).jpg 100px | |
| D | 10 | 38 | CV de Kwebbels | We zijn pottekijkers | 708 Bestand:GO-2017-(38).jpg 100px | |
| D | 11 | 78 | Duo (on)bevlekte bruiden | Boemeldonckers geven ons kleur aon | 707 Bestand:GO-2017-(78).jpg 100px | |
| D | 12 | 12 | Schorrie & Morrie | We zetten alles af | 706 Bestand:GO-2017-(12).jpg 100px | |
| D | 13 | 29 | De Vrolijke Vrienden | Ondersteboven van ….. | 705 Bestand:GO-2017-(29).jpg 100px | |
| D | 14 | 69 | De KofferBAK Verkopers | Afzetlint! | 692 Bestand:GO-2017-(69).jpg 100px | |
| D | 15 | 72 | Jut en Jul | We zijn van de pot gerukt | 669 Bestand:GO-2017-(72).jpg 100px | |
| D | 16 | 81 | De 3 Portjes | Ut LBT-promosietiem houdt een Boemeldoncks rifferendum | 663 Bestand:GO-2017-(81).jpg 100px | |
| D | 17 | 82 | CV de Pee | Maajestijd | 656 Bestand:GO-2017-(82).jpg 100px | |
| D | 18 | 37 | Essie en Liek | We blijven slapen bij Prins Dionisius | 647 Bestand:GO-2017-(37).jpg 100px | |
| D | 19 | 63 | CV de Mispunten | Wij doen alles mee ons drieën | 621 Bestand:GO-2017-(63).jpg 100px | |
| D | 20 | 42 | Koek en Ei | Koek en Ei schieten wortel | 617 Bestand:GO-2017-(42).jpg 100px | |
| D | 21 | 66 | CV We zun dur oak | We staon dur Rijkgekleurd op | 557 Bestand:GO-2017-(66).jpg 100px | |
| D | 22 | 52 | CV de Egeltjes | Jos geeft er kleur aan | 548 Bestand:GO-2017-(52).jpg 100px | |
| E | 1 | 39 | CV de Kriebels | Krijg munne VOETSCHIMMEL nie onder controle | 780 Bestand:GO-2017-(39).jpg 100px | |
| E | 2 | 30 | D'n Gerrit | Mijn eerste bankoverval | 756 Bestand:GO-2017-(30).jpg 100px | |
| E | 3 | 43 | Hummus | Wa un spanning | 677 Bestand:GO-2017-(43).jpg 100px | |
| E | 4 | 18 | CV (i.o.) De Helft is Zat | De Beek is tijd aan het rekken | 644 Bestand:GO-2017-(18).jpg 100px | |
| E | 5 | 34 | CV de Peulenschillen | Ik heb groene vingers! | 623 Bestand:GO-2017-(34).jpg 100px | |
| E | 6 | 53 | De Twijfelear | Kwit nie of uk van vur... Of van aachtere "leef" ? | 605 Bestand:GO-2017-(53).jpg 100px | |
| E | 7 | 26 | Oos Sma | Palet meej kleure | 602 Bestand:GO-2017-(26).jpg 100px |
