Uitslag Kinderoptocht 12 februari 1972: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{| | {| | ||
| + | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Jaar''' | ||
| + | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Optocht''' | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | ||
| Regel 7: | Regel 9: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | 1972||KO||AK||1||||Peerdrijdertjes|||| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 1972||KO||BK||1||||Uitslaperkes|||| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 1972||KO||CK||1||||Boemelkatjes|||| |
|- | |- | ||
| − | | G||||||De | + | | 1972||KO||G||||||De Boemelkatjes||De kleinste katjes van Boemeldonck||757,5 |
|- | |- | ||
| − | | G||||||De | + | | 1972||KO||G||||||De Bokskes||Sneeuwitje en de zeven dwergen||843 |
|- | |- | ||
| − | | G||||||De | + | | 1972||KO||G||||||De Uitslapers||Een Ambacht-dertien ongelukken||800 |
|- | |- | ||
| − | | G||||||De | + | | 1972||KO||G||||||De Vuurhappertjes||Catwaezle gaat vliegen||840 |
|- | |- | ||
| − | | G||||||De | + | | 1972||KO||G||||||De Kwakbollekes||De kwakbollekes zijn echte Boemeldonckers||800 |
|- | |- | ||
| − | | G||||||De | + | | 1972||KO||G||||||De Nachtpitjes||Met indianengehuil||885,5 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 1972||KO||G||||||De Maespappertjes||Vader Abraham en zijn zeven zonen||923 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 1972||KO||G||||||De Vetkluivertjes||Gulliver's wonderreizen||962,5 |
|- | |- | ||
| − | | |||||| | + | | 1972||KO||G||||||De peerijderkes||De Peerijderkes mee karnaval in Boemeldonck||977,5 |
|- | |- | ||
| − | | |||||| | + | | 1972||KO||L||||||Drumband Prinsenbeek||De eigen Boemeldonckse drumband|| |
|- | |- | ||
| − | | ||||||De Fluiterkes||||7520 | + | | 1972||KO||M||||||Ponyclub Ons Genoegen||Paardjes en ruiters|| |
| + | |- | ||
| + | | 1972||KO||||||||Oekeltjes||||778 | ||
| + | |- | ||
| + | | 1972||KO||||||||The Easy Riders||||760 | ||
| + | |- | ||
| + | | 1972||KO||||||||De Fluiterkes||||7520 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 15 jul 2016 18:55
| Jaar | Optocht | Cat | Prijs | Deelnemernr | Deelnemer naam | Titel | Punten |
| 1972 | KO | AK | 1 | Peerdrijdertjes | |||
| 1972 | KO | BK | 1 | Uitslaperkes | |||
| 1972 | KO | CK | 1 | Boemelkatjes | |||
| 1972 | KO | G | De Boemelkatjes | De kleinste katjes van Boemeldonck | 757,5 | ||
| 1972 | KO | G | De Bokskes | Sneeuwitje en de zeven dwergen | 843 | ||
| 1972 | KO | G | De Uitslapers | Een Ambacht-dertien ongelukken | 800 | ||
| 1972 | KO | G | De Vuurhappertjes | Catwaezle gaat vliegen | 840 | ||
| 1972 | KO | G | De Kwakbollekes | De kwakbollekes zijn echte Boemeldonckers | 800 | ||
| 1972 | KO | G | De Nachtpitjes | Met indianengehuil | 885,5 | ||
| 1972 | KO | G | De Maespappertjes | Vader Abraham en zijn zeven zonen | 923 | ||
| 1972 | KO | G | De Vetkluivertjes | Gulliver's wonderreizen | 962,5 | ||
| 1972 | KO | G | De peerijderkes | De Peerijderkes mee karnaval in Boemeldonck | 977,5 | ||
| 1972 | KO | L | Drumband Prinsenbeek | De eigen Boemeldonckse drumband | |||
| 1972 | KO | M | Ponyclub Ons Genoegen | Paardjes en ruiters | |||
| 1972 | KO | Oekeltjes | 778 | ||||
| 1972 | KO | The Easy Riders | 760 | ||||
| 1972 | KO | De Fluiterkes | 7520 | ||||
