Uitslag Kinderoptocht 28 februari 1976: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | ||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||||Zandhaasjes||Vicky de Viking||82 | + | | AK||1||24||Zandhaasjes||Vicky de Viking||82 |
|- | |- | ||
| AK||2||||Peerdrijderkes||Boemeldonckse leut||71 | | AK||2||||Peerdrijderkes||Boemeldonckse leut||71 | ||
|- | |- | ||
| − | | AK||3||||Little boys||Bonanza||70,5 | + | | AK||3||13||Little boys||Bonanza||70,5 |
|- | |- | ||
| − | | AK||4||||Heiakkertjes||Indianen in Boemeldonck||68 | + | | AK||4||25||Heiakkertjes||Indianen in Boemeldonck||68 |
|- | |- | ||
| − | | AK||5||||Maespappertjes||We bakken ze weer bruin||64 | + | | AK||5||23||Maespappertjes||We bakken ze weer bruin||64 |
|- | |- | ||
| AK||6||||Kikkertjes||Kwak, wij zijn op ons gemak||63 | | AK||6||||Kikkertjes||Kwak, wij zijn op ons gemak||63 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | AK||||26||Hangijzertjes||Met de Hangijzertjes op stap|| |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||1||11||Rode Appeltjes||Er is 'n tiet van komen en een tiet van gaan||72 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||2||9||Stompkes||s Morgens vroeg||66 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||3||17||Worteltrekkers||Franco is dood en zo verdiende hij z'n brood||65 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||4||16||Keitjes||Terwijl wij swengelen laten we ons hoofd bengelen||63 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||5||18||Doortrekkertjes||Play-back is Plee-BAK||60,5 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||6||6||Handenbindertjes||Boemeldonckse 5-ling||60 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||7||7||Babysitters||De babysitters in aktie||55,5 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BK||8||4||Bierfleskes|| 't Is weer uit met 't jaar v.d. vrouw||55 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||1||3||Bakrakkertjes||Monster van de kuil||72 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||2||8||Dappertjes||Valhelm - Noodzaak||67 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||3||27||Slabbertjes||Slabbertjes trekken de slab af||67 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||4||5||Minicircus||André van Duin||67 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||5||19||Oekeltjes||Zo de ouden zongen piepen de jongen||67 |
|- | |- | ||
| − | | CK||7||||Marco's||Willempie||56,5 | + | | CK||6||10||De Eijndjes||Shotveld onder de zooien||65,5 |
| + | |- | ||
| + | | CK||7||14||Marco's||Willempie||56,5 | ||
|- | |- | ||
| CK||8||||De Trappertjes||Wij zijn op stap|| | | CK||8||||De Trappertjes||Wij zijn op stap|| | ||
| + | |- | ||
| + | | CK||||12||De Sloompies||Sloom is stoom|| | ||
| + | |- | ||
| + | | CK||||15||Kra-Mee's ||Joris Drie Pinter op de fiets|| | ||
| + | |- | ||
| + | | CK||||20||Motnogkomme||onbekend=is=onbemind|| | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 20 jul 2017 20:57
| Cat | Prijs | Deelnemernr | Deelnemer naam | Titel | Punten |
| AK | 1 | 24 | Zandhaasjes | Vicky de Viking | 82 |
| AK | 2 | Peerdrijderkes | Boemeldonckse leut | 71 | |
| AK | 3 | 13 | Little boys | Bonanza | 70,5 |
| AK | 4 | 25 | Heiakkertjes | Indianen in Boemeldonck | 68 |
| AK | 5 | 23 | Maespappertjes | We bakken ze weer bruin | 64 |
| AK | 6 | Kikkertjes | Kwak, wij zijn op ons gemak | 63 | |
| AK | 26 | Hangijzertjes | Met de Hangijzertjes op stap | ||
| BK | 1 | 11 | Rode Appeltjes | Er is 'n tiet van komen en een tiet van gaan | 72 |
| BK | 2 | 9 | Stompkes | s Morgens vroeg | 66 |
| BK | 3 | 17 | Worteltrekkers | Franco is dood en zo verdiende hij z'n brood | 65 |
| BK | 4 | 16 | Keitjes | Terwijl wij swengelen laten we ons hoofd bengelen | 63 |
| BK | 5 | 18 | Doortrekkertjes | Play-back is Plee-BAK | 60,5 |
| BK | 6 | 6 | Handenbindertjes | Boemeldonckse 5-ling | 60 |
| BK | 7 | 7 | Babysitters | De babysitters in aktie | 55,5 |
| BK | 8 | 4 | Bierfleskes | 't Is weer uit met 't jaar v.d. vrouw | 55 |
| CK | 1 | 3 | Bakrakkertjes | Monster van de kuil | 72 |
| CK | 2 | 8 | Dappertjes | Valhelm - Noodzaak | 67 |
| CK | 3 | 27 | Slabbertjes | Slabbertjes trekken de slab af | 67 |
| CK | 4 | 5 | Minicircus | André van Duin | 67 |
| CK | 5 | 19 | Oekeltjes | Zo de ouden zongen piepen de jongen | 67 |
| CK | 6 | 10 | De Eijndjes | Shotveld onder de zooien | 65,5 |
| CK | 7 | 14 | Marco's | Willempie | 56,5 |
| CK | 8 | De Trappertjes | Wij zijn op stap | ||
| CK | 12 | De Sloompies | Sloom is stoom | ||
| CK | 15 | Kra-Mee's | Joris Drie Pinter op de fiets | ||
| CK | 20 | Motnogkomme | onbekend=is=onbemind | ||
