We Swengelen aan de pomp: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Karnavalslied 1976''' |- | |- | '''Muziek''': Jan Martens |- | '''Tekst''': ||Martin de Ruyter |- | |- | Midd...') |
|||
| Regel 6: | Regel 6: | ||
| '''Muziek''': Jan Martens | | '''Muziek''': Jan Martens | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Tekst''': | + | | '''Tekst''': Martin de Ruyter |
|- | |- | ||
| | | | ||
Versie van 3 jul 2016 10:29
| Karnavalslied 1976 |
| Muziek: Jan Martens |
| Tekst: Martin de Ruyter |
|
|
| Midden in ons Boemeldonck |
| Staat ’n mooie nieuwe pomp |
| En wie der swengele wil voortaan |
| Die mot maar naar de Markt toe gaan. |
|
|
| Refrein |
| En swengele aan de pomp |
| Tot er leut uit komt |
| Tot er leut uit komt |
| Tot er leut uit komt |
